Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 00:17 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 77  Next
Author Message
 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 22:08 18. Oct 2017 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 15:53 19. Oct 2017 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 08:15 20. Oct 2017 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
soul1 wrote:
hral jsem první díl s kamošem. ten pak přestal hravat. ale byla to sranda. Solo mě to nebaví na te hře mě zaujal pravě možnost hrat přiběh s dvěma postavama s tou možnosti že každy hrač muže měnit pruchod přiběhu. je to stejny i u 2 to jak se ten přiběch ovlivnuje každou postavou a jejich reakcema?

Je to dokonce mnohem lepší a to ve 3 věcech:
1) Snad nebudu spoilovat, ale hra poměrně důmyslně vede hráče v rámci příběhu proti sobě, kdy neustále podsouvá info ve stylu že tomu druhému nemůžeš věřit, protože tím "nejlepším" může být jen jeden.....
2) Už tam není to rozhodování kámen-nůžky-papír, kdy jste jako parta museli zaujmout stanovisko, nyní každý hráč má vlastní stanoviska a NPC se chovají nezávisle.
3) Zkušenosti ze všech zdrojů dostávají všechny postavy nezávisle na tom kde se nacházejí. Takže my třeba hrajeme tak že každý máme jednoho companiona ale hrajeme úplně nezávisle na sobě - resp. každý se na mapě pohybujeme po své ose, jen když máme prostě někde problém tak se domlouváme na postupu nebo společně řešíme složité souboje.
Ted zrovna v 2. actu máme poměrně rozdílné questy, když to popíšu úplně obecně tak ke globálnímu cíli můsíš mít splněno minimálně 2 questy z 7 možností co jsme zatím objevili, a každý z nás na základě našich postav volíme jinou cestu....

Já třeba ted hraju "pacifistu", moje postava je kompletně proti boji. Nikdy na nikoho sama nezaútočí a v případě boje funguje na principu "damage return", tzn. vracím jim dmg co mi udělí... takže mám obrovské množství HP a armorů a jedu jen na léčení sebe, doplňování armorů a různé štíty a utility..... a to hrajeme na taktickou obtížnost (2. nejvyšší ze 4) a jde to i tímto stylem.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 10:51 20. Oct 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
rosnicka wrote:
to jsem hrávala kdysi, jsem to chtěla rozjet a nějak mi to nešlo, ted chvílema hraji taky starou hru Sacred


Jo Sacred je fajn hra, tu jsme hrávali po netu :). Někde mám pořád originálku, jen si najít čas na to to hrát :D

V ARKu jsem si u svého hradu ochočil tuhle bestii :twisted:

Image

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 19:00 20. Oct 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit :)

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 11:48 21. Oct 2017 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Barbar321 wrote:
Já si koupil jedničku Divinity a vcelku se mi systém líbí. Moc daleko jsem se teda nedostal, ale jestli někdo chce zkusit online, moc rád se přidám. Stačí se domluvit :)

Jaká platforma?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 17:12 22. Oct 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 08:55 24. Oct 2017 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
I ta jednička je poměrně dlouhá hra mi trvala projít asi 180 hodin na taktickou obtížnost (s tím že jsem prohledal fakt vše), druhý průchod když už jsem věděl co jak ale s jinou partou byl asi 123 hodin.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 19:54 24. Oct 2017 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Barbar321 wrote:
Netuším...prostě z GOGu Divinity - Original Sin Enhanced Edition

Platformou se myslí na čem hraješ - PC, PlayStation, nebo XBox. Já bohužel má D:OS na PS4, takže si spolu nezahrajem :(


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 10:43 31. Oct 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 11:07 31. Oct 2017 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 17:24 04. Jan 2016
Posts: 400
Barbar321 wrote:
Nezná někdo hru "Runes of magic"? Vyplatí se to začít vůbec hrát? Co tak na to čtu recenzi, tak množství questů a craft na dlouhé hodiny by mě tam i potěšit mohl. Zbytek ale vypadá jako taková tuctová záležitost typu "ano, ano. Přesně sem dojdi, tu zabij 10 krys a přines mi deset ocásků a pak mi přines tu kytičku, už jsem ti jí označil hvezdičkou, nemůžeš ji minout".


Hrál jsem kdysi asi rok. Je to takovej klon World of Warcraft. Sice se tváří jako free to play, ale bez peněz si víceméně nezahraješ. Questy dobrý, leč po nějaký době sklouznou do průměrný šedi (dojdi tam, zabij to, přines tamto). Je jich opravdu dostatek, protože jinak než plněním questů se tam v podstatě neexpí. Ty příběhový jsou docela zajímavý, ale dřív nebo pozdějš skončíš u tzv. daily quests a ty jsou pořád stejný, takže abys naexpil postavu, tak taky třeba týden v kuse běháš po jedný mapě a opakuješ stále dokola ty samý úkoly. Craft jsem moc nezkoušel. PvP bez šancí, pokud do hry nenacpeš tisíce reálných korun (nebo spíš euro). Co se mi líbilo byly docela hezky udělaný eventy (těch je dost a jsou vítaným zpestřením stereotypu). Co se mi líbilo by systém guildovních hradů, které šly různě vylepšovat a byly nejen na okrasu. Co se mi hodně nelíbilo, že i hloupý rozšíření inventáře (bez něj téměř nehratelný - těch předmětů je zkrátka moc co se sbírají) stálo reál peníze a navíc bylo jen dočasný. A takhle to tam je se spoustou věcí. Když jsem to po zhruba roce spočítal, vyšlo mě hraní na zhruba 200 Kč měsíčně abych si aspoň trochu zahrál.

_________________
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 11:36 31. Oct 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Díky za info :wink:

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 15:35 31. Oct 2017 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
Jediný důvod proč hrát runes of magic je opracdu staré železo, které nic lepšího nerozjede.

Že je to "free to play" to asi jo, jako povětšina cash shop her, ale pokud člověk nutně cce něco alá wowko a nechce za wowko platit, je na free scéně tuna free to play her které jsou lepší. Namátkou Wildstar, Allods, Everquest 2, Rift ale třeba i věci jako Lineage 2, Aion, Tera, blade and soul atd.

Ale pokud už nutně chceš hrát MMO a nechceš za něj platit, pak doporučuju buy to play tituly typu guild wars 2, elder scrolls online nebo black desert


Attachments:
2017-10-26_39662590.JPG
2017-10-26_39662590.JPG [ 264.1 KiB | Viewed 5672 times ]

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 18:32 31. Oct 2017 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Za sebe doporučím Guild Wars 2 a dodám, že v rámci buildění jsou obě nové prestižky přístupné jen po jednorázové investici - koupení datadisků (jinak je hra zcela "free to play"). První datadisk (kromě map) obsahuje vychytávku "glidery" (takové osobní rogalo), druhý datadisk pak "mounty".
Nicméně pro 70% PvE a 100% CvC a 100% WvW není nutné datadisky vlastnit. Jen se musí hrát se starším buildem. Výbava je stejná i bez datáčů a sáhne si na ní každý.
Ve výsledku je to pak GW stejně v 90% o tom, jak kdo umí hrát svoje povolání, tj. "klikat", než o tom co má na sobě.

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 09:58 01. Nov 2017 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Heh!!! Co to je...jsem to zkusil spustit a je to jak hra pro děcka základní školy :shock: Naprosto nechápu, proč je u toho omezení od 12-ti, když by to právě mělo být naopak.

Od toho teda rychle pryč. Díky moc všem za rady

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 77  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits