Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:13 23. May 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 20:35 15. Nov 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 11:53 27. Sep 2009
Posts: 2551
-darkvision- wrote:
Desmond wrote:
Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo, "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.


Pak by ale tento topic byl zbytečný ne? *krčí rameny*

viewtopic.php?f=38&t=1384


Nereagoval jsem na topic "varování", ale na to co psal Shaman: že mu nikdo nic nemůže, když je to poprvý. Varování je vstřícný gesto týmu, né něco čeho se můžeš domáhat, či si to automaticky nárokovat. Ano, bývá dobrým zvykem nejdřív hříšníka plácnout přes prsty a pak teprve trestat, ale jak říkám není to naše povinnost a pokud mi někdo bude vnucovat, že to prostě a jednoduše musím dělat, tak mu milerád ukážu, že se plete.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 20:51 15. Nov 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
de Aers wrote:
Desmond wrote:
Teď už to zakázané je, takže tvé "když tě někdo chytne tak prvně musí vydat varování, takže ti stejně nic nehrozí." už nadále není aktuální. Vlastně nikdy nebylo "musí vydat varování" sis vycucal z prstu.

Výstražnej výstřel ne ? :D


Attachments:
motivator7588119.jpg
motivator7588119.jpg [ 76.58 KiB | Viewed 3556 times ]

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 20:58 15. Nov 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Ne varování není vstřícné gesto týmu, varování je vstřícné gesto toho daného člověka a vypovídá to o něm že má "větší hodnotu" .

Nechci nikoho přesvědčovat že má varovat.
Neříkám, že se varovat musí. Je to každého věc.
Můj osobní pohled je takový, že člověk co nejdříve varuje a pak trestá má u mě větší hodnotu než člověk co rovnou trestá.

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 21:05 15. Nov 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 00:41 29. Apr 2008
Posts: 452
-darkvision- wrote:
Ne varování není vstřícné gesto týmu, varování je vstřícné gesto toho daného člověka a vypovídá to o něm že má "větší hodnotu" .

Nechci nikoho přesvědčovat že má varovat.
Neříkám, že se varovat musí. Je to každého věc.
Můj osobní pohled je takový, že člověk co nejdříve varuje a pak trestá má u mě větší hodnotu než člověk co rovnou trestá.


Nejak mi nesedi, ze to zrovna rikas ty. :ewink:

_________________
Rashed - Malý uličník.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 21:07 15. Nov 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
nějak nechápu na co narážíš

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 21:07 15. Nov 2011 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 19:01 06. Mar 2009
Posts: 426
-darkvision- wrote:
Ne varování není vstřícné gesto týmu, varování je vstřícné gesto toho daného člověka a vypovídá to o něm že má "větší hodnotu" .

Nechci nikoho přesvědčovat že má varovat.
Neříkám, že se varovat musí. Je to každého věc.
Můj osobní pohled je takový, že člověk co nejdříve varuje a pak trestá má u mě větší hodnotu než člověk co rovnou trestá.

Varování je vhodné použít pouze tam, kde viník neví, že dělá něco špatně (něco nezákonného). Když někdo úmyslně poruší pravidlo, má být potrestán. nemám rád žádné caviky :)

PS: otázka je, jestli dané pravidlo (zákon) je či není správné. Ale to je už jiná debata

S tou Arenou mi to nepřišlo nijak podlé, zlé a trestuhodné. Spíše jakýsi komfort, za který si připlatím.

_________________
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 07:49 16. Nov 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Hm, za sebe mohu říct že jsem arenu v tomto směru nevyužíval, koneckonců jsem hrál válečníka bez kouzel či hulek, takže nějakej REST mi byl někde... Tuto stránku hry jsem nikdy nijak moc neřešil, když mi to napsalo že jsem unavený, tak jsem šel spát.

Souhlasím s vlkem. Taktéž bych to coby hráč bral jako komfort za který si připlácím, koneckonců arénu mají i na povrchu a lezli tam restovat frajeři taky jak na běžícím pásu. (nebo stále lozej? nevím, nejsem skoro vůbec ve hře, nemůžu posoudit nyní, jen vím že se tak dělo ještě za trpaslíků z Nordových kladiv)
Nicméně vyjádření teamu je v tomto směru jasné, nelíbí se a zneužívání je trestné. Holt meditujte po spánku a ne za prachy v areně.
Pravidlo zní vcelku jednoznačně a srozumitelně, tak doufám že nebude problém jej dodržovat.

Aréna prostě poskytuje komfort umožňující postavám mezi sebou bojovat a "nezabít" se.
Tento komfort však slouží jen pro použití arény a ne pro usnadnění probíhání dungů a dvojnásobné meditace.
Tečka.

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 08:47 16. Nov 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Jasná věc, ale je úplně jedno jestli to dělá povrch nebo podtemno, na tom přece nezáleží. Rozdíl je v tom, jestli to někdo použije třeba jen občas vyjimečně a nebo to někdo používá při každé příležitosti (což se přiznám, ano tak 2x za celou svou hru na Thalii jsem Arénu k tomuhle využil).
Osobně vím, že to dost hráčů používalo a jeden z hráčů co tu psal, je zrovna ten typ hráče, který využije každé skulinky a zneužívá ji v masivním měřítku, až se musí upravit pravidla a podobně a není to poprvé :wink:

Problém je ten, že jak zminujete komfort, za který si musíte zaplatit. Ano, komfort za 250zlatek, který zruší únavu a doplní komplet kouzla a díky tomu jste schopní opět lehce získat (v dungu samozřejmě) klidně i 1000x tolik než dáte za vstupenku do arény.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 09:20 16. Nov 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 16:22 01. Jun 2009
Posts: 300
Bahnak wrote:
Hm, za sebe mohu říct že jsem arenu v tomto směru nevyužíval, koneckonců jsem hrál válečníka bez kouzel či hulek, takže nějakej REST mi byl někde... Tuto stránku hry jsem nikdy nijak moc neřešil, když mi to napsalo že jsem unavený, tak jsem šel spát.

Souhlasím s vlkem. Taktéž bych to coby hráč bral jako komfort za který si připlácím, koneckonců arénu mají i na povrchu a lezli tam restovat frajeři taky jak na běžícím pásu. (nebo stále lozej? nevím, nejsem skoro vůbec ve hře, nemůžu posoudit nyní, jen vím že se tak dělo ještě za trpaslíků z Nordových kladiv)
Nicméně vyjádření teamu je v tomto směru jasné, nelíbí se a zneužívání je trestné. Holt meditujte po spánku a ne za prachy v areně.
Pravidlo zní vcelku jednoznačně a srozumitelně, tak doufám že nebude problém jej dodržovat.

Aréna prostě poskytuje komfort umožňující postavám mezi sebou bojovat a "nezabít" se.
Tento komfort však slouží jen pro použití arény a ne pro usnadnění probíhání dungů a dvojnásobné meditace.
Tečka.


Bod. :wink:

_________________
Durman Zlomocný - Helgaronův válečný kněz


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 11:06 16. Nov 2011 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 19:01 06. Mar 2009
Posts: 426
-RoF- wrote:
Jasná věc, ale je úplně jedno jestli to dělá povrch nebo podtemno, na tom přece nezáleží. Rozdíl je v tom, jestli to někdo použije třeba jen občas vyjimečně a nebo to někdo používá při každé příležitosti (což se přiznám, ano tak 2x za celou svou hru na Thalii jsem Arénu k tomuhle využil).
Osobně vím, že to dost hráčů používalo a jeden z hráčů co tu psal, je zrovna ten typ hráče, který využije každé skulinky a zneužívá ji v masivním měřítku, až se musí upravit pravidla a podobně a není to poprvé :wink:

Problém je ten, že jak zminujete komfort, za který si musíte zaplatit. Ano, komfort za 250zlatek, který zruší únavu a doplní komplet kouzla a díky tomu jste schopní opět lehce získat (v dungu samozřejmě) klidně i 1000x tolik než dáte za vstupenku do arény.

Takové neurčité tlachy si prosím nech. Máš to napálit rovnou, žádné schovávání za neurčitosti.
Ano, dělal jsem toto:
1) s kouzelnicí v podtemnu jsem arenu využíval několikrát denně, po zákazu to nedělám
2) s epickou prskavkou jsem ovládal rakšu, boostnul ji a vykydlil celý prahvozd. Podotýkám kouzlem IX stupně. A chytat ji nebyl med, zvláště v lagách.
3) s tím samým zaklínačem jsem chodil od 11. lvlu na yettiny i s bossem (teď už to nejde)
4) v invisce jsem se dostával přes určité skupiny NPC v dungech a zabíjel až v dalších lokacích (s bossem), už to nedělám.
5) dával jsem si na rukavice mazadla (třeba i tři). Jakmile se to zakázalo, přestal jsem.
EDIT: 6) co beru jako botu týmu Thalie je hůlka balora (fakt do teď nechápu proč to někdo vymyslel). Tu jsem využíval velmi. Od 13. lvlu chodit na epické boss poklady? Proč ne.

Nikdy jsme nezneužíval bugu. Odhadnout NPC, využít kouzla apod. není nic, za co by se měl někdo trestat. Že se to týmu nelíbí chápu, protože pak taková postava získá výhody moc snadno a paradoxně hráč této postavy je pak znuděnější a přestane ho to bavit. Takže čím těžší to postava má, tím lépe (než se objeví frustrace - na delší debatu).

_________________
Spammaster zakázaného kanálu (9.10.2011 potrestán)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 11:15 16. Nov 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
černý vlk wrote:
-RoF- wrote:
Jasná věc, ale je úplně jedno jestli to dělá povrch nebo podtemno, na tom přece nezáleží. Rozdíl je v tom, jestli to někdo použije třeba jen občas vyjimečně a nebo to někdo používá při každé příležitosti (což se přiznám, ano tak 2x za celou svou hru na Thalii jsem Arénu k tomuhle využil).
Osobně vím, že to dost hráčů používalo a jeden z hráčů co tu psal, je zrovna ten typ hráče, který využije každé skulinky a zneužívá ji v masivním měřítku, až se musí upravit pravidla a podobně a není to poprvé :wink:

Problém je ten, že jak zminujete komfort, za který si musíte zaplatit. Ano, komfort za 250zlatek, který zruší únavu a doplní komplet kouzla a díky tomu jste schopní opět lehce získat (v dungu samozřejmě) klidně i 1000x tolik než dáte za vstupenku do arény.

Takové neurčité tlachy si prosím nech. Máš to napálit rovnou, žádné schovávání za neurčitosti.
Ano, dělal jsem toto:
1) s kouzelnicí v podtemnu jsem arenu využíval několikrát denně, po zákazu to nedělám
2) s epickou prskavkou jsem ovládal rakšu, boostnul ji a vykydlil celý prahvozd. Podotýkám kouzlem IX stupně. A chytat ji nebyl med, zvláště v lagách.
3) s tím samým zaklínačem jsem chodil od 11. lvlu na yettiny i s bossem (teď už to nejde)
4) v invisce jsem se dostával přes určité skupiny NPC v dungech a zabíjel až v dalších lokacích (s bossem), už to nedělám.
5) dával jsem si na rukavice mazadla (třeba i tři). Jakmile se to zakázalo, přestal jsem.
EDIT: 6) co beru jako botu týmu Thalie je hůlka balora (fakt do teď nechápu proč to někdo vymyslel). Tu jsem využíval velmi. Od 13. lvlu chodit na epické boss poklady? Proč ne.

Nikdy jsme nezneužíval bugu. Odhadnout NPC, využít kouzla apod. není nic, za co by se měl někdo trestat. Že se to týmu nelíbí chápu, protože pak taková postava získá výhody moc snadno a paradoxně hráč této postavy je pak znuděnější a přestane ho to bavit. Takže čím těžší to postava má, tím lépe (než se objeví frustrace - na delší debatu).


Tak já to napsal takhle schválně proto, páč jsem čekal, že se ozveš, což se i stalo a je to jen bod pro tebe :wink:
Pravdou je, že jsem psal využívání skulinek, což není to samé jako bug, tak neboj.

Problém je v tom, že to třeba tým a tak dále myslí dobře, si řeknou "fajn tohle hráčům dáme at si hrají".
Většinou se jim to ale vymstí a hráči na podaný prst sáhnou a seberou celou ruku a pak se řeší všelijaké opravy, zákazy a tak dále.

Když to vezmu z druhého pohledu, asi jsou hráči tvého typu nutní. A to z jednoduchého důvodu, podporuješ vývoj. Ano je to čas pro WB a spol strávený s tím, že musí něco řešit a opravovat. Ale aspon se díky tomu najdou ty skuliny a tak dále. Pravda nic není dokonalé ;).

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Arena v podtemnu.
PostPosted: 13:57 16. Nov 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 22:02 12. Mar 2010
Posts: 4748
Location: Kahzet, město smlouvy
Skulinek je mnoho a hraci co znaji mechaniku je najdou vzdy a vzdy je vyuziji, kdyz to ta mechanika podporuje..

_________________
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 42 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits