Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 09:20 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Earaniny zápisky o zážitcích ze sirotčince
PostPosted: 12:21 30. Dec 2009 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Jsem tu chvíli, ještě neznám všechny děti jménem a už jsem ze sebe udělala... hlupáka. Kraťulín a Pája se honili po chodbě a dělali hrozný rámus a tak jsem vyběhla z ředitelny a začala to řešit. Jenže to nebylo tak jednoduché jak jsem si myslela. Jeden sváděl vinu na druhého a naopak a tak jsem jim oboum pohrozila prací v kuchyni, načež začali oba dva děsně vyvádět. Poprosila jsem tedy Bertolda, možného adepta na výuku tělocviku, aby je pohlídal, zatímco já se půjdu zeptat na ty dva nezbedy ostatních zaměstnanců. Pan Damian o nich pověděl moc zajímavé věci. Netušila jsem, že třeba Pája je z Juanina chrámu. Nakonec mi ale pomohla paní kuchařka Puxule. Byla svědkem toho co se doopravdy stalo a dokonce jsem zjistile, že už jim trest dala... a já hloupá jim chtěla dát další. Nevím zda mou omluvu ty děti přijali... utíkali už na oběd. Uf... snad jsem si to u nich až tak nepokazila. Musím jim připravit nějaké překvapení... ano to bude ono! Hned se dám do plánování, doufám že se jim to bude líbit...
Jejda... no ještě musím ozkoušet ty nové zájemce o místo v sirotčinci a taky nějak z Puxule dostat ten seznam potravin co chybí. Dřeva už snad máme dost... zatím. Musím vymyslet nějaký řád! No, ale ted hurá do postele, už je skoro půlnoc...

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Earaniny zápisky o zážitcích ze sirotčince
PostPosted: 01:26 24. Jan 2010 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 10:26 29. Sep 2009
Posts: 293
Location: Myší díra
Zrovna dám dokupy vychovatele, rozdám jim klíče od kabinetů a hned začnou nepokoje. Jednu holčičku začal strašit bubák. Prvně jsem myslela, že to je jen žert, ale nebyl. Skutečně tam něco bylo. Stín... ta holčička poté co usnula byla náměsíčná a Bert ji probudil. Byla v šoku a přestala mluvit. Doufám že nemá poraněnou hlavu. Co mě ale znepokojuje, je fakt že pod postýlkou té holčičky jsme našli prapodivný svitek. možná děti vyvolávali duchy, možná to tam někdo přinesl. Ten den u nás byla návštěva. Dvě slečny. Měli bychom je najít a zjistit kdo jsou. Nikdo je totiž v jednu dobu nehlídal, mohli to tam dát ony. Baronka bude zuřit, ale musím ji o tom napsat. Dále musím poprosit stráž o jednu hlídku před vchod do sirotčince. Jen pro jistotu...

*dál se Earania pouští do dvou dopisů, jeden adresovaný Baronce Canisové obsahující zprávu z události a druhý týkající se žádosti o hlídku, kteří bude poslán veliteli stráží*

_________________
Earania Rastailo - profesionální servírka, pracovitá krejčová, ale hlavně Juanina kněžk. Ex-ředitelka sirotčince.

Rerithien Gweth - zrzavá elfkaa, bývalá žebračka, zámečnice a nynější umělkyně hledající práci

Směsice všelijakých postaviček, které hraju podle nálady.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits