Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 23:05 28. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Zachycování duše
PostPosted: 06:11 12. Oct 2010 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Dobré ráno, dnes se mi stala taková nenormalita, proto to dávám sem, budu rád, když se k tomu někdo z vedení vyjádří, až bude mít čas.

U nás dole máme dung Magické stěny a v něm jsou npc Oživlé skály - jsou menší a větší. Bavme se ted o tech menších.

Před pár dny jsem na nich zachycoval kámen 80-120% z 20ti kamenu jsem zachytil 20 a z toho 3 byli nad 100% (100%, 101% a 103% myslim). S tím že dalsich rekneme 15dusi jsem nezachytil protoze byli na kamen moc malé.
Dnes jsem tam byl znova a namátkou si chtel zkusit zda se mi nepovede zachytit nejakou stovkovou, ale ejhle. 3Kameny po sobe jdouci se mi rozbili ze duse je najednou moc velka. Pak jsem toho radsi nechal.

Vim ze duse v npc se generuji nahodne, ale skutecne je tomu tak ze tyhlety duse jsou nastaveny například jako 60% - 120%+ ?
Protoze tohle nepobiram kdyz z 35dusi ani jedna nebyla nad 103% a dnes rano najednou 3po sobe jdouci mely byt 120%+
Je to situace jako kdybych prisel k jezevcovi a on najednou nemel dusi 10% ale ehjle 40%+

Tot vse z meho poznatku, dnesniho ranního.

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 138 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits