Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 13:58 28. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Next
Author Message
 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 21:08 13. Jan 2012 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
http://www.youtube.com/watch?v=j50u0zUeCmU

I am teh dragonborn! Wearing the hat with badass horns!

vaše argumenty jsou irelevantní

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 21:09 13. Jan 2012 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Shaman88 wrote:
Prasokralik wrote:
Hru bez bugů jsem já ještě nepotkal.

Já ano. Třeba tuhle :) :
Image

ve vláčku taky byly bugy, třeba náhodná prohra aniž bys narazil

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 21:28 13. Jan 2012 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Czech_Luthor wrote:
A? Tohle Ti udělá halda jinejch her taky :wink:


To že to ale udělá halda jiných her, neomlouvá, že to je vskutku "hezký" .. mě osobně by to vadilo, tak jako i v nwn mi vaděj některý věci a v jiných hrách to samý .. pak ty "nelogičtnosti" musím překousávat a to mě osobně na tý hře nepřidává, ale ubírá ..

Co se týče té kritiky tady, jak někdo zmínil. Kritika je od slova kritizovat. Takže pokad někdo hledá chyby, tak mu to nemůžou mít druzí za zlé. Odjakžive se člověk z kritiky učí, zdokonaluje. K životu to přeci patří.
Jakej by ten život asi byl, bez kritiky? Nudnej?

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 22:03 13. Jan 2012 
Offline
Poutník
User avatar
 Profile

Joined: 18:48 16. May 2009
Posts: 87
Morrowind? Oblivion? A rychle dohraný? .....

No tak to je jasný, běžíte furt rovně po hlavní dějový linii, dohrajete to hned... Ono ty světy maj celkej dost k prozkoumání no ^^

_________________
Artorius Meynolds


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 23:34 13. Jan 2012 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): http://www.youtube.com/user/malufenix#p/a/u/2/4z9TdDCWN7g

Jinak rozjíždím znova Mass Effecty v přípravě na třetí díl. Co vy? :)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 23:38 13. Jan 2012 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Gladiator - na ME není čas... mám rozehranou dvojku jen tak for fun poprvé za soldiera, ale pomršil jsem loajalitu u Jackie, takže mě to odradilo a nehraju :lol:

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 23:42 13. Jan 2012 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Já doufám že mi aspoň někdo při té finální "sebevražedné" misi umře :D Zrovna u Jack by mě to příliš netrápilo, nijak extra jí rád nemám.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 04:40 14. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:37 08. Aug 2008
Posts: 6885
Location: Praha
G-ladiator wrote:
Co se mi na Skyrimu líbí nejvíc je, že inspiroval tuhle dívku k vytvoření pěkných coverů (kam se hrabou ingame verze): [url]http://www.youtube.com/user/malufenix#p/a/u/2/4z9TdDCWN7g[/url


Zamiloval jsem se do jejího hlasu!

_________________
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 05:39 14. Jan 2012 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Se divím že jste ten cover objevili až teď.

1:38 tomu říkám housle...
Macho draci teď už skyrim nic nepřekoná

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 05:56 14. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:37 08. Aug 2008
Posts: 6885
Location: Praha
Zamiloval jsem se do houslí ty slečny s houslema. :shock:

_________________
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 10:17 14. Jan 2012 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Já ho objevil už dávno.
Macho-draci, lol :D

Když už jsme u těch coverů: A Game of Thrones Main Theme - Piano


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 11:06 14. Jan 2012 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Originální koncept Skyrimu bohužel to Bethesda zamítla, že prý by to visty nerozchodily

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 14:50 14. Jan 2012 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 15:00 14. Jan 2012 
Offline
Urozený
 Profile

Joined: 12:43 01. Mar 2010
Posts: 1619
Molly23 wrote:
Je sranda jak má každý na to hraní té slečny na housle svůj názor. Jsem muzikant, znám hned několik houslistů a vím jak se na strunné nástroje hraje a tuhle melodii umím taky (teda né na housle, ale na kytaru a chystám se ji učit na mandolínu). Ten princip je jednoduchý, zmáčknout strunu (ton) a rozeznít. U houslí to je těžší, že se operuje se smyčcem a nejsou pražce, nicméně aby to neskřípalo a neznělo falešně, je základní úspěch houslisty. Slečna na videu nepředvádí dle mě bůhví jaký výkon (což neznamená, že nehraje dobře). Je to zahrané čistě, písen není složitá a ano... slečna umí vibráto (což je jediná trochu "special" technika co jsem tam viděl) :) !

Nicméně já obdivuji tu slečnu u klavíru. Klavír je dle mě mnohem složitější než housle, kde se hraje jedna melodie. Na klavíru obyčejně hrajete dvě melodie, podobně jako na akordeonu, nebo někteří frajeři na kytaru (a další nástroje, které si momentálně nevybavím).

PS: Chápu že vám všem se líbila písnička, vzhled slečen a podání písně :)

A abych nebyl OT, tak Skyrim jsem hrál... hrál jsem ho hodně. Narazil jsem na spoustu bugů, ale až jediný bug mě odradil od pokračování a to ten, kdy jsem se zasekl ve stokách při hlavní kampani, prostě se to buglo. Skyrim mě bavil, ale už mě omrzel, nicméně nelíbilo se mi tam spoustu věcí týkajících se reálií!

Já jsem velký fanda Dark Brotherhood, v Oblivionu mě ten příběh hodně nadchl, mise byli fajnové a celkový charakter tohoto společenství se mi líbil. A pak přišel Skyrim... všichni mluví o Dark Brotherhood (pokud si dobře pamatuji, v Oblivionu se o něm bavilo spíše jako o mýtu), když jsem se do Dark Brotherhood dostal, což byl naprosto průhledný Q, na který přijde každý hráč, protože mu o něm řekne všelijaký civilista, stráž, tak mě celkem vytočilo, že jdu městem a strážník mi řekne "Hey, I know who you are. Hail Sithis.".... WTF?! Mise Dark Brotherhood jsou až na pár výjimek celkem nudné, bez nápadu a jednoduché. Kampan je krátká... a Cicero (který má od odstatních postav unikátní Dabing) je sice někdy srandovní ("DWARF, Cicero saw a dwarf! I did! I did! Hahahaaaa.... ehm... no, thats not dwarf. :( "), ale nějak mě úplně neoslovil. PRostě mi tam chyběla nějaká postava ve stylu Luciena :)...

A ja si treba nemyslim, ze klavir je tezsi nez housle......klavir je narocnejsi na hudebni cit, housle naopak na zvladnuti techniky, jak rikas zahrat cisty ton na housle je tezke a slecna to zvlada skvele a myslim, ze to je to podstatne :wink: i kdyz nehraje zadne pekla, zni to tak jak to znit ma.

_________________
WIPED
MAYBIES AND MY NEW BABIES
Milovaný sympoš Eritai se možná ve hře ukáže!
Rodwen - divoká elfka, druidka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
PostPosted: 15:10 14. Jan 2012 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 11:53 27. Sep 2009
Posts: 2551
Lindsey si to dává líp :P.

http://youtu.be/JGCsyshUU-A

Vůbec nechápu, jak u toho ještě může tancovat. Tomu říkám multitasking.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1144 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 77  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits