Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 05:40 04. Jun 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Zlomena noha...
PostPosted: 23:28 19. Sep 2007 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:23 28. Apr 2007
Posts: 1055
Location: Plzeň
Berserk si zlomil hnatu kdyz udelal par rychlejch pohybu v tezky zbroji a uklouz zdrejme po jezevcim hovne :twisted: tejden chodil s klackem a nebo se vopiral vo mec a byl donucenej bolest prepijet litrama palenky :)

// originalni napad vod Loreley... chtel sem to dohrat u baby korenarky nebo nakyho jinyho lecitele ale bud se mijim s DM a nebo chrapou :D :P ...tak kdyztak mi ji vymazte z inventare uz je to pres tejden co se tahnu jako smrad :wink:

_________________
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 00:07 20. Sep 2007 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Nejde to dohrat s nejakym PC klerikem? :wink:

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 00:24 20. Sep 2007 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 18:37 29. Apr 2007
Posts: 1260
Location: vsudeANDnikde
Klerik, byl primo u zrodu tohoto zraneni...snazil se moc, dokonce si stezoval na bohy, ze mu nejsou nakloneni (nejspis). Nasledne Daniel vypatral v pameti, ze si nekde precet v knihovne jak se zachovat pri podobnem pripade a zlomeninu patricne obvazal.....

_________________
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe


Top
Reply with quote  

 Post subject: Sakra, od čeho jsem klerik, a na slušný úrovni,
PostPosted: 17:14 20. Sep 2007 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:10 27. Apr 2007
Posts: 885
Location: Ivory
když ani pitomou frakturu nedokážu vyléčit, i když umím budit mrtvé.. To se mi zdá že DM přehnal ! Lucie Exos.

_________________
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:09 20. Sep 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 22:49 27. Apr 2007
Posts: 473
Location: The Oblivion
//Ludia si uvedomte ze toto je v RP sekcii nie vo flames. Pomaly vsetko co je tu napisane je OOC. Ano Berserk si "zlomil" nohu = dostal item o vahe ehm 400kg (?) a mal trpiet tyzden realtime casu pretoze behal pretazeny v plnej platovej. Videli ste loreho teraz v hre ci na icq? Ja ani nie, zrejme nema cas momentalne. Avsak tuto situaciu hravo zvladne hociktory iny dm vyriesit tym ze sa mu v hre (Berserk mal snahu a skusal kontaktovat niekolkokrat NPC v hre) pozrie na tu nohu a vezme ju z jeho inventara ked uz bude "zahojena".
PC klerik nepomoze pretoze nevie vybrat berserkovi z inventara predmet o vahe 400kg a ten predmet sa neda polozit... takze jedine DM musi zakrocit.

_________________
Kazdy hrdina ma svoj osud urceny.
Kazda jeho volba nesie nasledky.
No raz, to vsetko aj tak skonci...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:42 20. Sep 2007 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:02 28. May 2007
Posts: 191
Location: Praha
Už jsme zde ... opravdu to bylo RP zlomeni nohy, myslím že to zahrál moc dobře a dostal za to i dost zkušenosti,moc se omlouvám nebyl jsme tady moc dni tak doufám ze ti někdo už od zlomeniny pomohl pokud ne napiš.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Sakra, od čeho jsem klerik, a na slušný úrovni,
PostPosted: 19:58 20. Sep 2007 
Offline
Poutník
 ICQ  Profile

Joined: 03:48 07. May 2007
Posts: 74
monstera wrote:
když ani pitomou frakturu nedokážu vyléčit, i když umím budit mrtvé.. To se mi zdá že DM přehnal ! Lucie Exos.


hele zrovna ty mlč, tobě bych zlámal nohy i s páteří. Zastavíš se maximálně u dílny, jinak lítáš s hubenou sorcererkou (nebo co to mas) s halapartnou v ruce... Uvědomte si, že hrajete na RP serveru a že to co dovoluje systém, nemusí dovolit zdravej rozum! A v RP světě byste se měli řídit tim rozumem...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Sakra, od čeho jsem klerik, a na slušný úrovni,
PostPosted: 21:13 20. Sep 2007 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:10 27. Apr 2007
Posts: 885
Location: Ivory
hele zrovna ty mlč, tobě bych zlámal nohy i s páteří. Zastavíš se maximálně u dílny, jinak lítáš s hubenou sorcererkou (nebo co to mas) s halapartnou v ruce... Uvědomte si, že hrajete na RP serveru a že to co dovoluje systém, nemusí dovolit zdravej rozum! A v RP světě byste se měli řídit tim rozumem...[/quote]
RP rozum mi říká že když hraju klerika na 16 úrovni, kterému nečiní problém oživovat mrtvé, neměl by mu být problémem kouzlem uzdrav srovnat zlomenou nohu. Samozřejmě technicky odebrat zátěž kouzlem neumí, ale aniž bych se chtěl Lorelei dotknout, myslím že přítomnost a činnost klerika v tomto případě měl brát v úvahu.
Jinak když hraju druhou figurku - zaklínačku Ranunkulu, tak halapartnu tasí jen v lokacích kde je třeba bojovat, jinak nosí luk, nebo chodí - nelítá - neozbrojena. Rozhodně ve městě a na vesnici se snaží chodit krokem.
_________________
Co neumím, se naučím .

_________________
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Sakra, od čeho jsem klerik, a na slušný úrovni,
PostPosted: 21:43 20. Sep 2007 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:02 28. May 2007
Posts: 191
Location: Praha
Hmm asi nejsi opravdu tak mocná zaklínačka, když nedokážeš vyléčit trvalé následky z otevřené zlomeniny a pouze si vyléčila jen povrchová zraněni a chudák bojovník musel pak týden kulhat... ale já bych si z toho moc nedělal jsou daleko mocnější Klerikové, kteří nedokážou vyléčit třeba jen nějakou otravu a chudáci dobrodruhové se v rámci RP za pomocí DM musejí plahočit hluboko do hor ke kouzelné studánce, která tu otravu dokáže vyléčit …když to chudák nejmocnější klerik v celém kraji nezvadl ..... Už asi chápeš ze nejde jen o systém ale i o RP aby se ten hráč bavil a hlavně, aby to bylo jiné jak vždy.

Díky *lehce se ukloní*



Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Sakra, od čeho jsem klerik, a na slušný úrovni,
PostPosted: 15:27 21. Sep 2007 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:10 27. Apr 2007
Posts: 885
Location: Ivory
Lorelai píše :
"Už asi chápeš ze nejde jen o systém ale i o RP aby se ten hráč bavil a hlavně, aby to bylo jiné jak vždy."

Jo, chápu ale profesně mne uráží, když jako klerička (ne zaklinačka ,prosím)
nedokážu spravit tak banální záležitost jako je zlomená noha. To je jako by lukostřelec arcane archer střílel šípy jen na 3 metry !
Nic ve zlém, DM je pán hry a má vždy pravdu, a byla smůla, že tam šla Lucie - ale bylo to o tom, že ještě do doby, kdy jsem chtěl jít spát, protože do práce vstávám v 04.30,- a ta již minula- - jsem pro Berserkra měl udělat zbraně a na očarování jsem potřeboval váček a na ten váček uprostřed noci kůži jezevce ... Takže zdržení mne dost bolelo, a přitom jsem nechtěl Berserkrovi říct, že mu ten meč očaruju až jindy.

_________________
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 15:45 21. Sep 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
muhahah chudak Berserk zrovna on ktery furt nekde lita a rozbiji nekomu hlavy..kdyz sedi nejakou dobu na miste tak rekne : ,,mam chut rozbit par hlav."ci jak to je presne.Chudinka nemohl rozbijet ty hlavy..no a co se tyce toho leceni.Porad je lepsi , ze to Lucia nezvladla nez kdyby se stalo jako v Harry Potterovy ze ten profesor(ucitel obrany proti cerne magii)Harrymu chtel vylecit zlomene zapesti a misto toho mu uplne ztratil kosti.ci ajk bych to mela nazvat.Takze je lepsi (i kdyz je to klerik an vysokym lvl) ze se to radeji nepovedlo nez kdyby nemel zadny kosti :lol:
.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:03 21. Sep 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No monstero moze ta to urazat ako chce, ale ja ti to vysvetlim jednoducho. Klerik berie svoju silu od boha. K bohu sa treba modlit. Co si tak pamatam tvoju postavu som modlit sa v chrame nevidel ani raz. Takze proste tvoj klerik nemal priazen boha a dost sily aby vyliecil co i len obycajnu zlomeninu. A keby bolo podla mna, nemal by mat ani dost sily aby zoslal co i len jedno kuzlo, pokial sa nebude modlit v chrame. A takych klerikov je tu vacsina. Takze bohuzial RP opodstatnenie to ma.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:26 21. Sep 2007 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 21:02 21. Jun 2007
Posts: 4205
Teda tady to jede. :) Mel bych dotaz na Monsteru, zda jeji klericka pouzivala skutecne silu od boha - jak pise Daanri a nebo ma vysoky skill leceni.

To jen tak, abych se taky zucastnil. :)


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:54 21. Sep 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No ale skillom liecenia zlomeninu nevyliecis. Tym mozes obviazat ranu, zastavit krvacanie, pripadne zabandazovat tu nohu, cize v podstate osetrit ranu, ale samotna zlomenina potrebuje cas aby sa vyliecila...cize aby sa kost zrastla, a to bohuzial inac ako uzdravovacim kuzlom neurychlis. :wink:

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 18:02 21. Sep 2007 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 21:02 21. Jun 2007
Posts: 4205
Vsak ja se nehadam. :) Jen mne zajimalo, jak to lecila. Protoze kouzlo je samozrejme zavisle na poskytnute pomoci - lecitelske umeni, obvazy a podobne ne. Aspon to tak beru. Samozrejme s obvazem a klasickym umenim zlomeninu bude lecit o dost dele. To by klidne odpovidalo tomu tydnu real - pokud to byla nejaka hodne oskliva zalezitost. Ale porad by to melo hrat roli - minimalne by se mel diky tomu vylecit rychleji a melo by to srust poradne.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 35 posts ]  Go to page 1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 74 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits