Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:42 22. May 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ] 

Jake povolani hrajete nejradeji?
Barbar 0%  0%  [ 0 ]
Bojovnik 20%  20%  [ 3 ]
Klerik 7%  7%  [ 1 ]
Bard 0%  0%  [ 0 ]
Carodej 27%  27%  [ 4 ]
Zaklinac 13%  13%  [ 2 ]
Druid 7%  7%  [ 1 ]
Hranicar 13%  13%  [ 2 ]
Paladin 7%  7%  [ 1 ]
Mnich 7%  7%  [ 1 ]
Total votes : 15
Author Message
 Post subject: Jake povolani se vam nejvice libi?
PostPosted: 12:24 01. May 2007 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Tak zakladam diskuzi v uplne jinej smeru oproti te minule... At tu nediskutujem jen jako PGcka 8)

Ja mam nejradsi neco bojovyho, jako je barbar, bojovnik a nebo mnich :wink: Prskat mi zase tolik nebavi...

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:27 01. May 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 22:49 27. Apr 2007
Posts: 473
Location: The Oblivion
Mne sa paci Druid. Len je to tu dost blbo postavene a druid musi zvierata aj zabijat inac sa nedostane vysie v leveli. A co horsie ked ide v parte sice si ho zvierata nevsimaju ale utocia na jeho partu. V poslednej dobe som sadil stromceky u karathy ale nejak nevyrastli...

_________________
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:38 01. May 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Mozem hlasovat aj viac krat? :lol:

No najviac som si oblubil asi carodeja.

Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.

Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:43 01. May 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 28. Apr 2007
Posts: 31
Daanri wrote:
Mozem hlasovat aj viac krat? :lol:

No najviac som si oblubil asi carodeja.

Len nikdy sa mi nepodarilo hrat typ RP carodeja co by mohol menit svoju podobu. Teraz nemyslim len do utocnych veci ako je troll a na vyssom lvl drak, golem a podobne ale skor carodej ktory zmeni svoj vyzor z elfa povedzme na cloveka, alebo sa zmeni na nake zviera ako pes, mys a podobne. Pripadne carodej co moze vytvarat rozne iluzie svetelne a robit ohnostroje. Proste takovej RP carodej a nie naboostena prskavka co sejme vseko co sa pohne.

Okrem toho sa mi vzdy pacil hraniciar bojujuci dvoma mecmi. Proste takovej akcny.


no to ma vzdy lakalo tiez, ci uz by to boli iluzie alebo skutocny polymorph.. a este viac by to bolo zaujimave s kuzlom "polymorph others" :) vyhrazat sa sedliakovi ze ho premenis na mys a podobne :) to by chcelo vo vseobecnosti rozsirit tie magske zamerania..

mna osobne tiez najviac bavi mag a to kvoli tomu ze ponuka hracovi najviac moznosti, ak chcem strielat z luku tak strielam, ak si chcem zabojovat na blizko tak to robim, premeny, neviditelnost kopa dalsich veci.. plus mozete hrat za svojho familiara co sa tyka rp ponuka podla mna mag/sorc najviac moznosti. vzdy ma bavilo so sorckou hrat sa napr na rangera a tak :) a pokial mozno nekuzlit ak nebolo treba :)


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:49 01. May 2007 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 01:49 28. Apr 2007
Posts: 227
Mal som chut hrat za menavca, ale premeny su chabe a nepouzitelne. Taka premena na postavu ktoru vidim pred sebou, ziskat jej vyzor, hlas na nejaku dobu ... a mate o zabavu vo vsetkych smeroch postarane :twisted:

Inak hram maga, lebo sice je chaby , ale ponuka naozaj najviac moznosti.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:50 01. May 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:18 27. Apr 2007
Posts: 447
Location: Thalie
ja mam nejradsi mnicha :)


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 12:54 01. May 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Me bavil zlodejicek, plizit se vestinech, okradat pocestny, najemnej vrah :twisted:

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 13:00 01. May 2007 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
já mam asi taky najradši nějakýho bojovníka, ten se na nic nemusí připravovat, prostě veme meč a jde :-)

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Bojovník
PostPosted: 13:18 01. May 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:11 27. Apr 2007
Posts: 1274
Location: Praga
Určitě bojovník, co jiného, že? Moment...já vlastně ještě nikoho jiného nezkoušel. :D

Opravdový žoldnéř, strážce, páže....mám na mysli poctivého bojovníka, který je vlastně co se týče RP univerzální povolání. Lze s ním hrát pomalu jakoukoli postavu, vlastnosti mohou být různorodé (např. vysoce chytrý Najív (14) má moudrost 8, což se nejvíc projevuje na jeho erudovaně-policejně-heroických řečích). Lze pak dále kombinovat s mnoha povoláními, božským šampiónem, trpasličím obráncem či třeba zlodějem jako tulák.

Tím vším myslím skutečného válečníka, který se spoléhá pouze na své schopnosti. Žádné tuny nakouzlovacích lektvarů v batohu, schovaném kdesi pod hrudním plátem :wink:. V reálu by při střetu nepřenesl vcelku ani dva lahváče, natož důmyslně do sebe zabudované stovky ampulek se zázračnými tekutinami. Ano, uznávám to...zkrátka nemám rád hyzdící čarovné efekty na mé figurce. :lol:

Ale za pěkného považuji i hraničáře, který lze být prostým lučištníkem či stopařem.... a druid, taky sympatická osoba, pokud se dobře hraje...a co takový mnich, který sejde z kláštěra na bnějakou životní pouť....anebo tupý ork, krerého nebývá žádný problém zahrát...či snad opatrný zloděj, který se vyžívá v podfucích a nechá se pronásledovat hráči....sakra, já mám vlastně rád i ty kouzelníky, obzvlášť pokud jde o nějaké mudrce.

Jednoduše..rozhovor s každou postavou stojí za to, pokud ji někdo dobře vede. Ale u mne bojovník vede. Hernajz, já jsem básník!

_________________
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 13:39 01. May 2007 
Offline
Obyvatel
 ICQ  Profile

Joined: 18:32 27. Apr 2007
Posts: 138
No hádejte co sem dal :D

Hraničář je prostě nejlepší :) Ale důvod proč ho mám rád není jen ten, že se mi líbí jako povolání, ale taky ten, že se mi líbí ta atmosféra lesů, severský drsný krajiny, pocit svobody... Tomuhle plechovky a prskavky nerozumí :D

Pro Sylmaelise: A kdy si to zasazoval? Jestli teď v zimě nebo na podzim, tak to asi nebyl dobrej nápad. A taky to bude ještě pár let trvat než vyrostou aspoň pár metrů, pokud si nesázel nějakou rychlorostoucí dřevinu. Ale jako druid bys určitě nesázel ke Karatě něco, co patří do jinejch zeměpisnejch šířek abys nonarušil ekosystém :D


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:29 01. May 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 22:49 27. Apr 2007
Posts: 473
Location: The Oblivion
2 Michal : Ja tam sadil s Laurou orechovec a gastan tusim. A vraj to Rejty uz daval do Karathskej vychodnej farmy no niekde po ceste sa to stratilo. Btw pochybujes o sile druida nechat vyrast cokolvek-kdekolvek za kratku dobu? Very Happy

_________________
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 19:43 01. May 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
mno ono kdyz se o veme kolem a dokola tak oni , ale jsou hranicari asi nejlepsi povolani.Strileni s luku supr , boj na blizko taky dobry na urcity urovni taky par kouzel umi..na 5lvl si muze vyvolat spolecnika..umi se i skryvat..takze asi ten hranicar je asi nejlspsi povolani :lol:


Top
Reply with quote  

 Post subject: já mám rád klerika
PostPosted: 20:11 01. May 2007 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:10 27. Apr 2007
Posts: 885
Location: Ivory
hráj jsem je v jiných světech a hraju ho i tady. Je trochu bojovník, je trochu kouzelník, ale hlavně je pracant a lidumil. Monstera - Lucia Exos


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 13 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits