Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:18 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Earaniny prosby o pomoc.
PostPosted: 21:55 19. Oct 2009 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Earania z Ivory odběhla poněkud ve spěchu a postavila si stan na jezerním ostrůvku jihovýchodně od Ivory. Ten večer už byla opravdu zoufalá a rozhodla se, že požádá o pomoc toho, komu nejvíce věří.

"Má milovaná Juano, zhřešila jsem. Jako tvá věrná kněžka se mám starat ,aby netrpěl nikdo kdo si to nezaslouží. A já způsobila, že se jedna osoba kvůli mě asi hodně trápí. Nevím proč se to stalo, nechtěla jsem nic takového udělat. Nechci aby se trápila. Byli jsme přátelé, ale ted mi vyhrožuje, že mi něco udělá když ji nenechám. Nechce se mnou mluvit, nepoví mi proč se na mne zlobí. Prosím Juano. Poraď mi co mám dělat. Jsem naprosto bezradná a sama se trápím, když se kvůli mě trápí jiní. Žádám tě o pomoc. Sama to nedokáži. Prosím, pomoz mi."

Chvíli ještě čeká zda nespatří nějaké znamení nebo dokonce bílou holubici, ale asi po hodině čekání se odobere do stanu a uloží se ke spánku.

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Earaniny prosby o pomoc.
PostPosted: 19:49 20. Oct 2009 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Opět na tom samém místě, o pár dní později.

"Má milovaná Juano, nevím co jsi udělala, ale musím ti velmi děkovat. Ta osoba, které jsem ublížila, se už opět usmívá. Zdá se, že už je jí lépe, ale stejně si nejsem jistá zda se naše přátelství obnoví nebo ne. Možná je to trest za mů hřích. Ale hlavně, že ona už se má lépe. Je krásné ji vidět zase se usmívat. Nikdy ti to nezapomenu Juano."

Spokojeně zaleze do stanu a usne.

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Earaniny prosby o pomoc.
PostPosted: 18:02 05. Jan 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Už pomalu svítalo, když Ivorskou domobranu překvapil černý kůn ženoucí se lesem směrem k nim. Jeho jezdec ho téměř neovládal, ani se pořádně nedržel v sedle. Ranní paprsky, jenž probodávali hradbu listí v sobě odráželi fialové a bílé barvy jezdcovi zbroje... bylo nanejvíš jisté, že ten jezdec je ve službách Baronky Canisové. Otevřeli bránu a nechali koně proběhnout na náves, kde se několikrít otočil na místě, schodil jezdce a odklapal se napít k jezírku. Když přiběhli k tomu jezdci, zjistili, že to je hnědovlasá elfka s několika škrábanci od větví ve tváři a ošklivě zraněnými zápěstími od pout.
Pořád dokolečka opakovala slova "Adrias se vrátil! Adrias se vrátil!", byla celá rozklepaná a velmi unavená. Když ji odnášeli do hostince, Krkovičkovi ji hned poznali, byla to Earania... bývalá servírka.

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Earaniny prosby o pomoc.
PostPosted: 16:50 31. May 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Kdesi v úkrytu, kam Earania utekla z Karathy před gardisty si Earania, kněžka Juanina, našla chvilku soukromí a provedla modlitbu.
"Má drahá, dobrotivá paní Juano. Vím, že žádám mnoho, ale nechci usínat v přesvědčení, že jsem nic neudělala. Výborný muž jménem Nails, služebník baronky Canisové, má být popraven. Nejsem žádná bojovnice, abych ho zachraňovala a také se mi nedaří přesvědčit jiné aby ho osvobodili. Ten muž je nevinný a zaslouží si žít. Prosím, žádám vás aby jste mu pomohla. Pokud nemůžete zachránit jeho život, žádám alespoň aby netrpěl. Budu vám velmi vděčná pokud mu jakkoliv pomůžete. Vaše věrná služebnice Earania."
Když dokončila modlitbu, se smutkem ve tváři se odebrala k odpočinku. Nemohla vůbec usnout.

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits