Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 18:00 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Deník potulné Bardky Amellie Aerlin
PostPosted: 22:32 17. Feb 2009 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 20:56 26. Jan 2009
Posts: 17
Deník potulné bardky
Zrození

Bylo ráno, slunko svítilo, stromy šuměli a vál lehký vánek. Otevřela jsem oči a slunce mě ozářilo jasnou štiplavou září. Bolela mě hlava. Pomalu jsem se posadila a rozhlédla se. Nevěděla jsem kde se nacházím a nic jsem si nepamatoval snad krom pár útržků z minulosti.
Najednou jsem však zaslechla chraplaví hlas volajíc mé jméno. Byl ale z dáli. Snažila jsem se zaostřit, ale byla jsem příliš slabá. Viděla jsem pouze siluetu nějakého člověka, který měl hůl na zádech a běžel ke mně.
Volal na mě.
Amellie!
Amellie!

Síla se mi z ničeho nic začala obnovovat a byla jsem schopna si ho prohlédnout. Měl na sobě prosté oblečení tmavé barvy. Přes hlavu měl kápi a na zádech dřevěnou hůl.
*Zamžourala jsem očima a nejistě pronesla* Ahoj
*Sundal si kápi a usmál se* To jsem já, Jacob
*pokračoval* Asi si mě moc nepamatuješ.
*usmála jsem se* Samozřejmě že si tě pamatuji *zvedla jsem se a nejistě ho obejmula*
Pamatuju *šeptla mu do ouška*
Nevěděla jsem kdo to je, ale nejspíše zná mou minulost. Provedl mě po Ivoře a poté se naše cesty na pár dní rozešli. Zůstala jsem sama stát uprostřed Ivory a nevěděla jsem co si počnu. Když Jacob zmizel za ohybem horizontu, zaslechla jsem dusot kopyt a vzápětí mi vlasy rozvířil teplý vzduch. Pomalu jsem se otočila a spatřila jsem rytíře na překrásném bílém koni.
Měl lesklou stříbrnou zbroj a na zádech se mu houpala halapartna. Představil se jako Damien a nabídl mi zda s ním nechci někam zajít. Musím uznat že tu jsou lidé dost hrrrr. Poněvadž jsem neměla nic na práci tak jsem mu přikývla. Vydali jsme na Ivorský hřbitov a dále do kobek, které se pod ním rozkládají. Musím přiznat že jsem se dole docela bála, ale ukázalo se že je to zdatný bojovník. Byl to celkem hezký den. Večer jsem šla do místního hostince, koupila si pokoj a šla si nahoru lehnout. Nemohla jsem spát. Po chvilce mi začlo v hlavě přece jenom vrtat co v této zemi vlastně dělám a odkud mě zná ten Jacob. Po pár hodinách jsem usnula.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits