Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 15:56 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 3210 posts ]  Go to page Previous  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214  Next
Author Message
 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 17:14 04. Mar 2019 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
V průběhu týdne se na to zkusím podívat.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 21:37 04. Mar 2019 
Offline
Rytíř
User avatar
 Profile

Joined: 09:15 21. Jun 2007
Posts: 508
Location: Morava
Na Thálii mi chybí Krynské hory , ty hory pokryté sněhem s ledními medvědy a alaniskými tygry , a chybí mi tam ten klasický sběr plodin.

_________________
Menhiri Dierta


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 22:17 04. Mar 2019 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:23 30. Apr 2007
Posts: 4706
Location: Gremliní nora pod sněhem
K severu se přiklánim. Taky mi chybí.. To fakt nejde vzít ty starý lokace a "plácnout" je do nt? jsem netechnická, ale ja bych děsně ráda zase vypadla na ten starej sever,měl hrozně fajn lokace

_________________
Nieninquë - legenda
Lilien - magie, magie, magie

Keep talking I'm analyzing you.

,,Halapartna is the way of život!" Lusignandnes, 12.8.2020, 23:53, Discord



Thalijský gremlin, creeper první třídy, neRP hráč, bílá vrána


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 23:27 04. Mar 2019 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 11:53 27. Sep 2009
Posts: 2551
I mně dost chybí Krynské hory. A ještě Eranina zahrada.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 01:02 05. Mar 2019 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 05:40 31. Jan 2008
Posts: 1829
A studánka v dorenském lese, kde nic nebylo a nikdo tam nechodil! A Rien si vždycky říkal o co všichni přicházíte.

_________________
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 20:01 02. May 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Nápad na Iluze. Alespoň pár. Je to naprostá neškodná, ale zároveň super RP věc. Ať už jen světýlka nebo nějaké iluze ledových bouří, či snad i zvuku - jsem absolutně pro cokoliv z toho. Napadlo mě to i v souvislosti s minimapkama a blouděním v dungách, kdy by se dala třeba značit cesta nějakou světélkující iluzí.

Každopádně jen nápad, jestli by to někdy do budoucna nešlo zvážit. Jak říkám, je to čistě RP věc a dělá to super atmosféru.

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 20:17 02. May 2020 
Offline
Velmistr
User avatar
 Profile

Joined: 18:54 20. Dec 2009
Posts: 1086
BlueOne wrote:
Nápad na Iluze. Alespoň pár. Je to naprostá neškodná, ale zároveň super RP věc. Ať už jen světýlka nebo nějaké iluze ledových bouří, či snad i zvuku - jsem absolutně pro cokoliv z toho. Napadlo mě to i v souvislosti s minimapkama a blouděním v dungách, kdy by se dala třeba značit cesta nějakou světélkující iluzí.

Každopádně jen nápad, jestli by to někdy do budoucna nešlo zvážit. Jak říkám, je to čistě RP věc a dělá to super atmosféru.



ANO ANO ANO

nesmysly! květinky, motýlci.. nebo třeba neškodná zvířata jako kočka a podobně...

to mi opravdu hodně chybí :)

_________________
Jedna Blondie vládne všem, jedna jim všem káže, jedna všechny přivede, do temnoty sváže.

„Nevěřím v boha, který netančí.“ — Friedrich Nietzsche


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 16:43 15. May 2020 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 02:09 21. Jan 2010
Posts: 52
Míry a váhy

Je to pěkné počtení, ale použitelné jsou pro mě jen počty. Dovedu si představit, co je 1 kus a tedy mám představu i o tuctech, kopách a podobně.
Naneštěstí to samé nemohu říci o délkách, plochách, hmotnostech ani objemech. Nenašel jsem žádný jasně daný příměr k reálným ani těm ve hře pozorovatelným měrám.

Bylo by možné doplnit nějak jednoznačně, které pojmy alespoň přibližně odpovídají těm reálně užívaným? Případně i co je nejblíže NwN libře (je to FUNT?) a kolik čeho má čtverec na minimapě?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 17:10 15. May 2020 
Offline
Urozený
User avatar
 Profile

Joined: 01:01 27. Aug 2011
Posts: 1517
zdech wrote:
Míry a váhy

Je to pěkné počtení, ale použitelné jsou pro mě jen počty. Dovedu si představit, co je 1 kus a tedy mám představu i o tuctech, kopách a podobně.
Naneštěstí to samé nemohu říci o délkách, plochách, hmotnostech ani objemech. Nenašel jsem žádný jasně daný příměr k reálným ani těm ve hře pozorovatelným měrám.

Bylo by možné doplnit nějak jednoznačně, které pojmy alespoň přibližně odpovídají těm reálně užívaným? Případně i co je nejblíže NwN libře (je to FUNT?) a kolik čeho má čtverec na minimapě?

Něco se dá najít zde:
viewtopic.php?f=109&t=8717
rozměry čtverce na minimapě tam ale nejsou

_________________
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 17:12 15. May 2020 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Pokud se nepletu, tak sekci "Míry a váhy" tvořil Žorž a ve svém nadšení se snažil pokrýt, co nejvíce historicky užívaných měr a vah. Pro potřeby hry je to mimo. Někde však tuším rozepsal přesnější určení. Ještě se nabízí sekci zrušit, resp. úplně předělat a omezit se jen na jednotky užívané tradičně ve hře (coul, sáh, míle, měšec, libra).

EDIT: Olwen mě předběhla a očividně to přepočítával Goran. Mea culpa.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 18:52 15. May 2020 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 02:09 21. Jan 2010
Posts: 52
Kdo nehledá dostatečně, nenajde. Díky.
Kdyby se našla chvíle, na stránkách je taková informace dostupnější než tady.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 16:33 17. May 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Jen takový nápad, asi víceméně na tým:

Co založit vlákno, kde byste měli rozepsané plánované změny, updaty atp. Vím, že nemůžete vědět, kdy přijdou, nebo nemůžete přesně vědět jaké přijdou.
Pokud však víte, že plánujete (příklad:) řemeslo magických svitků, magické komponenty, upravu druidích proměn, přidání nových zbraní... atp., dalo se by se to dát do přehledného veřejného seznamu, kde by se to řadilo podle priority? Tím by hráči tušili, jaká změna přijde (případně by se mohlo doplňovat datum, když by tým věděl, kdy ta změna má přijít).

Hráči by se tak mohly připravit na změnu a změny by je tolik nepřekvapili.
Otázka, aby se nerozpoutala vášnivá debata na téma budoucích změn - nicméně při každé změně se koukám debata jakási stejně otevře.

Jen tedy takový návrh, zda by to nebylo přehlednější a pro obě strany nakonec i jednodušší.

EDIT: Hlavně by se pořád hráči neptali, co tohle a tamto a věděli by, že to plánujete nebo máte zkrátka v seznamu :)

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 17:40 17. May 2020 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
BlueOne wrote:
Jen takový nápad, asi víceméně na tým:

Co založit vlákno, kde byste měli rozepsané plánované změny, updaty atp. Vím, že nemůžete vědět, kdy přijdou, nebo nemůžete přesně vědět jaké přijdou.
Pokud však víte, že plánujete (příklad:) řemeslo magických svitků, magické komponenty, upravu druidích proměn, přidání nových zbraní... atp., dalo se by se to dát do přehledného veřejného seznamu, kde by se to řadilo podle priority? Tím by hráči tušili, jaká změna přijde (případně by se mohlo doplňovat datum, když by tým věděl, kdy ta změna má přijít).

Hráči by se tak mohly připravit na změnu a změny by je tolik nepřekvapili.
Otázka, aby se nerozpoutala vášnivá debata na téma budoucích změn - nicméně při každé změně se koukám debata jakási stejně otevře.

Jen tedy takový návrh, zda by to nebylo přehlednější a pro obě strany nakonec i jednodušší.

EDIT: Hlavně by se pořád hráči neptali, co tohle a tamto a věděli by, že to plánujete nebo máte zkrátka v seznamu :)

Ono se to zdá fajn nápad, ale historie úprav v kombinaci s mentalitou českých hráčů to úplně drtí.
Vím, že na zahraničních světech bývá něco takového obvyklé a tým v rámci vývojového plánu komunikuje dost otevřeně.
Jenže tady pro nás to má 2 velmi nepříjemné důsledky:
1) Změny, které děláme nyní jsou součástí dlouhodobého plánu, resp. vize která tento plán definuje a sjednocuje a i v rámci samotného týmu, který na tomto pracuje trvalo vyjasnění vize a sjednocení poměrně dlouhý čas (protože je to vize né úplně standardní, a dost věcí bude prostě jinak než dost lidí zná). Ted když vše funguje jak má a tým pracuje jako jeden muž, tak bych se nerad dostal do situace kdybychom museli zásahy obhajovat a dále řešit... připadalo by mi to jako ztráta toho málo času co na vývoj máme.
2) Historicky se ukázalo že naši a obecně čeští hráči jsou vyloženě zaujati k postavám jako svému majetku a hodně změn, které přišly nebo ještě příjdou nesou velice těžce jako zásah do svých postav - svého majetku. Zatímco ty píšeš že by se na změnu připravili, tak spíše opak je pravdou - většinou to dopadne tak že hráči prostě přestanou hrát a čekají až bude úprava provedena protože do té doby to pro ně nemá smysl..... a to je to co rozhodně nechceme.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 18:11 17. May 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Aha, to dává smysl. Zřejmě to vidím jinak a věřím, že tohle máte ozkoušený a české hráče znáte lépe.

Na druhou stranu zase by bylo lepší vědět, že například magické komponenty jsou jistou přípravou na další magický craft. Třeba.

Ale jestli jste přesvědčení, že by to přineslo spíše víc problémů než užitku, pak není o čem.

Díky za odpověď! :)

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
PostPosted: 21:03 17. May 2020 
Offline
Měšťan
User avatar
 Profile

Joined: 14:49 08. Feb 2020
Posts: 159
Ono i vlastně taková obecnější vize, kam tým směřuje, na co se víc soustředí, by nebyl špatná a nedala by se hráčema tolik napadnout, nebo-li nemusela by říkat nic konkrétního.

Ono je teď možná trochu znát, že se tým soustředí více na úpravu povolání, buildů atp, a RP věci jdou do pozadí, ale chápu, že máte prostě nějakou danou linii a postupně jedete a je toho hodně.

Rád bych se zeptal, jestli je to možné zodpovědět:
1) kdy bude opraven Feat Sebrat (který podle mě hraje docela roli v RP)?
2)A někde jsem četl, že do budoucna se půjdou naučit jazyky, chystá se to až někde ve finálních vzdálených úpravách, nebo to máte někde na seznamu třeba? :)

Děkuji!

_________________
Nimoen Nera


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 3210 posts ]  Go to page Previous  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits