Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 11:18 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 
Author Message
 Post subject: Vyřešeno - Timeout
PostPosted: 01:21 08. Dec 2013 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 01:00 08. Dec 2013
Posts: 4
Zdravicko, jak jiste chapete jsem tu novy, snazil jsem se postupovat dle navodu na Vasich stranach a dokonce se mi to i povedlo (predpokladam)
Problem je v tom ze pustim hru a nejde se mi pripojit jak na BW server (kdyz se chci registrovat (ano mam warez origo sehnat rozumne nejde, pokud ano tka mi to uteklo) tak mi to haze ze se nejde spojit s hlavnim serverem - ok to nepotrebuju asi to bude irelevanti ale i tak...¨) pak dam dle navodu lan zadam Vasi adresu najde mi to Vas server ale hodi mi to "chyba spojeni: server neodpovida". Jsem trosku zmaten zkousel jsem tohle a onohle a nic nevyslo. Tak jestli s tim mate nekdo zkusenost nebo to mam vzit znova cistou instalaci a naskladat to tam nebo jestli je na to nejaka finta.
Diky
S uctou Ojlec


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 01:23 08. Dec 2013 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:51 02. Apr 2010
Posts: 2956
ojlec wrote:
Zdravicko, jak jiste chapete jsem tu novy, snazil jsem se postupovat dle navodu na Vasich stranach a dokonce se mi to i povedlo (predpokladam)
Problem je v tom ze pustim hru a nejde se mi pripojit jak na BW server (kdyz se chci registrovat (ano mam warez origo sehnat rozumne nejde, pokud ano tka mi to uteklo) tak mi to haze ze se nejde spojit s hlavnim serverem - ok to nepotrebuju asi to bude irelevanti ale i tak...¨) pak dam dle navodu lan zadam Vasi adresu najde mi to Vas server ale hodi mi to "chyba spojeni: server neodpovida". Jsem trosku zmaten zkousel jsem tohle a onohle a nic nevyslo. Tak jestli s tim mate nekdo zkusenost nebo to mam vzit znova cistou instalaci a naskladat to tam nebo jestli je na to nejaka finta.
Diky
S uctou Ojlec

Přihlásil jsi se na stránkách? Zadával jsi svoji IP adresu a tu posloupnost čísel generovanou z klíčů?

_________________
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 01:30 08. Dec 2013 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 01:00 08. Dec 2013
Posts: 4
V poradku mel jsme jine jmeno nez tady v tom BW prihlaseni... jsem dubova palice. Moc dekuji za rychlou odpoved... snad ve hre...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 01:59 08. Dec 2013 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 01:00 08. Dec 2013
Posts: 4
"Byl jsi zaveden" kdyz mam predtvorenou postavu a dam hrat znamena ze jsem nekde neco vymnoukl co?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 02:12 08. Dec 2013 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 10:42 30. Nov 2013
Posts: 615
Musíš zakládat novou postavu dle thalijského předpisu. Předtvořené postavy na TH neprojdou.
viewtopic.php?f=3&t=6315

_________________
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 02:59 08. Dec 2013 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 01:00 08. Dec 2013
Posts: 4
Jo taky jsem to zjistil kdyz jsem procital forum, pro takove nove lamky jako ja by bylo to fajn dat nekde viditelneji nez nekde na forko. Kazdopadne diky.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 03:21 08. Dec 2013 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 11:21 20. Aug 2011
Posts: 1400
Souhlas. Tohle musí být na webu v sekci Jak se připojit v bodě 7 a zvýrazněno. To je no-brainer, must-have a dále.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Timeout
PostPosted: 09:10 08. Dec 2013 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
pro ten připad jsem dělal kratke video pak někdo udělal screeny a prej se to někam dalo tak jsem video smazal... mam ho teda udělat a dalo by se na stranky k spravne sekci?

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 8 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 121 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits