Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 15:38 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

Kolik bych byl osobně ochoten přispět na provoz NT za měsíc?
Nic. Mám rád věci zadarmo. 28%  28%  [ 11 ]
10 Kč 8%  8%  [ 3 ]
50 Kč 3%  3%  [ 1 ]
100 Kč 13%  13%  [ 5 ]
250 Kč 8%  8%  [ 3 ]
500 Kč 8%  8%  [ 3 ]
Víc jak 500 Kč 0%  0%  [ 0 ]
Co řešíte, to zaplatim celý (kontaktuj Rejtyho, dobrodinče) 0%  0%  [ 0 ]
Jů, anketa! Klikity klikity! 33%  33%  [ 13 ]
Total votes : 39
Author Message
 Post subject: Re: Příspěvek na provoz NT
PostPosted: 14:36 20. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:51 02. Apr 2010
Posts: 2956
Možná mám jen alergii na topicy o penězích - o to spíš, když je nezaloží provozovatel serveru.

Že občas server vypadne a trvá třeba i dva týdny nebo déle, než se nahodí, není taková tragédie.

Popravdě bych u takového příspěvku ani nevěděl, na co jde. Užitečných se pro Thalii najde jistě spousta věcí. Dejme tomu, že by tu peníze uživatelů byly - byla by to, co uvádíš, nejnutnější/nejužitečnější investice, bylo by to nejlepší využití peněž pro chod hry? Já to třeba posoudit neumím.

Možná by to bylo nepříjemné i pro tým, protože by lidé získali dojem, že mají z pozice platícího nárok na jejich služby. Třeba to tak v týmu chtějí, v tom případě si o to určitě dovedou říct sami, stejně jako to už v minulosti svedli v dílčích případech, když se něco rozbilo.

_________________
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příspěvek na provoz NT
PostPosted: 17:35 20. Feb 2015 
Offline
DM Thalie
 Profile

Joined: 20:48 17. Jun 2007
Posts: 1200
Přemýšlel jsem nad tím a věnovat pár korun měsíčně by asi nebylo zase až takové zlo, ale jako jiní co tomuto nápadu oponovali, mám trochu strach, kam by to až vedlo. Mnohem bližší možnost je pro mě nějaká jednorázová částka, kterou bych přispěl v případě nějakého akutního problému s HW, na kterém běží Thalie.

Jinak stav, ve kterém se teď nachází Thalie, pro mě díky nočním směnám zase až tak tragický není :), ale od příštího týdne z toho budu nejspíš mrzutý i já (nepočítám předchozí víkend, kdy jsem se těšil, že bude konečně čas se zase objevit ve hře a server si klekne - v tu chvíli bych ho nejraději profackoval, kdyby to mělo nějaký efekt).

Doufám, že po (nebo ještě lépe o) víkendu už bude zase Thalie plně resuscitovaná.

_________________
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 50 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits