Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 11:13 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

Kolik vyděláte?
Pod 10k 59%  59%  [ 23 ]
10-20k 10%  10%  [ 4 ]
20-30k 15%  15%  [ 6 ]
30-40k 0%  0%  [ 0 ]
40-50k 5%  5%  [ 2 ]
50-60k 0%  0%  [ 0 ]
60k a vice 10%  10%  [ 4 ]
Total votes : 39
Author Message
 Post subject: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 09:50 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 22:02 12. Mar 2010
Posts: 4748
Location: Kahzet, město smlouvy
Rad bych se optal, kolik tak denne jste schopni vydelat s postavou nebo vydelavate, kdyz napriklad setrite na nejaky predmet. Otazka je mirena na cca 12 level+. Pokud nekdo budete chtit upresnit vydelek i komentarem, tak smele do toho.

_________________
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:07 13. Mar 2014 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Záleží na štěstí a na buildu.
Zatím se mi podařilo odnést si za den hraní 130k, ale to jsem vysoloval vše co se mi dostalo pod ruku a pak s družinou pojel zbytek těžšího podtemna.
Ale to byl extrém kdy jsem cíleně vydělával, stálo to asi 15-18 hodin tupého vybíjení, častější je snaha i něco naexpit a to pak jde výdělek klidně i pod 20k za den.
Jinak na levlu cca 12-15 se mi dařilo tuším přinášet kolem 20-30k

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:11 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 11:55 09. Jan 2012
Posts: 3517
12 lvl je reálne v dobré partě 30 000, když vstaneš brzy ráno a nolfeři si přispali.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:22 13. Mar 2014 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
To přijde na to, jak hodně chci/potřebuju peníze - pokud hodně, tak najedu na "Diemo model :oops: " = hlídám si konkrétní(ho) bosse, které(ho) dokážu vysólovat a farmím si je(ho). Momentálně to dělá 20-40k za den.
Pokud se v partě sejdeme v množství a konstelaci vhodné na nějaký dung, kde bychom rádi i nějaký ten lepší drop (přičemž pro nás jsou důležité i expy z potvor, takže obíhání low-lvl dungů neděláme), tak je to dalších 10-20k, za podmínky, že nikdo neexne. Pokud se slezeme "včas", stihnou se i dva dungy a je to tedy za "večer" 20-40k.
Takže s tím co jsem si udělal sám :oops: :lol: :mrgreen: , dá "vydělávací den" mojí postavě 30-100k.

Bavím se u mě o lvl 15+ (a DEX buildu :oops: ) Na 12tém lvlu jsem se držel máminy sukně a bál se jezevců :oops: :D .

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:28 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Na 12-tém lvl 10k a jsem rád

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:28 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:12 06. Oct 2008
Posts: 3269
Location: Petrovice u Rakovníka
Chceš tady vůbec názory od nás Derkene :D

Záleží na počtu ve skupině, na tom jestli jen jdeš bosáka a loot nebo to bereš kompletně se vším všudy co najdeš a stáhneš. V tom druhém případě se výdělky můžou dost výrazně lišit.
30-50k je normální asi

edit:
Dark to má asi tak, že je schopen si denně vydělat 100+ k (nepočítá lovce odměn). A včera zkoušel novou metodu a to mu hodilo 20k za hodinu (i s přesunem z/do města) a je v tom jen jeden miniboss za necele 4k.

_________________
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an


Last edited by Radim on 11:02 13. Mar 2014, edited 1 time in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:30 13. Mar 2014 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
Když jsem si přivstal, měl všude bosse a štěstí na vypsané trofeje tak to dělalo v maximu okolo 190k, ale v průměru to tolik zdaleka není, neb takové velké lovy dělám stěží jednou za týden, a ve zbytku se pohybuju tak okolo 30-80, podle nálady na lov.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 10:30 13. Mar 2014 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Mág s 9. kruhem kouzel

Jdu-li s partou na taková místa, která jsou XP vydělávající, tak je to zhruba v té oblasti 20-30K. Vzácně to výjde až ke 40K, když se zrovna loví něco z našeho okruhu. Z dungů vybíráme komplet truhly, prodáváme pasti, atd. Parta je stabilně na 4 - 7mi členech, dle toho se to ještě modifikuje. Nevychází to na výpravu každý den, někdy stihneme jen menší kolečko za zhruba polovičku výdělku. Moje postava nemá až takové výdaje, ale zbytek party víceméně náklady má.
Pokud zajdu sólo a potkám dostatek nevybitých dungů, tak se to může zvednout o dalších 20 - 60K, nicméně bez XP a málokdy je to nevybité.


Osobně mi příjde, že bossovské looty jsou oproti ST prakticky zanedbatelné, dřív to bylo X za trofej a z lootu od bosse to byla skoro půlka ceny trofeje - spawnoval se jen s bossem, takže to bylo velice příjemné.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 11:23 13. Mar 2014 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 11:21 20. Aug 2011
Posts: 1400
4.2 jsem dosáhl 12.levelu. Od té doby za 36 dní hrubý příjem přesně 90k. Hraju tak obden, takže 5k/den.

Píšu hrubý příjem. Nepíšu výdaje. Kdybych psal i výdaje, tak jsem někde na nule.


Last edited by klobouk on 11:50 13. Mar 2014, edited 3 times in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 11:46 13. Mar 2014 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:58 20. Aug 2012
Posts: 945
Location: Somewhere I belong
Lvl +- 15, od té doby co mají bossové imunitu na sražení solo vydělám takovou částku že se stydím jí sem napsat (aneb téměř nic). Co se týče party, sedí to co napsal nalk.

_________________
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 12:12 13. Mar 2014 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 21:02 12. Dec 2013
Posts: 1582
Hm to bude tak 2-3k za den průměrně.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 13:08 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:01 26. Mar 2012
Posts: 4644
Location: Teplice/Praha
Postava 1 i až 40k, postava 2 cca 5k, postava č 3 (poslední dobou nejvíce hraná) cca 10zl.

_________________
Na vyžádání.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 13:48 13. Mar 2014 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
Stale stejna postava, hrana uz pres 4 mesice:
Lvl 12 postava - single: kdyz se opravdu hodne snazila koleckovala stoky: cca 7k za 3-4 hodiny hrani, kdyz byl boss a dala ho tak i 10k (minimalni zisk xp)
lvl 16 postava - single: kdyz ma stesti a boss neni vybrany: tak cca 13k, kdyz stesti nema - tak cca 6k za vecer (minimalni/zadny zisk xp)
lvl 16 postava - druzina: To hodne zalezi. Nekdy 15k za vecer (4+ hodin), jiny 7k, maximum bylo tusim cca 35k.
teprve od cca 14. urovne jsem zacal ziskavat vic GP z creepu jak z RP/IC.

Opet pocitam hrube prijmy, tj. neodcitam vydaje.

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 14:21 13. Mar 2014 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 22:59 03. Aug 2011
Posts: 991
Co jsem prozatím vypozoroval, nejlépe jsou na tom odpasťovači, když je polapí správná past ( :mrgreen: ), ehm tedy když oni lapí ty správné pasti.
Důležité je si hlídat lovecké sezóny a mít na ně štěstí. Avšak když si člověk opatří určitou výbavu a už ví, kde a jak to chodí, obejde se i bez zrovna lovené trofeje a dokáže sám zabít pár low bossů bez větších potíží.
Samozřejmě to ovlivňuje dalších x faktorů, jakožto potenciální cíle (náročnost/odměna/vzdálenost/atd.), stejně tak class(y) jedince, klidně už i +1 výbava, atd.
Ti jenž jsou alespoň obstojně znalejší mechaniky si i na NT dokáží poradit (do určitého bodu) bez větších potíží, přesto NT je více nepřátelská k těm, kteří mají takřka mizivé či žádné povědomí o mechanice NWN. Tohle platí, i když jsou v partě a pár špatně navolených levelů udělá své, ale to nemá smysl zde rozpitvávat, jelikož to není předmětem řešení.
Ještě bych dodal, na určitých místech bez luku (nejen ze začátku) ani ránu.

_________________
I´m pixel-based fantasy, a man who is stoic. I hack and slash, who the heck´s more heroic?
Xzar: "I know of dragons with feet like rabbits, 'tis true, I swear." (In memoriam - died 1369 DR)
Yoshimo: "Hiiiii yah! Heh, tourists love that stuff."
Divinity: Original Sin - The talent Pet Pal allows you to speak to animals. Bark, bark. Moo.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Kolik denně vyděláte s postavou?
PostPosted: 14:43 13. Mar 2014 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Ta otázka je stejně velmi relevantní.
Vzhledem k rozšíření počtu povolání a jejich cíleného buildění je prostě logické, že solo vydělávání není pro každého.
Takže všestranně zaměřené bojové povolání vysoluje více, než build zaměřený na družinový boj.
Asi to tady dá nějaká čísla, která půjdou nějak na-průměrovat, ale skutečnost je asi taková, že co build, to jiný přístup k lůtu.
Na druhou stranu suporti typu prskavka zase nepotřebují tolik equipu oproti bojovníkovi, který potřebuje full equip.
Další otázkou jsou DCčka proti kterým solař stojí, pakliže není sám schopen si zacastit imku, obvykle jde do boje jen když přehazuje i jedničkou. Tedy tady zase v solu vedou buildy zaměřené na sejvy či se k sejvům snaží dohrabat přes equip...
Je to prostě složitá problematika.

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 21 posts ]  Go to page 1, 2  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 59 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits