Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 09:14 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Otázka ohledně bety
PostPosted: 17:45 15. Sep 2013 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 20:16 02. Sep 2013
Posts: 2
Location: Far Far Away Oriental Land
Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a nechce se mi hrát nic jiného když mám volný čas. Děkuji za jakoukoliv odpověď hráč -Katelin Chateau- :?

_________________
Would you like a falcon? -Gabriel Iglesias-


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otázka ohledně bety
PostPosted: 17:50 15. Sep 2013 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 18:45 22. Jan 2012
Posts: 5386
desperad wrote:
Zdravím, byl jsem u vás sice chvilku ale chtěl jsem se zeptat zda-li ještě pořád probíhá beta Nové Thalie a jak dlouho ještě přibližně bude trvat. Co jsem se dozvěděl tak je beta uzavřená jen pro pár vyvolených, důvod proč se ptám je ten že jsem si Thalii za tu krátkou chvíli extrémně oblíbil a nechce se mi hrát nic jiného když mám volný čas. Děkuji za jakoukoliv odpověď hráč -Katelin Chateau- :?

Nová Thalie ještě není spuštěná, probíhá akorát testování povolání na zvlášť serveru, do kterého se může připojit kdokoli z hráčů poté, co si nainstaluje vše potřebné.

_________________
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.

Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otázka ohledně bety
PostPosted: 17:54 15. Sep 2013 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 20:16 02. Sep 2013
Posts: 2
Location: Far Far Away Oriental Land
Dobrá tak v tom případě se rád přidám k testování protože mám už dlouhodobej absťák na Thalii :wink: :D

_________________
Would you like a falcon? -Gabriel Iglesias-


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otázka ohledně bety
PostPosted: 17:57 15. Sep 2013 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Amber wrote:
Nová Thalie ještě není spuštěná, probíhá akorát testování povolání na zvlášť serveru, do kterého se může připojit kdokoli z hráčů poté, co si nainstaluje vše potřebné.

Upřesním. Testování povolání běží jen když spustím server.
Nyní se testovací server využívá pro jiné účely.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 113 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits