Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 03:57 29. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 79 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 16:09 16. Jul 2007 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
No myslim ze forum by melo bejt urcite skryty. Dalsi veci je, jestli nedelat restrikce, ze jeden hrac by nemel mit pristup k debatam dvou vylozene nepratelskejch uskupeni. Jasne, ochcat jde vsechno, spis jde o to, aby se nestalo pravidlo z toho, ze kazdej bude videt vsechno.
Nikdo myslim nejsme natolik dokonali, abychom zcela oddelili nazory na svet a na postavy v nem nekolika odlisnejch postav.
Hraci s mnoha postavami....kazdej holt hraje jinak a tezko to nekomu zazlivat. Nicmene ja jsem treba mnohem opatrnejsi pri vyneseni informaci, pokud jde o hrace kterej ma kazdej tyden novou postavu. Zasvecovani do dlouhodobejch questu a IC skupin je to samy. Nejakou postavu zpracovat pro ,,svoje" ucely trva cas, a pokud si hrac za tyden vymysli novou, musim znovu upravit plany jen proto, ze dalsi postava zmizela. Osobne nez udelam postavu, stravim spoustu casu vymejslenim jejiho charakteru. Nemyslim cisel a bodu, ale skutecnyho charakteru postavy. Proto jsem trochu skeptickej pri pohledu na hromadu postav jednoho hrace. Pro me je nemyslitelny udrzet jich tolik najednou v hlave a trva mi, kazdou si nejak zazit. Stejne tak se koukam na popis postav a kdyz tam nic neni, nebo je tam ten default, hned si reknu ze ten hrac si nedal ani minimalni praci s tim aby se nad postavou zamyslel a strucne ji popsal. Ale to uz je jina pohadka...

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 17:36 16. Jul 2007 
Offline
Obyvatel
 ICQ  Profile

Joined: 18:32 27. Apr 2007
Posts: 138
Ty gildovní fóra skrytý jsou, to sem kecal :) A nepamatuju si, že by někdo měl přístup k informacím dvou skupin, takže ke zneužívání informací nedochází. Vlastně teď si lidi vybrali a většinou hrajou buď ostrovy nebo pevninu. Možná je jen trochu problém, že hráči navzájem vědí nebo aspoň tuší kdo kam patří, ale neplatí to pro každou postavu. To je daný taky tím, že tu není tolik hráčů.

S kucikem souhlasím, že ohledně těch postav. Když má někdo dlouhodobý postavy, tak je i pro DM snažší pro danou postavu něco vytvořit a nebude se bát ji zapojit i do něčeho většího.

Já taky vytvářím postavu docela dlouho. A popis pro mě je trošku oříšek, tak než něco do popisu napíšu, tak to zvažuju hodně dlouho. Přece jen s tím popisem bude moje postava žít dlouho, tak musí být akorát :) Uplně bez popisu bych svou postavu do světa jako dřív už asi nevypustil :)

I ti, co si radši vytváří krátkodobý postavy často hrajou moc hezky, ale jejich postava se do světa nezapíše tak, jako nějaká dlouhodobá. Ale to neznamená, že ty postavy nejsou dobrý, často jsou i originální.

Popisky postav jsme už tady doporučovali několikrát, spíš stručný co popíšou jen to, co ostatní postavy vidí na první pohled než nějaký dlouhý :)

_________________
DM


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:04 16. Jul 2007 
Offline
Poutník
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 23:36 27. Apr 2007
Posts: 62
Location: Praha
Přístup na forum ostrovanů dával Rejty teda aspon když jsem já tu začínal.


No a ty popisky nejsou špatný ale mají háček - aspon ze svojí zkušenosti co já vím tak jako na potvoru nemohu na nic přijít když dělám postavu . :shock:
Ale stejně si myslím že třeba i časem se ta postava může změnit (vzhledově i přešvěčením) a jedno jestli k lepšímu a nebo k horšímu.

_________________
Odevšad vede do podsvětí stejně dlouhá cest.

ΕIΜΑΙ ΕΥΓΝΩΜΩΝ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΘΕΟYΣ ΓΙΑ OΛΕΣ ΤΙΣ ΝIΚΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤI ΟΙ ΘΕΟI ΚΑΤΑΡAΣΤΗΚΕ ΤΟΥΣ ΕΧΘΡΟYΣ ΑΠO ΔΕΙΛIΑ ΚΑΙ ΑΝΟΗΣIΑ


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:07 16. Jul 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:39 17. May 2007
Posts: 1313
no, urcitý věci se obvykle nemění, vejška, stavba těla a tak
nakonec to, co se může měnit tam není třeba uvádět
a přesvědčení ? to tam naprosto nepatří !

_________________
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 79 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 129 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits