Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:51 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

Jaký provést wipe?
1) Úplný wipe 86%  86%  [ 43 ]
2) Částečný wipe 14%  14%  [ 7 ]
Total votes : 50
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 19:06 18. Nov 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
Sem pro úplný wipe, sice se mi nelíbí že ztratim postavu do který už sem se tak nějak vžil ale po úvážení to asi bude dobrý nápad..

Většina hráčů začíná v Ivory, podle mě se takhle ty postavy aspon poznaj když začínaj spolu a bude snažší pak podnikat větší akce nebo se jen tak sejít a pokecat než když se připojíte a každej chodí někam jinam podle svýho lvlu nebo se nechce zahazovat s prvnim lvlem a ukazovat mu co a jak (což mě docela bavilo :lol: )

Na nové věci se těšim, ale zase jsou obavi jesli bude všechno fungovat jak má, aby se pak hra nestala na nějakou dobu nehratelná nebo tak.. sice se to opraví ale trochu to zkazí to nadšení v lednu naběhnout do hry.. no ale když už na tom pracujete dýl tak to snad poběží jak má :wink: ..

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:51 18. Nov 2007 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 17:42 27. Apr 2007
Posts: 270
Location: Kolín
Hlasoval jsem pro uplny wipe, protoze je to podle me nejrozumnejsi(resp. jediny rozumny) reseni, jak takovy velky zmeny sveta uvest do chodu...Dobrej je napad s tim prechodem k wipu pomoci nejakejch udalosti a questu, snad se zacne neco dit a server na mesic a pul neumre...Jinak, zmeny vypadaji hodne dobre, tak jsem zvedavej, jak to dopadne v realu. Drzim palce...


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:20 18. Nov 2007 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:36 07. Aug 2007
Posts: 341
Location: Plzeň
Jsem také pro úplný wipe. Myslím si, že když se budou dít změny jako tyto, tak má mnohem větší logiku začít znova od začátku a ne to zbytečně lámat přes koleno polovičatým wipem, který by z mého pohledu postrádal i jistou logiku. Nejsem zkušený hráč(a asi ani ne moc dobrý), nehrál jsem nikdy v jiném světě ani žádnou podobnou hru a možná na to koukám špatně, ale takhle mi to přijde.
Mimochodem chtěl bych poděkovat DM a WB za to co dělají, protože si myslím, že to co dělají, dělají dobře(jasně sme jenom lidi a nikdo neni stoprocentní) a pevně věřím, že všechny změny budou jenom kuprospěchu Thalie.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 19:47 19. Nov 2007 
Offline
Nováček
 ICQ  Profile

Joined: 11:23 27. Oct 2007
Posts: 5
Nejsem si jist zdali se to v něktérém z předchozích příspěvků neobjevilo, prolétl jsem je jen zběně. Radši ale svůj nápad napíšu než abych ho zapomněl.

Co říkáte na vyladění cen v obchodech? podle mého názoru jsou ceny dost nevyvážené. Uvedu příklad, co mi tak utkvělo v paměti.

Takový meč sám o sobě je fuška vyrobit, měl by stát hodně => většina "válečníků" by proto musela využít ostatní zbraně (sekyry, kyje...) meč by byl i určitý odznak bohatství a postavení..
To samé zbroje. Není takový problém vyrobit vycpávanici ale takové kroužky nebo pláty to je fuška a cena by tomu mohla odpovídat.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:06 19. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Obchody sa budu cele upravovat, ako predmety v nich na predaj tak aj ceny pravdepodobne, aby viac zodpovedali ekonomike a boli logicke.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:09 19. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 18:00 26. Aug 2007
Posts: 3090
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
afgan wrote:
Takový meč sám o sobě je fuška vyrobit, měl by stát hodně => většina "válečníků" by proto musela využít ostatní zbraně (sekyry, kyje...) meč by byl i určitý odznak bohatství a postavení..
To samé zbroje. Není takový problém vyrobit vycpávanici ale takové kroužky nebo pláty to je fuška a cena by tomu mohla odpovídat.


Tohle castecne resi nasledujici cenik : http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?t=658

Ale jedna se jen o veci craftu.. nyni ma byt i jiny craft, takze je otazka, jestli tenhle cenik ma nejaky vyznam. A ceny v obchodech take neovlivnuje..

Ale byl bych pro trochu zvetsit rozdily v cenach lehkych a tezkych zbroji v obchodech. Otazka je, ze u craftu je opravdu jedno, zda clovek tezi rudu, nebo svlika zvirata, proste si vybere jedno remeslo, kteremu se venuje. Vyroba je pomerne stejne slozita, takze v tom pripade je cena jednoduchych zeleznych zbroji opravdu podobna kozenym. (a neni to napriklad trojnasobek..)

EDIT: no tak mne Daanri predbehl....


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:13 19. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
S kludom piste prave taketo vase navrhy, mozte ich aj konkretne zamerat. Prave teraz mate moznost ovplyvnit dalsi vyvoj a sme otvoreny moznostiam. :wink:

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:27 19. Nov 2007 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
jenom otázka, budou i nové povolání?

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:32 19. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
No tak chceli by sme urcite casom aj nove povolani, ale teraz do wipu sa to asi nestihne a nie je to priorita. Myslim, ze povolania sa daju pridavat aj pustupne potom. Hlavne otazkou je vsak ci sa najde naky scripter, ktory by sa do toho pustil, takze ak by si o niekom vedel co by mal chut spravit nake nove povolania, tak nech sa ozve. :wink:

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:33 19. Nov 2007 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 410
Budou pravdepodobne jen subrasy. Povolani ne. Do wipu by se melo stihnout vse vybalancovat. Po wipu se uz nebudou delat tak zasadni zmeny do systemu.

_________________

ICQ: 299-576-552


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 20:57 19. Nov 2007 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:09 27. Apr 2007
Posts: 981
Location: Hell
Zdravim vsechny.

I ja jsem pro uplny wipe a i me to prijde jako jedine rozumne reseni.Sam si myslim ze se muzu radit ke starsim,mozna i k nejstarsim hracum Thalie(nemyslim tim zrovna vek,ikdyz :) ) A take nebudu v prvnich okamzicich jasat nad smazanim meho herbare postavicek ale co,je to proste tak.
Takze proc nake plkani zde na foru ci skryte narazky proti teamu.
Jako ze to ted stoji za prd a lidi spise odchazi a ze je to odrazuje od hrani a buh vi co jeste.Vzdyt proc se asi deji tyto veci, zrejme proto aby zde hralo cim dal min lidi, az do te doby aby svet zustal jen pro WB a DM.
Po cteni nekterych prispevku je zrejme ze prace na modulu,at uz jako WB nebo DM je prace nevdecna.A ze lidem kteri neco delaji ani ne tak pro sebe jako pro ostatni a to ve svem osobnim volnu a za dacu to spise bere chut.Takze proc radsi nepockat ci nejak nepomoci a nebo treba jen nepodekovat za neco co se dela pro vas hrace.
Bude wipe,tak se snad svet nezbori.Aspon budou moci vsichni zacit od zacatku a take ze se nekteri nebudou moci uchylovat k takovejm recem jako ze ,,nojo,oni jsou tu dyl,oni jsou silnejsi,oni ...apd,,.Je jasne ze se to po chvilce zmeni a ze nekteri s levelama utecou a ze nekteri rychlejc zbohatnou ale to sebude dit tak i tak.Osobne si myslim ze ty okamziky, kdy zacina vice hracu najednou a pospolu patri k tem nejhezcim co jsem kdy prozival.
Takze Don't panic pratele a opravdu nepropadejte panice.

S pozdravem zahranicni dopisovatel(aspon nyni).

Sorrow


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 21:26 19. Nov 2007 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 20:22 18. Nov 2007
Posts: 1
Zdravím všechny
Taky jsem pro úplný wipe protože nemám co ztratit,dlouho jsem tu už nehrál a musím pochválit ty kteří se na nové Thalii podíleli.Tenhle server se zlepšuje čím dál víc což je super :D . Jediné co je škoda je že wipe bude až 7.ledna
protože to je docela dlouhá doba.Jinak se těším na novinky :wink:


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:29 19. Nov 2007 
Offline
WB Thalie
 Profile

Joined: 14:16 09. May 2007
Posts: 220
Ohledně rozlišení cen o kterých píšete.
Třeba taková plná plátová zbroj skutečně bude mnohem dražší a postavy, které v ní potkáte budou patřit k bohatším. A nebojte, dobře vím, že není rozdíl jestli máte obratnost 18 a zbroj +4AC/4obratnost nebo obratnost 10 a plnou plátovou +8AC/0obratnost. Bude to mírně zohledněno.
Výkup z craftu se bude dít také jinak než jen poměrně. Takže i tady máme možnost jak craftová povolání srovnat.


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 22:38 19. Nov 2007 
Offline
WB Thalie
 Profile

Joined: 14:16 09. May 2007
Posts: 220
Chtěl bych se omluvit mericovi, kterého jsem zapomněl zmínit v části těch co pracovali na Podtemnu. Patřil k těm co na něm odvedli velký díl práce. Omlouvám se a už je to snad opraveno. :)

ps.: Rozhodně jsem nechtěl nikoho vynechat úmyslně, jen jsou to tak 2-3 roky co se Podtemno připravuje a některé nicky jsem určitě zapomněl a jiné mi splývají dohromady (což byl zrovna tento případ).


Top
Reply with quote  

 Post subject:
PostPosted: 09:16 20. Nov 2007 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 12:51 12. Sep 2007
Posts: 1721
Location: Brno
Dal jsem úplný wipe, protože možnost odmítnou wipe tam není. :( Reity to napsal dobře a já se s tím smířil, prostě jsem si pro příchod na Thalii vybral špatný datum. Jsem tu dva měsíce i s cestou, ale vidět Theogila padnout znovu na ústa bych nesnesl. Jen bych prosil a za to se moc přimlouvám ... bude rozdělení craftu podle povolání, rasy nebo něčeho podobného. To je věc která mě na stránkách Thalie naprosto uchvátila, vysnil jsem si Theogila jako velmistra platnéře, jedinečného na ostrově maximálně podílejícího se o svou slávu s bratry trpaslíky a ono to omezení jaksi nefungovalo. To bych si vážně moc přál aby se to omezilo tak jak bylo psáno na stránkách. Myslím, že každá postava se může naučit časem základy každého řemesla, ale nejvyšší meta by podle mě měla být výsadou omezeného počtu. Možná by stálo za to pouvažovat o omezení kraftu vůbec ... vím v počtu hráčů není síla a proto byl craft otevřen všechen pro každého, ale omezení zápisem třeba maximálně do 4 cechů vzniká také prostor pro vyplnění děr vzniklých nedostatkem hráčů.

Ze stráty Theogila je mi smutno a mám-li být naprosto upřimný, nemám ani chuť do toho ledna hrát. S napětím a očekáváním budu tedy vyčkávat do wipu a pak ... nu trpaslíci vládnou. :P

Vzpomínejte na mě v dobrém Theogil Mistrovské ostří - ten jež si přál vlastní kovárnu a zařadit se mezi královskou stráž.

_________________
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 54 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 17 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits