Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 13:39 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Dopis...
PostPosted: 23:55 12. Sep 2007 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 12:54 16. Aug 2007
Posts: 29
Location: Šedozem
Bud zdráv otče.

Odpusť, že ti píšu po tak dlouhé době, ale vzhledem k tomu, že neumím číst a psát, požádal sem místního písaře ať zapíše mé mluvené slovo.

Takže nakonec sem se tou lodí na kterou si mě posadil dostal do země zvané Thalie, bohužel kotvila ve městě v kamenné kleci jak já říkám, jistě mě chápeš.Takže sem se raději rychle přemístil hlouběji do lesů...objevil sem zajímavou vesničku, říkají ji Ivory, fajn místo, fajn obyvatelé.

Řekl sem si, že se v jejím okolí zabydlím, no udělal sem dobře...to koukáš co, já se dobře rozhodnul!Při první procházce lesem sem našel parádní větev na luk a jedna hodná slečna mi dala koženej proužek, no a udělal sem si luk, není to sice luk jako od tebe, ale jezevce s tím ulovím a tím se dostávám k mé obživě...jo je to tak, živím se lovem jezevců a prodejem jejich kůží.Vím, že to není nic moc, ale já sem spokojen!Stejně spím raději na mechu pod stromem než v měkké posteli, znáš mě.

Potkal sem tu pár zajímavých lidí.Asi první byla elfka jménem Gem, moc fešná *hehe* "ne pisaři to tam nepiš" ale víš co, je to elfka takže by to mezi náma asi nejak neklapalo...
Pak sem potkal fakt zajímavýho chlapíka, jmenuje se Najív a je pomocný pomocný, prostě nějakej šéf Ivorský domoobrany.Zvláštní chlapík, ten snad nic jinýho nedělá, než drtí jednu knížku za druhou, ale nutno dodat, že nám to na výpravách už nejednou zachránilo krk...ten chlapík není spokojenej, když aspoň jednou denně neudělá něco chrabrýhom ale je fakt, že mám radost, když jdu s nima...jo další fajn chlapík je Michael, je to branec, je pod velením Najíva, jak ho popsat?Mno čest sama...čestnej chlap je dneska vzácnost, dobrej chlapík.

Pak sem našel "novou vetešnici" jak jí říkám...Lania si říká, fajn holka je i fešná, ale zdá se mě trochu chladná, ta holka z mečem i spí!

Nevěřil bys táto co já už zažil s těma chlapama za dobrodružství...
Tak třeba sme se jednou sešli a rozhodli se prozkoumat nějaký starý ruiny, kde měl sídlo dřív nějakej loupežnickej hrdlořez, to ti povím to byla akce!Od prvního kroku sem měl naděláno v kalhotách...všude zněl nářek nějakejch děcek a takový divný sýpání fakt nic příjemnýho, ještěže se přidal Franta...jo Franta je půlčík, taky fajn chlapík, poradil si tam s každým zámkem a pastí, bez něho by to bylo asi jako pěst na oko...samej nemrtvej tam byl, ještěže si to tak nějak nepamatuju...hmm dodnes mi to příjde divný...jo, abych nezapoměl tak ten Franta měl za pár dní svatbu!Ti povím velká slavnost to byla...jejiž jak já sem dopadl...ale to hlavní je, že sem na té svatbě potkal tu nějkrásnější holku co sem kdy viděl...její jméno je Shia, už sem její jméno vyřezal do mýho oblíbenýho stromu, zamiloval sem se...jo dej si pozor!Nechoď v noci na hřbitov za maminkou, mám se zdejšími hřbitovy špatné zkušenosti...

No už půjdu lidi se pomalu scházejí u ohně, tak snad se tu ze mě stane muž táto, tak jak si chtěl.Brzo se zase ozvu...snad, mám tě rád chlape...

P.S. Pošli mi nějaký zlatáčky.

Hunter.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 143 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits