*na nástěnce se objevil tento vzkaz*
Zdravím milí vážení,
já polodračice Aria Oria pravým jménem Raisa ib Souzan Yalda, jsem se rozhodla odcestovat na jih, jelikož mě to tam táhne už pár let a zde jsem strávila dost let, takže je čas se posunout zase někam dál. Dosáhla jsem dle mého dost věcí, ne sice úplně všech, které jsem chtěla, ale to nevadí.
Tímto také ukončuji činnost spolku Morusova stánku, kdyby ho chtěl někdo převzít po mě, tak se tomu nebráním. A doufám, že zábava v tomhle městě neumře, ať už se jedná o kulturní, vzdělávací, bojové či jiné akce.
Před odjezdem jsem ještě nechala zbudovat dva památníky. A to památník Morusova stánku, jeho akcí a osob, které na akcích dosáhly nějakého úspěchu. A také památník turnajů v aréně, také se jmény osob, které zde dosáhly nejlepších příček v turnajích.
Děkuju také všem členům spolku Morusova stánku, všem kteří tyto akce navštěvovali a těm, které jsem za těch 47 let zde potkala.
Níže je uvedena historie Morusova stánkuQuote:
Založení Morusova stánku
1.3.1513
Soutěž rýmů plná
23.5.1513
1. místo Henrietta
2. místo Theureg
3. místo Mešec
Slasti života
15.8.1513
Oslava našich dobrých či neutrálních bohů
29.8.1513
1. Bertold
2. Vilmawien Gener
3. polodračice Aria Oria
Setkání v rybářské osadě
23.9.1513
Stejná počáteční písmena
22.11.1513
1. Bertold
2. polodračice Aria Oria
3. bratr Ignacius
Sraz na téma "Oslava bojů, hrdinství, vítězství"
26.2.1514
Soutěž znalostí Thalie
18.11.1514
1. Borag
2. Ali´Shah
3. Alein
Balady
24.11.1514
1. místo Akši 'Il
2. místo Samra Sabua
3. místo Lara
Morusův turnaj dvojic
29.6.1515
1. místoBertold + Auriel
2. místoRumová víla + Vazu trh
3. místoBageshur + Loris
Taneční zábava s tombolou
19.4.1516
Rybářský turnaj
24.7.1516
Lovec ryb
1. místo - Rien
2. místo - Miawil
3. místo - Ters
Lovec raků
1. místo - Rien
2. místo - Elandra
3. místo - Ters
Rytířský turnaj
31.7.1516
1.místo – tým modrých – získali 104 bodů
Jmenovitě: Theureg, Elverin, Alia
2.místo – tým červených – získali 97 bodů
Jmenovitě: Homer, Rouk, Werdy
3.místo – tým zelených – získali 92 bodů
Jmenovitě: Rien, Gorhunk, Ters
Veřejná dražba předmětů z Morusova obchodu
11.3.1518
Soutěž vypravěčů
18.3.1518
1.místo Alishah
2.místo Theureg
3.místo Sil, Vilma
Druhá znalostní soutěž Thalie
20.8.1518
1.místo Neliaen
2.místo Ali
3.místo Ryudern, Teric
Maškarní bál
30.12.1518
Šampionát Morusova stánku - souboje 1 na 1
24.1.1519
Tabulka nejlepších bojovníků šampionátu:
1. místo Restalon
2. místo Theureg
3. místo Elverin
Tabulka Morusových bojovníků šampionátu
1. místo Elverin
2. místo Kvas
3. místo Ryudern Tann
Turnaj bojovníků začátečníků
15.4.1519
1. místo - Teric
2. místo - Ahvar
3. místo - Laisen
Šampionát dvou dřevců - souboje na koních
22.10.1519
Tabulka jednotlivců
1. místo - Theureg
2. místo - Jack
3. místo - Vilmawien
Tabulka týmů
1. místo - Tartenská jízda
2. místo - Hvězdičky
3. místo - Bilá stuha
Hádankářská soutěž
3.8.1520
1.místo Lina
2.místo Ali
3.místo Legitiona, Isilka
Módní přehlídka
30.4.1521
1. místo - Sinae
2. místo - Olwen
3. místo - Vellai
Ples k otevření majáku Morusova stánku
29.5.1521
Slavnost pro prince Doriela - první část
2.6.1521
Turnaj v klasických soubojích
1. místo - Sinae
2. místo - Lens
3. a 4. místo – Pepa Rádomráz, Vilmawien
Turnaj týmů
Vítězové – Sinae, Zirud, Rien
Turnaj všichni proti všem
Vítěz – Sinae
Slavnost pro prince Doriela- druhá část
3.6.1521
Druhá soutěž rýmů plná
17.11.1521
1.místo - Layla
2.místo - Legitiona
3.místo - Firuil
Turnaj dvojic - souboje dvou proti dvoum
31.12.1521
1. místo - Škopek +Turek alias Theureg
2. místo - Rien + Serafína
3. místo - Neli + Ali
Divadelní hra – Ledové srdce
20.9.1522
Divadelní hra – Ledové srdce
20.12.1522
Zápasnický turnaj - boj beze zbraní a magie
12.1.1523
Gorhunk - Vellai → bez vítězství a oba obsadili druhé místo[/u][/size]
Třetí místo Ulgo
O systému turnajů
20.4.1523
Pohádkový večer
30.9.1523
Třetí soutěž v básních a rýmech
9.6.1524
1.Místo - Lareth
2.Místo - Olwen Emerald
3.Místo - Rodal
Závody na koních
31.12.1524
1.místo –Balodil
2.místo – Eribor
3.místo – Rori
Pohodový výlet
17.6.1525
Isilské slavnosti
9.9.1525
1.místo – Sinae
2.místo – Vilma
3.místo – Rien
Aukce - pro chudinskou čtvrť
2.12.1525
Karathské hry
9.4.1526
1. místo Lens
2. místo Belf
3. místo Naděžda Škopková, Diemo Kovadlina
Rozlučkový večer
2.10.1530
Ukončení činnosti Morusova stánku
3.10.1530
Turnaje v aréně i s těma od Morusova stánkuQuote:
První kolo karathské sezony turnajů
21.11.1498
1. místo - Mannaz
2. místo - Sigurd
3. místo – Arto
Druhé kolo karathské turnajové sezóny - souboj válečníků
25.11.1502
1. místo - Hakm Al-Fadlán
2. místo - Jared
3. místo - Terner Matson
Turnaj pro začínající
5.8.1506
1. místo – Ancalago
2. místo – Amariě Fáně Indil
3. místo – Alice Creisia
Volné soubojové klání
6.8.1507
1. místo – BU
2. místo – Šermína za rod Canisů
3. místo – Fuko
Hromadný boj
18.9.1507
Vítěz – trpaslík Ghorin
Hry o Šampiona Karathské arény
3.2.1508
Nový šampion arény se stal – půlork BU
Soubojové klání pro začátečníky
30.8.1508
1. místo – Merakh
2. místo – Cyntherea
3. místo – Israel de Aers
Magický turnaj
30.1.1509
1. místo – Tarria
2. místo – Nizz
3. místo – Vasantasena
Hry o Šampiona Karathské arény
12.2.1509
Nový šampion arény se stala - polodračice Aria Oria
Velký turnaj Přátel Arény
14.3.1509
1. místo - BU
2. místo - Kora Meynolds
3. místo – Aria Oria
Lukostřelecký turnaj
5.5.1509
1. místo – Zoe
2. místo – Arnormo Ilfirino
3. místo – Sandra Ztruhly
Turnaj "Vlka" a Turnaj "Medvěda"
1.3.1515
1. místo - Raina Tears
2. místo - Vilmawien
3. místo - Jack
Morusův turnaj dvojic
29.6.1515
1. místoBertold + Auriel
2. místoRumová víla + Vazu trh
3. místoBageshur + Loris
Rytířský turnaj
31.7.1516
1.místo – tým modrých – získali 104 bodů
Jmenovitě: Theureg, Elverin, Alia
2.místo – tým červených – získali 97 bodů
Jmenovitě: Homer, Rouk, Werdy
3.místo – tým zelených – získali 92 bodů
Jmenovitě: Rien, Gorhunk, Ters
Šampionát Morusova stánku - souboje 1 na 1
24.1.1519
Tabulka nejlepších bojovníků šampionátu:
1. místo Restalon
2. místo Theureg
3. místo Elverin
Tabulka Morusových bojovníků šampionátu
1. místo Elverin
2. místo Kvas
3. místo Ryudern Tann
Turnaj bojovníků začátečníků
15.4.1519
1. místo - Teric
2. místo - Ahvar
3. místo - Laisen
Šampionát dvou dřevců - souboje na koních
22.10.1519
Tabulka jednotlivců
1. místo - Theureg
2. místo - Jack
3. místo - Vilmawien
Tabulka týmů
1. místo - Tartenská jízda
2. místo - Hvězdičky
3. místo - Bilá stuha
Slavnost pro prince Doriela
2.6.1521
Turnaj v klasických soubojích
1. místo - Sinae
2. místo - Lens
3. a 4. místo – Pepa Rádomráz, Vilmawien
Turnaj týmů
Vítězové – Sinae, Zirud, Rien
Turnaj všichni proti všem
Vítěz – Sinae
Turnaj dvojic - souboje dvou proti dvoum
31.12.1521
1. místo - Škopek +Turek alias Theureg
2. místo - Rien + Serafína
3. místo - Neli + Ali
Zápasnický turnaj - boj beze zbraní a magie
12.1.1523
Gorhunk - Vellai → bez vítězství a oba obsadili druhé místo.
Třetí místo Ulgo
Karathské hry
9.4.1526
1. místo Lens
2. místo Belf
3. místo Naděžda Škopková, Diemo Kovadlina
Snad se někdy zase uvidíme, ale ne dřív, než za padesát let....
měšťanka Karathy polodračice Aria Oria, Morusův stánek
*na listu je nakreslený červený dráček, který drží mrkev*
*pod tím je otisk plných rudých rtů*