Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 14:32 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 
Author Message
 Post subject: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 03:07 12. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Zírala do stropu hospodského pokoje. Nenávist, kterou cítila vůči sobě jí požírala. ,,Proč si to udělala?! Varoval tě a ty mu to teď vyčítáš. Si hloupá a pošetilá, doufala si, že tímhle něco zachráníš? Ubohost! Tohle je konec a to tvojí vinnou! Za tohle se neomluvíš, těžko budeš vysvětlovat svojí zmatenost. Chápal tě, ale ty jeho ne. Měl pravdu dusíš a děláš jen problémy horká hlavo. S hrdostí až za hrob? Nedávno si k tomu měla blízko drahá Elen. Měla by ses vzpamatovat - Arinya na tom byla líp.",,Mlč!" křikla do prázdna. ,,Svoje následky ponesu sama, tobě do toho nic není. Zemřelas společně s Veritas a Hravanem, takže se nezkoušej vrátit." ,,Elen, polidštili tvoje jméno, stejně jako tebe. Změnila ses, děláš kroky ze zoufalství? Měla by sis najít jiné jméno. Představovat se pouze jako Elen a né Elenëlómë, dávno jsi vyhasla.",,Myslíš, že ti podlehnu ne! Budu bojovat, i kdyby mě to mělo stát cokoliv.",,Tancavë - to děláš, ztratila si jeho, to ti nestačí? Chceš ještě víc? Třeba Áliu?I když s Áliou jsem víc já než ty, stejně tak jako s ním." ,,Mlč už! Potřebuji spát, víčka jsou těžší než kameny." ,,Vím, že bych chtěla za ním, ale nepomůže ti to.Měla si s ním nechat mě a né sebe ty hloupá. Pokazíš na co sáhneš..!"

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 12:24 12. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Když se probudila byla stále v onom pokoji. Hlava jí třeštila jak střep, ale žebra né. ,,Aspoň něco." Vyměnila si obvaz a oblékla se. ,,Deš prolít krev za svojí hloupost Elen? Opakovat minulost, jak snadné.." ,,Mlč už jsem ti řekla!" zavrčela. ,,Tobě do toho vůbec nic není!" ,,ale je drahá Elen, nezapomínej, že jsem tebou i já. Neměla bys se mnou bojovat, dobře víš, že jsem lepší. Pusť ho, prolom to kouzlo a sjednoť svojí mysl Elen.." ,,Raději se zbavím tebe než jeho." Frkla, vzala své věcia vykročila z pokoje. ,,To proto, že je to jednoduší? Pít lektvary tě baví? Si troska, koukej se dát už dohromady nebo nedopadneš dobře.." ,,Ty nedopadneš dobře Arin!" ,,Arinya - mám pocit, že si zapomněla význam toho jména, stejně jako Is nebo Fánëcua, ani jedno nejsi ty, si Elen.Jen Elen!" ,,Varovala jsem tě." Sáhla k opasku pro malou ampulku, odzádkovala ,,sladké sny Arinya." Vyklopila jí do sebe. S vydechnutím promnula spánky. Vrátila hostinskému klíček, vzala si plněnou housku a vydala se na cestu.
Nebe bylo zatažené, foukal lehký vítr, vypadalo to, že se každou chvilku rozprší z nacucaných temných mraků.Ťapala lesem, zamyšlená nevnímala jezevce, který za ni vztekle utíkal. Zastavila se až před dolem, pohled obrátila k hornické chatě ,,Nezapomenu." upravila toulec a zmizela mezi troskami.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 18:42 13. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
seděla u Krkovičky, pozorovala Áliu jak suší křídla Danielovi. ,,mluvíš lež Elen.Ália ti nesní tvojí přetvářku." ,,tak proč si jí snědla i ty, ty ubohá slabá vzpomínko? Děláš jakoby mi na Rienovi někdy záleželo." posměšně si odfrkla. ,,Nenávidím tě za tohle, stala si se netvorem a já.." ,,ty už s tím nic neuděláš přesně tak Arinyo, nikdy už neucitíš slunce." ,,To si jen myslíš, vzpomínka. Tenhle boj nevyhraješ!" ,,ale vyhraju a i kdyby ne, tak tebe dostanu na dno společnosti a vůbec slyšíš? Ália se postará, aby ten ušatej o tebe nezavadil ani pohledem a pak, pak to dopadne stejně i s Áliou..!" ,,Sraž mě jak chceš, pravda stejně vyjde .." Sáhla k opasku pro ampulku. ,,Tvoje řeči mě unavujou.."

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 00:57 14. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
,,nevěří ti vidíš? Jak dokonale jsem ho zmátla. Nepřežíváš ani bez lektvaru, já sílím, vidíš co dokáže?" ,,MLČ!" sevřela křečovitě hlínu. ,,Ach jak hořce chutná prohra Arinyo? Slunce ti nepomáhá že?" ,,Ty podlá mrcho, on ví kde je pravda." sevřela spánky a svalila se blíže k lesnímu potoku. ,,Nevnímáš ani to slunce na tvojí kůži už..vzdej to, stejně nevyhraješ." ,,Auta miqua orco Elen ," zavrčela. ,,pokud teda víš co to znamená." frkla pohrdavě a dala hlavu pod vodu. ,,co to mluvíš arinyo?" ,,Říkala jsem to, neumíš elfky jsi polidštělá jím, nevíš a on na to příjde počkej, ještě tě toho čeká, ale teď mlč!" Ticho, mysl se uvolnila. svalila se k vedle potůčku, slunce hladilo jemně její tvář . . .

Attachment:
el.jpg
el.jpg [ 346.25 KiB | Viewed 7944 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 00:30 17. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Ač těžké uvěřit, přece to do sebe začalo zapadat. Její chování, její reakce, její mluva. Neznalost elfštiny, neustále lži. I tomu čemu se nedá věřit nakonec uvěříš, když tě k tomu přimějí okolnosti. To mu blesklo hlavou, když nic netušící elfku praštila po hlavě hruška meče.

Tma.

Otevření očí, příjemný chlad a ticho jeskyně, jen zurčení vody kolem rušilo ten klid. Chtěla se pohnout, nešlo to. No jistě, pouta. Chrlila cokoliv, aby se z toho dostala, marně, a ve chvíli, kdy jí vzal vše krom jejího pláště a poslední z lahviček vyhodil do nenávratna, zachvátila ji panika. Chrlila vyhrůžky, prosby i nadávky. Nepovolil. Nikdo ji tu nenajde. Snad.

"Sladké sny Elen," řekl. "Sladké sny, až tu zemřeš, vrátím se pro Glín Gil. Pro svou hvězdičku."

"Namariě ten ento Elenělomě."

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 20:34 17. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
V mysli se perou dva vlci, který je silnější? Ten, kterého živíš lépe, ale co když neživíš ani jednoho?
Obrovské vyčerpání - tělo se zmítalo v abstinečních příznacích stejně jako Elen. Návaly neuvěřitelné zimy, která nechtěla pustit její tělo. Náhle zas obrovské teplo, jakoby byla v jednom ohni. Útržky vzpomínek probíhaly myslí.Elen nebo Arinya? každá měla jeden čas převahu se svojí vzpomínkou, ovšem Elen slábla bez svého lektvaru. Přestala vnímat bolest, kterou pociťovala při marném dostání se z pevného lana uvázaného kolem zápěstí. Nevnímala hlad ani žízeň, vše se odráželo jen na těle. Mysl byla zaobrána jen soubojem, který neměl konce až..

Snění bez snů, je to vůbec snění? V tom okamžiku zažívalo klid jak tělo tak mysl, ale nikdy vše netrvá věčně. A už vůbec né souboj, který odmítne samo tělo.

Ležela tam jen tak, zabalená do pláště. Bledé, studené tělo vypadalo jako přízrak z jiné doby. Nad fijalovými rty se v modrém oblaku mihotalo zelené světýlko. Mysl nalezla konečně klidu.

Attachment:
duše.jpg
duše.jpg [ 120.29 KiB | Viewed 7942 times ]

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 01:48 20. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Cítit slunce na kůži, vnímat vůni lesa, slyšet zpěv ptáků. co může být krásnějšího než volnost?
Sledovala svůj odraz na hladině Ivorského jezírka.,,stejně tam pořád seš, nikdy mě neopustíš, ať udělám cokoliv." s povzdechnutím sebrala své věci a vydala se zpět k Ivory, to protože paprsky teplého slunce se chystala nahradit chladná noc.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 02:22 20. Jan 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Nedoporučuje se chodit v noci, ale teď už je nebezpečný i den?
Lovila u panterů, měla cestu do Ivory když jí chytil. CÍtila k němu chladnou nenávist už kvůli jeho původu. ,,Skloň luk děvenku a di k tomu stromu!" poručil. Pud sebezáchovy jí velel neprotestovat, dost dobře si uvědomovala , že by proti tieflingovi neměla jedinou šanci. Svázal jí kolem stromu. ,,Méno!" ,,moje?" otázala se chladným tónem a zvedla při tom levé obočí. ,,či asi?!" Na moment zaváhala. ,,Arinya aep Fánëcua." následoval jeho monolog. Pak vytáhl dýku, rozřízl jí šaty kolem ramene. ,,Vemu si tvojí krev, si nevinná?" ,,jak se to vezme." ,,hm?" ,,záleží z jakýho pohledu." ,, z tvýho." ,,z mojeho tancavë, ale.." ,,ale?!" ,,mám na rukou krev nejednoho tiedlinga." odpověděla se sladkým úsměvem. ,,měl bych tě zabít." ,,k tomu jsi měl už víc jak jednu příležitost. Lasta lálënyen." ,,Počkej vymlátim z tebe tu elfštinu." Udeřil jí silně, cítila jak druhou chytla snad i o strom. Bolestivě se jí skřivila tvář a z nosu tekla krev, ovšem jen chvilku. To než začala působit moc prstenu s opaskem. Vytáhl své nádobíčko, dvě prázdné lahvičky a trubku. Elenë oči spočinuly na láhvičkách. Vzal nůž a přiložil k tepně u paže. ,,Budeš řvát bolestí." ,,Tu radost ti neudělam. Varna ninyë Lothian." s úšklebkem. V okamžiku co to dořekla, prořízl jí tepnu a ona bolestivě vykřikla. Než přiložil trubičku s láhví, tak se rána zacelila. Nebyl moc spokojený. ,,Tak jinak." Řizl znova, ale tenktokrát tam nechal dýku. Bolestivej křik byl slyšet možná až do ivory. Rána se začla zcelovat znovu, tentkrát kolem nožíku. Zajel s nim tedy hlouběji. Elenë upadla do mlob ze ztráty krve. Po nějaké době se zas probrala, to už měl tiefling sklizené nádobíčko a rána byla opět zahojená. ,,ten aasimar to posledně nepřežil. Budu tě potřebovat znovu." ,,to byla první a poslední krev." zavrčela unaveně. ,,Ale budu ti říkat moje dojná." ,,cože? žádná dojná." ,,Poď dovedu tě do ivory nebo spíš k Ivory." Šla mlčky, prohlížela si ho bedlibě. Znak Helgarona měl jak na hrudi tak na plášti.
Před rozcestím ji silně chytil za paži a přitáhl k sobě. Zvedla k němu šedomodré oči plné nenávisti. Políbil jí, nepochopila tu troufalost jak po tom všem. ,,Sladká nevinnost." Odplivla si k jeho botě a on jí odhodil. Na zem dopadla jak pytel brambor. ,,a teď padej než si to rozmyslím." Došla do Ivory rychlím krokem. Cestou se stavila u nástěnky. ,,Černý pluk, to je to co budu teď potřebovat." Kývla si a odebrala se do klidu Krkovičkovi hospody.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 23:15 13. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
Je zvláštní, jak se některé věci dokážou vyvrbit. Jeden den si užíváte turnaj, slunce a pak? Pak vás potká banda vyvrhelů a vše změní.
Kdyby věděla, že ten den byl poslední, určitě by udělala hodně věcí jinak, ale co mohla tušit? Nic. Cesty Lothiana jsou nevyzpytatelné. Škoda jen, že nedokázala nic z toho co si přála. Zemře zapomenuta a kdo ví zda se někdo o její smrti vůbec doví. Ať už byla známá jako Arinya, jako Elen, jako Elenë či pod jiným jménem, vždy to bylo stejné tělo. Již nikdy nepozná hledanou sestru. Dozvěděla es vše pozdě, nestihla jí ani začít hledat a teď? Teď už ji jistojistě nikdy v životě nespatří. Poslední přání - vidět slunce, cítit jeho hřejivé teplo bylo ovšem zavrhnuto. Ledový klid si držela až do posledního okamžiku. Páska přes oči jí bránila i v tom vidět oblohu plnou hvězd. Myslela na Riena, na přátelé, na tu poslední skvělou výpravu s Álijkou, na Lindë, na svého mistra a na Eirien - sestru jež nikdy nepoznala...Pak to přišlo, zlomek vteřiny kdy cítila bolest. Hlava odpadla tělo zůstalo ležet. . .

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 15:44 18. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
O několik dní dřív 8.11.1514

Bylo fajn vidět po měsíci v prahvozdě zas Alwariel. Né, že by se jí nelíbilo toulat se s bandou elfů, ale měla už nutkání vidět přátelé. Se smíchem hodnotili události a zážitky posledních tří měsíců ,,ale stejně Nyo," odmlčil se světlovlasej elf v magické róbě. ,,Nebejt tebe, tak nás ty amazonky asi snědly." ,,Ále prosimtě,"mávla s úsměvem Arinya. ,,No vážně, že jo chlapi." ,,Tancavë on má pravdu, ale hele Arci z tebe by moc masa neměly." zazubil se tmavovlasej elf v brnění. ,,No jo tak nejsem taková hora svalů jak ty,"zabručel Arcalimon. ,,Zas nebejt mě, tak.." ,,Hele nechci vás přerušovat," vložil se do hovoru hnědovlasej elf, který měl stejné brnění jak tmavolasej ,,ale mam celkem hlad, takže běžte raději prodat ty kůže. My na vás s Nyou počkáme U Šotka." ,,Fajn" Kývl Arcalimon a oddělil se od dvojice společně s tmavovlasym elfem.
,,Konečně pořádný jídlo co Nyo?" ,,No Sailone, ještě řekni, že ti má kuchyně nechutnala?" ,,ale kdepa to, jen," dal se do vymlouvání, ale Arinya se jen zazubila. ,,Nech to plavat." Mrkla na něho.
U Šotka se kupodivu nic nezměnilo. Zlaté rybky si stále plavaly v jezírku a hostinský měl ve tváři přívětivej úsměv. ,,Mára rë, tak co si dáte?" ,,Mára rë, vezmem si láhev nějakého dobrého archivního vína, čtyři sklenky a uhm no s jídlem počkáme raději na zbytek." ,,Jistě, jistě hned to bude." Hostinský položil na pult sklenky a láhev vína. ,,Sednem si támhle?" Kývla Arinya směrem ke stolu na druhé straně hospody. ,,Tancavë, třeba tam." Vzala tedy sklenky a vykročila ke stolu. ,,Zajímalo by mě kde sou tak dlouho," než to však Sail dořekl objevili se elfové v hospodě. ,,My o vlku a vlci zde," usmála se Arinya. První došel ke stolu tmavovlasej elf, Arcalimon se stavil ještě cestou u hostinského. ,,Tak káplo z toho celkem dost." Hodil na stůl ke každému nadutej měšec. Sail ho s úsměvem potěžkal. ,,konečně se řádně najíme, Arci šel objednat jídlo?" Ohlídl se. ,,Nejspíš." kývl tmavovlasej elf. Skutečně tomu tak bylo. Donesl ke stolu plno jídla od vajíček ovoce a zeleniny až po všemožné druhy masa. ,,sláva nám." zazubil se Arci a dal se do jídla. Společně s ním i zbytek. Víno teklo proudem a nálada byla veselá. ,,ještě si skočim pro něco sladkýho, chcete někdo něco?" Nikdo neodpověděl, přes hlasitý smích Arcalimona to ani nejspíš moc nebylo slyšt. Arinya proto jen pokrčila rameny a šla. Lokty se opřela o pult ,,prosimvás jahodový koláč bych si dala." ,,Jistě slečno, hned to bude. Jen musíte chvilku počkat." kývla a položila na pult pár zlatek. Letmo se rozhlédla po hospodě. Krom bujaře oslavujího stolu v rohu tam skoro ani nikdo nebyl. Pár elfů se semtam zamračeně ohlédlo směrem oslavujících. ,,Mára undómë Arinya." Ohlédla se po hlase. Stál za ní její mistr - Quingar. ,,Mára un," zarazila se. ,,on už je večer?" kývl. ,,V tom případě mára undomë mistře." ,,Je dobře, že už jste zde mělas bys na mě čas? Nejlépe teď hned?" Arinya se váhavě ohlédla ke stolu společníků a pak zpět. ,,Chvíle by se našla." ,,Dobrá tak pojď se mnou." Bez namítání nechala zlatky na pultě a rozešla se za mistrem.
Venku se již skutečně stmívalo a dokonce bylo příjemné teplo. ,,Děje se něco?" ,,No dalo by se to tak říct, je tu někdo kdo by s tebou chtěl mluvit." ,,Hm? Se mnou? Mimochodem, že vy jste .." ,,tancavë samozřejmě, že jsem za tebou šel najisto. Co hlava?" ,,V pořádku, od té doby co Rien," zmlkla když uviděla vysokou postavu stojící u mostu. Blonďatě kudrnaté vlasy jí sahaly do půl zad. Jak přicházela mlčky blíže bylo jí zcela jasné o koho jde. Tu tvář by nezapomněla nikdy. ,,Tak jí tu máte Lindë." ,,Má drahá," řekla radostně, přikročila a natáhla ruce k obejmutí. Arinya však couvla a zamračila se. ,,Myslíš, že ti teď padnu kolem krku když jsem tě naposledy viděla když mi bylo osumdesát?" ,,Mé dítě, kdybys jen věděla..." ,,co bych měla vědět? že si beze slova zmizela?!" ,,Arin," vložil se do toho Quingar ,,to Lindë tě zachránila před tím upírem." Arinya překvapeně zamrkala. ,,Jak..jaktože?" Lindë se pousmála ,,děvčátko mé, věděla jsem o každém tvém kroku co jsem se vrátila. To se mnou si se měla setkat víš? Jenže on se tam objevil nevím proč a.." ,,proč si mě odvezla do Karathy?!" ,,já.." ,,Nemáš slova, že?" ,,Arinyo. Nechovej se jako malá." ,,A jak se mám chovat hm?!" ,,Nejsem tady, abych se s tebou hádala děvčátko, vím, že jsem nebyla a nejsem ta nejlepší matka, ale jsou věci, které bys měla vědět a o kterých bych s tebou měla mluvit." Arinya přimhouřila oči, překřižila si ruce na prsou a zvedla levé obočí ,,a to?" ,,Třeba to, že máš sestru." doplnil Quingar. Arinya vytřeštila oči a pootevřela ústa. ,,Tancavë melda, máš - Eirien. To je to, o čem bych s tebou chtěla mluvit, ale lau tady, ale jinde." Arinya zaveřela pusu a mlčky kývla. ,,Dobrá tedy a kde?",,doma, tula." Lindë se jen usmála na Quingara a chytla Arinyu za ruku. Ta se jí ovšem vysmekla. ,,chodit ještě umím." ,,promin Arin. Hanta Quingar." tak se vydala Lindë s dcerou po mostě směrem k východní bráně. Šly mlčky. Arinye se honilo hlavou tisíce otázek na které by nejraději chtěla ihned odpovědi, ale vztek vůči Lindë byl silnější.

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Last edited by Pajule on 12:41 26. Feb 2011, edited 2 times in total.

Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Elenëlómë aep Fánëcua
PostPosted: 16:20 18. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
"dům" Lindë byl vedle dílen ve východní čtvrti. Vysoký s pěknou korunou. Když vešla dovnitř ucítila tu známou vůni jasmínu a léčivých bylinek. Strom byl útulný skromně zařízený, vyšly do druhého patra kde Lindë kývla k židli. ,,Posaď se, máme si toho tolik co vyprávět." ,,Myslíš? Já tedy lau. Vyslechnu si co máš na srdci a půjdu. Ráno odlpouvám zpět do Karathy." Lindë se pokusila skrýt své zklamání ve smířeném úsměvu. ,,Je snad pozdě prosit tě o odpuštění?" ,,To já nevím, ale nemůžeš čekat, že se jen tak objevíš a já ti budu skákat kolem krku." Přistoupila k ní a pohladila jí po vlasech. ,,Já vím má drahá já vím." Lindë se posadila naproti Arinye, mlčky jí pozorovala.,,Nuže, jakto že mám sestru? Ty máš snad muže? a co se stalo?" Vychrlila z ničeho nic otázky čimž prolomila trapné ticho. ,,No víš já. Tvá sestra neni o tolik mladší jak ty. Když jsme připluly s Tinaiwu střetla jsem muže, kterého jsem znala dávno před tvým otcem. Jednou mi zachránil život když jsem byla ještě mladá víš a no, jistě ve svém věku už chápeš jak to s láskou je. Milovala jsem ho tak strašně moc, ale nemohli jsme mít dítě ačkoliv jsme chtěli moc a já, no neunesla jsem to a tak jsem bez rozloučení odplula." Arinya zvedle lehce levé obočí. ,,No a když jsem ho potakla, plamen lásky opět vzplanul." ,,tak brzo po tom co jsi nebyla s tátou?" ,,víš Arin nebylo nic tak jednoduhé, jak se zdá kdybys byla v mé kůži," ,,nikdy bych nic takového neudělala." ušklíbla se. ,,ale no tak drahá.." ,,pokračuj." umlčela jí. ,,Isilmë," odmlčela se.,,jak se jmenoval ten muž se o tebe i o mě nádherně staral a chtěl se starat. Přijal tě jako svojí vlastní. No a pak jendoho dne se to stalo. Zjisitla jsem, že čekám další dítě. Měla jsem obrovskou radost i Is jí měl, jen on požádal mě o ruku a já nevím proč jsem mu řekla, že ne, že siho brát nechci. Jeho to ranilo tak, že beze slova zmizel." ,,v tom případě asi o nás asi tolik nestál." ušklíbla se zas Arinya. ,,stál, ale on, byl citlivý hodně citlivý." ,,špatná výmluva." ,,ostatně zůstala jsem na tebe i na budoucího prcka sama. Když se však Erien narodila, byl to ten druhý nejkrásnější pocit v mém životě." ,,Proč Eirien, vždyt to je ze staroelfštiny.." ,,To Is on, vždy si přál, aby pokud se nám narodí dcera, aby se tak jmenovala a on si to zasloužil. Byla přesná kopie tebe, až na to že měla barvu očí po mně a barvu pleti a vlasů po Isovi." ,,hold své tvé geny očividně víc prokazují, ale jaktože si na ní vůbec nepamatuju?" ,,Tys byla maličká a přes den tě hlídala chůva, zatím co Eirien byla se mnou v obchodě." ,,Tos to uživila?" ,,to byl právě ten problém, bylo to těžké a jednou, jednou přišel muž s pouště a..O tom se mi nechce mluvit Arin, bohužel měsíc po jeho návštěvách se objevil pozdě večer v obchodě zahalenec a.." Lindë se v očích začly lesknout slzy. ,,A..?" Zvedla lehce Arin zas obočí jedno. ,,Unesl jí. Od té doby jsem jí neviděla ani jeho nikoho. Slehla se po ní zem." To už Lindë schovala tvář ve dlaních. Arinya jí chvilku pozorovala než vstala a došla k ní. Konejšivě jí pohladila po vlasech. ,,Najdu jí, pokud je mi tak podobná jak říkáš, tak jí najdu.",,to nemůžeš Arin. Nechci ztratit i tebe." ,,Mě neztratíš, já se o sebe už umím postarat." Nakonec si vyprávěly až dlouho do rána. Arinya jí vyprávěla o svém výcivku o Hravanovi, Rienovi, Álijce, Arii a morusově stránku o všem možném i nemožném. Když odplula zahleděla se směrem ke Kel a Hazru. ,,Najdu tě sestřičko, i kdyby mě to mělo stát život."

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 11 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits