Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 21:22 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 20:14 04. Dec 2010 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:09 27. Apr 2007
Posts: 981
Location: Hell
Takze klasika, ROF bude reptat jak je to na hovno ale sam koleckuje dungy bez vazne obavy a vybira vsechno a nikdo nema narok.
Co dodat :wall:

_________________
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 21:12 04. Dec 2010 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Sak dojde aj na tych epikov a solovanie dungeonov - uz coskoro. ;)

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 21:55 04. Dec 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 12:29 08. Jan 2008
Posts: 287
Zdravim, nechapu proc se v poslednich par prispevcich navazite do Rofa, kdyz jen poukazal na to, ze mu prijde, ze loot svym zpusobem tak jak je nastaven,muze lezt to zeli crafterum a defakto nici ekonomiku...

Aria bych rek nebude jedina postava,ktera chodi po dungach at uz sama nebo s nekym, osobne sem zazil nescetne pripadu, kdy na dung, ktery da sama s jednou rukou v nose a druhou buhvi kde, prizvala dalsi lidi, aby i oni meli nejakou zabavu a podivali se nekam, kam se sami neodvazi...

tenhle topic je o Lootu, ne o tom jestli nekdo dava sam dungy.
Za sebe muzu rict, ze predmety co se nachazi, mi prijdou prestrelene viz. prvni odstavec.

tot vse

_________________
Obuki - ten vod Škopku


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 23:20 04. Dec 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Jééé co se děje? Já to nemyslel zle.

Já ten nápad s věcma v bossu beru, je to super spetření. Jen prostě mi přijde ten spawn velký, já byhc čekla že v bossu najdu jednu tu věc ne tři no. :wink:

A ehmm s těma dungama ste mě dostali hmm. Chodím většinou do dungů, kde tak často lidi nechodí. Třeba v Alwu sem nebyl už chvílu a ani mě to tam neláká a v Krynu chodím jen ty co jsou nejdál.

A procházení dungu v invisu, to zase není tak pravda zabiju v těch dungoch dost potvor. Pokud vám to vadí, dobře nebudu to dělat a vybiju celý dung.

Trošku mi přijde nepřiměřený váš útok, když sem normálně napsal, že sem našel prostě ten loot je velký a častý a no ubírá práci crafterům. Ikdyž na druhou stranu se dá brát craft jako dobrá věc na odliv peněz z modulu.

Sorrowe nevím proč tak útočíš, looti moc lidí, nemusíš to házet že to dělám já. Nejsem blázen abych obíhal děnně 30 dungů jen proto aby nikdo neměl co lootit. Nejsem taková svině jak si myslíš.

A jak psal pilník, já někdy moc rád vezmu sebou nějaké jiné hráče at se jdou mrknout do různých dungů.
Jistě si někteří pamatuju na velkou družinu jdoucí na vlkodlaky a nebo na zlobry a tak dále.

Nemusíte úročit, nevím jestli mě nemáte rádi nebo závist, no co už.
Že já tu vůbec psal :roll:

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 00:14 05. Dec 2010 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Hlavní výhoda craftu je ta, že si uděláš předmět přímo na míru. Jaká je v lootu šance, že ti padne zrovna to, co chceš?

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 00:25 05. Dec 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
No jak myslíš :wink:
Hmm na druhou stranu je fakt, že by tohle mohlo vcelku podpořit vznik nějakého obchodníka, co by ty věci sbíral, vyvěsil seznam a prodával.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 17:36 05. Dec 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 00:28 24. May 2010
Posts: 176
Location: Brno
-RoF- wrote:
No jak myslíš :wink:
Hmm na druhou stranu je fakt, že by tohle mohlo vcelku podpořit vznik nějakého obchodníka, co by ty věci sbíral, vyvěsil seznam a prodával.


By to šlo dražit v aukci? jinde to tak funguje... :)

_________________
=================
jestli se cítíš dobře,
vydechni,
ono tě to přejde.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 17:42 05. Dec 2010 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 20:53 24. Jan 2010
Posts: 55
tak o tom nepiště a začněte na tom makat, akorát teda budu mít konkurenci no :)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 17:52 05. Dec 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
persistentní obchodník s věcmi ve hře je...

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 20:51 05. Dec 2010 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 14:12 12. Jul 2010
Posts: 106
Location: Ireland
velka kus +2 silna +4 u mozkomoru, ale zda se mi, ze je ten loot z bossu trosku kontraproduktivni. Najednou je skoro nemozne najit s partou 10-15lvl ziveho bosse a jestli je to tak, jak nekdo psal, tusim Kucik, nejsem si jisty, ze to obiha epic v invu, rohne bosse a vali zase dal, mohly by se jim DM obcas mrknout na zoubek.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 22:20 05. Dec 2010 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 23:44 04. Oct 2007
Posts: 396
Location: Pardubice
jako to najiti ziveho bosse je otazkou casu, za mesic bude klid, nez kdyz je ted po uprave

u mozkomora jsem nasel rukavice, ktere jsou uplne obycejne, sice je jmeno rukavic - "rukavice" psano zlute, ale nemaji zadnou vlastnost, cena 1 gp, je to chyba, ci zamer?

_________________
nwn


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 18:41 06. Dec 2010 
Offline
Měšťan
 Profile

Joined: 11:13 18. Mar 2008
Posts: 173
Nasel jsem nejaké Itemy +3 zejména u humanoidních monster, nic co by se mi osobně hodilo, ale lze to použít na výměnu.
Osobně nesouhlasím s naázorem, že to ničí crafty, problém je, že je těžké je dost často ukecat, aby něco udělali, neboť se jedná o brutální časově náročné akce, které nikdo nezaplatí.
loot v pokldech tohoto typu je super a uvolńuje prostor pro další rozvoj.

Vzhledem ke zvýšení neužitečnosti "Craftu" navrhuji malou změnu, kde by v lootu se začaly objevovat klíčové suroviny pro výrobu kvalitních předmětů. Artefakty by pak mohli taky sklepávat dohromady mistři z řad hráčů.

_________________
"Prohlášením, že jsi nevinen, potvrzuješ svojí vinu." Neznámý muž na neznámém míste při neznámé příležitosti.

Quido z Červíčkova - dobrácký gnóm a zapřísáhlý antiteista.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 23:36 06. Dec 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:50 30. Apr 2010
Posts: 229
Tak me z obou pulogrich bossu v Alansyjskych vrchovinach nevypadlo vubec nic. Nevim jestli to nemuze byt rozdilem lvlu, ja jsem 17 ale nemam tuseni kolik maji oni a jestli to ten rozdil vubec ovlivnuje

_________________
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 07:15 07. Dec 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Elverin wrote:
Tak me z obou pulogrich bossu v Alansyjskych vrchovinach nevypadlo vubec nic. Nevim jestli to nemuze byt rozdilem lvlu, ja jsem 17 ale nemam tuseni kolik maji oni a jestli to ten rozdil vubec ovlivnuje


Co vím, tak oni myslím ani nikdy nic neměli. Max možná zlatáky.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Loot
PostPosted: 10:50 07. Dec 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 13:50 30. Apr 2010
Posts: 229
Ze by znich byly nejake veci me ani nenapadlo :) Cekala jsem spis nejaky peniz, nebo trofej.

_________________
Elverin z rodu Darwolf - Všechno ví, všechno zná, všude byla dvakrát, za moře vidí a klíče má i od lesa


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 76 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 130 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits