Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:57 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 
Author Message
 Post subject: Otrhaný deník
PostPosted: 08:37 10. Apr 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Nová parta

….musel jsem vypadnout, ta čubka to prostě nedala! Zadání bylo jasný, jen jí trošku postrašit...jenže kdo to měl vědět žejo! Člověk by řekl, když už sakra vykope vlastní díru a decentně jí do ní hodíme, tak je konec, vydejchá to...no, nestalo se. Investor je pěkně nasranej a cejtím jak se mi stahuje hrdlo. Tahle fuchtle mi pěkně zavařila rozjety kšefty, musím zmizet! Starej chmaták mě poslal do Karaty, prej se tam teď daří kdejakému řemeslu. Uvidíme.

Je šero a na cestě uprostřed lesů před Karatou potkávám postavu. Je to takovej šlachovitej vořech co určitě nedávno přeplul moře a má kapsy narvaný grešlema. No co tu budu psát, po prvním přiblížení jeho oblek nebyl zrovna nóbl a jako pán zámoří taky nevypadal, spíš jako hospodskej rváč, takovej ten magor co se začne navážet do o hlavu větších jen aby si spravil nenasytné ego. Chvilku na něj čumíš co říká a pak tě rychlou ranou na vypínák pošle pod stůl… Využil jsem příležitosti a zastavil ho svým namířeným kopím. No a protože vzdálenost hraje, byl jsem jak na koni, cha ! Po krátkém rozhovoru bylo jasno. Vylíčil mi, jak byl minulou noc v přístavu a děvka ho obrala o všechny grešle, ráno se pak probral před branou do města. Nabídl mi, že mi pomůže vydělat nějaké prostředky a dáme to tu do kupy ! To je prostě Géčko...

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 21:11 10. Apr 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Další parťák a měšťáci

Mašírujem si to takhle s Géčkem od Karaty po mostě k přívozu, když v tom zahlédnu holčinu jak lusk. Fakt kost k pohledání, čistá s dobře tvarovaným tělem. Moje nařadíčko říkalo ano a tak jsme se dali do řeči. Dozvěděli sme se něco málo o městě, že nás holka provede a hlavně, stráže pořád nabíraj! Začal se mi v hlavě rodiť zajímavej plán. Né a né pustit, che!
Jo a máme nového parťáka, budu mu tu říkat Véčko. Parádní masomlejn. Když to rozjede tak mám celej vohoz vod krve. Rosekat na malé kousíčky, to je jeho. Nechtěl bych mu přijít pod vykošťováky!

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 17:43 21. Apr 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Vložená stránka, vejvar!

S tímhle zápiskem jsem si dal na čas...čekal až se hladina ustálí a mrtvoly nerušeně vyplavou vzhůru.
Ten den by šlo vše jak má….ale to by semnou nesměl jít Véčko!
Jen si to představte. Je krásně, ptáčci zpívají, kanci se válejí ve stínu křoví, datel si ťuká, draci dřímou na pokladech a každej si hledí svého. Jenom můj parťák chodí s vyceněnejma zubama a hledá co by rozsekal na kaši! Jeho libido je jasný, ani mě nějak zvlášť nevadí. Jen když začne tahat vnitřnosti tak se votáčim a nechám ho dílo dokončit bez mé asistence.
Zpátky k příběhu. Jdem si to tahle lesem kousek od Ivor ulovit pár přerostlejch vos. Není z nich extra vejvar, ale co, rajón se musí kontrolovat. Tentokrát nám přálo štěstí, uvnitř sme narazili na elfího vejlupka. Než stačil něco vyštěknout, měl kudlu pod krkem. Prve nechápal co se děje a proč by měl platit za vstup do jeskyně. Vono to chvilku trvá než vám to dojde, no jó...nervy !!! Pro jeho vratké nohy a k jeho smůle to vypadalo na zdrhnutí. Dobře mířené rány ho ale přesvědčili kdo tu drží esa chacha. Musím říct, že potkat takhle napakovaného grešlema se nám dlouho nepoštěstilo. Mám rád když na pokraji sil bojují o holý život. Nechali sme ho tam v mdlobách, svázaného a aby mu nebylo smutno, omračili k němu jednu nasranou vosu...to bude kdo z koho !

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 15:31 24. Apr 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Nový oblek

Nějaký vnitřní pocit mě přesvědčil o tom, že bude třeba posunout laťku zas o trošku výše. Za poctivě vydělané grešle z předchozího kšeftu kupuju oblek. Je trošku vodrbanej, asi po nějakém starém diplomatovi, ale svůj účel splní. Zanesu ho ke krejčímu kousek od náměstí, něco zastřihnem, zapošijem a máme tu elegána jako ze škatulky. Takhle připraveného krasavce ponoříme do hlubin plánu A !

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 11:16 30. Apr 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Zocelení družiny

Naše parta se nám začíná pěkně rozrůstat. Bylo nutný si trochu vošahat lojálnost a schopnosti v boji... proto vyrážíme do pouště. Tamní prostřední je pěkně krutý, žádný stín, jen občas jeskynní brloh se štíry velikosti vola. Říct mi tohle někdo před odchodem ze severu, tak ho pošlu ke všem svatejm. Opustit pohodlí tvrze a dělat obchody je jedna věc, ale plivat písek a vyhejbat se obrovskému jedovému bodci kterej míří přímo doprostřed vašich očí...to je fakt zhovadilost. Každopádě nás to náramně bavilo a krutost našich meču nebrala konce. Krunýře štírů prodáme a tu polomrtvou fiflenu co nám vlezla do cesty si zbaští mláďata. Ono říct cizí družině: „Já tu byla první!“, vám hne s mečem cha! Je na čase se vrátit do Karaty, čekaj nás jiné záležitosti.

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 17:38 03. May 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Setkání s temnotou

Probuzen na hromadě tlejících mrtvol... sápu se po meči... je daleko. Snažím se vylít obsah lahvičky na mokvající ránu... noci nejsou jen naše….

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Otrhaný deník
PostPosted: 17:44 16. May 2016 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
Družina

Udělat rozruch ve městě je to poslední co jsme chtěli. Přijít po malejch skupinkách byl dobrej nápad... jednak máme v klidu vočíhnutej flek a druhak se po nás nikdo nepídil. Problémy jsem měl leda se strážným. Říkaj mu Paul nebo tak nějak, je to prej známej potížista. Chcete přijet z Kelu? Je na mole a číhá! Chcete se schovat před deštěm do kapuce? Už vám klepe na rameno! Tohodle frajírka si užijem cheche... a jemu se to nebude líbit.
Družina je kompletní a narůstá! Poslední přírustek je za dva a líbil se mi už když mi o něm Smradlák vyprávěl. Tohle hovado čeká malá zkouška, uvidíme co tím skoro dva sáhy velkým porcovákem dokáže!

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 7 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits