Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 07:07 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 
Author Message
 Post subject: Pohled z druhé strany
PostPosted: 00:26 20. Jan 2010 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 14:05 31. Mar 2009
Posts: 19
Milé a krásné hráčky , vtipní a urostlý hráči...

Byl jsem požádán o sepsání některých zajímavých událostí které jsem na Thalii se svoji postavou prožil nebo které jsem od Vás slyšel v reálu vyprávět v hospůdkách u pivka , na srazech nebo jen při dlouhých večerech po tellu. Tyto příběhy by pro Vás měli osvětlit zákulisí světa Thalie , měli by Vám ukázat že NPC nejsou jen paňáčci co dají klíč od pokoje nebo balík , na kterém zbohatnete. Vyprávění osob v mých příbězích by mělo Vám jakožto hráčům umožnit lépe se vžít do Vašich vlastních postav a lépe chápat proč někdo reagoval na Vašeho avatara tak jak reagoval. Samozřejmě že příběhy občas prozradí nějakou OOC informaci , kterou Vaše postavička nezná , ale pro postavu někoho jiného je to zas jasná věc. Prosím aby jste to brali jako OOC info. Mám sice od Kronikářů schválení pustit si fantasku i tlamičku na špacír.... ALE zároveň Vás musím upozornit i na varování od DM teamu , že zneužití těchto OOC informací ve hře bude tvrdě trestáno.

Nikoho nenutím nic číst , není to povinost a nevyžaduje se to jako nutnost pro hraní. Prostě dělám to z dobré vůle a pro pár z Vás kteří mne prosili ať napíšu "něco jako knížku". Znáte to , když chtějí tak Vás ženský ukecaj na cokoliv....

_________________
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Pohled z druhé strany
PostPosted: 00:36 20. Jan 2010 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 14:05 31. Mar 2009
Posts: 19
Tak a jsem zas v průseru...

Musím se dostat pryč...znám tu každý kout, dokázal jsem tu přežívat pěknou řádku let se zdravou kůží. No dobře kecám ... občas ta kůže nebyla zdravá a je na ní slušná sbírka jizev , ale ještě nikdy jsem tady neměl tenhle zkurvenej pocit...pocit že umírám...

Před hodinou bych si z toho dělal srandu , že by dostali mne a na tomhle území ? Blbost a nesmysl! No teď mne jen představa že bych se měl začít smát děsí , rčení "mohl se potrhat smíchy" by se teď u mne mohlo stát sakra reálným , jen opravdovej magor by se smál s rozpáraným pupkem a zlomenými žebry. Zmizet , zmizet , nic jiného mi v hlavě mimo té pitomé bolesti nepulzuje. Ale kam ? Otáčím se po každém stínu a čekám kdy zadrnčí tětiva luku a dřevěná smrt s peřím na zadku mi vjede mezi lopatky...
Tady se jim nikde neschovám , Krkavci to tu znají možná stejně dobře jako já sám. Potřebuji se zašít *v duchu jsem se tomu musel pousmát* zašít si pupek a zašít i sebe... Musím mimo město , pokoušet se dostat do paláce by bylo stejné jako si nechat na prdel napsat bílou barvou "Doražte mne !" Na tuty tam čekaj.
Testnout zmizet v Chudé díře by znamenalo sázet na to , že v tom Růže nejedou...jo chlapče , ale vsaď si život na náladový ženský. Při tom jak je ten dnešní den dokurvenej by byl kurz na můj život hodně blbej. A co takhle Hrbáč nebo Roid ? Oba znám a pomohli by , ale jsou živý ? Když si Krkavci počkali na mne kdo ví kdo to koupil další...

V duchu se mi vybavuje vzpomínka na moje první setkání s Hrbáčem a jeho základní pravidla...

_________________
" Čas pustit se do běhu nastává zhruba v okamžiku , kdy zazní ..e.. ve větě: " Hej, ty ! "
Mrakoplaš


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits