Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 02:00 29. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Author Message
 Post subject: Tričko "Thalie"
PostPosted: 15:57 25. Feb 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Zdravím všechny!
Anketa tedy jasně dokázala to, v co jsem doufal.
CHCEME TRIČKO THALIE
Ale jak už naznačily různé příspěvky v anketě, nebude to úkol lehký.
Ale pomůže nám fórum a diskuze.
Co od trička chcete?
Jak má být barevně sladěné?
Znáte někdo dobrého či levného výrobce?
Máte zkušenosti s nějakým eShopem, který se tím zabývá.
Nějaký nápad či návrh na grafickou úpravu?

Herní komunita Thalie je velká, je nás prostě hodně a je určitě jasné, že někomu nemusí sedět to, co jinému ano.

Vyvstávají další otázky:
Chceme všichni stejné trička (nejspíše levnější na hromadnou výrobu), nebo každý chce vlastnit unikát třeba jen s podobným logem?
Chceme kvalitní materiál, nebo se spokojíme s co nejlevnější variantou?
Otázek je mnoho a jistě další vyplynou z diskuze kterou tímto otevírám.
Předem ale upozorňuji, že tento TOPIC zakládám za účelem smysluplné debaty, SPAM budu nekompromisně mazat.
Každej z vás má jistě o tričku nějakou představu, budu vděčný za jakýkoliv názor.

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 16:15 25. Feb 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
Na materiálu mi nezáleží, myslím si, že když budou mít všichni stejná, nikomu to vadit nebude :). BArevně by to sladil s naší úvodní stránkou ( http://thalie.pilsfree.cz/ ). Co se týče unikátů... je to komplikované, protože když se dělá návrh, je zapotřebí obrázků ve vysokém rozlišení. Zrovna se chystám dělat jedno takové tričko a zaskočilo mě, že mi to některé obrázky nebere. Teogil již v anketě říkal něco o vyšívání, coč je dle mě kvalitní a pěkná metoda, sic trošku omezující ve fantasii :). Já osobně nemám s výrobci žádné zkušenosti.

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 17:01 25. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Vemte to nejlevnější triko a dejte na něj natisknout obrovskej ksicht berserka přes celou plochu a máte vystaráno.

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 17:05 25. Feb 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 16:37 27. Apr 2007
Posts: 3452
Location: Slovakia
Co sa tyka samotnej vyroby, tak tam by som vedel asi pomoct. Vlastnim totiz reklamnu agenturu a akurat ideme do ponuky zavadzat rozne reklamne predmety - medzi nimi aj rozne tricka s potlacou. V ramci toho by som vedel teda vyzistit od viacerych velkododavatelov ceny za taketo tricka. Nasledne to vsetko objednat na firmu a dosiahnut tym velkoobchodne ceny. Naozaj vsak zalezi od toho co by to mali byt za tricka a aka forma potlace by na nich mala byt - ceny potlace zavisia od velkosti obrazku.

_________________
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.

„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“

Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)


Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 17:34 25. Feb 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Prasokralik wrote:
Vemte to nejlevnější triko...
Jen to ne!
Jediná možná správná volba, pokud tričko Thalie má být nositelné...aspoň do příštího srazu a nemá sloužit jen k pověšení na zeď, případně vytírání podlahy zní: "Vemte SAKRA kvalitní triko..." :wink:
Mám zkušenosti s několika "firemními" triky a šetřit na materiálu trika považuji za vohnoutství.

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 17:51 25. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 16:12 06. Oct 2008
Posts: 3269
Location: Petrovice u Rakovníka
Co spíš stanovit jednotnou cenu,kterou budeme chtít každý do toho investovat a podle toho pak zařizovat ostatní náležitosti?

edit: běžně si kupuju trička kolem 400 stováků a tolik klidně vrazím i to trička Thalky bo pak vydrží roky

_________________
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 18:02 25. Feb 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Já třeba v té kvalitě taky souhlasím s KaTem.
Firemních triček pár mám či takovou tu klasiku co si dělaj všichni na konci základky apod. a můžu říct že opravdu nosím jen to, co po 5-ti vypráních vypadá stále jako tričko a je hezky udělané - žádné cosi s velkým obrázkem uprostřed, to si v létě do tramvaje nevemeš.
Třeba já osobně preferuji kvalitní bavlnu a pevný či alespoň zpevněný střih límce.
Co se loga či grafiky týče, osobně nejsem zastánce hranatého obrázku uprostřed trička s meganápisem uprostřed, ale spíš pro hezké jednobarevné triko, které ma na prsou malý znak či malý emblém do velikosti řádově několika centimetrů.
Pokud je takové triko kvalitní tak s ním můžeš do školy, do hospody, ven na čutanou, prostě můžeš ho používat i v každodenním životě a nebude to alespoň 200 kč vyhozených do koše za sežvýkané a seprané tričko s nečitelnou grafikou přes celou hruď.
Můj názor.

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 18:07 25. Feb 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
Souhlas. Malý vyšitý nápis Thalie úplně postačí. Co se týče barvy, preferuju tyrkysovo - černou kombinaci (budu to mít jako skin fora).

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 18:12 25. Feb 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 16:55 18. Sep 2009
Posts: 5217
Location: Bad Reichenhall
DenGrasse wrote:
Souhlas. Malý vyšitý nápis Thalie úplně postačí. Co se týče barvy, preferuju tyrkysovo - černou kombinaci (budu to mít jako skin fora).

Myslíš černou látku, tyrkysový nápis? Nebo barvu nápisu, vnitřek černý a okraje tyrkysové (něco jako NWN nápis).

_________________
▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬
Molly23 alias Mišák

▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 18:15 25. Feb 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 01:37 21. Feb 2008
Posts: 5869
Radši obráceně, černý sou fádní.

_________________
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 18:15 25. Feb 2011 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 01:12 27. Jan 2009
Posts: 289
S kvalitou sohlasim. Triko do 400,- je adekvátní cena na poměr aby něco vydrželo.
Co se týče, jak bylo již zmíněno, jsem zastáncem něčeho menšího. Viděl bych to jak to na trikách bývá - na levém poprsí - znak a nápis Thalie.
Co se týče barvy: preferuji černo-červenou .. či .. červenou-černou.

_________________
-speck- : Yitro Al Zakkai
Necrooo: Rot´Jare, Verens
-darkvision- : Izzrar Zau'ndar pan všemocný kolující v tělech mnoha drowů


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 19:23 25. Feb 2011 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 13:55 05. Oct 2008
Posts: 1491
Optám se kamaráda z Varnsdorfu a dám vědět.

_________________
Jake Buchar, Kybernautický detektiv
A když se to těm ouřadům na radnici nelíbí, můžou si strčit do tý svý zazobaný zadnice tenhle prostředníček a tak hluboko, až budou pištět jako prasata na líbánkách!

Azhael Morten Hbitý tiefling s vyššími zájmy, uctívač Helgarona a prince pekla Astarotha
Grombo Omborg Vychytralý půlkork s velikými ambicemi, PRASOBIJEC


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 19:24 25. Feb 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
uhm, ale já to triko vážně chci :( a vím jistě, že se na ten sraz nedostanu letní..ale protě ho chci :D chci v něm spát a chodit na tělák jéé je je takže mi je zcela jedno, hlavně at je obrovský :D

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 19:44 25. Feb 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 16:25 16. Nov 2008
Posts: 6579
Location: Praha
Ono to vážně není lehké téma, každý si totiž pod pojmem "hezké tričko" představí něco jiného.
Jsou takoví co si představí těžší bavlněné tričko s vyšívkou na levém poprsí a pak jiní co mají rádi styl trička ala Shelton z Big Bang Theory.
Navíc my co pracujeme a můžeme si dovolit pustit nějakou tu korunu z kapsy bokem občas zapomínáme na mladší školou povinné hráče, kteří už těch korun na pouštění moc nemají.
Navíc by jsme měli pamatovat i na naše "holky". Byť je Thalijská herní komunita převážně mužská (sorry holky, je to tak i když tomu leckdy osazení postav ve hře či hrané projevy citů a zaláskovaných vzplanutí nenapovídají), ženská trička jsou fakt jiná a holka si málokdy na sebe navlíkne nepadnoucí pánské triko aby vyrazila do obchodu.
A fakt pochybuju že holka prahne po tričku, které nemá proč obléknout - i když jedna moje teorie tvrdí: "v něčem ty ženské přece vařit/uklízet/prát/žehlit musí ne?"

//Odbočka: divné že? Chlap si navlíkne tričko protože se chce obléct, žena si ho obleče protože se chce líbit. Chlap málokdy přemýšlí nad tím jestli mu tričko padne k botám, úroveň vkusu je zde spíše obvykle na bodu: "těch skvrn od jídla je tam už asi fakt hodně". Ale nejsem ženská tak mě žádné řešení pro něžné pohlaví nenapadá, snad se k tomu vyjádří nějaká emancipovaná bojovnice a hezky nám vysvětlí co a jak.//

Já třeba nezavrhuji ani tu nejjednodušší variantu, tj. levné triko s jakýmkoliv obrázkem či textem, leč takové triko si asi do práce posléze nevezmu a jak řekl KaTo: Jen to skončí ve skříni. Útěrek na prach či hadrů není nikdy dost, ale upřimně, jsem holt ten pracující, kačku mám a kvalitu chci, stejně jako chci tričko které si budu moct obléct i když půjdu do kina nebo na nákup, aniž bych se cítil jako exot či socka. (což sice vzhledem ke stavu mého šatníku dost vybočuje z normálu ale prostě hezkých prostých triček které jsou příjemné, jednoduché a zajmavé není nikdy dost)

Jsem zvědavý na nějaké první vlaštovky co se zkušeností s firmami týče apod...

_________________
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tričko "Thalie"
PostPosted: 19:59 25. Feb 2011 
Offline
DM adept
User avatar
 Profile

Joined: 23:26 18. May 2010
Posts: 2581
No mě teď napadla varianta.. nechat udělat jen Thalijské nažehlovačky.. prostě vymyslet co bysme chtěli.. a triko si každý koupí dle libosti. Jak říkal Bahňák.. když už bych to tričko měla.. chtěla bych si ho vzít občas mezi lidi :biggrin:
Berte to jako další možnost :wink:

_________________
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 95 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits