Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 11:50 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jaký provést wipe?
1) Úplný wipe 86%  86%  [ 43 ]
2) Částečný wipe 14%  14%  [ 7 ]
Total votes : 50
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 13:18 20. Nov 2007 
Offline
Nováček
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:57 11. Sep 2007
Posts: 24
Chápu pohnutky starších hráčů, taky se budu z prckem loučit těžce(byť nehraji ani náhodou tak dlouho). A doufám, že je ani nikoho jiného to neodradí o založení nové postavy.

Z výše uvedených možností jsem zvolil tu logičtější – úplný wipe. Přijít o vše krom pomyslné části xp mě přijde takřka podobné jako naprostá smrt. Ztrátu xp beru jako částečnou ztrátu paměti a určovat co si pamatovat a co ne, no nevím. Nemluvě o časovém posunu při wipe, to je jeko by někdo postavičku na x let zavřel do báně „ježiš vejdu v pubertě a vylezu v senilitě“ . No jsem celkem dost zvědav na provedené zvěny, ale rád bych WB a DM team poprosil jestli by mohli aspoň cca týden před wipe podrobněji sepsat provedené změny hlavně - popis subras a craftu(čím bude ovlivněn(síla, int. ….), zda bude fungovat již omezení v rámci ras a zda bude počet craftu na postavu nějak omezen nebo ne). Ostatní bych asi ani vědět nechtěl a nechal se překvapit.

Do wipe stále hraji, akorád za jinou postavu, tak pokud někdo něco bude potřebovat nechť mě odhalí „neeee, že to někdo práskne“*z plamínkem v puse kouká na Frantu Potůčkovic* .

_________________
Smrt se posmívá našim starostem.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 16:33 20. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Zmeny pred wipom budu urcite spisane, ci uz subrasy alebo craft, sa urcite dozviete co a ako.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:34 20. Nov 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 11:23 27. Oct 2007
Posts: 5
Tohle se asi neujme, sám si ten nápad popřu, ale tak proč nenapsat..

Právě jsem si zkoušel na sebe plátovou zbroj, takže když půjdu od prostřed - prošívanice, na to kyrys, nákrčník, helma, ramena lokty, rukavice. pod kyrys šosy, a nakonec nohy..

Napadlo mě nějaké pohybové omezení pro tu nejtěžší sortu plátovek, případně rychlejší únava (nevyznám se v tom systém, třeba to ani není možné).

Těžko říct jesli by to mohl být přínos, by se zase dalo diskutovat o váze v invetnáři a únavě a podobně..


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:51 20. Nov 2007 
Offline
WB Thalie
 Profile

Joined: 14:16 09. May 2007
Posts: 220
Uvažuje se o něčem, zatím jen teoreticky. Na zbraně a zbroje zavést minimální potřebnou sílu (případně někde obratnost - rozhodně u těch co se pojí s Finty se zbraní). Nejen, aby zbraně a zbroje odpovídaly více realitě, ale, také aby byly zvýhodněny bojové postavy.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:55 20. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No bol tu aj taky navrh, ze najtazsie platovky spoluju pohyb, pripadne spanok v zbroji nie je taky dobry ako spanok v obleceni. Ale ako vravi liuk zatial su to vsetko len teoreticke uvahy. Uvidi sa casom. :wink:

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:26 20. Nov 2007 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 17:37 08. May 2007
Posts: 188
Location: Hradec Králové
Když budu mluvit za sebe, tak jsem pro celkový wipe - ono posun o 100 let pro člověka, to se hraje dost těžko. A co orci, ani snad nechci domýšlet.
Reálie jednoznačně vítám a už se moc těším. A kdyby byly dostupné pouze ve hře v knihovně a ne na fóru, tak by to bylo moc fajn - alespoň se vyplatí tam chodit studovat, můžou se tam i lidi potkat a vyprávět, co právě zjistili, případně se nad legendou domluvit na výpravě. Pokud se jedná o popis světa, tak bych ho navrhnul udělat hodně mlhavě. Hlavně nepopisovat přesně, kde co je, to by zkazilo zábavu z objevování. Něco jako následující pokus by myslím úplně stačilo. Předem se omlouvám, ale moje fantazie a vypravěčské schopnosti nejsou moc valné, ale snad bude vidět, co myslím.
Jak praví legenda, poblíž cesty z Ivory do Doubkova se nacházela prosperující hornická osada. Zbraně z tamní rudy bývaly oblíbené mezi vojáky pro svojí dobrou cenu a vysokou kvalitu a z osady pravidelně odjížděli karavany s vozy až po okraj naloženými kovem. Jak ale ruda začala docházet, museli horníci kopat stále hlouběji. Zvuk krumpáčů neutichal ani v noci a labyrint chodeb se rychle rozrůstal až jednoho dne, na konci nejhlubšího tunelu, byla nalezena jeskyně. Zatuchlý vzduch se špatně dýchal, ale i tak se skupinka horníků vydala jeskyni prozkoumat. Ve světle loučí se sem tam zablýskl drahokam, mezi krápníky prosvítaly pavučiny, zem pokrýval jemný prach. Šli daleko a svým druhům zmizeli v úzkém tunelu na konci jeskyně. Dlouhé čekání na jejich návrat přerušil až tlumený výkřik a zlověstný šramot z hlubin. Několik statečných se ozbrojilo a vydalo se hledat průzkumníky. Jen jeden se však vrátil, štít rozťatý ve dví a ani těžká zbroj ho neochránila před mnoha bodnými ranami. Přišel o hodně krve a ztrácel vědomí. V několika málo chvilkách, kdy se probral z mrákot, blouznil o tvorech se šesti nohami a krunýřem, od kterého se zbraně jen neškodně odrážejí. Rychle ho vynesli na povrch a na voze vezli za knězem do Ivory v naději, že ještě není pozdě. Nebylo mu však pomoci a těsně před soumrakem vydechl naposledy. Navrátivší se horníci, nesoucí tuto špatnou zprávu ostatním, však na místě vesnice našli jen doutnající trosky domů, poházené zbraně, několik rozbitých štítů a skvrny krve vpité v zemi. Těla jejich druhů nikde nebyla. Ani se neodvažovali pomyslet, co se zde odehrálo. Dlouho se do dolu nikdo neodvážil až osada upadla v zapomnění.

Nestojí to za moc, nejsem zrovna spisovatel, ale myslím, že podobný popis pár míst by nezkazil radost z objevování a třeba by i dal podnět k nějaké výpravě. Myslím si ale, že by se v popisech neměl vyskytovat přímo název rudy nebo kamene, co se tam nachází. Moc bych závoj tajemství nepoodhaloval.
Co se týká zbrojí, tak tam mám trochu strach, aby nedošlo k oslabení „plechovek“ - už teď je celkem masakr, co s vámi udělá dvojice mág, klerik a ještě další znepříjemnění by asi bylo na škodu. I když se špatným spánkem ve zbroji bych asi problém neměl, je to celkem pochopitelné.
V každém případě držím palce, ať to dobře dopadne a hodně se těším na novou Thalii. A hrát rozhodně budu, když čas dovolí, pěkně se to tu totiž rozhýbalo.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:37 20. Nov 2007 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Anderson I wrote:
...


Peknej popis. :wink: Jestli mas cas a chut, tak se ozvi Daanrimu a muzes pomoct s praci na realiich.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:41 20. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No myslim, ze ten pribeh je velmi pekny. Mam povolenie ho pouzit v realiach? :wink: Pripadne ak by si mal zaujem napisat par dalsich takych pribehov ozvy sa mi na ICQ 257811379. Hladam ludi na spisovanie realii.

edit: hh rejty ma predbehol.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 23:45 20. Nov 2007 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Kazda pomoc vitana, kdyby se nasel jeste nekdo dalsi. :wink:

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 01:20 21. Nov 2007 
Offline
WB Thalie
 Profile

Joined: 14:16 09. May 2007
Posts: 220
Ty nové zbroje by právě měly i trochu omezit kleriky. Kupříkladu klerik se sílou 8 by mohl být rád, že obleče koženou zbroj a vezme malý štít atd.. Zato válečník, co má vyšší sílu, by neměl mít problém s těžkou zbrojí a pavézou atd...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 01:37 21. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:00 26. Aug 2007
Posts: 3090
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
liuk wrote:
Zato válečník, co má vyšší sílu, by neměl mít problém s těžkou zbrojí a pavézou atd...


Takze hobiti valecnici muzou sve remeslo rovnou povesit na hrebik..
No stejne uz tak proti nim bylo NWN nemile..

A ja sem mel tak rad Thalii, ze se tady objevuji hraci i jinych ras, nez jen tech vysokych..

----------------------------------------------------------------------------------------
Ne, vazne: Libi se mi to. jsem pro. Franta opravdu nemel se silou problemy, par prstynku, a mohl sem si davat paku s obrama..

Ad DM and WB: Mozna by to chtelo zavest nejake tema, jako zivot po wipu a vsechny prispevky netykajici se hlasovani tam presunout. rozdelit i na par podtemat, jako budouci NPC, Napady a pripominky, oznameni tymu o zmenach a tak..


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 09:16 21. Nov 2007 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 17:37 08. May 2007
Posts: 188
Location: Hradec Králové
Jasně, jestli se hodí, tak tam ten příběh dejte, případně ho klidně upravte. Když mě něco napadne, tak to zkusím sepsat a pošlu to.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 14:45 21. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
S kludom nacokolvek budes mat naky napad pribehu, tak ho posli mne bude na mail, ICQ alebo PM, pripadne ho daj na forum. Budeme len radi, kazda pomoc sa nam hodi. :wink:

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 15:15 21. Nov 2007 
Offline
WB Thalie
 Profile

Joined: 14:16 09. May 2007
Posts: 220
A toto platí pro všechny hráče...

Když kdokoliv bude chtít sepsat příběh o životě své postavičky, o čemkoliv ve světě a být podepsán jako autor knihy. Neváhejte a pište.
Knížky se dají do volného prodeje, či do knihovny a i hráči co přijdou v budoucnu se o vás dozví.
Nemusíte se na nic ptát, jen napište text a pošlete ho mně, nebo Daanrimu.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 08:09 23. Nov 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 23:43 08. May 2007
Posts: 313
Location: Praha
Co si budeme nalhávat, wipe na RP světě je prasárna. Zde je to, bohužel , nevyhnutelné. Mnoho postav zmizí, mnoho příběhů nikdy nebude mít konec...
Ale i tak já to beru jako krok správným směrem, a imho tím Thalie mnoho získá. Jsem pro úplný wipe - částečný se mi zdá dost krkolomý.
Hodně štěstí a nervů (a naviděnou po wipu :twisted: )

_________________
Vaillardo Vran:


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits