Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 14:19 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 11:39 21. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Lenka seděla u břehu Isalského jezera a přehazovala bylinky do přislušných , kožených pytlíků.
V ohni zapraskalo dřevo a pár jiskřiček vylétlo směrem k nebi posetému hvězdy.Nepřirozeně jasné , zelené oči se na okamžik zkoumavě rozhlédly kolem.Něco si zamumlala a uložila pytlíčky s bylinkami do batohu.Protáhla se a svázala dlouhé , kudrnaté , červené vlasy do podivného spletence.Po té vstala , došla až k vodě a nabrala vodu do dlaní , kterou si opláchla tvář.
Tichou noc přerušoval akorát praskot ohně a tiché cvrkání cvrčků v trávě.Lenka se opět pohodlně posadila na kládu a natáhla nohy , pozorujíc tančící plameny ohně.
Přemýšlela o všem co se poslední dobou děje a na čele se objevila vráska.,,Zrada se neodpouští." Ušklíbla se při vzpomínce na poslední hádku s Earanii.Ze rtů vyšel obláček sražené páry skřivila plné rty a zadumaně dál pozorovala oheň.

***
V tu chvíli kdy Lenka přemýšlela o Earanii se k ní pomalu přikladla od pevnosti zahalená postava v plášti , skrytá magii.Přišla k nic netušící Lence , svit měsíce osvítil Lenčinu alabastrovou pleť a v dálce zahoukala sova...

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 13:07 22. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Magie opadla.Lenka se bou škubla , když se před ní objevila ženská postava v červeném hávu , zachumlaná do pláště , s tváří zakrytou kapucí.,,Promiň,jdu pozdě.."Omluvila se a posadila se na kládu vedle Lenky.,,Hm , zas ta tvoje magie." Řekla kousavě a nevrle si poposedla. ,,Já vím , já vím a jak se sem mám asi tak dostat mi říct nechceš viď?" Žena stáhla kapucu.V hnědých očích plápolaly veselé plamínky.Hnědé , dlouhé , rovné vlasy měla spletené do copu a při důkladném pozorování byla vzdáleně podobná Lence. ,,Jak se máš Leni..?" ,,Hm až na pár věcí celkem dobře." Kývla možná spíše pro sebe a zamšmátrla v batohu , který měla u nohou. ,,Mám pro tebe něco , mohlo by se ti to hodit." Vytáhla několik svitků a podala je ženě , která na ně letmo koukla. ,,Jojo díky.Doufám , že sis dala už pokoj?"Založila svitky kamsi do hávu a při tom sledujíc Lenku. ,,Vendy pochop už , že jí musím najít." ,,Musíš , nebo chceš?Nehledej jí , pokud nechceš mamce ublížit ještě víc." Lenka se na sestru chladně podívala. ,,Jistě , ubližuju jí." Zašklebila se a Vendy se na ní káravě podívala. ,,Lenko , až ty dostaneš rozum tak teda nevim.Pochop , že je to uzavřená kapitola a Sep by tě rozmetla jediným kouzlem." ,,Ty i Zed o ní víte všechno a já nemužu vědět nic?!Neni to trošku nefér?!" Vyjela zostra , ale Vendy si jen povzdechla. ,,Ty si myslíš, že to víme , ale rozum jsme z th rozhodně neměli , třeba bys ještě Damiána mohla začít obviňovat ..." ,,Ne toho ne , Damián mi chtěl pomoct , ale Zed mu to zakázal." Založila si ruce a na lemtmo koukla na plameny ohně. ,,Tak to se pleteš , Zed tě chce chránit , všichni tě chceme chránit , jenom ty to nevidíš." ,,Děláte jakobych byla nějaká vzácnost , ale nejsem." Už už se nadechovala k dalším slovům , ale Vendy převedla nápadně řeč jinam. ,,Co oči..?" ,,Nemusíš se tomu vyhábat Vendy , ale dobrá.No , jak kdy.Občas nevidim nic , občas je to dobrý..Střídá se to stále." Vendy kývla.,,Pročetla jsem všechno a nevím , nikde o těch tvojích přiznakách nic není a prosím o Sep nezačínej." ,,Jak myslíš." Pokrčila rameny. ,,Leničko.." Pousmála se a Lenka se ušklíbla. ,,Neříkej mi tak Vevero." Zazubila se pobaveně. ,,Slib mi jedno." Vstala Vendy a popošla k Lence. ,,hmm..?" Zvedla k ní oči a Vendy jí vzala za ledově studenou ruku. ,,Uzavři to." ,,Víš , že tohle ti neslíbím , protože to prostě nejde." Vendy povzdechla. ,,Brzo se zas uvidíme , teď se raději vrátím..." ,,Pozdravuj v sídle.Hlavně Damiána..." ,,Neboj budu a ty se opatruj , drž se a nezlob ..." Lenka se nevině uculila. ,,Ahoj." Lenka mávla za mizící sestrou.Spovzdechnutím se koukla k východu.Další den , další svítání.Paprsky , ketré přináší bolest.Chvilku seděla a pozorovala uhasínající plameny.Pak se mlčky zvedla vzala věci a odebrala se do pevnosti.


Attachments:
File comment: Vendý ;) :D
Vendy.jpg
Vendy.jpg [ 34.86 KiB | Viewed 3263 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 21:42 22. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Uběhlo několik dní od sesterského rozhovoru , když se Lenka vydala podívat v noci k sídlu.Sledovala ho z lesa chladným pohledem.Jak tam mohla žít tak dlouho , když tam ani nepatří.Zamračila se , ale pak se usmála , při vzpomínce na to vše co tam přeci jen prožila.
***
Hleděla na sídlo a přehrávala si svůj život.Noc byla klidná , v lese sem tam zahoukala sova , v jezírkách kunkaly žáby a na loukách zpívali cvrčci.
***

V roští zakřupaly větvičky , Lenka se otočila a pozorovala husté křoví pár kroků před sebou.Zorničky se rozšířily a ona instinktivně šáhla po meči.Ozvalo se další zakřupání a z křoví vyškočil velký a statný vlk.Stříbrná srst se mu leskla a jeho oči vypadaly krvežíznivě.Lenka ho pozorovala , připadal jí tak známí.Vlk jí sledoval , ovšem zútočeného postoje se nehnul. ,,No ták kluku klid , nechci ti nic udělat." Jak promluvila vlk zavrtěl ocáskem a radostně k ní s kňučením přiskočil. ,,No jasně!Ravenku!!Kluku jeden můj." Sklonila se k němu a zabořila prsty do té hebké srsty. ,,Já bych tě nepoznala." Ravan jí olízl ucho zatím co ho hladila. ,,ale co tady tak sám?Snad nedodržuješ naše tradice?" Uculila se a dál pokračovala v mazlení.

,,Ravene!" Ozval se mužský křik ze tmi , Raven zvedl hlavu a otočil se za hlasem. ,,A heleme se ty seš tu s Daminákem." Zašeptala a lišácky se usmála. ,,Pod Ravenku , trochu ho pozlobíme." Potichounku našlapovala po cestě.Stál tam statný starý dub.Raven jí s vrtěním ocasu následoval.Sklonila se ke stromu a rukou se o něj zapřela.Oči sledovaly křoví , ze kterého předtím vyskočil Raven. ,,Ravene!" Ozvalo se znovu.Šel tiše tak jak to umí jen on.
Zazubila se , když uviděla obrys mužské postavy , který se nenápadně vynořil z křoví. ,,No tak Ravene sakra neštvi mi!" . Zatím co se Damián marně snažil , ležel Raven spokojeně u Lenky. ,,Hmm." Zabručel a přešel na cestu , která vedla k onomu dubu.Lenka schovala hlavu , aby jí Damián neviděl.Strom byl dost široký , takže nebyl problém.Lenka ukázala Ravenovi vlevo.Damián už byl skoro u stromu , když Lenka vstala a vyběhla zprava a Raven udělal to samé , ale zleva.

,,BAF!" Damián sebou polekaně škubl a vytasil meč.Po té se káravě podíval na Ravena a pak na Lenku. ,,Já tě přerazim." Řekl s oddechem a obejmul jí. ,,Já vím." Pobaveně se smála ,,Rád tě vidím a teď tě nepustím má malinkatá sestřičko." ,,Phmff prej malá , kdo je druhej nejmladší hmm?" Damián jí pustil a uculil se. ,,Co , že jsi tady , jdeš konečně domů?" Lenka nesouhlasně kývla a jednou rukou hladila Ravena , který se k ní tulil. ,,Ty seš tu doma , ale já ne." ,,Leňurko , vždyť ..." ,,Nebuď jak Vendy a Zed ." kousavě. ,,No tedá , ti dík.Nevim , že se nad nima furt pozastavuješ , vždyť jsou to dvojčata , holt mají stejnou hlavu." ,,To máš pravdu a ty jsi moje starší dvojče viď z půlky krve." Uculila se a dloubla do něj. ,,Hej ty seě furt stejná!" ,,Jojo a co jak se máš ty jeden?" ,,ale jo , dobře udělal jsem zkoušky , takže jsem teď hraničář a samozřejmě pod Zedovo velením." Lenka se rozesmála . ,,Škoda , že tam nejsem , i když ne škoda to není , já nejsem zářící čepel ." ,,Jo seš moje Vlčice a na krvi nezáleží a to mi připomíná ,že pro tebe něco mám.Měl jsem pocit , že se tu jednou ukážeš , už kvůli Ravenovi , tak to tahám sebou." Z kapsi vytáh prouček černé kůře a na ní přívěsek hlavy vlka.Zavázal jí ho kolem krku s úsměvem. ,,Děkujů ti bratříčku." Usmála se a přejela prstem po hlavě. ,,Poď , půjdem do naší skrýše ." Vzal jí za ruku. ,,Ona ještě stojí?" ,,Jistěže , právě tam chodím se smečkou.." Kráčeli spolu lesem až na jejich místo.Pro tento čas byla Lenka ráda , že je doma.Povídali si dlouho , předlouho...Pročpak by ne , vždyt jestli půlka krve nebo celá.Na tom nezáleží.


Attachments:
File comment: NEberte to moc vážně , je to tak od oka ;)
Damian.jpg
Damian.jpg [ 54.85 KiB | Viewed 3257 times ]
File comment: Ravenek..;]
RAven.jpg
RAven.jpg [ 43.93 KiB | Viewed 3259 times ]
File comment: pohled :D
Sídlo.jpg
Sídlo.jpg [ 65.79 KiB | Viewed 3257 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 14:16 29. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Vše šlo celkem v pořádku.Lenka byla uvolněnější , aspoň na venek.Dokonce se usmířila s Desmondem a začala se bavit i s Earanii.
K sídlu však dlouho nešla.Často myslela na Fraiu , nejlepší přítelkyni už od dětství.Nechala jí v sídle , ovšem co mohla dělat?Tolik jí to trápilo , až se rozhodla dojít znovu zpět.Damián přece říkal , že tam chodí každou noc a celá smečka?Tak proč jí minule nenapadlo se ho zeptat kde Fraia je?
Nenechala svůj mozek nadále přemýšlet sbalila věci a odešla.

***
Ke skrýši dorazila v celku brzi.Rozdělala proto oheň a začala opékat maso jelena,kterého potkala.S úsměvem si ve skrýši udělala pořádek s úmyslem, že tam pár dní zůstane.Noc byla jasná a přes koruny stromů byla dokonce vidět hvězdami posázená obloha.Vůně masa se linula kolem skrýše , jaký klid to byl.

Kolem půlnoci už začínala být Lenka lehce nervózní , kde smečka je.Maso už bylo hotové a ona měla hlad.Ukrojila tedy kus chleba a dala se nesměle do jídla.
Zpoza noci se vyřítil Ravan a těsně za tím menší stříbrná vlčice.,,Jé Ravenku , Erii!" Dala do pusy poslední sousto a pohladila oba.Vlci okolo ní chvilku radostně rejdily, ale pak se raději vrhzly na kosti a zbytky jelenu , co ležel o kousek dál u stromu.
S očekáváním hleděla na cestičku , ale šel po ní zas sám Damián.
Vyskočila s kmene a rozběhla se s radostí k němu.Jak se však přiblížila blízko , všimla si , že má opuchlé oči a je skleslí.,,Ahoj Lenko."Řekl stroze a vyhnul se jejím nastaveným rukou.Pustila ruce volně kolem těla a sledovala ho jak se zhroutil na padlou kládu.,,Co se stalo?" . ,,Nic." Lenka pozvedla jedno obočí a sedla si na kládu před něj.Oheň osvětloval okolí a také ustaranou tvář bratra. ,,Damiáne znám tě jako svoje boty , co se stalo?" Koukl na ní a pak se zahleděl do ohně , bez odpovědi. ,,Kde je Fraia?"
Mlčel , bylo vidět ,že v sobě cosi drží.Lenka přivřela oči a zaťala všechny svaly v těle.Damián stále pozoroval oheň a vlci žrali zbytky jelena.Damián povzdechl. ,,Je mrtvá."
V Lence hrklo, všechny svaly povolily.Sledovala ho prázdným výrazem.Hlavou probíhala jeho slova.Damián jí starostlivě sledoval.Nešlo přesněji definoat co se Lence honí hlavou. ,,Můžeš u nás být.Všichni odjeli , teda babi děda otec i mamka na tři dny , vrátí se pozítří." Lenka kývla a pomalu vstala. ,,Jak , jak se to stalo?" ,,Slib mi ,že nevyvedeš blbost." ,,Co se stalo?" Zopakovala trošku hlasitějš. ,,Magie,ale nikdo nic neví , stalo se to včera.Včera jí našli." ,,Pojďme do sídla." Ukončila Lenka rozhodně.Vzala vědro vody , které bylo hned před dveřmi skrýše a polila oheň.Oba dva se mlčky vydali po cestě k sídlu.Raven i Erii je následovali s krvavýma čumákama.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 15:23 29. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Bylo divné být zas ve svém pokoji.Rozhlédla se po něm , byl stále stejný.Zavřela za sebou dveře a pootočila klíčem v zámku.Všechny své věci pohodila k velké posteli s nebesi.
Došla ke krbu a zapálila ho, po té se usadil k mahagonovému stolu vedle krbu.Pohodlně se uvelebila v křesle a instinktivně sáhla do jednoho z šuplíků u stolu.Přimhouřila oči.Knihy v něm byly naoko na stejném místě , ovšem už od pohledu se v nich někdo hrabal.Vyndala na stůl pět knih.,,Hm poslední chybí." Promnula bradu , když se ozvalo zaťukaní.
Zvedla se tedy od stolu a odemkla.Když se vracela ke stolu prohodila: ,,Vstupte." Do dveří vkročila služebná.,,Budete si něco přát slečno?" Lenka se zas usadila do křesla a zamyšleně jí sledovala.Zcela jistě byla nová , poněvadž jí Lenka neznala.Pomalu kývla.,,Třešně." Služebná se pousmála.,,Hned to bude slečno." Otočila se na patě a odešla.
Lenka se za ní ještě pár minut dívala.Po té koukla na deníky na stole se smutným výrazem.Uložila jej zpět do šuplíku a s prázdným výrazem sledovala oheň v krbu.
Opět se ozvalo zaťukání.,,Pojďte dále."Prohodila a její oči se upřely na služebnou ,která nesla mísu plnou třešní.Položila ji na stůl a nápadně se rozhlédla po pokoji.,,Budete si ještě něco přát slečno?" Lenčin pohled byl dost podezíravý a služebná si toho zcela jisět všimla.Sklopila ořiškové oči.,,Ano , neříkejte Vinný , že jsem zde a teď jděte , chci mít klid." ,,Dobrnou noc slečno." ,,I vám."
Jak se za služebnou zavřely dveře , dala Lenka do pusy pár třešní.Vstala a začala chodit sem tam.Občas se zastavila u stolu a vzala si několik třešní.Jejich barva zcela odpovídala odstínu Lenčiných vlasů.
Lenka se zastavila u okna.Pak se zamyšleně otočila ke dveřim.,,Proč mě to nenapadlo dřív."
Vyšla ke dveřím , po cestě nabrala ještě několik třešní.Prošla chodbou,pak se dala vlevo po schodech dolů, doprava až ve společenské místnosti uslyšela známé hlasy.Na okamžik se zastavila.,,To není dobré.Fraia byla pro ní všechno , teď půjde po Seph ještě víc." Dost dobře poznala ten krásný hlas své sestry.Věděla , že poslouchat se nemá,ale doufala , že uslyší něco o Fraie nebo ještě lépe o Seph. ,,Hmm spíš se bojim toho , že teď bude zlá a pomsta , že jí zaslepí oči." Zed a jeho vojevůdský hlas , přimhouřila oči.*Tak oni si myslí ,že budu zlá?* Projela v ní opravdu vlna zlosti při té myšlence. ,,Dost! Zede Vendy , myslete sakra.Ona jen chce vědět pravdu.Vím , je to pro ní těžké , ale" ,,Damiáne , my víme co je Saph zač.Věř mi,podívej se co udělala s Fraiou." ,,Bude chtít určitě mluvit s Vinny." ,,To není dobré Vinný se v tom vyznáještě líp než my Vendy , musíš promluvit s Vinny dřív než to udělá Lenka." ,,Takhle jí , ale neochránítě.Naštvete jí a pak se stane to nejhorší,bude zlá!" DosT!Nemohla to nadále poslouchat , né jen kvůli tomu ,že se to nesluší , ale i kvůli jiným věcem.Rozběhla se zpátky.Bylo jí jedno co se stane a dza někoho probudí.Zavřela dveře, ani nezamkla.Padla jen do postele.Vyčerpaná.Musí nabrat síly , má jen jeden den na to všechno.


Attachments:
File comment: Třešnééé
Třešně.jpg
Třešně.jpg [ 200.96 KiB | Viewed 3259 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 16:06 29. Oct 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Byla ještě tma , když se probrala.Měsíc sice pomalu zapadal ,ale ani malinký sluneční paprsek ještě neohříval zem.Mohla spát tak maximálně čtyři až tři hodinyProtáhla se jako kočka.Vlasy měla rozpuštěné a volně pohozené na polštáři.Rozhlédla se po pokoji.Pak koukla k oknu a vstala.
Rozevřela velkou skřín.Žádné kalhoty,žádná blůzka a ani žádný kabát všude jen šaty.
Oblékla si ty nejjednoduší a nejobyčenější.Kartáčem pročísla vlasy a vydala se pryč.
Seběhla po schodech dolů hlavní chodbou až k mahagonovým velkým dveřím.
Ocitla se zas na "nádvoří" proběhla přes něj až ke stájím.Bylo vidět,ž e celé sídlo spí ani podkoní u koní nebyl a to se jí hodilo.Procházela mezi koňmi až do zádu.Tam byl její milovaný hřebec i Fraina klisna.,,Promiň kluku."Postrojila si sněhobílou klisnu a vyvedla ju ven.Byla tak hodina nebo pár minut doo svítání.Zamlaskala a projela zadních vchodem pryč.
Cesta se klikatila , ale bohužel nerozšiřovala.Až na kraji lesa , byla dost široká ina kočár.Na tu se napojila.Projížděla v trisku lesem.Vlasy za ní vlály stejně jako hříva a ocas klisny.
Zastavily až u jezera , kde byla malá loďka.Lenka seskočila a přehodila klisně otěže.,,Počkej tu!" Nasedla do loďky,chopila se pádel.Voda byla klidná,výřilo jí jen pravidelné tempo Lenčina pádlování.Mířila na malý ostrůvek oprostřed lesního jezera.


Attachments:
File comment: Až na ten vybledlej odstín vlasů celá Lenča :D
Lenka.jpg
Lenka.jpg [ 36.06 KiB | Viewed 3266 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Příběhy ze života takový tý tamtý divný
PostPosted: 14:47 01. Nov 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Pár hodin strávila na ostrůvku , pod statnou třešní.Zírala na náhrobní kámen kde bylo její jméno.Hodně myšlenek v té chvíli proběhlo hlavou.
Nakonec položila ke kameni rudou růži.,,Mělas je ráda." Otočila se a vydala se zpět k loďce.Má jen den , pohý den na tto všechno.

Attachment:
File comment: Lenčina nepřirozená , jasně zelená barva oči :D btw: čočky nenosí >D
green_eyes.jpg
green_eyes.jpg [ 34.19 KiB | Viewed 3996 times ]

***
Když projela zadní bránou zpět , všichni již byli vzhůru.Odvedla klisnu do stájí , kde byl podkoní , kterého dost dobře znala.,,No slečno Lenko,vy jste se vrátila a všechno je zas na ruby." Lenka se pousmála a předala mu otěže klisny.,,Také Vás ráda vidím.Vinný je už vzhůru?" ,,Drahá slečno , všichni jsou už vzhůru jen páni Damián,Zed a slečna Vendy." Lenka kývla.,,Dobrá moc díky." ,,Není zač darhá slečono , zda budete zas něco potřebovat..." ,,Já vím , ale teď musím něco vyřešit." Podkoní kývl a začal odstrojovat klisnu. ,,Tak zatím" ,,Zatím slečno" Lenka rychlím krokem se vydala k mahagonovým dveřím a zamířila si to rovnou do kuchyně.
Pár nových služebnic an ní vyvaleně koukalo a začalo si něco špitat,staré se buď usmívaly a nebo se tvářily divně.
Z kuchyně se linula krásná vůně.Lenka se na chvíli zastavila , nasála tu vůni a pokračovala v cestě.
,,Vinný!" Křikla a rozběhla se do náruče baculaté ženy stojící u kotlíku s ustaraným výrazem , vypadala značně unaveně.Žena se otočila a tak tak se udržela , když jí Lenka padla do náruče.,,Leničko!" Pevně jí sevřela.

***

To co následovalo není podstatné.Podstatné je to , že Vinný nechala na žádost Lenky práci v kuchyni a odešla s ní do Lenčina pokoje.Tam si povídali dlouho i přes oběd.Lenka nepouštěla nikoho dovnitř ačkoliv se to ani jednomu ze sourozenců či služebnictva nelíbilo.
Attachment:
File comment: Lenička , kdyby měla ty oči jako sou hroe , tak souhlasí :D
Lenka.jpg
Lenka.jpg [ 342.54 KiB | Viewed 3261 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits