Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 15:41 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Stan Marlin - přímluvné dopisy
PostPosted: 21:59 26. May 2010 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 23:19 23. May 2009
Posts: 524
Location: Kladno/Praha
*Toto je kabela kam si Stan ukládá přímluvné dopisy od přátel které mu snad dopomohou do Armády*
//prosím ať píšou pouze ti kteří byli IC požádáni a nezapomeňte na uvedení svého a mého jména:)

_________________
Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
PostPosted: 08:00 27. May 2010 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 14:19 26. Sep 2009
Posts: 59
Dobrý den, dovolte mi prosím abych se představila jmenuji se Rotona , bez příjmení prostě jen Rotona .
Byla jsem požádáná panem Stanem Marlinem o krátké písemné vyjádření k jeho osobě , čímž tímto takto činím.
Pan Stan Marlin je příjemný a vždy ochotný člověk, je vždy připraven pomoci pravdě ,dobru a spravedlnosti proti bezpráví, zlu a nespravedlnosti. Vždy stojí na straně Karathského práva , dbá a podporuje rozhodnutí městské rady. Ve vystupování k poctivým lidem je vždy slušný a uctivý .
Při setkání s nepřístojnými tvory zla či práva nedbajících obyvatel je vždy rozvážný , zbrklost a neuvážené chování není jemu vlastní. Je - li požádán o pomoc snaží se dle svých sil vždy pomoci.
K temným silám je nesmiřitelný.
I když se říká že každý máme sve špatné vlastnosti tak u tohoto mladeho muže se mi je zatím nepodařilo nalézt. Ať se již hlásí do jakekoli složky státu či města , do jakékoli organizace bráníci dobro a slabší občany před zlem a chamtivci , všude tam bude pan Stan Marlin vítanou posilou.
Děkuji Vám za dočtení a přeji Vám mír v duši a dlouhý život .
Rotona 18.11.1509


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
PostPosted: 09:14 28. May 2010 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Zdravím,

se Stanem jsem se o to bavila, sice mě udivilo, že chce k armádě, ale je to jeho věc.
Chtěl moji přímluvu a nebo hodnocení. Tak tedy....

Dle mě by Stan byl pro Armádu ku prospěchu už díky tomu, že rozumí tajemství přírody a případně i proměnám v různé stvoření.

Hodil by se jistě jako dobrý zvěd a průzkumník neznámých míst.

Za mě, ale potřebuje lepší trénink a musí se naučit protivníka líp odhadnout, což by ho armáda naučila.

Toť ode mě vše.

polodračice Aria Oria

PS: Zákonů dbá jak je třeba, což se taky málo vidí.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
PostPosted: 15:43 28. May 2010 
Offline
Nováček
 Profile

Joined: 12:14 07. Jul 2009
Posts: 4
Zdravim. Drowové nás unesli, mučili a pak na nás prováděli pokusy.Nevěděli, že Stan je proměněný v dráčka. Potom, co drowové někam odešli, se Stan proměnil zpět do podoby člověka a přeřízl nám provazy, probojoval nám cestu ven přes divný příšery a vcelku nás dostal až do Ivory.

Arruzar


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
PostPosted: 20:15 28. May 2010 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 12:44 02. May 2007
Posts: 499
Dobry den!
Byla jsem pozadana Stanem Marlinem o napsani primluvneho dopisu pro jeho prijeti do Karathske armady.Protoze ho znam jako muze ,ktery se chova cestne a je ochoten pomoci slabsim,jeho prosbu jsem peclive zvazila a rozhodla ,ze si moji primluvu plne zaslouzi.Vim ,ze umi menit sve podoby a jiz nekolikrat diky teto schopnosti zachranil zivot nekolika osobam,zcela jiste by diky svym vlastnostem byl dobrym vojakem Karathskeho kralovstvi.Vice at za nej mluvi jeho ciny.

S pozdravem Miawill Mellefer
vrchni carodejka baronky Dogany Canisove

_________________
Lossë Hyaro


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits