Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 12:01 29. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Author Message
 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 13:28 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
pilnik wrote:
Jediny mirne oslabeny mi prijde Duedgar, ale to je vec nazoru.

S duergarem s tebou souhlasim.

Theogil I wrote:
Doupravit možná ano, ale pozor nechat někoho rozjet postavu a za 6 měsíců mu říci ... " jsi moc silný, na začátku jsme to trošku přepískli se zvýhodnění, tak ti to opravíme, snížíme atd. " ... tak to potom může nadělat spoustu zlé krve. Nerad bych to zažil, je tu fajn parta, ale znám trošku lidi a vím co by s nimi takovéto úpravy pak dělali. Jakékoli zásahy do vlastností postav v již rozjetém věku mi přijdou nesprávné a dělat další wipe po 6 měsících k doladění věcí jež se nepodařili by bylo mírně řečeno o ústa.


Uz jsem takovehle doupraveni postav zazil asi po dvouch mesicich hrani a prd se stalo, vsichni pokracovali dal. Tim spis nemyslim ze by nekdo, treba drow tezce si budujici postaveni v rodine, prestal po pul roce hrat jen pro to, ze mu sahnou na magickou odolnost apod. Teda pochybuju ze se pripadne upravy budou dotykat zrovna drowu.
Jinak pokud upravy budou smerem dolu tak je jasne, ze budou kecy. Clovek je vecne nespokojenj tvor a vez ze by nekdo vznesl protest i kdyby server jeste nebezel.


K vecnejm obavam podtemna:
Konkretne duergar tady neni zrovna silnej, takze z toho bych az tak velkej strach nemel. Na druhou stranu pokud nakonec spustime plany ktere uz s kolegackem domlouvame, tak bude sranda (jak pro koho) :twisted:
Co se drowu tyce jsou na tom s prirozenou vybavou lepe, na druhou stranu je tady ECL, To ovsem pro vytrvaleho hrace nic neznamena. SR prorazi bez problemu kazdej ZKUSENEJ mag/knez. Mene zkusenej by mel bejt dost inteligentni na to aby se od nich drzel co mozna nejdal.
Jak uz bylo psano jinde. Podtemno neni misto pro nedochudcata, respektive nedochudcata tady maji taky misto, na otrokarskem trhu. Rozhodne to nebylo misto, kam se vydavali dobrodruzi za slavou. Kdo by chtel bojovat s uz tak silnejma rasama z podtemna na jejich domovske pude v nekoncicim labyrintu temnych chodeb?

zvyseni statu:
jj bohuzel se nepocita do zakladu, takze nektere kombinace rasy a povolani nebudou cerpat z takovejch vyhod. Zrovna aasimar je na tom dobre. Mel jsem v planu prave aasimara paladina a k ty moudrosti co psal theogil (aspon myslim). Mimo DC, ktere te v pripade paladina zas tolik nemusi trapit, ti to v boji proti temnym silam pomuze navysenim poctu kouzel. Neni u paladina sice nijak razantni, ale i to jedno/dve kouzla v tomhle pripade postacej.
Horsi je to u bojovejch povolani, kdy mel nekdo v planu diky navyseni statu usetrit treba dva bodiky na dext.

edit: Zrovna ja bych duergarovi pri primerenem posileni klidne ecl+2 nasadil

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 13:32 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 21:14 28. Dec 2007
Posts: 173
ve 4 edici DnD už nebudou žádné postihy na vlastnosti...jen bonusové vlastnosti...
ale je fakt, že tam nebudou žádné postihy :)

_________________
Zabijte je všechny, Xi´An už si je dole přebere!

Cress del Ssivah N´Abarn

Sibaris de Cifris

Merlin


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 14:22 15. Jan 2008 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:28 27. Nov 2007
Posts: 3
Jen mě tak napadlo, nepřipadá vám ten bonus na zastrašování u černého skřeta trochu velký? Možná do toho až tak nevidím, nikdy jsem zastrašování v nwn nepoužíval, ale zajímalo by mě to.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 14:45 15. Jan 2008 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 19:34 12. May 2007
Posts: 350
Location: Praha
ingPepa wrote:
Jen mě tak napadlo, nepřipadá vám ten bonus na zastrašování u černého skřeta trochu velký? Možná do toho až tak nevidím, nikdy jsem zastrašování v nwn nepoužíval, ale zajímalo by mě to.

Me by spis zajimalo jestli bude zastrasovani nejak vyuzitelny, zatim se moc uzit nedalo...

_________________
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:10 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
to jestli se pouzivaji skilly je na hracich, od toho jsou hody ;)

Vono kolikrat muzes jako hrac pronaset sebekrvavejsi hrozby a druheho nezastrasis, protoze vi ze ma vyssi lvl apod., to same kdyz zlodejicek nekoho okrade a hracovi je jasny ze o ten zlodej udelal a nenecha si to nijak vymluvit. Od toho tady mame krasnou a jednoduchou pomucku....kostky.
Mimo jine zastrasovani ovlivnuje barbarovu desivou zurivost

Nemohli by DM hodit nekam na forum neco o kostkach. U zakladnich hodu je to celkem jasny cim na co hazezet, ale prave reakce na nektere dovednosti mi neni zcela jasna. Treba presvedcovani a pod.

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:13 15. Jan 2008 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 17:20 27. Apr 2007
Posts: 23
Location: Thalie
A ohledne kostek by mne osobne zajimalo, jestli i protivnik vidi muj hod, myslim totiz ze to tady nebylo drive videt.Diky predem.

Manon


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:18 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 11:39 04. Jan 2008
Posts: 199
ingPepa wrote:
Jen mě tak napadlo, nepřipadá vám ten bonus na zastrašování u černého skřeta trochu velký? Možná do toho až tak nevidím, nikdy jsem zastrašování v nwn nepoužíval, ale zajímalo by mě to.


vzhledem k tomu, ze zastrasovani se v NWN vyuziva primarne v singlu v rozhovoru s NPC, tak te to nemusi az tak trapit. Jestli to bude pouzitelny (jestli budou nejaky rozhovory s NPC kde se to vyuzije) i na Thalii nevim, ale obavam se ze ne (jak to tak vypada zatim). Muzes to pouzit na PC (pokud bude druha strana ochotna se tim ridit a jako ze by mela) a tam je to pak docela na miste. Kdybys na ulici potkal cernyho skreta jak na tebe bafne, tak si tak ukákneš do kalhot ;)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:24 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
Manon74 wrote:
A ohledne kostek by mne osobne zajimalo, jestli i protivnik vidi muj hod, myslim totiz ze to tady nebylo drive videt.Diky predem.

Manon

Da se to na kostkach nastavit verejnej/lokalni/DM nebo tak nejak

S tim me napada....neslo by na kostkach defaultne nastavit lokalni hod? Myslim aby videli hraci v okoli. Bylo celkem otravne pred kazdym hodem nastavovat kdo ho muze videt.

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:36 15. Jan 2008 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Shifter wrote:

S tim me napada....neslo by na kostkach defaultne nastavit lokalni hod? Myslim aby videli hraci v okoli. Bylo celkem otravne pred kazdym hodem nastavovat kdo ho muze videt.


Spis bych to udelal tak, ze si to na kostkach jednou nastavis, a dal uz si to budou pamatovat. Mrknu na to, ale asi az po spusteni modulu.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:45 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
Skvele, to je jeste lepsi :mrgreen:

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:46 15. Jan 2008 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:28 27. Nov 2007
Posts: 3
jiromir wrote:
...


Mě hlavně napadnul feat děsivá zuřivost, to pak může být takový skřetí barbar horší jak drak :)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:49 15. Jan 2008 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:09 27. Apr 2007
Posts: 981
Location: Hell
ingPepa wrote:
jiromir wrote:
...


Mě hlavně napadnul feat děsivá zuřivost, to pak může být takový skřetí barbar horší jak drak :)

To je az epickej feat, ne?

_________________
Bono volo ale sen dela por disto la sarine estes rano en mia bideo.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:54 15. Jan 2008 
Offline
Měšťan
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 20:26 05. Dec 2007
Posts: 287
Location: KutnaHora/Praha
S barbarem a desivou zurivosti jsem mel DC i pres 50, takze to mozna horsi bude. Ale barbarova zurivost neovlivnuje kazdeho, nevim ted jak je to presne, ale je tam neco ve smyslu, ze ovlivni pouze postavy s zivotaschopnosti mensi nez polovina barbarovy urovne. Nebo spis tyhle zustanou zbesile stat, ostatni maji postih na utok. Je mi to vsem trochu zahadou, protoze kolikrat jsem roztrasl pulorky barbary ale maga ne. Pritom k prehozeni DC mel hoodne daleko

edit: jj pozadavek barbar lvl 21 a zastrasovani 25

_________________
Maric Asen "Ó Pane úsvitu, vnes prosím světlo do života těchto lidí. Neboť přes mamon a požitkářství kterým se obklopili, již nevidí záhubu, do které se řítí!"


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 15:56 15. Jan 2008 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 12:51 12. Sep 2007
Posts: 1721
Location: Brno
kucik wrote:
Spis bych to udelal tak, ze si to na kostkach jednou nastavis, a dal uz si to budou pamatovat. Mrknu na to, ale asi az po spusteni modulu.


Spuštění modulu, kde, co? *zmateně se rozhlíží, zahazuje tužku, zamyká kancelář a pádí k domovu*

Děsivá zuřivost je až epic feat to si člověk počká než se ho dočká. Představte si Berserekra na tom poníkovi co chtěl s děsivou zuřivostí .... to by pak jeden nevěděl zda si do kalhot nadělat smíchy či strachem. :D

_________________
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Vyvážení subras
PostPosted: 16:12 15. Jan 2008 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:23 28. Apr 2007
Posts: 1055
Location: Plzeň
Shifter wrote:
Představte si Berserekra na tom poníkovi co chtěl s děsivou zuřivostí .... to by pak jeden nevěděl zda si do kalhot nadělat smíchy či strachem.


no ponik by si nadelal do kalhot urcite :D
no co no... chyba NWN normalne by Berserka ponik uvez :twisted:

_________________
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 49 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 131 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits