Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 15:56 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 
Author Message
 Post subject: Tento předmět nelze vybavit
PostPosted: 20:06 31. Mar 2021 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 14:18 27. Apr 2014
Posts: 66
U postavy s UMD, nelze vybavit kouzelnickou hůl, i když má UMD dostatečně vysoké (hůl sama o sobě je v inventáři bílá). Po vzetí do ruky se automaticky vrátí do inventáře a vypíše se hláška: "Tento předmět nelze vybavit".

Edit: Doplním povolání Bard. Měl by umět nosit simple zbraně, jen nevím jestli se to vztahuje i na magické hole.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tento předmět nelze vybavit
PostPosted: 21:17 31. Mar 2021 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 00:41 29. Apr 2008
Posts: 452
Progress wrote:
U postavy s UMD, nelze vybavit kouzelnickou hůl, i když má UMD dostatečně vysoké (hůl sama o sobě je v inventáři bílá). Po vzetí do ruky se automaticky vrátí do inventáře a vypíše se hláška: "Tento předmět nelze vybavit".

Edit: Doplním povolání Bard. Měl by umět nosit simple zbraně, jen nevím jestli se to vztahuje i na magické hole.


Taky jsem se tomu divil, a proto jsem se zeptal Shamana. Vyjádření zasílám níže. :)

Shaman wrote:
Ano došlo ke změně. Používání magických předmětů nyní funguje pouze na spotřební předměty, a u výbavy jen na omezení přesvědčení. Omezení na povolání je nyní absolutní. Je to aspekt pro další vyvažování mechaniky a světa, kdy dostupná výbava bude jedním z aspektů výhodnosti povolání kromě samotné mechaniky povolání.

Shaman

_________________
Rashed - Malý uličník.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tento předmět nelze vybavit
PostPosted: 21:51 31. Mar 2021 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 14:18 27. Apr 2014
Posts: 66
Lashek wrote:
Progress wrote:
U postavy s UMD, nelze vybavit kouzelnickou hůl, i když má UMD dostatečně vysoké (hůl sama o sobě je v inventáři bílá). Po vzetí do ruky se automaticky vrátí do inventáře a vypíše se hláška: "Tento předmět nelze vybavit".

Edit: Doplním povolání Bard. Měl by umět nosit simple zbraně, jen nevím jestli se to vztahuje i na magické hole.


Taky jsem se tomu divil, a proto jsem se zeptal Shamana. Vyjádření zasílám níže. :)

Shaman wrote:
Ano došlo ke změně. Používání magických předmětů nyní funguje pouze na spotřební předměty, a u výbavy jen na omezení přesvědčení. Omezení na povolání je nyní absolutní. Je to aspekt pro další vyvažování mechaniky a světa, kdy dostupná výbava bude jedním z aspektů výhodnosti povolání kromě samotné mechaniky povolání.

Shaman


Díky za info. Tak to mám s holí smůlu:)


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Tento předmět nelze vybavit
PostPosted: 06:21 01. Apr 2021 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Progress wrote:
Díky za info. Tak to mám s holí smůlu:)


To není dobrý přístup. Chybí ti magické hole pro bardy, napiš pro jaký typ postavy chceš a co přesně od toho očekáváš. A nějaké takové předměty přidáme.
Předměty na Thalii vždy vznikali tak že je někdo chtěl, tedy dělali se cíleně pro určité typy postav.... Když byly v týmu hráči trpaslíků tak vzniklo masivně více seker, kladiv a podobně....

Já se snažím víceméně o vyvažený pohled na předměty a často řeším podporu i pro minoritní typy postav, ale třeba hůl pro barda mě nenapadla. Tedy pokud nemyslíš hůl pro pána smrti - ta se do hry brzy dostane.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 4 posts ] 

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits