Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:46 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 19:06 04. May 2010 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 13:55 05. Oct 2008
Posts: 1491
Jak to funguje prosím?
Když na mě bude zakouzlená neviditelnost a dám skrytí. Musí mě prokouknout přes oba dva efekty nebo prohlédni neviditelnost mě objeví i skrytýho?
nebo popřípadně když si hodí dobře na všímavost ale nebudu u něj stát metr? :shock:

_________________
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 19:10 04. May 2010 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 15:50 20. Apr 2010
Posts: 585
zachy wrote:
Jak to funguje prosím?
Když na mě bude zakouzlená neviditelnost a dám skrytí. Musí mě prokouknout přes oba dva efekty nebo prohlédni neviditelnost mě objeví i skrytýho?
nebo popřípadně když si hodí dobře na všímavost ale nebudu u něj stát metr? :shock:


Následovně.

Proti hide je všímavost, proti silent move je naslouchání. Proti invisu je prohlédni invis.

Když jsi v hidu, stačí prohodit jeden ze dvou skilů. Bud hide samotný, nebo silent move. Když máš invis, musíš stát bud metr poblíž a nebo se to dá prohlédnout kouzlem, prohlédni neviditelnost.

Když máš ale hide + invis tak možnost je následovná. Musíš mít prohlédni neviditelnost a k tomu ještě musíš přehodit jeho hide svým spotem, nebo jeho silent move svým nasloucháním. A nebo ted dotyčný musí od tebe být metr a musíš ho přehodit. Ta poslední varianta je vážně hardcore.

_________________
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 09:17 07. May 2010 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 09:27 30. Aug 2009
Posts: 93
True seeing by to měl vyřešit samozřejmě záleží na levlu castera.
Podle originálních pravidel je pravé vidění popsané ve stručnosti jako
vidění neviditelných, skrytých, vidění skutečné podoby proměněných postav a v podstatě je tam věta, že sesilatel vidí věci tak jak skutečně vypadají. Na Thalii je tento spell hodně krouhnutej :)

_________________
Diodric
Lathanien
Delrick


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 09:37 07. May 2010 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 19:00 02. Sep 2009
Posts: 31
True seeing sice na Thalii krouhnutej je, ale po nedávném odstranění veškerých předmětů s bonusy do hide a silent move nemá zloděj/sd na stejnem lvl žádnou šanci se casterovi schovat, takže vlastně funguje tak, že i hide prohlídne )


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 11:43 07. May 2010 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Koukam dalsi vestec, co uz ted vidi do nastaveni craftu, ktery jeste nejsou venku. Fakt me tim uz zacinate krkat.

Kdyz se ti neco nelibi, tak bud nejak prispej a nebo prosimte nerozhlasuj svoje bludy. Dik.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 11:51 07. May 2010 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 19:00 02. Sep 2009
Posts: 31
Píšu ke konkrétnímu stavu na modulu kterej je ted a k tomu jak se dá využít kouzlo TS, to co jsem psal je stav po výměně věcí kterých se mi dostalo, pokud je v plánu do budoucna nějaká další obměna, která na modulu není je naprosto jiná věc. Samozřejmě že bludy to nejsou, ale to nynější stav.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 21:33 07. May 2010 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
to decka:
skrytí i tichý pohyb nejčastěji používá dextrová postava že?
Oba skilly zvyšuje dextra.
U obyč. krejčího se i teď při odstavenem craftu daji koupit itemy navyšující HIDE a MOVE S. Sice jen slabé, ale dají...
Pokud řešíš schování se před mágem tak myslím že je OK že si mág namemoroval kouzlo kterým te uvidí a ty byl tak hloupý že jsi mu dal duvod ho použít. Pokud však stojíš v HIDU a překvapíš náhodného chodce/čarodeje tím že mu vrazíš kudlu do bříška tak už si asi True Side nezakouzlí že? :-D
Až Nomi dodělá krejčovinu, řekl bych že i s novými předměty budeš moct maxovat hru na schovku tak, aby sis mohl s mágem hrát na babu :-D

Jen tak mimojine gratuluji, jsi pro mě offic prvnim človičkem ktery si stěžuje že se umi schovat tak, že ho jde jen s obtižemi najit jen jednim vysokym kouzlem. :-D Dopříště doporučuji rovnou požadovat zrušení tohoto naprosto DRZEHO a PRESILENEHO kouzla. V ramci pokračování navrhni pár ITEMU +40HIDE +40MS s imkou na mysl a nekro... idealne nejaky pasivni item s možnosti castu per day :-D

Jsem se zase rozčílil :-D Omlouvám se, vím o co ti jde, ale tohle je moc i na mě... Kdybys to alespon poslal do SPAMoveho topicu, tam bych ti odpovedel jen smajlíka :-D

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 21:44 07. May 2010 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 19:00 02. Sep 2009
Posts: 31
Bahnak wrote:
to decka:
skrytí i tichý pohyb nejčastěji používá dextrová postava že?
Oba skilly zvyšuje dextra.
U obyč. krejčího se i teď při odstavenem craftu daji koupit itemy navyšující HIDE a MOVE S. Sice jen slabé, ale dají...
Pokud řešíš schování se před mágem tak myslím že je OK že si mág namemoroval kouzlo kterým te uvidí a ty byl tak hloupý že jsi mu dal duvod ho použít. Pokud však stojíš v HIDU a překvapíš náhodného chodce/čarodeje tím že mu vrazíš kudlu do bříška tak už si asi True Side nezakouzlí že? :-D
Až Nomi dodělá krejčovinu, řekl bych že i s novými předměty budeš moct maxovat hru na schovku tak, aby sis mohl s mágem hrát na babu :-D

Jen tak mimojine gratuluji, jsi pro mě offic prvnim človičkem ktery si stěžuje že se umi schovat tak, že ho jde jen s obtižemi najit jen jednim vysokym kouzlem. :-D Dopříště doporučuji rovnou požadovat zrušení tohoto naprosto DRZEHO a PRESILENEHO kouzla. V ramci pokračování navrhni pár ITEMU +40HIDE +40MS s imkou na mysl a nekro... idealne nejaky pasivni item s možnosti castu per day :-D

Jsem se zase rozčílil :-D Omlouvám se, vím o co ti jde, ale tohle je moc i na mě... Kdybys to alespon poslal do SPAMoveho topicu, tam bych ti odpovedel jen smajlíka :-D


Pouze jsem do tematu o mechanice TS napsal, že momentálně ho lze použít s uspěchem proti skrývajícímu se zloději. Tvoje hypotézy o tom, na co všechno si dle tebe stěžuju a jaký nesmrtelný itemy bych si zasloužil a kde komu mám vrazit kudlu si příště strč do zadního otvoru, stejně jako tvoji potřebu vyjádřit se ke každému tematu na foru. Omlouvat se nemusíš, příště prostě radši mlč. Mimochodem právě tenhle tvuj příspěvek patří do spamu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 22:58 07. May 2010 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
nebud hned jak ditě kteremu někdo vzal hračku :-D
Začal jsi s OT a ja na nej reagoval.
Stezoval sis na to že pomoci TS jde najit skryta postava.
K čemu jinymu než k tomuhly by podle tebe to kouzlo melo byt?
To si rovnou stěžuj že kouzlo DISPEL zruši magicke efekty... :-D
Navic jsi zde psal že HIDE nejde momentalne zvyšit předměty, to je blud, protože zvyšit předměty jde.
To že reaguji na ostatni přispěvky... od čeho je forum?
Proč mlčet když k tomu mam co řict? :-D
Pokud muj přispěvek patří do SPAMU, jistě ho tam někdo z teamu přemisti.
S rozborem meho zadniho otvoru počkame na jine vlakno...
Klid pane hráči, kritiku ber trošku s nadhledem... pokud někde šmikneš OT tak kolem sebe nekopej když na to někdo reaguje...

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 19:33 08. May 2010 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
*tleska bahnakovi*

Jen bych doplnil pro pana Decku:
Jsou predmety jak do hide + silent move, tak i do vsimavosti + naslouchani.
Pokad tym zabavil jeden predmet, zabavil asi i ten druhej, takze se ohanet necim, ze to neni fer, mi prijde celkem zcestne.
+ Ty pouzijes skill ukryti, mág pouzije kouzlo Ts.
Me se to vse zda vyrovnany, nikdo nema nic navrh.

Pokad se chces ohanet tim ze TS dává +10 vsimavost, +10 naslouchani. Ano dava, ale umet se ukryt a pak dat zakernak, treba 5k6(příklad, záleží na tvém lvl že) je taky celkem silny, nemyslis? Takže mě to přijde celkem vyrovnané.

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 21:37 08. May 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
No jo jenže co sem se tak díval tak předměty na skrytí a tichý pohyb sice sou, ale nejsou využitelné.

Když si vezmu zloděja....fajn plášt na skrytí a tichý pohyb je, ale ted...na plášti jsou taky záchrané hody a nebo OC....takže tím hodně ztratím. Kdžy vezmu helmu, tak pokud si dám malou silu, tak OC z pláště nedohoním helmou, páč ji nenasadím. A kapuce na OC a nebo na záchrané hody myslím nejsou.
A když už tak u obchodníků ve změně předětů jdem kapuce na skrytí nebo tichý pohyb neviděl.

Ted si vemte boty, vezmu boty na tichý pohyb a nebo vezmu boty na OC? Hmm Další ztráta.

To znamená že udělám zloděja s jakýmsi skrytím, ale s mizerným OC a nebo udělám zloděja, kterého najde jakákoliv lemra, ale mám o něco vyšší OC.

Takže jsou tam vcelku dost kolize no.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 22:48 08. May 2010 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Rofe co pises, je zcestne.
Jak rekl tym, ted je doba, ze se budes muset rozhodovat jakym vlastnostem, skillum atp das prednost.
Mam mága, mel jsem naplanovane jak ho pojedu a diky tem zmenam to musim zmenit.
Prizpusobil jsem se. Tak jako se prizpusobuji ostatni.

Ohánet se zmenou předmetů, to je fakt zcestne.
To se muze ohanet kazde povolani, kteremu se co nehodi, viz Rotona v nejakym topicu (neber to nijak zle Rotono - je to udání příkladu na lepší pochopení :wink: ).

Proste bud pojede na skryti nebo pojede na AC, je jeho vec jak si to naplanuje.
A dalsi dulezita vec, ono je problem si koupit dvoje boty? (jedny na AC, druhe na skryti) Ono je problem mit vsechny veci dvakrat a prohazovat si to pri boji? (krom roby, brneni, tuniky..)
Ne neni.

Takze asi tak ..

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 08:33 09. May 2010 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
vlastne se ani nemusiš rozhodovat zda pojedeš to či ono, předmětu mužeš mit přece kolik chceš...
Stejně jako valečnik ktery jde ve fantasy světě na upíra a vyzbrojí se stříbrným mečem, může si zloděj oblíct co se mu zlíbí. Muže preferovat tohle, muže preferovat tamto, může to kombinovat nebo jit uplne jinou cestou. Je to jen a jen na nem...
Jinak když už o něčem mluvit tak o delce trvani kouzla True Side...
Možna kdyby se zkratilo na kolo/lvl... Těžko řict, dle mě by to vedlo jen k dalším agresivnim topicum...
A hlavne by to musel navrhovat team, a hlavne bych rekl ze je na tohle spatny cas, ted bude treba dat dokupy predmety + craft + paletu pouzitelnych itemu s naboji misto cast.per.day...
Jinak se k tomu nevyjadril Nomisek, ktery ma krejčovinu pod palcem, ale jelikož se nikde neuvadelo ze by se jen zvažovalo o oslabeni predmetu s HIDE a M.S. tak si myslim že to pujde boostit dobře. Pokud ne, Nomis určitě připadnym zvědavcum rad odpovi...

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 11:00 09. May 2010 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 15:50 20. Apr 2010
Posts: 585
Měnit si při boji nebo kdekoliv jinde boty, plášt atp? Je to pěkná uchylárna. :mrgreen:

To už je lepší rozhodnout se pro hide nebo pro AC. Hide bude i tak dost silný, mám hide a jsem spokojený. Mág si TS musí nakouzlit a pochybuju, že tu chodí radary, kteří ho mají neustále nakouzlený. Myslím si, že si není opět zase na co stěžovat.

_________________
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Neviditelnost + skrytí
PostPosted: 11:17 09. May 2010 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
efu_redo wrote:
Měnit si při boji nebo kdekoliv jinde boty, plášt atp? Je to pěkná uchylárna. :mrgreen:

To už je lepší rozhodnout se pro hide nebo pro AC. Hide bude i tak dost silný, mám hide a jsem spokojený. Mág si TS musí nakouzlit a pochybuju, že tu chodí radary, kteří ho mají neustále nakouzlený. Myslím si, že si není opět zase na co stěžovat.


uchylarna, behem boje by to uchylarna byla, hlavne nepredstavitelna, ale o tom jsem nepsal, jde mi o vybaveni perzistentni truhly, v horsim pripade inventare batohu. Jakože ted pujdu na pruzkum tak sundam ty oplechovany boty a přezuju se do tech elfích lehoučkých a hodím na sebe ten skvělej chameleonskej plášť, protože mě v tom nikdo nenajde. To mi přijde ok.

Jinak zapnute radary tu chodi, chodily a chodit budou, na tom nevidim nic špatneho, ale i tak se da schovat (Nomis tady kdysy nekam psal takovy ten maly vypis co dava jaky bonus k hidu a M.S. a nebylo toho zrovna malo, mozna si to pletu...)

Pro lidi co chcou byt absolutne neviditelni a nezjistitelni: Naučte se sesilat GS, radar vas sice objevi, ale nezmuže s vama vubec nic... a ostatni o vas opravdu vedet nebudou... A true side neumi každej...

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 60 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 174 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits