Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:13 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Next

Chtěli byste si zahrát na staré Thalii?
Ano 52%  52%  [ 25 ]
Ne 48%  48%  [ 23 ]
Total votes : 48
Author Message
 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 22:36 22. Oct 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
pavad wrote:
Pouceni z NT: nehraj zadne (a tim myslim ZADNE) IC ktere by jakymkoli (a tim myslim JAKYMKOLI) zpusobem menilo do te doby plysove hebke interakce s jinymi PC.

Pavade, nic ve zlém, ale... hm.. hraješ už aspoň rok stejnou písničku. "Udělal sem si postavu s kterou si nezahraju. Mám tfujtajflíka, kterého nikdo nemá rád, můj class nikdo nepotřebuje a eště navrch nic nevysoluju. Moje IC snahy narážejí na neprostupnou zeď. Podívejte, jak trpím!" Je to už poněkud únavné. Řešení jsou dva a půl milionu, ale ty se o nich nechceš bavit, nechceš je slyšet, ty jen chceš, aby všichni viděli, jak trpíš.

pavad wrote:
Porad mi neni jasne, Kokosi, kdo z tech tri bude delat na NT dungeonu tu dmg onem preboostenym NPC. Mag to (dlouhodobe na cely dung!) nebude, tim jsem si jist. Klerik... ten se mi take prilis jako dmg dealer nepozdava.

Tak asi ten "tank". Ano, je-li to DDcko nebo 1k hp barbari hiran, tak ano, ten by to nejak mohl dat. ;)

Klíďo tank, nebo wizna s klerdou vybavený lukem/kuší s příslušnou municí. Jde to. A muže to bejt klidně i monk bo palach.

pavad wrote:
Kazdopadne je to mlaceni prazdne slamy: na predlozena fakta se nehledi, hlavni je (resp. bylo) "tlacit ty zmeny voe!" - bez ohledu na casto nedomyslenost, nesmyslnost a kontraproduktivnost.

Čtu si co si napsal a uniká mi souvislost. Má to souvislost? Nevidím souvislost. Ozřejmi souvislost.

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 13:39 23. Oct 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
kokosak wrote:
pavad wrote:
Kazdopadne je to mlaceni prazdne slamy: na predlozena fakta se nehledi, hlavni je (resp. bylo) "tlacit ty zmeny voe!" - bez ohledu na casto nedomyslenost, nesmyslnost a kontraproduktivnost.
Čtu si co si napsal a uniká mi souvislost. Má to souvislost? Nevidím souvislost. Ozřejmi souvislost.
DEFINUJ!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: //trolling pro zasvěcené

Jinak pavad sice fňuká, ale že mezi fňuky pojmenovává nešvary NT mu neupřeš.
Že místo toho, aby mu tým nechal opravit kouzla/systémy/AI které nabízel že udělá, tak pamět-li mě neklame ho kucík (a spol.) pojížděli a posléze znechuceného vyštípali...

P.S.
Na nejtěžší dung stačí dva lidi. Čarodějem (nebo i jen klerdou se správnou doménou) na mysl zaimkovaný hi-fort build (bg-palach-mnich-dd-barbar), občas podpořený dispellem a packou, případně protikouzlením.

P.P.S.
Mě se líbí, jak se Rejty čertil, že mu shamanova nostalgická vzpomínka, kterou pustí na pár dní, zboří svět NT, jako by NT neskomírala už dále. Ale, že by kromě házení viny na shamana, přehodnotil vlastní "hurá" přístup, který svět zařezával ve vlnách nedomyšlených vizí, z nichž některé se až hodně se skluzem podařilo znegovat/zrušit (a pár jich NT "škodí" doposud). Mám-li jich pár jmenovat - krámek, munice, zbytečná povolání, zbytečné subrasy, podivná AI, podivně umístěné lokace, atd.

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 13:42 23. Oct 2015 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Quote:
Že místo toho, aby mu tým nechal opravit kouzla/systémy/AI které nabízel že udělá, tak pamět-li mě neklame ho kucík (a spol.) pojížděli a posléze znechuceného vyštípali...


Já už mu to nabízel, že to můžeme probrat a případně to může upravit...

Quote:
Ale, že by kromě házení viny na shamana, přehodnotil vlastní "hurá" přístup, který svět zařezával ve vlnách nedomyšlených vizí, z nichž některé se až hodně se skluzem podařilo znegovat/zrušit (a pár jich NT "škodí" doposud). Mám-li jich pár jmenovat - krámek, munice, zbytečná povolání, zbytečné subrasy, podivná AI, podivně umístěné lokace, atd.


Spousta změn byla v plánu, ale není skripter. Víš o někom, kdo by to dodělal? Já tedy ne.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 13:47 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
kokosak wrote:
pavad wrote:
Porad mi neni jasne, Kokosi, kdo z tech tri bude delat na NT dungeonu tu dmg onem preboostenym NPC. Mag to (dlouhodobe na cely dung!) nebude, tim jsem si jist. Klerik... ten se mi take prilis jako dmg dealer nepozdava.

Tak asi ten "tank". Ano, je-li to DDcko nebo 1k hp barbari hiran, tak ano, ten by to nejak mohl dat. ;)

Klíďo tank, nebo wizna s klerdou vybavený lukem/kuší s příslušnou municí. Jde to. A muže to bejt klidně i monk bo palach.
Aha. No, to asi jde.

Je-li nezasazitelny tank ve dverich, tak muzes cekat ty dlouhe hodiny nez si wizard nahaze po dvackach kriticky uspech na utok - a "ozuzla" NPC co maji stovky hp a obranu 40+.

Protoze jinak nevidim moc zpusob jak by wizard na cokoli jineho jak hod dvacitky zasahoval NPC (tedy jina NPC jak kraby nebo krysy :D ) se svym BAB progressem a staty NPC.

ad RP hra: Kokosi, zkus si protrit oci a precti si kdo dalsi je s RP hrou (resp. jeji absenci) nespokojen. Odpovez si sam na otazku zda jde pouze o samosvodneho pavada. napoveda/reseni: Goran, Severan, KaTo, Kathemara, ... Obdobne Ti doporucim precist si i dalsi prispevky na tema "IC udalosti".

Jinak kdyz jiz v poslednich mesicich hraji, tak s nekym. Ne az tak paradoxne je to mozne prave a jen diky tomu ze nejake RP a IC jsem prestal resit. Procez termin "hraji" myslim stav kdy nemam pustene nwn jen jako 25 GB instant messenger s temi lidmi, na ktere mam kontakt jen pres nwn.

PS: Jinak mas, profesore psychologie, naprostou pravdu. Ja proste CHCI trpet!

PPS: Az teprve v sekci PS se objevil sarkasmus.

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 13:55 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
KaTo wrote:
Jinak pavad sice fňuká... tak ho... kucík (a spol.) pojížděli a posléze znechuceného vyštípali...
Pamet klame. Kucik ne nevystipal. Kucik se snazil, slo-li o skripty & pripadny test modul, byt maximalne vstricny. Vlastne ani Rejty me nevystipal.

Jen jsem ("jen"!) prestal mit nervy bojovat s vetrnymi mlyny, kdyz mi na sled prednesenych faktu a pozorovani bud bylo receno "tak to neni, vsechno je v poradku" nebo nebylo zodpovezeno vubec ani po mesicich. A problem hnil dal.

Sebestredne jen pokyvnu sam sobe pokazde kdyz vidim ze dalsi z veci ktere jsem pred temi temer 2 lety hlasil se ukaze jako naprosto pravdiva.

Nu a po techto zkusenostech jsem REjtymu na pokus o kontaktovani odpovedel ze jiz nehodlam venovat NT nic vic nez jsem venoval. Kucik tomu, tusim, rika ztrata motivace. :D

KaTo wrote:
Ale, že by kromě házení viny na shamana, přehodnotil vlastní "hurá" přístup, který svět zařezával ve vlnách nedomyšlených vizí, z nichž některé se až hodně se skluzem podařilo znegovat/zrušit (a pár jich NT "škodí" doposud). Mám-li jich pár jmenovat - krámek, munice, zbytečná povolání, zbytečné subrasy, podivná AI, podivně umístěné lokace, atd.
Ano, soudruhu, pravdu dis! Viz text vyse.

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 14:08 23. Oct 2015 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
pavad wrote:
Jen jsem ("jen"!) prestal mit nervy bojovat s vetrnymi mlyny, kdyz mi na sled prednesenych faktu a pozorovani bud bylo receno "tak to neni, vsechno je v poradku" nebo nebylo zodpovezeno vubec ani po mesicich. A problem hnil dal.

Sebestredne jen pokyvnu sam sobe pokazde kdyz vidim ze dalsi z veci ktere jsem pred temi temer 2 lety hlasil se ukaze jako naprosto pravdiva.

Nu a po techto zkusenostech jsem REjtymu na pokus o kontaktovani odpovedel ze jiz nehodlam venovat NT nic vic nez jsem venoval. Kucik tomu, tusim, rika ztrata motivace. :D

Člověk brodící se mořem bláta činí to zpravidla takto: Nejprve se zastaví na okraji a pátrá, kudy by přešel suchou nohou; pak vykročí delikátně jako kočka, dotýkaje se země jen špičkou nohy; načež kličkuje přeskočí kaluž, mění směr, postupuje s nekonečnou opatrností; a na místě,
kde by se toho nejméně nadál, šlápne do bláta, kde je zrovna nejhlubší a nejmazlavější. Tu člověk blátu se vyhýbající nabude výrazu, jako by pravil „Ech“, na okamžik znechucené postojí a potom se pustí rovnou tím nejhlubším marastem. Při dlouhých cestách, jako je na příklad cesta životem, se tomu říká resignace.

K. Čapek

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 14:15 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
pavad wrote:
Protoze jinak nevidim moc zpusob jak by wizard na cokoli jineho jak hod dvacitky zasahoval NPC (tedy jina NPC jak kraby nebo krysy :D ) se svym BAB progressem a staty NPC.


Wizard nemá co zasahovat zbraní. Jeho síla vězí v jiných oblastech, než mácháním meče/střílením z kuše. Od toho má taky ten mizerný BAB progress.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 14:51 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
Barbar321 wrote:
pavad wrote:
Protoze jinak nevidim moc zpusob jak by wizard na cokoli jineho jak hod dvacitky zasahoval NPC (tedy jina NPC jak kraby nebo krysy :D ) se svym BAB progressem a staty NPC.


Wizard nemá co zasahovat zbraní. Jeho síla vězí v jiných oblastech, než mácháním meče/střílením z kuše. Od toho má taky ten mizerný BAB progress.
odpoved kokose na mou otazku kdo bude delat ten DMG:
kokosak wrote:
Klíďo tank, nebo wizna s klerdou vybavený lukem/kuší s příslušnou municí. Jde to. A muže to bejt klidně i monk bo palach.


Tak se podivuji, jak dela wiz ten dmg. :)

2 PisekCasu: Hezke, tohle jsem od K. Capka necetl. Dekuji.

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 15:26 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
pavad wrote:
kokosak wrote:
Klíďo tank, nebo wizna s klerdou vybavený lukem/kuší s příslušnou municí. Jde to. A muže to bejt klidně i monk bo palach.


Tak se podivuji, jak dela wiz ten dmg. :)


Přece ta klerda se zen střelbou. Chtít po wiznovi dělat roli DPSka je trochu víc než jen postavené na hlavu.

To dokonce i ten tank, co blokuje vchod ve tvém příkladě by měl mít mnohem vyšší bojové vlastnosti než wizna

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 15:42 23. Oct 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
pavad wrote:
ad RP hra: Kokosi, zkus si protrit oci a precti si kdo dalsi je s RP hrou (resp. jeji absenci) nespokojen. Odpovez si sam na otazku zda jde pouze o samosvodneho pavada. [trolové zmenšení]napoveda/reseni: Goran, Severan, KaTo, Kathemara, ...[/trolové zmenšení] Obdobne Ti doporucim precist si i dalsi prispevky na tema "IC udalosti".

Horko těžko jsem hledal, kde si takový Goran stěžuje na absenci RP. Asi máš lepší přehled, nebo sis Gorana spletl s Nalkem.

Ale nechci rozebírat jednotlivé případy. Podle mě je na serveru větší část lidí, co mají o RP zájem. Chápu, že pokud někoho dlouhodobě nemohou najít (z jakýchkoli důvodů), sami na RP rezignují. Jenže, když se pak jejich interakce z okolím omezí na proběhnutí ke krámku a doplnění surovin, následované "peace, I'm out" na další creep, těžko se jim RP dostane.

IMHO - kdo chce a snaží se, ten si svoje RP najde. Vyřváváním na foru, jak "není nikdo na RP" se tak nestane.

Myšlénka na kterou narážel Nalk a Kathemara, DM nejsou aktivní. Bylo by fajn, kdyby byli a svět se hýbal. Tímhle stěžováním se ale rozhodně více aktivními nestanou. Pro mě je svět dostatečně živý i bez nich, i když bych taky uvítal posun/dokončení v těch rozdělaných záležitostech. A upřímně řečeno nevidím řešení, takže si budu prostě dál hrát to svoje a snažit se v okolí povzbuzovat a motivovat ;)

pavad wrote:
PS: Jinak mas, profesore psychologie, naprostou pravdu. Ja proste CHCI trpet!
Ne, já píšu, že chceš, aby všichni viděli, jak trpíš. Protože jinak si tvoje příspěvky nedokážu vysvětlit. Asi mi chybí fantazie.

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 17:11 23. Oct 2015 
Offline
DM adept
User avatar
 Profile

Joined: 23:26 18. May 2010
Posts: 2581
Já jsem sice zastánce teorie, že NT byl krok vedle.. a to se vší úctou k lidem, co si s tím dali práci.. ale to jestli hraju nebo nehraju většinou ovlivňují lidé, které ve hře potkávám. Na ST bych šla hned.. pokud by tam byli lidé se kterými si ráda zahraju.
Co se současného RP týká.. při frekvenci mého hraní mě to zase až tolik netrápí.. ale je pravda, že to tu skomírá. A tak jsem ráda za všechny, co jen neproběhnou kolem beze slova (ano... i za Vás milí trpaslíčci :))
Chybí tu intrakce a prostor pro tvorbu světových příběhů. Co se osobních týká, tak v tom si každý vystačí i jen s pár dalšími hráči.
Každý člověk je jiný a každý k tomu, aby se bavil potřebuje něco jiného. Proto mi přijdou zcela zbytečné debaty jestli je to tak nebo onak.. každý má totiž svůj pohled na danou věc a svou pravdu.. a o tom se nedá diskutovat. Je třeba prostě přijmout fakt, že druhý potřebuje něco jiného a to, že svět to buď z jeho pohledu nabízí nebo nenabízí. A pak je na každém, jestli setrvá nebo půjde dál. Obojí je správně, když je spokojený :wink:

_________________
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 18:49 23. Oct 2015 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 21:00 13. Jul 2010
Posts: 454
Kathermara wrote:
To ale nic nemění na faktu, že ne každý char je Květuška (a tedy mají jiné povahy a preference na trávení volného času, jiné cíle, apod.) a ne každý má dost akce. A nemyslím, že je to tak úplně zásluhou DM, ale zkrátka odešlo dost hráčů a další odchází a pokud není s kým hrát, těžko vůbec něco hrát.


ad kokosak: Já nenarážím na neaktivitu DM, ale hráčů. Pokud jsem byla špatně pochopena kvůli nesprávné formulaci, tímto to dovysvětluji.

Quote:
Chybí tu intrakce a prostor pro tvorbu světových příběhů. Co se osobních týká, tak v tom si každý vystačí i jen s pár dalšími hráči. Každý člověk je jiný a každý k tomu, aby se bavil potřebuje něco jiného.


Souhlasím. Problém je v tom, že pokud hraje, dejme tomu, 6 lidí denně, ještě to neznamená, že se všemi šesti mám co hrát a vidím tam nějaké možnosti interakce ve větším měřítku než pokec v hospodě o kvalitě piva. Na osobní - neřkuli světové - příběhy je holt potřebná parta lidí se stejnými cíli či stejnou představou o zábavě, zkrátka něco, na čem se dá stavět a něco z toho budovat. A možná je to mnou, ale ke svým charům a svému stylu hraní a k tomu, co považuji za zábavné, mi jaksi vhodná společnost chybí, takže co pro někoho může být k zábavě dost, pro mě není. A opět ten problém málo hráčů, když je jich víc, je víc z čeho vybírat a společníci se najdou. Možná je to mnou a stal se ze mě nudný patron, ale pamatuji si časy, kdy jsem i já nudný patron měla s kým hrát :mrgreen: A jo, vím, že už zase fňukám nad starými dobrými časy (hráči) :D

_________________
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 18:56 23. Oct 2015 
Offline
DM adept
User avatar
 Profile

Joined: 23:26 18. May 2010
Posts: 2581
Nejsi fňukal.. je to obyčejné konstatování faktu.. taky mám ráda víc hráčů a živý svět.. ale to je asi jako se sluncem.. buď svítí a nebo ne a je na nás, jak se s tím srovnáme :wink:
Jak by řekla teta Kateřina: "Kde nic není, ani smrt nebere" :D

_________________
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 21:18 23. Oct 2015 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Kathermara wrote:
Souhlasím. Problém je v tom, že pokud hraje, dejme tomu, 6 lidí denně, ještě to neznamená, že se všemi šesti mám co hrát a vidím tam nějaké možnosti interakce ve větším měřítku než pokec v hospodě o kvalitě piva. Na osobní - neřkuli světové - příběhy je holt potřebná parta lidí se stejnými cíli či stejnou představou o zábavě, zkrátka něco, na čem se dá stavět a něco z toho budovat. A možná je to mnou, ale ke svým charům a svému stylu hraní a k tomu, co považuji za zábavné, mi jaksi vhodná společnost chybí, takže co pro někoho může být k zábavě dost, pro mě není. A opět ten problém málo hráčů, když je jich víc, je víc z čeho vybírat a společníci se najdou. Možná je to mnou a stal se ze mě nudný patron, ale pamatuji si časy, kdy jsem i já nudný patron měla s kým hrát :mrgreen: A jo, vím, že už zase fňukám nad starými dobrými časy (hráči) :D


Přesně můj problém. Ze šesti postav ve hře vím, že si zahraju tak s jednou, pokud ji náhodou najdu. S další je RP vždy na takové trapné rovině, kdy je to už spíše nucené, takže do toho se nehrnu. Další dvě postavy/hráči se mě vždy snaží natlačit do něčeho, do čeho by charakter nešel (prostě NE, nebudu bra... ohýbat RP jen abych se "bavil"). Zbytek vím, že creepí a nemá smysl se jimi zabývat, protože je stejně nepotkám.

Jenže takové stavy byly i dříve. Zrovna Ali byl od začátku nastrčený do RP situace, kdy nemohl být s každým kamarád. Ale díky tomu, že DMka skutečně měla zájem na tom, aby tu bylo RP, tak existovalo nějaké dění ve světě, na kterém jsem mohl budovat své soukromé aktivity, takže jsem se zabavil v těch mezičasech, kdy nebylo s kým hrát.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Thalie
PostPosted: 21:21 23. Oct 2015 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
Nalkanar wrote:
... Ze šesti postav ve hře vím, že si zahraju tak s jednou, pokud ji náhodou najdu. S další je RP vždy na takové trapné rovině, kdy je to už spíše nucené, takže do toho se nehrnu. Další dvě postavy/hráči se mě vždy snaží natlačit do něčeho, do čeho by charakter nešel (prostě NE, nebudu bra... ohýbat RP jen abych se "bavil"). Zbytek vím, že creepí a nemá smysl se jimi zabývat, protože je stejně nepotkám.
Slovy klasika: mel jsi dva a pul milionu moznosti jak to resit.

Takze chyba je na Tve strane.

Jeste Ti, Nalku, chybi dodiagnostikovat nejakou vhodnou poruchu. ;)

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 121 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 114 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits