Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 22:33 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Viditelne zbrane a stity
PostPosted: 22:12 26. Jul 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 20:50 26. Jul 2007
Posts: 18
Zase ja :oops: Tentokrat mam problem, nefunguje mi ten system viditelnych zbrani a stitu. Kdyz si nandam zbran a pak ji sundam, tak ji nemam u pasu, ale proste normalne v batohu. Vim ze mi to tu uz fungovalo, ale tedka sem nove instaloval nwn a nejde mi to. Kterej hak to ma nastarosti? Treba sem na neco zapomel, vynechal nebo nevim. Dik za pomoc.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Viditelne zbrane a stity
PostPosted: 22:13 26. Jul 2007 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 18:01 17. Jun 2007
Posts: 231
resurrection wrote:
Zase ja :oops: Tentokrat mam problem, nefunguje mi ten system viditelnych zbrani a stitu. Kdyz si nandam zbran a pak ji sundam, tak ji nemam u pasu, ale proste normalne v batohu. Vim ze mi to tu uz fungovalo, ale tedka sem nove instaloval nwn a nejde mi to. Kterej hak to ma nastarosti? Treba sem na neco zapomel, vynechal nebo nevim. Dik za pomoc.
PRes item "duse bytosti" si nastav zapnuti/vypnuti zobrazovani zbrani.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:23 26. Jul 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 20:50 26. Jul 2007
Posts: 18
Jo diky, akorat ta moje soucasna postava ten predmet zatim nema, tak snad ho brzy dostanu... (sem na 3.) Moje druha postava uz ho ma, ale nemuze ho pouzit, jelikoz je na prvnim a ten predmet ma item restrikci level 2 (!?). Doufam ze to tim vyresim.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:26 26. Jul 2007 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 18:01 17. Jun 2007
Posts: 231
resurrection wrote:
Jo diky, akorat ta moje soucasna postava ten predmet zatim nema, tak snad ho brzy dostanu... (sem na 3.)
Zkus dat relog.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:31 26. Jul 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 20:50 26. Jul 2007
Posts: 18
Moc nepomaha, relogoval sem uz kvuli tomu a ruznym testum s override apod. asi 20x a porad sem to nedostal. Tak snad po restartu bo tak...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:23 26. Jul 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Ta duse neco vazi a proto az od druhyho lvl, uz se to resilo, od druhyho lvl uz to bude fungovat jak ma, a jak se jmenuje ta postava co ji nema? koukal sem ze mas postavu se jmenem Roland a nekdo tady postavu Roland uz ma taky a kdyz jsou stejny postavy tak to obcas dela bordel

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:55 26. Jul 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 22:49 27. Apr 2007
Posts: 473
Location: The Oblivion
Nene tu je problem inde a to:

Ak hrac vytvori postavu a logne do hry dostava hned dusu bytosti lenze script OnClientEnter maze vsetky veci u postavy takze je celkom naha bez veci. A tu je ten pes zakopany. Dusa bytosti ako vec neexistuje ale je zapisana na hracovi ako premenna.

2 jaara : Jednym z riesenim by bolo v tom scripte co maze vsetky veci dat nieco ako test aby nemazalo vec s tagom sy_soulstone.

2 resurrection : po restarte sa z postav mazu vsetky lokalne premenne a script ti znova da dusu bytosti do inventara, samozrejme tu uz nestratis a nikto ju nemoze ani ukradnut

_________________
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 113 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits