Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 16:36 18. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 12:47 15. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Já si dal dvě piva a ani jsem moc nečekal :D přijel jsi prostě moc pozdě hehe. Jinak já toho z kotle moc neměl. Byl jsem rád, že jsem viděl na obrazovku a občas se mezi rukama mihla postavička jednoho z muzikantů, chudinka přítelkyně má 160cm a musel jsem jí brát na ramena, jinak by z toho měla akorát záda lidí před ní. Škoda že tu nemáme něco jako v je v Plzni Lochotín. To je úplně suprovej areál a když chceš vidět, tak prostě vidíš!
Image

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 12:59 15. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 20:20 24. Jul 2009
Posts: 5342
A nebo si vzít takové ty polystyrénové kostky.

_________________
Aria Oria - pohledná divoká dívka, která ráda své skvostné tělo vystavuje jen ve skromném oblečení. Její postava nese znaky dračí krve, od rudých křídel, přes oranžové dračí oči, až po tělo hřející tak, jako by měla horečku.
Měšťanka Karathy a členka Morusova stánku.

*otisk rudých rtů nad tím malý dráček držící mrkev a to vše ve zlatém poli*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 13:03 15. Aug 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Jo, to je taky řešení no. Ale zrovna tu jsem neviděl ani jednu osobu co jí měla.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 20:17 13. Sep 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
První potvrzené kapely na MOR 2014... RUSSKAJA!!!

http://metalista.cz/#!stranka=novinky&c ... clanek=663

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 21:23 18. Sep 2013 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 23:50 13. Sep 2008
Posts: 453
Location: Zákupy
tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014 :)

btw. jedete někdo na zimní MoR?

_________________
Garett - vojak Temne legie, padl za Hag Grar
Jalamyn - uznavany sperkar podtemna
Vugdishnak - otrok se silou obra a inteligenci cajovyho pytliku
a par dalsich...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:22 20. Sep 2013 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
Garett wrote:
tak jsem koukal, že už jsou v prodeji lupeny na Metalfest in MoR 2014 :)

btw. jedete někdo na zimní MoR?


Nene, nic moc mě na zimním nezaujalo a v té zimní hale mi stejně přišlo, že zvuk stojí za dvě věci a je tam ještě zima a mlha.

Ty lístky na metalfest a zimní master mě překvapily, že dávají tak brzo, ale proč ne. Stejně asi příští rok vynechám. Uvidím ;).

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:26 05. Nov 2013 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 17:44 23. Sep 2011
Posts: 45
Location: Ostrava-Poruba
Jestli někdo uvidí na mástrech smrtku s kosou na jejíž čepeli bude napsáno "Masters of rock is dead" tak to budu já :wink:
Jinak jak se tak koukám na oficky, tak zase žádná sláva. Nu což, alespoň se tam ožeru.

_________________
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:42 05. Nov 2013 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
Jo to jsem si vždy říkal, co ti lidi z toho mají, když jedou na metalový festival a pak se tam ožerou a téměř netuší jak která skupina hrála a tak. Ožrat se můžeš v hospodě, ne? A nebo pověz, mě to zajímá. :)

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:57 05. Nov 2013 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 17:44 23. Sep 2011
Posts: 45
Location: Ostrava-Poruba
Puxina wrote:
Jo to jsem si vždy říkal, co ti lidi z toho mají, když jedou na metalový festival a pak se tam ožerou a téměř netuší jak která skupina hrála a tak. Ožrat se můžeš v hospodě, ne? A nebo pověz, mě to zajímá. :)


Tak, na mástrech je každej rok celkem hovajs, takže více méně tam jezdím už jenom kvůli známým a kámošům, protože bych je jinak celej rok neviděla, bo jsme všeci z různých konců ČR. Sice se na mástrech objeví sem tam super grúpa, ale jinak je to furt dokola prostě hovajs. Po dalším ročníku si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.

_________________
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 09:08 05. Nov 2013 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
A čím se MoR skazil, jen tak ze zajímavosti ;).

Jinak jako jo kapely se sice opakují, ale vždycky se dá najít nějaká zajimavá nová skupina.
Ale zase najdi nějakou kapelu, která by nebyla tak drahá a lidi měli o ni zájem a taky aby i ta kapela měla zájem přijet a tak. Do toho areálu je vcelku nereálné dávat nějaké velké světové kapely.

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 11:01 05. Nov 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Tarja wrote:
...si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.
*našeptává* Brutal Assault...Brutal Assault :twisted: :twisted: . Tam se bojí jezdit i zdejší "rádobymetallový" máničky! :mrgreen:
Kapely slušný záběr skrze celý svět (jezdím tam až poslední tři...čtyři ročníky a posledně mě DOST překvapili Poláci), sem tam se objeví i nějaká "měkčí" rocková kapelka (ale nikdy sme ji nevypískali...takoví jsem tolerantní :twisted: :lol: ), jediný co chce pořešit dostatečně dopředu je "spaní" (tedy pokud tam člověk jede na víc dnů).

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 08:50 06. Nov 2013 
Offline
Nováček
User avatar
 Profile

Joined: 17:44 23. Sep 2011
Posts: 45
Location: Ostrava-Poruba
Puxina wrote:
A čím se MoR skazil, jen tak ze zajímavosti ;).

Jinak jako jo kapely se sice opakují, ale vždycky se dá najít nějaká zajimavá nová skupina.
Ale zase najdi nějakou kapelu, která by nebyla tak drahá a lidi měli o ni zájem a taky aby i ta kapela měla zájem přijet a tak. Do toho areálu je vcelku nereálné dávat nějaké velké světové kapely.


Čím se zkazil? Za prvé: příliš mnoho power metalových skupin, pomalu už začínám být na power metal alergická.
Za druhé: špatná organizace koncertů, která ubírá skupinám na atraktivitě
Za třetí: Každoroční opakování určitých skupin, už to začíná být krajně unavující a nejen pro mě
Za čtvrté: Vedlejší stage je mnohdy zajímavější a hudebně lepší než hlavní
Za páté: Zvyšující se počet smažek v areálu, čímž se zvyšuje počet krádeží v kempech

Jako jezdím ma MoR už sedm let každej rok a vidím, jak to jde do sraček, což je mi docela líto, bo jsem měla MoR docela ráda.

KaTo wrote:
Tarja wrote:
...si asi najdu jinej fest, kde budu jezdit dokud se taky nezkazí jako MoR.
*našeptává* Brutal Assault...Brutal Assault :twisted: :twisted: . Tam se bojí jezdit i zdejší "rádobymetallový" máničky! :mrgreen:
Kapely slušný záběr skrze celý svět (jezdím tam až poslední tři...čtyři ročníky a posledně mě DOST překvapili Poláci), sem tam se objeví i nějaká "měkčí" rocková kapelka (ale nikdy sme ji nevypískali...takoví jsem tolerantní :twisted: :lol: ), jediný co chce pořešit dostatečně dopředu je "spaní" (tedy pokud tam člověk jede na víc dnů).


Na brutaly uvažuju, že zajedu akorát to mám docela z ruky, takže musím vymyslet nejlevnější trasu tam aj zpět.

_________________
Co nemůžeš zabít, alespoň pronásleduj!
Postava na nové Thalii: Aurenriel Foina "Urulókeo Nosseo"
Momentálně v podtemnu jako Tra'lesta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 09:11 06. Nov 2013 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
No já na MoR byl už taky asi hmmm kolik že to je ..asi šestý rok. Taky si dám pauzu.
Ten power metal neřeším. Pravda, že mě víc sedí gothic nebo nějaký symfonický metal. :wink:
Já nevím ta organizace mi nepřijde až tak špatná. Jako jo některé kapely by mohly být v jiný čas a nebo mít víc prostoru, ale to je holt těžko.
Opakující se kapely mi až tak nevadí.
Smažek si nějak nevšímám a těch ožralých je tam relativně málo. Ikdyž občas se divím, že se někteří dokážou ztřískat už první den úplně do mrtva. Asi počáteční nadšení nebo tak. :D

Brutal Assault vcelku by mě aj lákal, zvlášť když je tam třeba Amon Amarth a nebo My dying bride :). Jinak mi přijde že tam je zase až moc deathu a tak

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 09:29 06. Nov 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Ze zkušenosti Puxi vím, že mě na koncertě baví spíše brutálnější žánry, které si prohlédnu hezky zblízka a pokud se jedná o klubovou scénu a není tam narváno tak se zapojím i do mosh pitu. A je zajímavé, že když si pak tu samou kapelu, kterou jsem si neskutečně užil, pustím doma, tak zjistím, že to rozhodně není hudba, kterou bych si doma normálně pouštěl a často se mi i studiovky vůbec nelíbí!

A takhle jsem přičichl k žánrům jako black, death, grind core... a prostě čím tvrdší, tím větší masakr naživo :)... ale jak říkám, domácí poslech je spíše neposlech.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Masters of Rock
PostPosted: 10:48 06. Nov 2013 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Molly23 wrote:
...
To je jednoduchý, Watsone - na koncertě posloucháš kapelu "celým" tělem - tj. i vibracema :twisted: šířícíma se zemí a vzduchem. Abys tohle aspoň trochu nasimuloval doma, musel bys mít doooost slušný subwoofer a VELMI (hehe) tolerantní sousedy. Protože nasimulovat fyzický stav, kdy ti "vynechá" srdce, když kytarista hrábne do strun...
A možná by se neměla podceňovat psychologie davového chování, která na koncertech či v klubech ať chceš nebo ne, na tebe skrze atavismy působí.

Mimochodem - vážná hudba mě třeba obecně moc nebere, ale od okamžiku, kdy jsme si na vejšce s partou udělali kalbičku na chatě, kde jsme s pomocí aparatury pouštěli ohulenou klasiku (začínalo to jako hec, ale pak jsme to žrali všichni), dooost se mi zalíbila. Přesto "do sluchátek" je to pro mě pořád nuda. Ten metal je na tom podobně. V práci si ho a na výjimky nepouštím, ale fesťáky a koncerty můžu 8) .

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 81 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits