Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:30 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Theuregovi zápisky
PostPosted: 22:21 19. Feb 2011 
Offline
Rytíř
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 12:14 27. Oct 2010
Posts: 528
*další text je psaný mnohem úhlednějším písmem než doposud.*
Nějakou dobu teď budu do Theuregova deníku psát já, Steria. Theureg mne o to požádal, abych zapsala co se stane, protože on teď nemá mnoho času. Na Atlantovo pověření teď vede posádku, cvičí některé muže v boji a připravuje je na to co se bude dít.
Tanarys opustil stříbrné moře za úsvitu sedmého dne po vyplutí z Karathy a zamířila dál na západ k ostrovu na kterém stála pevnost, patřící Tanah. Posádku tížila ponurá nálada. Všichno z vyprávění přeživších vědí, co se na ostrově tehdy přihodilo a i když je Tanah "po smrti", byli tyto události dosti děsivé na to aby strach z nich přečkal až do dnes a nakazil i ty kteří tam v ten osudný čas nebyli.
Den po vyplutí na oceán jsme opět narazili na piráty. Tentokrát však neměli příliš šancí. Měli jen dvě lodě, Tanarys je plně obsazena a Theuregova zuřivost asi třikrát větší. Hrozně toužil pomstít se jim za zranění které utrpěl tehdy. Když se vrátil z paluby jejich fregaty měl tvář zbrocenou krví nepřátel a cenil zuby v úsměvu který vyděsil nejednoho člena naší vlastní posádky. Obrovský meč kterým se ohání stejně lehce jako jiní kordem a jehož čepel normálně září bílím světlem teď byla pokryta takovým množstvím krve, že i záře která z čepele vycházela byla spíše rudá. Od té doby s ním už nikdo nechtěl cvičit.

_________________
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Theuregovi zápisky
PostPosted: 15:00 25. Apr 2011 
Offline
Rytíř
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 12:14 27. Oct 2010
Posts: 528
Každej do mě furt hučí, bohové tuhle, bohové támhle a jak sou bohové dobrý. Bolí mě z toho hlava. Já netvrdim, že bohové nejsou. Já jen řikám, že nevidim důvod se jim nějak klanět, modlit se k nim nebo je uctívat. Jasný, tomuhle pomužou léčit a támhletomu tohle, ale co jim ty dotyčný musej všecko obětovat? Jak pak mužou trvdit, že bohové sou dobrý, když jim na oplátku musej otročit? Aby byl někdo dobrej tak by měl pomáhat jenom proto, že tim pomuže někomu jinýmu a to bohové nedělaj. Kdyby jo tak by se nestala spousta věcí co se v poslední době stala.

Unesli Elverin a *následuje několik přeškrtanejch slov* Je zpátky a snad v pořádku, ale nemužu na to přestat myslet. Ještě k tomu se mi začali vracet ty noční můry co sem měl na Tanarys po smrti Siris a míchaj se spolu s těma novejma.
*následuje dalších několik přeškrtanejch a začmáranejch vět*
Řikaj si střepy, nebo tak nějak. Najali si někoho komu se řiká nájemág? Prej to je nějakej spolek, čert ví jakej. Jediný co vim, že na tu svini nemužu. Proč to mi neni jasný, strašně rád bych ponořil meč do jeho střev, urval mu končetiny, vyrval mu jazyk a kou... *přeškrtáno*
Byli sme dole. Prej potřebujen nějaký věci, už si nepamatuju jaký, ale jedna z nich byla šupina wyrma. Ohnivího. Máme jí, ale za jakou cenu? Ztracený přátelství je docela dost si myslim. Nechctěl sem ani nechci a už sem to chtěl vyřešit, ale nevim jak. Pokaždý když se na ní podívám tak si vybavim co se tam dole stalo a zase se mi vrátí chu´t jí jednu vrazit. Vobčas si řikám, že bych měl přehodnotit svuj postoj, že ženský nebiju. Možná by to pomohlo.
Pokecat si s wyrmem. Sakra takovej dementní nápad! Jeden jí zachrání život a vona poděkuje tak, že mu vrazí kopí do zad nebo co to bylo za krám....
*následující text je trochu kostrbatej*
Vztekle sem zlomil pero a s tim zbytkem se blbě píše.

_________________
Theureg syn Theureguv, syna Grumova z rodu Darwolf: Cestu životem si razí mečem, ale občas překvapí rozumem či duší. V tom jenž vypadá jakoby mu v žilách kolovala krev samotných obrů se možná skrývá víc než jen hrubá síla svalů. Možná.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits