Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 05:23 19. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
 Post subject: Re: Budoucnost Thalie
PostPosted: 10:14 03. Oct 2021 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Quote:
Taky je mi líto té vší obrovské práce předchozích tvůrců, kteří se na tvorbě světa podíleli dříve a totální změnou Thalie by jejich vklad přišel vniveč.


Dost věcí ze současné Thalie by se samozřejmě použilo (skripty, lokace, NPC atd.), Shaman nestaví úplně na "zeleném drnu", ale je samozřejmě třeba řadu věcí předělat/upravit, aby seděly do nové vize (např. už je posun dějin vyžaduje změnu NPC, vzhledu lokací a tak).

Quote:
Je technicky možné (unesl by to server?), aby zůstal dosavadní svět Thalie, s případnými menšími úpravami, které navrhoval LDamian a vedle toho po nějakou dobu běžela nová verze Thalie EE 200 let+, než se otestují a vychytají případné chyby a dala se možnost hráčům si změněný svět vyzkoušet?

Pokud ano, byla bych pro tuto možnost, teda B třeba i s převedením na EE a nová Thalie EE 200 let+ nejprve jako test server za současné existence stávající Thalie. Pokud by se nová Thalie EE 200 let+ ukázala jako funkční, hratelnější a zajímavější než stávající svět, hráči na něj přejdou postupně sami bez násilného nucení.


Možné to je a nepřijde mi to jako špatný nápad.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
 

 Post subject: Re: Budoucnost Thalie
PostPosted: 17:41 03. Oct 2021 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 10:57 27. Oct 2010
Posts: 11
A

_________________
Zirud: Obrovský hakavarn s obrovskou sekerou na rameni... ZIRUD ZNIČIT!!


Top
 

 Post subject: Re: Budoucnost Thalie
PostPosted: 21:55 07. Oct 2021 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
otázka je když by jela na ee jestli by se vrátilo i podtemno a co čeština ? jsem neangličtinář :mrgreen: jako ST byla fajn. a musím říct že je to velké dilema a asi je pravda že nikomu se nebude chtít začínat od nuly. takže asi A s vidinou že by se dalo jinak vyrábět cokoliv . Když to nebude hratelné tak se prostě přestane hrát. Na druhou stranu když se vezme průměrný věk tady hráčů tak se dostáváme dál a takováhle Thalie je pro mladé nezajímavá

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
 

 Post subject: Re: Budoucnost Thalie
PostPosted: 14:09 09. Oct 2021 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Tak jsem si pořádně vyzkoušel EE. Musím přiznat, že to je přesně to, co Thalie potřebuje. Ač je mi tedy bytostně proti srsti max lvl 16 a naprosto netuším, co vlastně bude dál a jaký bude mít smysl hrát po max. lvl, EE u mě převážila lehoulince misky vah pro variantu A.

Můžu jen doufat, že tohle prohlášení tj. přechod na EE nebude tím posledním pověstným hřebíčkem do rakve, protože dění na serveru nejspíš do té doby naprosto ustane.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
 

 Post subject: Re: Budoucnost Thalie
PostPosted: 00:14 10. Oct 2021 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Takže anketa je u konce. Je čas ji vyhodnotit.
I když může být na první pohled jasné, že vyhrála možnost A, není tomu tak.
Tým Thalie před začátkem zhodnotil, že anketa je především o budoucnosti postav a ikdyž nás těší zájem potenciálních hráčů, tak hlavní slovo v tomto měli mít hráči, kteří aktivně hrají.
Proto se tým rozhodl vzít v potaz primárně 10 nejaktivnějších hráčů (podle DM Fryna).
Zde je jejich seznam (abecedně) a odpovědi:

Aillen - B
Alquist - nehlasoval
Barbar - A
Camelie- B
Divozenka- B
Goran - A
JanF - nehlasoval
Kokosak- anketa je blbost
Morfin - A
Thurms - B

Vyhrála tedy možnost B a zde jsou závěry z toho plynoucí:
- Stávající Thalie bude dále pokračovat nezávisle na dokončení verze pro EE, tým garantuje že stavající Thalie bude nadále funkční
- Pokud dojde ke spuštění EE Thalie (dále jen eeT), poběží paralelně oba světy
- Postavy na Thalii nepůjdou na eeT nijak přenést, hráči začínající na eeT nebudou mít žádné bonusy z hraní na Thalii.
- eeT bude mít vlastní DM a WB tým, kdy někteří členové budou moci být součástí týmu obou modulů, ale nebude to pravidlem.
- Končím s aktivním vývojem stavající Thalie, budu k dispozici primárně jen jako technická podpora. Pozice hlavního WB a tedy i hybatele nastavení světa je uvolněna.
- Pokud udělám něco pro EE co jde separovat a DM tým to bude považovat za vhodné, tak to nasadíme na stavající Thalii.
- Postarám se o zrušení všech rozpracovaných nedokončených systémů (např. zrušený odpočinek v dungeonech)
- Budou zrušeny všechny plány, které nejsou realizovány (např. zbožnost, vyvážení zbraní a podobně)


Top
 

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 35 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits