Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:04 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 371 posts ]  Go to page Previous  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

Jedu letos na letní sraz Thalie?
Ano. 38%  38%  [ 21 ]
Ne. 53%  53%  [ 29 ]
Na srazy zásadně nejezdím! 9%  9%  [ 5 ]
Total votes : 55
Author Message
 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 16:11 04. Aug 2011 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 15:50 20. Apr 2010
Posts: 585
Rejty wrote:
efu_redo wrote:
Ty vole, to musíte říct na místě, že jsem byl moc akční, né takhle zpětně, to už neberu :mrgreen: Když budu chtít dát malou ránu, bude to pomalej švich a ten tvůj meč byl dost tvrdej sám o sobě, mimochodem, ještě teď cítím ten tvůj řetět kolem krku, bolí to jak kráva.


Sice to bude pomalej švih, ale jedeme si tam zabojovat a ne se zmrzačit. Nikdo jinej nedával takový děsný mordy. Meč tvrdej nebyl, ať už budeš mlátit s čímkoliv naplno, tak to bude nebezpečný a můžeš někomu zlomit nos nebo ruku, to bys musel mlátit leda nafukovacím kyjem...

efu_redo wrote:
Imho, bud rád, že si nebojoval s rejtym, on možná agresivní nebyl, ale ty jeho řetězy jo! :mrgreen: Ještě teď mám flek na krku.


Taky jsem si bral cep jen z jedinýho důvodu, nechtěl jsem mít zničený kamy nebo zlomenou ruku, potom, co jsem viděl Fredyho ruku, o kterou si mu zlomil hokejku přes železný rukavice. :D Normálně bych vzal kamy, ale za zmrzačení by mi to nestálo.


Jinak jo, taky jsem se na turnaji bavil a nechci tu nikoho pranýřovat, jen by to chtělo příště více opatrnosti.


No, s rudym jsem se řezal tak nastejno, dávali jsme si stejný mordy. To ad 1. Ad2, proč to říkáš až teď? Proč si to neřekl před tím? Stačilo něco říct... sorry, ale tohle je fakt hloupej přístup, řešit to až když je po všem, pranýřovat, nepranýřovat, měl si mě to říct před tím. Mě přišlo že jsem přiměřenej. Ad3 tu tvou hokejku bych nezlomil o nic, byla fakt tvrdá a měkčení kobercem bylo opravdu malé, takže měkčení té zbraně nebylo jako u jiných. Ad4 neměl jsem nic proti tvé zbrani, vzal sis ji především a tos mi řekl, protože si nechceš zničit zbraně, bylo mi to jedno, souhlasil jsem a taky jsem to dostatečně odnesl. Ten řetěz je fakt nepříjemnej a modřiny mám na krku a kolem loktů. Nefňukám, naopak bavilo mě to.

Sorry, asi dostatečně nechápu tvé příspěvky, ale řešit si to měl předtím nebo vůbec. Tao mi taky seřezal přítelkyni, která má nateklou ruku a taky to neřeším. Prostě se to stát může. A radimovi jsem se omluvil, praštil jsem ho párkrát špatně, kam jsem nechtěl, to jo.. ale to se stát může. Kdybych chtěl někoho přizabít, věř mi, že to vypadá jinak.... a sobikův nos, stalo se, narazili jsme do sebe, hecoval mě do toho tak jsem mu to dopřál.

Asi to beru moc vážně, to co píšeš a možná na to neadekvátně reaguju, jestli jo, tak sorry.... jen bych se příště rád vyhnul tomu, že když se něco dělá, tak se mají věci řešit na místě a né s odstupem času. Případně příště nepřijedu nebo se nezúčastním her. Prostě jsem byl zapálen do soubojů a takových nás bylo víc.

_________________
Dělejte si s mými postavami co chcete, jen ať v tom není OOC!!!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 16:48 04. Aug 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:12 06. Oct 2008
Posts: 3269
Location: Petrovice u Rakovníka
Nečerti se Redo,já si nestěžoval jen to bolelo až další dny.Kdyby mi to nějak extra vadilo tak ti to řeknu.
A Rejty,co sem koukal tak si do Reda řezal jak hluchej do vrat takže on není jedinej co mu to sem tam ulítlo :wink:

_________________
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 16:55 04. Aug 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
No já nejvíce řešil obalení meče až jsem ho nakonec nestačil doobalit (miláášku *pohladí svůj obouručáček*) a pak jsem jen viděl jak Theogil měl zlomenej štít .. redo rozsekanou spodní část meče .. radimovi klouby a cep s řetězem ..
Jsem vskutku rád, že Bahnák mi poskytl rozpadající se štít, díky kterému jsem prohrál a nestál tam proti těm high lvl bossům 8) .. byste mě jinak museli poslepovat dohromady :lol:

Ale jako sraz fakt parádní. Těším se zas za rok a na ostatní mini srazíky. :twisted:

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 05:34 05. Aug 2011 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 08:27 12. Apr 2009
Posts: 717
Location: Praga
Radim wrote:
A Rejty,co sem koukal tak si do Reda řezal jak hluchej do vrat takže on není jedinej co mu to sem tam ulítlo :wink:

Rejty tam byl největší řezník. :D

_________________
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 11:28 08. Aug 2011 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Sraz byl navzdory počasí super a dodatečný neplánovaný mimisraz v Krumlově mě překvapil :)

Dodatečně se omlouvám všem, kterým jsem za posledních čtrnáct dní poradil, že ,,z potoka/kohoutku/bystřiny je voda určitě pitná". Nečekal bych, kolik lidí se posere, když vypijou to, co já :mrgreen:

Jdu opravovat zapůjčené a zničené vybavení.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 11:46 08. Aug 2011 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
kucik wrote:
Sraz byl navzdory počasí super a dodatečný neplánovaný mimisraz v Krumlově mě překvapil :)


Jsme na vás čekali na Orlíku a vy nikde... :D

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 11:52 08. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
kucik wrote:
Dodatečně se omlouvám všem, kterým jsem za posledních čtrnáct dní poradil, že ,,z potoka/kohoutku/bystřiny je voda určitě pitná". Nečekal bych, kolik lidí se posere, když vypijou to, co já :mrgreen:
Zjevně nemáš tu zkušenost co já, když jsem nechal asi ve 12 letech dva přespolní spolužáky napít po fotbale z potoka, kde jsem sám pil pravidelně, oba onemocněli žloutenkou... :mrgreen:

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 12:22 08. Aug 2011 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 12:51 12. Sep 2007
Posts: 1721
Location: Brno
Rejty wrote:
kucik wrote:
Sraz byl navzdory počasí super a dodatečný neplánovaný mimisraz v Krumlově mě překvapil :)


Jsme na vás čekali na Orlíku a vy nikde... :D


Jo, i parníkem jsme vám jeli naproti. :mrgreen:

_________________
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 12:48 08. Aug 2011 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Proti plánu jsme tam nedopádlovali. Cestou jsme se málem utopili v rumu, což nás maličko zdrželo.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 10:24 10. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
škoda že jsem se nemohl dostavit. Příští rok snad na tom budu lépe časově. Ale jak koukám na ty fotky, tak budu muset ještě zapracovat na převleku :).

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
PostPosted: 14:55 20. Aug 2011 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:23 28. Apr 2007
Posts: 1055
Location: Plzeň
Doda este nekdo fotky a daji se pak vsecky na WEB ??? (nekdo tam este fotil skupinovku na mobil ne ?).

Jo a Foxiku dosvac ty z minulyho roku jak si rikal, ze je nekde este mas :wink: at si to muzu vsecko stahnout.

_________________
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 371 posts ]  Go to page Previous  1 ... 21, 22, 23, 24, 25

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 38 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits