Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:06 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Močal severni stezka
PostPosted: 04:57 10. Jul 2016 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 18:38 12. Apr 2016
Posts: 49
Vjedu do lokace na jizdnim zviřeti a když dosahnu asi do pulky chtěl jsem se stočit k dalšimu přechodu.Nahle mě padla hra a nemohu se již lognout do hry.Vždy mě to napiše chybu NWN s možnosti odeslani zpravi.Něco podobneho jsem zažil ale vždy mě to schodilo jen hru při přechodu na jizdnim zviřeti či s přiteličkem ale po schozeni hry se dalo lognout jen jsem přišel o přitelička či jizdni zviře ale ted je to jine.Stavalo se mě to třeba u vodopadu jak se jede do jeskyně s vodnima elementalama a ještě par lokaci ale nepamatuji si nazev.Nevim zda to muže dělat třeba i věc v inventaři, dřiv jsem zde již projižděl ale to jsem ještě neměl meč co mam jako trofej z bose kterou jsem našel.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Močal severni stezka
PostPosted: 07:54 10. Jul 2016 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 18:38 12. Apr 2016
Posts: 49
Tak už jsem zřejmě zjistil čim to je.Nakonec se mě podařilo lognout do hry a nespada ale aš když vypršel čas ochranych kouzel tedy spiše Ionskeho kamene.Bohužel jsem se vracel stejnou cestou spět a stalo se mě to opět když jsem měl zapnuty ionsky kamen zase mě spadla hra a neda se lognout. Take je divne že se to nestane při přechodu do lokace ale asi zhruba ve středu lokace.Ty dřivějši pady se stavali hned po přechodu do dane lokace ale tam jsem to obešel prostě tim že tam nepřechazim na jizdnich zviřatech a s přiteličkem a nepada to.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Močal severni stezka
PostPosted: 15:42 01. Aug 2016 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 18:38 12. Apr 2016
Posts: 49
Tak se mě stal stejny problem ale tentokrat nemam ani zapnuty ionsky kamen při přechodu z Murgoldu na stesku mě spadla hra a nelze se již lognout s postavou do hry.Prosim zda mě nemuže nějaky DM pomoc :wall:


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Močal severni stezka
PostPosted: 17:00 01. Aug 2016 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
odseknuto

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Močal severni stezka
PostPosted: 17:27 01. Aug 2016 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 18:38 12. Apr 2016
Posts: 49
Diky


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 32 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits