Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 10:32 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 
Author Message
 Post subject: Zach Ashallennes, černokněžník
PostPosted: 01:38 03. Jan 2011 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:35 19. May 2010
Posts: 6
Zápis v deníku Zacha
Kontinentální datum 2.1.
Karatha, poblíž pastvin


Dlouho sem putoval touto krajinou a ta neustálá samota mě unavovala. Jsem Zach Ashallennes, mág a černokněžník. Narodil jsem se farmářské rodině, jejichž jméno si nepamatuji, žijící na farmách nedaleko Karathy. Žil sem jako obyčejný sedlák, vychovaný pouze k té budoucnosti, že se chopím později sám farmy po smrti mých rodičů. Život plynul a já jsem toužil po něčem větším. Přibližně od 7 let jsem míval velmi temné sny. Sny, ve kterých nademnou stála tieflingská čarodějka. Jmenovala se Isbelah a byla nádherná. Její lidský vzhled pouze narušoval neustále mihotající se ocásek a někdy nadpřirozený hlas. Ve snech mě učila, vedla k magickému výcviku. Naučila mě divům, o kterých jsem neměl ponětí.
Jednoho dne, měli rodiče podezření, že se se mnou děje něco moc podivného. Vždy mě říkala, abych si dával pozor na to, jak jednám, neb mé nadání je i zároveň prokletím. A stejně tak mě upozornila i na nebezpečí černé magie. S tím, co mě vše naučila, jsem se tomu akorát hluboce zasmál. Myslel jsem si, že dokážu vše. Při své pouti jsem potkal neznámého tajemného poutníka. Nepředstavil se mně, jen mě pověděl, že mě hledal celý život. Že jsem vyvolený k velkým činům. A podal mně černou knihu. Poprvé jsem se při pohledu na desky té knihy lekl. Desky byli kožené, na předku byl nakreslený rudou barvou pentagram. Má zvědavost byla silnější jak učení, ke kterému mě vedla z neznámého důvodu tieflingská čarodějka a začal jsem se učit z temné knihy. Už první popisované kouzlo bylo zajímavé. Jmenovalo se přivolání pekelníka. Ve snaze určit, o jakého pekelníka se dívá jsem neuspěl, ale zjistil jsem, že k jeho přivolání stačí jednoduchá oběť. Utrpení dvou prostých nevinných lidí. V ten den jsem si vzpomněl na své rodiče…

_________________
Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše.

Chuck Norris vydrží v nonstop baru do zavíračky.


Last edited by Paul325 on 16:25 03. Jan 2011, edited 3 times in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Vzpomínka..
PostPosted: 01:50 03. Jan 2011 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:35 19. May 2010
Posts: 6
Náhled na Zachovo staré vzpomínky..

Sbíral jsem veškeré informace o provedení vyvolání kouzla. Jak uzpůsobit prostor, jakým způsobem usmrtit ony osoby. A konečně jsem to našel. Oběti musí zemřít brutálně. Musí při své smrti křičet, aby je démon uslyšel. Jejich duše musí opustit tělo brutálně, aby démon měl pro co přijít a taky byl potřeba magický pentagram nakreslený krví vyvolávače, aby démon zůstal pod mým vedením. Jednoho temného večera jsem vešel do domova rodičů. Rodiče byli zděšením bez sebe, kde sem se to jen toulal.. to jen netušili, co se chystá.

_________________
Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše.

Chuck Norris vydrží v nonstop baru do zavíračky.


Last edited by Paul325 on 16:26 03. Jan 2011, edited 2 times in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zach Ashallennes, černokněžník
PostPosted: 02:43 03. Jan 2011 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:35 19. May 2010
Posts: 6
Náhled na Zachovo staré vzpomínky..

Neměli ani tušení, co sem pro plánoval. Za tu dobu co sem se tomu všemu učil, uplynulo 15 let. Bylo mě 22 a oni mě i zamluvili sňatek s jednou venkovskou dívkou bohatých farmářů. Tehdy jsem jen myslel na tu moc, kterou ovládám a vším ostatním, co bylo na světě úžasný, ale prostý jsem prostě zanevřel zrak. Připravoval jsem se na svůj triumf. Zvedl jsem ukazováček a začal vyvolávat kolem sebe plameny. Rodiče se lekly a vůbec mě nepoznávali. Co se se mnou stalo, jak sem se těmto věcem mohl naučit. Nic nechápali. Jediné, co chápali, byla ztráta jejich milovaného synka. Kdy k tomu došlo? Před 15 lety, kdy ke mně záhadná čarodějka promluvila skrze sny poprvé? Sám se za tu dobu ptám.
Nemeškal jsem a začal jsem vyvolávat temnou magii smrti. Rodiče zachvátila panika a nebyli schopni udělat jediný krok. Promlouvali ke mně, ale já neposlouchal. Ignoroval jsem jejich nářky a pokračoval dál. Nejdříve jsem oba omráčil, jelikož místnost nebyla připravena. Řízl jsem se do ruky a nakreslil na zemi vlastní krví pentagram, přesně jak bylo v knize poručeno. Děsem přihlížejících rodičů jsem si vůbec nevšímal. Stále na mě křičeli, otec začal spíš nadávat, ale mě to bylo jedno. Pak jsem obrátil svoji pozornost na rodiče a začal magií je postupně zabíjet. Nejdříve jsem je zachvátil plameny, aby vydali nesnesitelný křik, který démona měl přilákat. Pomocí nekromancie jsem z rodičů poté vyrval duši a nechal je levitovat nad pentagramem. Pak jsem musel pronést formuli svázání démona. Začal jsem s vyvoláváním, ale něco se podivně zvrtlo. Předtím, než jsem dokončil druhou polovinu magické formule, mě neznámá osoba kopla do zad a já padl k zemi. Chtěl jsem užít magii, abych sám sebe ubránil, ale z nepochopitelného důvodu nic nefungovalo. Pak jsem se otočil a nad sebou spatřil tu, která mě vedla skrze mé sny. Byla přesně taková, jak sem si ji pamatoval. Rozhodně se však netvářila příliš přátelsky..

_________________
Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše.

Chuck Norris vydrží v nonstop baru do zavíračky.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zach Ashallennes, černokněžník
PostPosted: 16:27 03. Jan 2011 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:35 19. May 2010
Posts: 6
Náhled na Zachovo staré vzpomínky..

Nebyla to příjemná rozmluva a v tomto momentě já chápu její rozhořčení. Doufal jsem v něco víc, ale dočkal jsem se jen jediného proslovu.
„Mohla jsem tušit, že budeš jen další lidskej hlupák s potenciálem k magickému učení ale rozumem malého rozmazleného fracka! Abych tě uchránila před sebou samotným, zbavím tě tvých vzpomínek na temná učení, která si se snažil využít pro svůj prospěch. A tu knihu, kterou si získal, si beru sebou. Dám ti ještě čas navíc, který vy lidé nemáte k pochopení vlastních chyb. A pokud tomu neporozumíš, tak to bude pro tebe jen ztráta času“. S těmito slovy na mě začarovala dvě pro mě neznámá kouzla. Po jednom jsem cítil, jak mě zbavovala tíhy některých vzpomínek, a druhé kouzlo jsem sám nepoznal.
Čarodějka pak vyvolala portál, ve kterém zmizela pryč. Po ní zůstalo na zemi jen vzkaz, na jehož obálce bylo mé jméno. Vzal sem si ho a rozhlídl jsem se kolem sebe. To, co jsem dělal ve světnici, nalákalo k ní kromě ostatních farmářů i stráže. Rozhodl jsem se nemeškat a radši jsem honem rychle zmizel.

_________________
Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše.

Chuck Norris vydrží v nonstop baru do zavíračky.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Zach Ashallennes, černokněžník
PostPosted: 16:27 03. Jan 2011 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 12:35 19. May 2010
Posts: 6
Náhled na Zachovo staré vzpomínky..

Vydal jsem se na cesty. Putoval sem světem a poznal svět tak nejlíp, jak sem jen mohl. Při své pouti jsem se učil všechny kouzelnické teorie znova. Vše co mě čarodějka dala, si vzala. Ale nevzala mně mé odhodlání. Za celou tu dobu jsem nepomyslel na otevření toho záhadného dopisu. Uplynulo mnoho let a přesně jak čarodějka slíbila, já nestárnul. Dlouho jsem putoval krajinou, v temných nocích jsem se skrýval z obav, že bych narazil na nebezpečné drowi ale za celou dobu jsem přesevše přežil. A dnes, tohoto dne nastal konečně čas, abych se vrátil mezi lidi. Je mě 102 let a cítím, že můj čas se blíží ke konci. Vrátím se do Karathy, městu, poblíž kterého jsem se narodil, poblíž kterého jsem prožil své mládí. Budu putovat mezi lidi a budu varovat každého čaroděje nad tím osudem, co se stane, když se obrátí na černá umění, nepřipraven….

_________________
Flejm vzniká když někdo založí zbytečný topic a každý kdo má do řitě díru tam něco napíše.

Chuck Norris vydrží v nonstop baru do zavíračky.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 5 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits