Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 12:11 29. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 142 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Author Message
 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 16:53 09. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
nevim at koukam jak koukam me se ty upravy kouzel zdaj v poho. Zkraceni kouzel na tahy, tah je dost dlouha doba a kdyz se k tomu prida jeste prodlouzeny kouzlo...

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 17:07 09. Jan 2008 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:09 27. Apr 2007
Posts: 981
Location: Hell
Presne tak, prece kdyz ti neco nejde, tak to nemusi bejt hned vada servru.Kazdej se ucil a to predevsim ze svejch chyb.Me taky driv nevonelo upravovani a taky jsem si vyslechl spoustu zertiku na mou osobu ale postupem casu kdyz jsem si to vsechno uvedomil, myslim opravdu uvedomil a ne jento to, ze je to mireno abych si nemohl poradne zahrat(prvotni dojem) ale pro vetsi hratelnost vsech hracu na Thalii.
Myslim si, ze timhle tlachanim nedokazes nic, akorat odradis nektere nove hrace kteri tu chtej treba zacit hrat bez toho aby si to vyzkouseli.
Ale spis si kazdej po cteni tvejch prispevku mysli ty negativni veci o tobe.
A za posledni: za celou dobu co tu hraju a ze to neni malo jsem nikde nevidel, ze by se nekomu psalo ,,hraj a kdyz se ti to nelibi,tak tahni,,

Sorrow

ps:psano po Daanrim

_________________
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 17:38 09. Jan 2008 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
Já bych mága klidně hrál, kdyby mě bavil. Nemyslim tim, že mě nebaví kvůli tomu že se "oslabuje", ale prostě povolání mág nemam v oblibě. Hrál jsem vraha a nejvíc mě bavilo dělat problémy a pak se z nich vymlouvat a argumentovat před ostatníma. Protože jsem byl napůl řízlej s hraničářem s mdr 11, měl sem jen 1 kouzlo 1.lvl. Pokaždý jsem si vybral ultravidění a můj nejoblíbenější útěk byl ten, že jsem hodil uprostřed davu ampuli temnoty na zem a zmizel. Vůbec jsem neměl potřebu někde expit, to jen když už nebylo ve hře na koho narazit. Takže si nemyslim, že by byl mág nehratelnej a nikdo za něj nechtěl hrát :wink:
Např. Amitha byla docela na nízkym lvl a kolika lidem způsobila problémy a to jí naháněl pomalu celej kraj.

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 18:12 09. Jan 2008 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 18:37 29. Apr 2007
Posts: 1260
Location: vsudeANDnikde
to stim tahnutim...nooo, nekdy ty reakce tak vyznivaji. Thalie jde nahoru tim padem se cedi schopnosti hracu...jina soutez

Nu a ktomu krumpaci, nebo sekere na drivi. Chapu toho dotycnyho. :)

_________________
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 23:38 09. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 11:39 04. Jan 2008
Posts: 199
Anderson I wrote:
jiromir wrote:
........ Kdyby vsichni hrali mága opravdu jako mága, kterej ukazuje svoje umeni a moc jen kdyz je to fakt treba, tak by to nebylo treba omezovat, ale sam asi vis, ze je spousta mágů terminátorů, který se nabuffujou jak blazen, nabuffujou si summona a jdou do dungu. To pak neni mág, ale paskvil... Myslim že mágů bude i tak dost.

Já bych měl jen dotaz, jak si tedy představuješ mága, když ne tak, že stojí někde v pozadí, „tahá za šňůrky“/pozoruje boj a občas, když se mu to nezdá, přispěje nějakým tím kouzlem - napadá mě třeba haste, nebo tak něco. Rozhodně do ničeho nemlátí, protože na to má lidi/příšerky/cokoliv. Nevezme do ruky meč/palcát/sekeru/kladivo a nepůjde to tam „řešit“. Můžu se plést, ale mě to moc nešlo, když ti summon vydrží 30 sekund.
A to mě přivádí na 2 otázku, mohl by mi prosím někdo poradit, jak se dá summon využít? Vážně by mě to zajímalo, nechci vyvolávat hádny, prostě jsem jen zvědavý, jestli se summoni běžně používají a jak.
Předem dík.


Máš to v PMku, obavám se jednak, že jsi mě špatně pochopil, druhak už tu nechci způsobovat flejmy, jak se mi to ze začátku tohodle topicu povedlo :)


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 02:27 10. Jan 2008 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 18:09 16. Jun 2007
Posts: 117
Quote:
Add Theo : Jestli te muzu o neco poprosit, tak radsi uz nic nepis ohledne magu .Uz jsi s tim brekotem opravdu trapnej a ani nevis co pises....

Sorrow


Spravaj sa ako dospely clovek a neurazaj ostatnych. Theo mal podla mna neurazlive prispevky. Su kriticke ale my nechceme aby tu hralo stado oviec.

_________________
_____________
Funkcia: DM
Kontakt: ICQ No. 273-262-117


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 08:36 10. Jan 2008 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 14:19 29. Dec 2007
Posts: 807
Location: Praha
Nechtěl jsem rozvolávat flame ale teď už flame zašel do jiných sfér. Nestačím se divit tomu, že jak hráči, tak DM tu vlastně přikazují ostatním, jak hrát mága.

Jste buď naivní nebo máte nějaký jiný problém. Thalie je RP server (aspoň tedy doufám) ale přikazovat každý mág je inteligentní (to je pravda) chová se jako dospělý a neuráží, kouzlí jen, když je tu nutné. A to jste vyčetli kde? Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).

Každý mág je jiný. Tak, jak je některý hodný, jiný zlý, namyšlený, ochotný pomáhat atd. Mě vůbec nevadí omezení kouzel - apson bude hra větší sranda. Ale prosím přestantě tu diktovat, jak se má mág hrát.

To už se rovnou můžeme dohodnout, jak se kdo bude chovat a rovnou si dohodněmě, že všichni budou lawfull a uděláme z Thalie, takovou idilku...

_________________
DM THALIE
ICQ: 648-472-535
e-mail: mkubale@seznam.cz
http://youtube.com/user/ThalieDrow


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 09:04 10. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 17:43 18. May 2007
Posts: 168
Location: Plzeň / Železná Ruda
maku wrote:
Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).


No jo.. jenže za celou dobu použil jenom Light a ke konci Plamenný štít na závěřečného bosse :lol: :wink:
Jinak se opravdu jen oháněl holí :))

_________________
Venori'elginn N'Abarn
_______________
Image
_______________


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 09:12 10. Jan 2008 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 12:51 12. Sep 2007
Posts: 1721
Location: Brno
Mě to nepřišlo jako diktování jak hrát mága, spíše utkvělé představy lidí jak by ho hráli oni a nasledné přijmutí nevyhnutelného ... a to že jejich způsob je nejvhodnější a nejlepší. A co se týče zkracování doby trvání ... no nevím ale i tah v prodloužené formě je dlouhá doba. Uznávám, že hrát čistého mága je podle mého nejtěžší te všech povolání a já osobně si na to netroufám (mám raději kněze :) ), ale i Thalie nabízí krásu dualclassu a s ním možnost. Byl tu zmíněn bojový mág, dále mě napadá potulný čaroděj (se zlodějem), velmi zdařilá kombinace s pánem smrti (jak zloun tak neutrál - něco jako soudce a važitel činů), moc hezká kombinace je s trpasličím obráncem (runový mág - ale uznávam tam se více hodí kněz) a na závěr má oblíbená kombinace s vrahem jež přes inteligenci od mága dostává nádherné vlastnosti. Neviděl bych to tak černě, nelze přece posuzovat něco co jsme nevyzkoušeli ... raději se těšte jako já na tu novotu co nás čeká.

A propo ... už to budéééé? :D

V úctě Theogil.

_________________
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 10:24 10. Jan 2008 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 18:37 29. Apr 2007
Posts: 1260
Location: vsudeANDnikde
steel_martin wrote:
maku wrote:
Příklad Gandalfa mi nepřijde zrovna košér. Ten byl zrovna příklad, kdy vzal hůl a šel vymlátit dungeon (což jste napadali).


No jo.. jenže za celou dobu použil jenom Light a ke konci Plamenný štít na závěřečného bosse :lol: :wink:
Jinak se opravdu jen oháněl holí :))



No ja nevim, ale ja vetsinu Thalijskych prskacich osob videl s holi prevazne :D:D:D, takze netusim koho tu neco takovyho napadlo. Bohuzel nemuzu rict, ze sem tu od zacatku, kdy bylo vse uplne jinak. Taky nemuzu rict, ze se pohybuju po celim serveru abych mel prehled o vsem, kde se co sustne. Takze urcite mi to muzete vycist, ze vlastne nic nevim :mrgreen:

Pro shrnuti: Nemam hrat nic tezkyho (by mi zajimalo co je lehky). nevyslovovat svoje nazory. nebot si je vsichni berou k svoji osobe a v nehorsim podani, ktere je napadne (pripomina mi to ZENSKOU mentalitu). Srandu tu chape jen malo lidi, takze se o to ani nepokouset. :?:

Docela mi to pripomina ten peknej urivek z youtube (francouzky) o Dracaku - myslim, ze je to ve ftipkach, nekde.

_________________
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 11:02 10. Jan 2008 
Offline
Šlechtic
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 23:43 08. May 2007
Posts: 313
Location: Praha
maku wrote:
Jste buď naivní nebo máte nějaký jiný problém. Thalie je RP server (aspoň tedy doufám) ale přikazovat každý mág je inteligentní (to je pravda) chová se jako dospělý a neuráží, kouzlí jen, když je tu nutné.


nesnažím se tu vštěpovat mágovi jeden archetyp charakteru.
"Thalie je RP server" - přesně tak.
Pak mi teda řekni ,jestli je RP hrát mága jako hromadu nabůstěných pixelů, které neumějí říci kloudně ani pozdrav.
A o tom se tu hádáme, hodně lidí nechápe class čaroděje a nedokáže se přenést přes limity nwn. Ale o tom hraní čaroděje v omezených podmínkách nwn je...alespoň na RP serveru.

_________________
Vaillardo Vran:


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 11:49 10. Jan 2008 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Ja jsem mozna natvrdlej, ale nikde jsem tu nevidel, ze by kdokoliv nekomu prikazoval, diktoval nebo narizoval jak ma svoji postavu hrat, coz mimo jine v predchozich prispevcich primo pisu.

To co jsem psal a na co asi narazis, je poznamka, ze hrat Maga by mel nekdo, kdo ho uhraje. I to je zas jen muj nazor a nemam narok ho nekomu vnucovat. Ja tu netvrdim, ze si nedovedu predstavit hloupyho maga, ale pak je pro me ta predstava tezko slucitelna s tim, ze ten mag bude mocna a uznavana osobnost. Zazil jsem skretiho kouzelnika, ktery spal v kybli a v boji sesilal naprosto nahodna kouzla, ktera se casto obratila proti nemu. Byla to strasne pekna postava a pritom to nemusel byt slovutny mag. Nikdo tu nerika, ze kazdy mag je inteligentni. To jen ja rikam, ze inteligentni mag by mel byt alespon trochu inteligentne hrany - zas jen muj osobni pohled na vec. Je v tom takovy rozpor?

A jeste jednou. Nikdo tady nikomu neprikazuje jak ma co hrat, ale dovolim si radu: Nez na neco odpovis, poradne si precti na co odpovidas.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 11:51 10. Jan 2008 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Nikto tu nikomu nediktuje ako hrat maga, i ked tu padli priklady ako Gandalf a podobne. Ale to nikto nikomu nevnucuje. Jedine co vsetkym vadi je mag, ktory svieti ako vianocny stromcek a vymlacuje jeden dung za druhym a ked sa ho nieco opytas tak ti nevie ani rozumne odpovedat.

Druha vec su omezenia maga. Nikto to nebere osobne, ale trosku nastve ked uz vopred sudite nieco, bez toho aby ste to mohli odskusat v hre. Cely problem celej debaty. Nikto vsak nikomu nezakazuje vyjadrit svoj nazor.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 11:59 10. Jan 2008 
Offline
Šlechtic
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 23:43 08. May 2007
Posts: 313
Location: Praha
Daanri wrote:
Druha vec su omezenia maga. Nikto to nebere osobne, ale trosku nastve ked uz vopred sudite nieco, bez toho aby ste to mohli odskusat v hre. Cely problem celej debaty. Nikto vsak nikomu nezakazuje vyjadrit svoj nazor.

Ty omezení týkají hlavně přímých bojových možností mága. A takový omezení jsou jedině dobře a trochu vnutí hrát čaroděje "lépe". A když započítám ještě nová kouzla, tak by v nové Thalii mohl být class Čaroděje skvěle hratelný.

_________________
Vaillardo Vran:


Top
 

 Post subject: Re: Prvotní dojem :)
PostPosted: 12:54 10. Jan 2008 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 15:43 25. Aug 2007
Posts: 83
Location: Demona
Kiri wrote:


To mate recht senior Gardakan :]

Jinak k tomu magovi, budte radi ze ho muzete kombinovat a ze nedopad jak mnich :]] Kazdopadne bych tem kterym sou ty omezeni proti srsti doporucil si zahrat kdekoliv jinde kde ten kdo nema maga ostrouha a povetsinou vynalozi vsechny finance na skromnej pomnicek na HB ;]

_________________
Kostky jsou vrzeny...proc si vsak nehodit znova.


Top
 

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 142 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 102 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits