Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 12:00 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 120 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next
Author Message
 Post subject: Chovani v druzine
PostPosted: 13:23 13. Jun 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 17:59 18. Sep 2007
Posts: 223
Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky :wink:


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:26 13. Jun 2008 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
Tak se vykašlete na loot nebo tažení a hrajte taky něco jinýho ;)

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:26 13. Jun 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:08 15. Feb 2008
Posts: 159
Location: vsetín
RES wrote:
Nerad to pisu ale vazne me vcerejsik s druzinou u ohnivejch obru dosla trpelivost.Diky me dobre vuli docela rad beru nekam po svete lidi na ruzne tazeni a vecinou beru korist kterou na konci tazeni vzdy rovnym dilem rozdeluju vsem clenum druziny a tak me znechucuje chovani nekterejch hracu.Jen co necham brat korist nekoho jineho zacne docela ubohe okradani party ome nejde ja si prachy nak sezenu sam ale jde o ostatni cleny v druzine.Konkretne vcerejsi pripad Valecne prasatko i to jmeno mu teda sedi kdyz u ohnivejch obru bere korist a po narocnem zabiti demoniho prince sebere kameny na otevreni bran pac si myslel ze to pujde prodat a delal jako ze nic nema a kdyz ho ma postava varovalo pac videla jak se snazi vsechny okradat tak teprve priznal ze je ma a omlouval se pred hrozbou smrti.Takovej pripadu uboheno okradani lidi vparte mam uz dost a tak si budu ted kazde tazeni joo hlidat a 2x si rozmyslim koho si vemu sebou.Je to jen tak k zamysleni nekterejch hracu zda vam to za to stoji?Ja vas na tezeni beru i presto ze to dam v dungach sam a muzu si nalootovat co budu chtit a presto se snazim at maji neco i jini hraci a uzivaji si hru ale vzdy se najde nejakej chytracek co chce tezit.Proste jen se zamyslete nas svem jednani.Diky :wink:



no to se nekdy stava kurnik,je to smutne....

_________________
Dormalhir -- Hrdina na volné noze


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:29 13. Jun 2008 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:32 13. Jun 2008 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
kucik wrote:
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.



Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Last edited by Neithan1 on 13:34 13. Jun 2008, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:33 13. Jun 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:08 15. Feb 2008
Posts: 159
Location: vsetín
kucik wrote:
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.


chtel tim asi rict jak moc je zde dulezity a ze je asi jediny na thalii co neco podobneho dela :D bez urazky saozdrejme

_________________
Dormalhir -- Hrdina na volné noze


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:37 13. Jun 2008 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Neithan1 wrote:
kucik wrote:
A proč se to řeší na fóru? Kradla postava, tak to vyřeš s postavou. Nechápu, co je na tom za vědu.

Aby sa nad tym zamysleli aj ostatni hraci. (ostatne potencionalne valecne prasatka)

A má se nad tím zamyslet hráč, nebo postava? :mrgreen: Tak holt s sebou na "těžení" (sorry, ale mě se to slůvko fakt pro tenhle případ strašně zalíbilo) ber jenom ty, který nekradou a máš s nima dobrý vztahy. (To ti asi nemusim říkat, ale já prostě musel vypíchnout to "těžení" :lol: )

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:38 13. Jun 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:39 17. May 2007
Posts: 1313
hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:41 13. Jun 2008 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 12:50 13. Oct 2007
Posts: 838
photter wrote:
hele, nějakej mizera a darebák si dovolil narušit poklidný kolektivní expení a lootění, no fuuuuuuuj :mrgreen: :mrgreen:


Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:

_________________
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!


Last edited by Marvin on 13:42 13. Jun 2008, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:42 13. Jun 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:00 26. Aug 2007
Posts: 3090
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Hele a co kdyz nahodou hraje Evila bylo to nadherne IC ?? To ze ty vis, ze tam ten sutr je taky neni zrovna hezky.. treba ste ho mohly hledat a treba by ho po chvili "nahodou" nasel ??

Ja bych ho hned ze startu neodsuzoval za tohle jednani.. ale uprimne neznam ho, nevidel sem vas, nevim jak moc to bylo resene.. je to jen takova zaminka, ze to nemusi byt tak spatne jak to vypada. Ale to asi mate osefovany sami.. tak si to poreste jak chcete.

_________________
A zase se craftí...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:44 13. Jun 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:39 17. May 2007
Posts: 1313
já bejt DMko, tak jim zejtra, až budou dávat kolečko ty šutry seberu a pak bych se počural smíchy, jak se vzájemně pozabíjej, kdože je ukrad :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :lol:

_________________
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:46 13. Jun 2008 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:49 27. Oct 2007
Posts: 992
Location: v každom ľudskom tele
Zamysliet sa maju hraci. Krasne RP to nebolo, neprebehla ziadna hra, ziadne hviezdicky. Postava len ticho stala a ani sa nehybala. Tazko opisat ked ste u toho neboli, ale minimalne ja som sa nebavil :mrgreen: a o nejakom expeni sa tiez neda hovorit.

_________________
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:50 13. Jun 2008 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
Marvin wrote:
Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:

No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte ;-)

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:53 13. Jun 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 17:59 18. Sep 2007
Posts: 223
Skoda ze ne kazdech hape muj text :)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Chovani v druzine
PostPosted: 13:55 13. Jun 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:08 15. Feb 2008
Posts: 159
Location: vsetín
igor wrote:
Marvin wrote:
Uz som zacinal mat obavy ze tu ziadny podtemnak nehodi nejaku hlasku o expeni a looteni na povrchu ... ani nevies ako sa mi ulavilo ze si sa ozval :wink:

No co sem slyšel tak ten názor maj nejen ty z podtemna. Napřed se RESovi křivdí za to jak rychle si vyexpí postavu a když expí vostatní a dělá tažení do hustejch dungů tak to najednou nikomu nevadí a následuje i děkovačka na fóru. Může mě to bejt třeba fuk, ale sere mě to kvůli těm hráčům co se o něco ve hře snaží, ale bohužel ostatní jdou radši za expem místo aby hráli něco vyzrálejšího než je to "těžení". Toť můj názor a klidně mě tu za to sežerte ;-)


mas pravdu sakra fix,a proto ja uz nemam chut pokracovat podlemeho se Rp ztratilo pod oponou creepovani.

_________________
Dormalhir -- Hrdina na volné noze


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 120 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 107 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits