Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:28 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 11:19 15. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Tak MoR parádní.

Dle mě nejlepší v těchto dnech:

Čtvrtek
Leningrad Cowboys
Accept

Pátek
Rage & Lingua Mortis Orch.

Sobota
Moonspell
Waltari

Neděla
Avantasia
Anneke van Giersbergen
Powerwolf

A bezkonkurenčně nejlepší zakončení MoR byla Avantasia, pro mě zatím nejlepší konec. Prostě metalová opera stála za to a hlavně když zahráli tohle.....

Avantasia - The Seven Angels

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 14:28 15. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Tak u mě to byli Fleret, Trollfest, Leningradi, Townsend, Lordi a Anneke Van Giersbergen se mi taky dost líbila. Jo a nesmím zapomenout na kapelu Tchoři! Jinak tam toho byl víc dobrého, ale z tohodle jsem měl největší radost takovou.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 23:00 15. Jul 2013 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 23:50 13. Sep 2008
Posts: 453
Location: Zákupy
Já se tam kvůli službce dpstal až v sobotu, takže nemůžu posoudit čt/pá, ale z toho co jsem viděl to pro mě to vyhráli Atrocity, Avantasia, Moonspell a Lordi.

PS: Debustrol to taky rozjel parádně v neděli po ránu :)

_________________
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 07:36 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Dobré a vtipné recenze :)

Zatím jen čtvrtek a pátek.
http://rucka.blog.idnes.cz/c/352808/Mas ... linka.html

http://rucka.blog.idnes.cz/c/353087/Mas ... linka.html

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:22 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Já si nemůžu pomoct. Sice píše čtivě, zábavně, ale s některými věcmi co píše prostě nesouhlasím.

Fanoušci přišli se standartami podpořit kapelu... to je blábol, standarty jim byly rozdány kapelou :).
A taky mi přijde neskutečně kritický vůči Leningradům, kteří prostě předvedli fakt úžasnou a živou show. A to že odešla většina publika je podle mě taky kec.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:36 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Molly23 wrote:
Já si nemůžu pomoct. Sice píše čtivě, zábavně, ale s některými věcmi co píše prostě nesouhlasím.

Fanoušci přišli se standartami podpořit kapelu... to je blábol, standarty jim byly rozdány kapelou :).
A taky mi přijde neskutečně kritický vůči Leningradům, kteří prostě předvedli fakt úžasnou a živou show. A to že odešla většina publika je podle mě taky kec.


Může se ti to nelíbit, můžeš s tím nesouhlasit, můžeš na to nadávat a tak dále, ale je to jen a pouze názor toho autora a jeho pohled na věc ;). A každý rád opravdu něco jiné.

Já třeba Avantasii považuju jako nejlepší ukončení Másters, který jsem kdy zažil a asi to byl na chvílu i můj poslední Máster, co jsem navštívil, páč si dám pauzu :roll:
No a někteří třeba na Avantasii byli jen na chvílu a pak odešli no. Takže každý rád něco jiné.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:52 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
To nepopírám :), ale nesouhlasím s tím, když někdo píše nepravdy.
Na Leningrady většina lidí neodešla, viděl jsem to na vlastní oči a ty taky, to prostě jen autor napsal, aby očernil jejich vystoupení a to je prostě špatně.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:53 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Molly23 wrote:
To nepopírám :), ale nesouhlasím s tím, když někdo píše nepravdy.
Na Leningrady většina lidí neodešla, viděl jsem to na vlastní oči a ty taky, to prostě jen autor napsal, aby očernil jejich vystoupení a to je prostě špatně.


*mávne rukou* vždyť je to fuk. Já byl vepředu pár metrů před podiem a co dělají ostatní lidi mi bylo jedno, já si užíval hudbu a zábavu. :wink:

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 09:01 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Jenže to koukáš ze svého pohledu. Podle mě si to prostě ti muzikanti, co to tam nahoře odedřeli a tebe to bavilo, nezaslouží.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 09:03 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
Missaku? Nádech, výdech....klídek. Moc to hrotíš. :wink:

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 22:29 23. Jul 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Tak já se podělím o takový malý úlovek z letošních Mástrů :). Ulovil jsem kapelu Trollfest u Coctail Baru.
Attachment:
DSC00368.JPG
DSC00368.JPG [ 753.55 KiB | Viewed 6696 times ]

Image

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 15:42 10. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Tak jsem se vrátil z Assaultu a řeknu vám, bylo to Brutal :lol: :lol: . Co mě (kromě Mollym doporučených kapel) mile překvapilo (tuším americká) Whitechapel a švédští In Flames. Frontman Flames je megahustokrutopřísežnej showman a vůbec celá jejich existence na podiu vyčnívala i nad ostatní "profi" kapelami.

Dost nás rozchechtali Overkill, o kterých jsem zahlásil, že hrajou slušně, ale ta zpěvačka je divná. Kámoš pak "mhouřil" oči, protože si myslel, že mají zpěváka (Správně je: Mají zpěváka, ale jeho "dívčí" alt :lol: :lol: , dával dost prostoru pro pochyby :D :lol: :lol: ).

A závěrem si musím přiznat, že mi už není dvacet a tři hodiny spánku tři dny, vyplněný alkoholem :mrgreen: a pogováním :wall: :lol: :lol: , po sobě je na mě už "moc" :lol: :lol: .

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 16:53 10. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Ten zpěv u Overkill je hodně originální, ale je to dobrá muzika no :). Mám je dost rád.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 11:52 15. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Tak jsem se vrátil z Aerodrom Festivalu. Areál stál za prd, nedalo se v něm vyznat a aby člověk s rozumnou výškou viděl, tak to bylo složité (a to mluvím o obrazovkách!). A to co se tvářilo jako bramborák... no fuj, byla to hnusná hmota bez chuti opražená v oleji.

No a kapely.
Killswitch Engage mě fakt nezaujali. Byl to takový ten typický americký metal, kde se snaží tvářit hrozně drsně a každá písnička zní naprosto stejně. Dorazil to kytarista svou hláškou "Přijeli jsme z USA vychlastat všechno vaše pivo a pochcat vašim přítelkyním ksichty". Tak tímhle u mě skončili...

Druzí hráli Flogging Molly! Hrozně sympatická banda, která hraje něco mezi irskýma tradičníma písničkama a punkem. Tak tahle kapela sklidila od publika mnohem větší úspěch! Lidé tančili, dováděli, ještě víc se ožírali a byla to prostě zábava. Úžasná show!
Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=89NjEeHku8o

Třetí hráli NOFX. Od této kapely jsem moc nečekal a tak jsem je moc nesledoval. Přišlo mi že nejsem jediný. Jednalo se o nějaké punkáče, ale občas znělo od podia i reggea!

No a poslední hrála hlavní hvězda festivalu. System of a Down. Rozjeli to hned od začátku a jeli jak ďáblové bez přestávky až do konce. Set list byl nadupaný. Zahráli nejstěžejnější písničky, ale... Ikdyž byla hudba perfektní, show také stála za to, tak prostě konec se jim fakt nepodařil. Jejich problémem byl minimální kontakt s publikem. Odehráli Sugar, řekli čau a zmizeli... žádné přídavky a lidi jen koukali a nebyli si jistí, zda si dělají srandu, nebo fakt už skončili. Celý set trval cca něco málo přes hodinu! Dle mě to bylo prostě na takového headlinera krátké. Celkově mi to pak přišlo, že to SOADi berou jako šichtu v práci. Co nejrychleji odmakat a hurá domů...

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 12:39 15. Aug 2013 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Organizace "festivalu" mě taky nějak nenadchla. Ze začátku byly prý docela fronty jen na vstup do areálu. Pokud jste si totiž připlatili za ,,golden circle" vstupenku, čekala na vás jen jedna otevřená brána a třičtvrtěhodinová fronta.

Hned u vstupu, když mi securiťák sebral vstupenku jsem si vzpomněl na staré časy, kdy se s těmito čtečkami a stejným způsobem točily použité vstupenky znovu. Hádám, že každej z pánů si pod rukou přišel na pěkných pár tisíc.

Udělat areál do tvaru šneka, aby návštěvník chvíli kroužil po vnějších sférách, než se probojuje k podiu mi také nepřišlo úplně šťastné. Jak jsem se v kruzích blížil k podiu okolo stánků s Radegastem, došlo mi, že tady si pivo nedám. Vystát tu šílenou frontu na pivo za to prostě nestálo.
Spousta lidí to ale zvládla (za což mají můj obdiv), takže areál se se soumrakem proměni v bažinu prázdných kelímků. Všichni si stěžovali, že v areálu nejsou koše, ale já jsem je našel. Všechny tři. Byly to teda jen igelitové pytle, ale aspoň něco. Dva byly u zvukařů a jeden schovaný v golden circle za hrazením (takže od hranic areálu se do něj dalo s trochou štěstí trefit).

Flogging Molly byli fajn. NOFX - takový americký pop-punk s prvky reggea neurazili, ale žádná bomba to taky nebyla.

Konečně SoaD a s prvními tóny se rozjel kotel, který se nezastavil až do konce. Myslim že stihli jednu přestávku, kdy jsem se pokoušel popadnout dech a konec... žádné přídavky, celkově žádná velká komunikace s diváky. Přesto to za to stálo.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits