Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:40 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mělo by jít jméno postavy změnit při nasazení helmy či jiném zakrytí?
1. ano 50%  50%  [ 20 ]
2. ne 45%  45%  [ 18 ]
3. jen v nějakých případech 5%  5%  [ 2 ]
Total votes : 40
Author Message
 Post subject: Re: zakrytí jména postavy
PostPosted: 14:40 19. Dec 2014 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 11:55 09. Jan 2012
Posts: 3517
J.F.Payne wrote:
Tak ono by to teoreticky nemělo mít žádnej význam, protože pokud postavu poznáváš podle jména nad ní, je to metagame. Takže ty vlastně v nynějším stavu víš, kdo je útočník pouze OOC. Ic jseš omezenej naprosto stejně, jako kdyby postava nad hlavou nic napsáno neměla.

EDIT: Stále je tu velká škála věcí, které pomohou postavu identifikovat. Rasa (to prostě poznáš v jakémkoliv modelu), snad i pohlaví, výstroj a výzbroj (krátký meč s odkapávajícím jedem nenosí každý...), bojový styl (ne každý umí to a to kouzlo... víš že hledaný bojuje tak, že sešle temnotu a pak tě v ní rozkrájí na kousky... taky neumí každý...). Pak taky pomůže stará dobrá otázka "co jste dělal včera večer a kdo to může dosvědčit?"...A tak.


+1 tohle porad rikam, pro dobre hrace to zadny smsl nemá, je to jen pro lamy, které potřebuji misto predstavivosti systém.


Top
 

 Post subject: Re: zakrytí jména postavy
PostPosted: 14:46 19. Dec 2014 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 22:02 12. Mar 2010
Posts: 4748
Location: Kahzet, město smlouvy
Řikej si co chceš, ale zbav to těch výrazů lamy, "magoři" a "hráči nižšího evolučního stupně".

Konec debaty, zbytečně se to tu rozjíždí.

_________________
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.


Top
 

 Post subject: Re: zakrytí jména postavy
PostPosted: 14:51 19. Dec 2014 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
1) Jsem povrchňan jdu do podtemna, potkam postavu krysaka vím že to umí a tak se radši zdekuju. Potkám postavu barbara a vím že to neumí tak jdu do něj.

2) Jsem Barbar, povrchani si chodí do podtemna a úplně mě ignorují. Změním si jméno postavy na stejné jako má krysak a už si dají pozor.

3) Jsem měšťan/vyhlášený obchodník, ale jsem součástí kultu který vzývá Zeira, začnu po nocích vraždit lidi a přinášet krvavé oběti ale najednou si u mě už nikdo nic nekoupí.

4) Jsem zloděj okrádající jiné hráče, změním si oblečení nasadím kápi a jdu mezi lidi že je trošku okradu. Druhý den už nikdo vedle mě nestojí a všichni jdou ode mě pryč.

METAGAME VLÁDNE SVĚTU!!!!


Top
 

 Post subject: Re: zakrytí jména postavy
PostPosted: 16:25 19. Dec 2014 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 10:42 30. Nov 2013
Posts: 615
Proč se tohle zase řeší? :wall:

Johane, když jsi teď ten DM adept, mohl by jsi už rozřešit konečně záležitost s Alexandrem Rázným, který hnije ve vězení a nikdo z DM mi není schopný říci, v jakém stavu je moje postava. Než se zas začne řešit proč tu nejde měnit jméno nad hlavou.

Shaman řekl všechno podstatné o metagame a Nomis to nejpodstatnější o provázanosti systému.
Pokud se nechcete učit skriptovat a předělávat systémy s buguvzdornou ochranou, jak je asi zbytečné to tu dál řešit ne?

_________________
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!


Top
 

 Post subject: Re: zakrytí jména postavy
PostPosted: 16:45 19. Dec 2014 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Zamčeno. Vlákno se vlivem některých hráčů zvrhává v zbytečně expresivní výrazivo.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
 

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 65 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 56 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits