Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:56 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 20:05 24. Sep 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Vrátit pár lokací. Ale ST byla beztak o větší snaze o RP než je nyní. Tak neremcejte a běžte místo creepu tvořit! :lol:

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 20:11 24. Sep 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
Jo beztak máte plné trezory. Udělejte turnaj nebo něco pro nižší lvly :P

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 15:48 25. Sep 2018 
Offline
Obyvatel
User avatar
 Profile

Joined: 21:55 13. Feb 2013
Posts: 145
Me osobne brani vratit se ke hre za prve cas a za druhe buildy. Ted navic nelze pouzit ani tech par, co jsem po nekom vyskemrala. Pro rp neni build zas tak podstatny, na druhou stranu nechci, kdyz uz se nejakeho ,,expeni,, zucastnim, mit naprosto nepouzitelnou postavu, ktera nebude zadnym prinosem pro skupinu.

To me privedlo k napadu zalozit odkaz na neco jako ,,zakladni buildy,,. Sikovnejsi a technicky zdatnejsi hraci by tam mohli umistit takto predtvorene buildy napr. Archetyp carodej, bojovnik, zlodej, bard apod. Treba by to pomhlo i jinym hracum a mohlo by to ulehcit zacatek hry pro ty, co se neorientuji. Prosim, zvazte to :)

Problem vidim i v mnozstvi hracu. Prijde mi zbytecne se delit na dve skupiny povrch/ podtemno, myslim, ze v tomto stavu to neni pro hru nijak obohacujici. Ac realie podtemna jsou sivce super, nevratila bych se tam, protoze v nem na NT chybelo rp deni, ktere nekdy nebylo ani na povrchu.

_________________
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI

Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 15:51 25. Sep 2018 
Offline
Rytíř
User avatar
 WWW  Profile

Joined: 14:04 24. Jul 2011
Posts: 525
Location: In your mind
Niareta wrote:
Me osobne brani vratit se ke hre za prve cas a za druhe buildy. Ted navic nelze pouzit ani tech par, co jsem po nekom vyskemrala. Pro rp neni build zas tak podstatny, na druhou stranu nechci, kdyz uz se nejakeho ,,expeni,, zucastnim, mit naprosto nepouzitelnou postavu, ktera nebude zadnym prinosem pro skupinu.

To me privedlo k napadu zalozit odkaz na neco jako ,,zakladni buildy,,. Sikovnejsi a technicky zdatnejsi hraci by tam mohli umistit takto predtvorene buildy napr. Archetyp carodej, bojovnik, zlodej, bard apod. Treba by to pomhlo i jinym hracum a mohlo by to ulehcit zacatek hry pro ty, co se neorientuji. Prosim, zvazte to :)

Problem vidim i v mnozstvi hracu. Prijde mi zbytecne se delit na dve skupiny povrch/ podtemno, myslim, ze v tomto stavu to neni pro hru nijak obohacujici. Ac realie podtemna jsou sivce super, nevratila bych se tam, protoze v nem na NT chybelo rp deni, ktere nekdy nebylo ani na povrchu.


Jestli jde jen o Build mužeš si ho opět vyškemrat

_________________
Gorag - Neuvěřitelna sila, žadna inteligence. -_Lost_-
Eliathar Elereth - Ten jenž vždy z nervozni v přitomnosti ženy -_R.I.P v Ivory_-
Adriel Bathor Vavelden - Brambory to je moje!
Rhael Etriss - Smrt je jen další začatek


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 15:55 25. Sep 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
U mě jsi sice neškemrala, ale klidně něco nabídnu, napiš do PM 8)

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 15:57 25. Sep 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydí :) a nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak. :)

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 16:16 25. Sep 2018 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Puxina wrote:
Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydí :) a nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak. :)

Já budu sepisovat časem. Potíž je že mi všichni říkaj že moje buildy popírají RP. :(


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 16:22 25. Sep 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 14:39 27. Aug 2013
Posts: 2521
Shaman88 wrote:
Puxina wrote:
Já se vcelku divím že třeba v sekci buildy nejsou vypsané nějaké základní buildy. Že to tam ještě nějaký nadšenec nenapsal. Asi se hráči stydí :) a nebo spíš nechcou prozrazovat své buildy a tak. :)

Já budu sepisovat časem. Potíž je že mi všichni říkaj že moje buildy popírají RP. :(


Build může popírat RP? RP okecáš téměř jakkoliv :D

Ale možná taky něco sepíšu, když se mi bude chtít :) Sice to bude možná naprd, ale uvidí se ;)

_________________
Abigaill Moon - střelená, praštěná...no dobře prostě vtipkující drobná elfina - princezna Abi

Mireia Chica de Guerra Vasquez - vysoká bojovnice z ciziny s falchionem většinou držící flašku alkoholu - Mireia

Lucka Jehlička - malá hobití druidka s medvědem v kapse - Lucka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 16:57 25. Sep 2018 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 17:24 04. Jan 2016
Posts: 400
Když jsem tu před dvěma lety začínal, bylo času spoustu. Teď už ho je znatelně méně, takže se to na mé aktivitě projevilo. Ale hraju. Poslední dobou opět častěji.
Buildy jsem vyškemral od Nalkanara - musím podotknout, že to nedalo tolik práce a jako člověk, který dokáže vysosat z mechaniky téměř maximum a ještě do toho zahrnout i konkrétní požadavky je nedocenitelný.
Tipy na záchranu Thalie? Nemám. Nejsem přesvědčený o tom, že by thalie potřebovala nějak zachraňovat. Funguje. Hráčů je sice nejspíš méně než v době vzniku, ale holt to je stará hra a žánr, který už dnešní hráče příliš neosloví. Asi by to chtělo více aktivity ve hře. A k tomu je potřeba jen hrát. Samozřejmě by to chtělo i aktivní DM, ale ti se opět rekrutují z řad hráčů. Takže chcete zachránit Thalii? Hrajte :-)

_________________
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 18:53 25. Sep 2018 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
A co přesně checte zachraňovat? Hráči hrajou tka je nechte hrát. Nejhorší jsou rytíři v nablýskané zbroji na bílém koni, o které se nikdo neprosil. Většina takových "záchran" umí spolehlivě zabít hráčskou základnu, která se tady s NT 2.0 vcelku obnovuje.

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 19:47 27. Sep 2018 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 17:36 27. Jul 2011
Posts: 1152
Location: Stod
já bych byla třeba pro aby se zrušili frakce na jednu stranu, stejně jsou to nepřátelé a takovej špion taky není špatnej ve městě nebo poblíž města. nás je dole fakt málo a nevypadá to že by se chtěli vrátit

_________________
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tipy na záchranu Thálie ?
PostPosted: 08:37 28. Sep 2018 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
"Záchrana" Thalie je dle mého hlavně v rukou hráčů. Aktivní DM, RP hráči, ale především přátelé/spoluhráči mohou podobný koncept podržet mnoho let. Snaha o "dokonalejší" balanc, systémové možnosti a úprava dungeonů může pomoci, ale i uškodit, ve výsledku však nezmůže všechno. Dnešní online světy nabízí mnohem lepší herní zážitky, systémové možnosti a grafiku. Za pár let bude nwn dvacet let starou hrou. Snaha udržet Thalii díky lepšímu systému mi příjde podobná, jako snaha udržet území afrických domorodých kmenů díky lepším oštěpům (ono to proti těm puškám stále nějak nejde... chce to ještě lepší oštěp!). Je si třeba uvědomit, co je tu unikátní a má opravdovou cenu. Za mě to jsou reálie, komunita, a RP zaměření serveru. Mít dobrou fungující mechaniku není od věcí, ale pokud mi půjde jen o tyto věci, mám možnost využít stovky herních titulů, které mají full time profíky zabývající se balancováním, novým obsahem atd... Nevymýšlejme tedy druhé wowko, Blizz ho bude mít vždycky mnohem lepší, raději se zaměřit na to, čím může Thalie opravdu konkurovat. Nejvíc odchodů/příchodů hráčů měla vždy na svědomí zdejší komunita, proto bych si ji dovolil postavit na první místo. Podle mě budoucnost Thalie určí vývoj vztahů tým vs. tým, tým vs. hráči, hráči vs. hráči. Vyjádření vztahů se dá najít ve více rovinách, od dobré komunikace, vcítění/pochopení tužeb a probémů druhé strany atd...


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 27 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits