Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 18:38 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 3210 posts ]  Go to page Previous  1 ... 210, 211, 212, 213, 214  Next
Author Message
 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 22:20 17. May 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
BlueOne wrote:
Ono i vlastně taková obecnější vize, kam tým směřuje, na co se víc soustředí, by nebyl špatná a nedala by se hráčema tolik napadnout, nebo-li nemusela by říkat nic konkrétního.

Ono je teď možná trochu znát, že se tým soustředí více na úpravu povolání, buildů atp, a RP věci jdou do pozadí, ale chápu, že máte prostě nějakou danou linii a postupně jedete a je toho hodně.

Rád bych se zeptal, jestli je to možné zodpovědět:
1) kdy bude opraven Feat Sebrat (který podle mě hraje docela roli v RP)?
2)A někde jsem četl, že do budoucna se půjdou naučit jazyky, chystá se to až někde ve finálních vzdálených úpravách, nebo to máte někde na seznamu třeba? :)

Děkuji!

1) Podívám se na to přednostně.
2) Jazyky aktuálně ve hře jsou, jediné co není je přímé jejich učení systémem, nicméně DM to zvládne obejít. Ale na efektivnější napojení na systém, kdy např. obchodníci budou komunikovat jen v konkrétním jazyce (resp. nenabídnou obchod nebo služby...), na to si budeš muset počkat.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 22:35 17. May 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Super, děkuji za odpovědi :)

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 18:31 01. Jun 2020 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 18:54 20. Dec 2009
Posts: 1086
Tak mne napadlo

Jak je to se sběrem různých plodin a květin? Je to v plánu?

_________________
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 18:33 01. Jun 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Luelle wrote:
Tak mne napadlo

Jak je to se sběrem různých plodin a květin? Je to v plánu?

V hodně dalekém plánu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 08:22 02. Jun 2020 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 22:02 12. Mar 2010
Posts: 4748
Location: Kahzet, město smlouvy
Plánuje se zase alchymie?

_________________
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 10:37 02. Jun 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Derken- wrote:
Plánuje se zase alchymie?

Definuj alchymii.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 14:19 02. Jun 2020 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 22:02 12. Mar 2010
Posts: 4748
Location: Kahzet, město smlouvy
Shaman88 wrote:
Derken- wrote:
Plánuje se zase alchymie?

Definuj alchymii.


Sbírání bylin, trofejí a surovin za účelem vytvoření lektvarů/obvazů/prášků/bomb/jedů atp.

_________________
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 08:16 03. Jun 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
Derken- wrote:
Sbírání bylin, trofejí a surovin za účelem vytvoření lektvarů/obvazů/prášků/bomb/jedů atp.

V takovém formátu ne.
Dílčí věci budou řešené, ale ne v rámci nějakého craftu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 09:08 14. Aug 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Je možnost v případě, že postava jede na koni, zvýšit její sílu? Myslím, že toto bylo na Kandelábrii. Má to myslím dost dobré IC opodstatnění a především toho postava víc uveze, což také dává smysl.

A další věc, nevím už kam jsem to psal, ale když PC zemře, jeho tělo je na pvrchu relativně krátkou dobu, ani ne půl hodiny. Mohlo by se to prodloužit? Alespoň trochu? Přijde mi to dost krátká doba na to, postavu zachránit, případně prodloužit možnost, že ji někdo najde?

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 09:39 14. Aug 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
BlueOne wrote:
Je možnost v případě, že postava jede na koni, zvýšit její sílu? Myslím, že toto bylo na Kandelábrii. Má to myslím dost dobré IC opodstatnění a především toho postava víc uveze, což také dává smysl.

A další věc, nevím už kam jsem to psal, ale když PC zemře, jeho tělo je na pvrchu relativně krátkou dobu, ani ne půl hodiny. Mohlo by se to prodloužit? Alespoň trochu? Přijde mi to dost krátká doba na to, postavu zachránit, případně prodloužit možnost, že ji někdo najde?

Systém kolem koní čekají úpravy, které se tohoto velmi lehce dotknou. Zvýšení nosnosti dává smysl, zvýšení síly ne.

Půlhodinový interval smrti podporuje lehce náhodné objevení ale brání vzniků dalších paradoxů smrti, navíc lidem brání aby byt jen podvědomě uvažovali o nějakém větším podvádění při volání o pomoc jiným hráčům. Myslím že jsme postihy za smrt snížili natolik že již to není věc co vymaže hráči měsíc hraní, jak tomu bylo v minulosti.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 09:51 14. Aug 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Shaman88 wrote:
Systém kolem koní čekají úpravy, které se tohoto velmi lehce dotknou. Zvýšení nosnosti dává smysl, zvýšení síly ne.

Půlhodinový interval smrti podporuje lehce náhodné objevení ale brání vzniků dalších paradoxů smrti, navíc lidem brání aby byt jen podvědomě uvažovali o nějakém větším podvádění při volání o pomoc jiným hráčům. Myslím že jsme postihy za smrt snížili natolik že již to není věc co vymaže hráči měsíc hraní, jak tomu bylo v minulosti.


Jo, nedošlo mi, že se dá zvýšit nosnost a nemusí se zvyšovat síla. Pak super!

No je fajn, že smrt už tolik "nebolí", ale já bych si třeba raději, aby smrt bolela víc (pak by hráči tolik nechcípali a třeba by trochu přemýšleli nad smrtí a měli by větší pud sebezáchovy), ale aby tělo bylo delší dobu na povrchu. Ale toť jen můj názor.
Nicméně jde mi o to, že máš třeba výpravu ve skupince. Postava A umře, skupina se stáhne a než se znovu pokusí zachránit postavu A, tělo už tam není. Teď jak to RP vysvětlit, když ti všude po dungu tlejí x let staré mrtvoly. Tak ideálně to moc neodehrávat - nicméně výprava je u konce, svitek oživení k ničemu, protože důležitá postava pro výpravu je pryč a vlastně IC postavy ani nemaj tucha kde...

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 09:58 14. Aug 2020 
Offline
Rytíř
 Profile

Joined: 19:45 13. Jan 2012
Posts: 599
Ja jen k lepsimu pochopeni situace, to se povedlo v nejakem urcitem dungu? Problem se zmizenim tela ve skupince aspon u me nikdy nebyl. Ten koho nehoni potvory jde vetsinou pro telo.

_________________
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 09:59 14. Aug 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
BlueOne wrote:
No je fajn, že smrt už tolik "nebolí", ale já bych si třeba raději, aby smrt bolela víc (pak by hráči tolik nechcípali a třeba by trochu přemýšleli nad smrtí a měli by větší pud sebezáchovy), ale aby tělo bylo delší dobu na povrchu. Ale toť jen můj názor.
Nicméně jde mi o to, že máš třeba výpravu ve skupince. Postava A umře, skupina se stáhne a než se znovu pokusí zachránit postavu A, tělo už tam není. Teď jak to RP vysvětlit, když ti všude po dungu tlejí x let staré mrtvoly. Tak ideálně to moc neodehrávat - nicméně výprava je u konce, svitek oživení k ničemu, protože důležitá postava pro výpravu je pryč a vlastně IC postavy ani nemaj tucha kde...

Tak stáhnutí na víc než půl hodiny je moc. Překvapí konkrétní spawn, dá se nepřítel odládat a spojenec oživit. Půlhodina by měla stačit.

Kdyby to bylo déle hrozili by RP paradoxy jako že celá skupina zemře, jen někteří přejdou přes dabla, vzhledem k tomu že si nepamatují že na výpravě byli tak jdou na ni znovu i bez členů co neprošli před dabla, a najdou tam jejich těla tak si je oživí a jdou dál.... a podobně.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 10:20 14. Aug 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Rozumím tak to už je o tom, že tu jsou nějaká pravidla, která je potřeba dodržovat a nepodvádět, jako u všeho.
Z mé zkušenosti ta půl hodina prostě nikdy nestačila a mrzí mě, že se na RP serveru kroutí RP realita hry kvůli tomu, aby šlo hůře podvádět. Ale respektuji rozhodnutí týmu.

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 10:45 14. Aug 2020 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 02:09 21. Jan 2010
Posts: 52
Shaman88 wrote:
Tak stáhnutí na víc než půl hodiny je moc. Překvapí konkrétní spawn, dá se nepřítel odládat a spojenec oživit. Půlhodina by měla stačit.

Kdyby to bylo déle hrozili by RP paradoxy jako že celá skupina zemře, jen někteří přejdou přes dabla, vzhledem k tomu že si nepamatují že na výpravě byli tak jdou na ni znovu i bez členů co neprošli před dabla, a najdou tam jejich těla tak si je oživí a jdou dál.... a podobně.


Nezabránilo by podobnému zneužívání nastavit přechod přes Peklo pro postavu náročnější než zvednutí pomocí "Oživ mrtvého"?
Na tebou popisované situaci nevydím chybu v tom, že tam najdou těla, ale v tom, že se tam hrnou hnedle poté, co jim duše potrhal ďábel.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3210 posts ]  Go to page Previous  1 ... 210, 211, 212, 213, 214  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits