Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 23:56 28. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 11:54 29. Jun 2007 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 12:49 30. May 2007
Posts: 500
Pajule wrote:
ehm tak dal si mi jednu ranu v poho,pak si mi dal druhou a to sem byla tezce ranena a potom si name zacal utocit dal a dal..mam svedka postavu Asiam.Jo a ja nevim proc si mi napsal ze kdyz jsem byla u vetesnika:*slysis vrcet kocku*a tim to zacalo.Nejakej q nebo ukol od hrace mi nevadi,kdybych vsak vedela co zamyslis nesla bych tam.Pred tim nez si mi to psal tak sis relognul coz mi je taky divny.A taky je jasny ze druidka ktera tu zna pantery a vi ze by do ivory raci nesly protoze by je nikdo vedel.To ze si mel na sobe kuru byla vec dalsi(i kdyz to muze nikdo mit).Ale dobre pokud minis ze to byla moje chyba dobre.Ja mam na to svuj vlastni nazor!!


Mě obecně zajíma, proč tu o té jedné smrti vlastně píšeš do flame. Co ti to vlastně vzalo, že si tak stěžuješ? Nevim na jakém si lvl, nehraju aktuálně, ale vim, že smrt na Thalii je poměrně laskavá a ty ztráty nejsou nijak nedohnatelné. A to ještě za toto povolání. Připadá mi to totiž jako kdybych přišel na policejní stanici a řekl, že mi zlý důchodce sebral lízatko za 5 korun. Tvá argumentace, že kdybys věděla, co je účelem kvestu, tak bys do něj nešla je taková divná. Mohla sis vybrat na začatku, do kvestu tě nikdo nenutil, jak jsem pochopil. Je to to samé jako chtit po Sportce peníze za los, který prohrál. Naopak kvest ti mohl přinest zábavu a interakci s jinou postavou, možná i nějakou odměnu od dotyčného hráče, který se ti snažil udělat autokvest. A i přes tvojí smrt se jistě dalo nějak v kvestu pokračovat, i když je tu pravidlo o ztrátě paměti, jen to chtělo trochu promyslet. Poslat PM přes forum a nebo tell ve hře. Nevim kde se incident udál, předpokládám že někde okolo Ivory. Tady je několik dobrých hráčů, kteří se snaží sestavit domobranu, mohlas si je do toho zatáhnout a časem, bez mategame onu potvoru (postavu Anurina) třeba vidět shořet na hranici, nebo něco jiného. Byl by to mnohem lepší IC konec, než par řádku ona foru a věřim, že tvoje postava by dostala i mnohem větší pocit zadostiučinění.

Mno a jen tak mimochodem, zkoušela si sama dělat nějaký autokvest pro jiného hráče, panovat někomu třeba papírové DnD atd.? Pokud ano, pak víš jak těžké je udržet přijatelnou hranici mezi hratelností a smrtí učastníků. Pokud ne, tak si to někdy zkus...

Výsledkem tvého flamu je akorat to, že otrávíš hráče, který tě nijak neohrozil hned a bez výstrahy. To znamená, že tě bez milosti nePK. Do příběhu se tě podle všeho snažil zatahnout IC cestou (vrčení kočky u vetešníka). Vysledkem tedy je, že ty sis schladila své poničené ego na foru kvuli X Gp a X Ep. a možná odradila nněkoho od kvestu, který se snaží zabavit ostatní bez přítomnosti DM v hře...

_________________
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 13:10 29. Jun 2007 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Ja porad nechapu, proc kdyz na tebe neco utoci a vrci, proc kdyz nekolikrat prestane aby ti dal sanci, proc se nesnazis zachranit, ale tezce ranena dal provokujes evidentne nasranyho a nebezpecnyho tvora? Melas vedle sebe klerika, tak proc ji nereknes aby te osetrila?
Misto toho tam obe stojite, cekate jestli vam predvede nejaky divadlo a pak si stezujes ze te teda opravdu sezral.

Ja fakt nevim jak to mel asi ten hrac zahrat? Mel stahnout ocas a utect protoze jsi tezce zranena?

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 17:01 29. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
hmm tak sorry ze sem pisu uz raci fakt nic psat nebudu a budu jen seda mys v koute

a mimochodem ja jsem se vylecila mim poslednim kouzlem pred tim a ona nebyla klericka , ale mnich.Hmm asi poradne nevite jak tezky je tu hrat druida ktery nechce zabijet zver.Q sem delala a kdyz uz tak hracum ktery znam a vim co si muzu dovolit.promin,ale na 3lvl druida je tezky nikam chodit a kdyz ztratis 200XP jen tak za nic tak by te to taky nastvalo.(ale mozna jsem jen mala lama co si stezuje,nebo aspon to tak vypada)

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 17:13 29. Jun 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
kucik wrote:
Ja porad nechapu, proc kdyz na tebe neco utoci a vrci, proc kdyz nekolikrat prestane aby ti dal sanci, proc se nesnazis zachranit, ale tezce ranena dal provokujes evidentne nasranyho a nebezpecnyho tvora? Melas vedle sebe klerika, tak proc ji nereknes aby te osetrila?
Misto toho tam obe stojite, cekate jestli vam predvede nejaky divadlo a pak si stezujes ze te teda opravdu sezral.

Ja fakt nevim jak to mel asi ten hrac zahrat? Mel stahnout ocas a utect protoze jsi tezce zranena?



hmm ymslim ze tys tam nebyl tak nevim proc se vyjadrujes?myslim ze tu vse Anurin napsal.Nebyls vsak u toho a vytahujes se tady?hmm jak zajimavi tohle je

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 17:45 29. Jun 2007 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 12:49 30. May 2007
Posts: 500
Pajule wrote:
ale na 3lvl druida je tezky nikam chodit a kdyz ztratis 200XP jen tak za nic tak by te to taky nastvalo


:shock:, no comment raděj...

Co má třeba dělat bard, zloděj na těhle lvl?? AE je jedna z nejmocnejších vlastností, která postava na Thalii má. Máš dvě řešení. Partu, které vytvoříš cíl cesty. Jen u Ivory je nějaká věž s nemtrvejma, kde se dá vymyslet, že vylejzaj ven a temnou silou otravujou les, proto je potřeba zredukovat počty. A požádat někoho o pomoc. Tábor skřetů, kteří nedavno porazili prastarý strom a jsou to opovážlivé bestie...atd. atd. Nebo jet solo a k tomu si pujčit sinějšího medvěda či podobnou bestii a s citem, nedělat to stokrát za den, jit neco vyzabit za ušlechtilý cílem, když pak medvěda vylečíš a vratíš na místo, kde by mohl spokojeně žít dál, pak se z těch počátečních lvl dostaneš.

_________________
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 19:39 29. Jun 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No nevim co tu riesite ale nikam to nevedie...

takze vam poviem k tomu len toto...ak zomriete v hre v nakom suboji s hracom (pripadne vas sejme iny hrac), tak je zbytocne sa stazovat na fore, nic tym nedosiahne. Holt ratajte s tym, ze vas moze zabit aj iny hrac resp. jeho postava a nie len prisery, preto je dobre sa zbytocne nevystavovat nebezpecenstvu a neratat s tym "sak je to iny hrac, ten ma nezabije". Radsej ako na fore si to potom vybavte s danym hracom cez tell pripadne cez PM. Stazovanie v takejto smrti k nicomu nevedie.

Ine je ak vas zabije iny hrac a zneuzije pritom naky bug v hre, pripadne sa chova mimo RP pravidiel, resp. porusuje ine pravidla. V tom pripadne si urobte screen nech mate dokaz a kontaktuje DM, ale vopred varujem len naozaj za zneuzitie nakych pravidiel, blbosti riesit nebudeme.

Tak isto varujem aj druidov atd. ktory sa budu v premene vyskytovat v osidlenych oblastiach, pocitajte s tym ze vas straz moze s kludom sejmut ako divoku zver resp. nebezpecnu zver pre obyvatelov aj ked sa nebudete nepriatelsky chovat, to iste plati pre vasich pritelickov a ochocene zvierata ak ich dovediete do osidlenej oblasti a nebudete mat povolenie straz ich bez debaty sejme.

Viac je k tomu myslim zbytocne dodavat.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 02:28 30. Jun 2007 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Pajule wrote:
hmm ymslim ze tys tam nebyl tak nevim proc se vyjadrujes?myslim ze tu vse Anurin napsal.Nebyls vsak u toho a vytahujes se tady?hmm jak zajimavi tohle je

O par prispevku vejs pisu ze jsem tam BYL, a prave PROTO se vyjadruju. Prave proto, ze jsem to pozoroval z hidu.

Nevim co byla ta druha postava. Player list neni mym oblibenym ctivem, ale mel jsem pocit, ze se (po tom cos umrela) celkem uspesne lecila a tudiz mohla podporit i tebe. Muzu se ovsem mejlit.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 10:48 30. Jun 2007 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 10:40 20. May 2007
Posts: 83
kucik wrote:
Pajule wrote:
hmm ymslim ze tys tam nebyl tak nevim proc se vyjadrujes?myslim ze tu vse Anurin napsal.Nebyls vsak u toho a vytahujes se tady?hmm jak zajimavi tohle je

O par prispevku vejs pisu ze jsem tam BYL, a prave PROTO se vyjadruju. Prave proto, ze jsem to pozoroval z hidu.

Nevim co byla ta druha postava. Player list neni mym oblibenym ctivem, ale mel jsem pocit, ze se (po tom cos umrela) celkem uspesne lecila a tudiz mohla podporit i tebe. Muzu se ovsem mejlit.


To sem ji léčil já :)....... Už to ukončíme ne?


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 23 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 105 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits