Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 12:38 15. May 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 142  Next
Author Message
 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 07:34 21. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 07:56 21. Aug 2011 
Offline
DM adept
User avatar
 Profile

Joined: 23:26 18. May 2010
Posts: 2581
kokosak wrote:
Vadí mi animace pro modlení. Mnohem radši bych klidné sepnutí rukou, než mlácení hlavou o zem ve stylu Allah Akbar. Teď se musím při systémový motlitbě schovávat, aby moje postava nevypadala jako úchyl.

Jojo.. to dělám už rok a půl:) A když se nešlo schovat, vydávala jsem to za protahování zad a podobně. Nebo jsem si psala do hvězdiček klidně se modlí a popravdě ostatním do tellu i napsala ať tu animaci ignorují. Takže se připojuju s žádostí o změnu.

_________________
Kieran a Desmin Hanifah Ardian
Layla Morwinyon Mirima
Farah Al Marfa - NPC

https://www.youtube.com/watch?v=21ANYDbFDNQ


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 11:21 21. Aug 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 23:28 05. Feb 2010
Posts: 3017
Máte Alláhuakbaroidní povolání no... 8)

_________________
Vojen Bouřný
„Hudba je klíč k ženskému srdci.“

horlivý bojovník za krásu a estetično
ʇoıpı ɐ ʇuɐɹoubı ýuןsʎɯoɹoɥɔ ýusnʞʌǝu


Balík kompletní bardské hudby - funkční a správný ke stažení


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 15:37 21. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:37 08. Aug 2008
Posts: 6885
Location: Praha
Taky jsem za změnu. Prosím, prosím. Nebo jestli by se to dalo třeba zvolit...?

_________________
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:51 21. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Rozmazlenci! Drowí bič na vás!! To vás naučí se SPRAVNE modlit! :twisted: :twisted: :twisted:
P.S.
Taky se té animaci "alláhu, dej nám vláhu" motlitbě u kleriků musím smát a přimluvil bych se za její změnu nebo volbu výběru.
Hrdý kněz, rovnostářského boha a plazí se po zemi jako nejšpinavější otrok Xian :) .

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:33 22. Aug 2011 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:23 28. Apr 2007
Posts: 1055
Location: Plzeň
To uz sem taky navrhoval, kdyz se zas muj Barbar modlil jak nejakej knez :mrgreen:
Animace "krec" idealni :twisted:

_________________
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 13:25 28. Aug 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
Nove rozdělovani XP v partě....když jdu sam třeba na obry na 15 lvl dostavam za ně až 60 xp.Když jdem dva,rozdil 1 lvl..tzn 15 a 16 tak každy dostanem max tak 18 xp. Je to trošku demotivujici chodit v partě a taky dost nechapu proč to takle někdo nastavil? Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 15:56 28. Aug 2011 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 20:10 03. May 2010
Posts: 70
Mě docela překvapili dvě věci ve hře a připadají mi hodně nelogické.

1) Když jsem přišel za kovářem co mi vyrobil zbran a chtel po něm opravu tak řekl, že to umí opravit jen NPC.

2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.

Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:28 28. Aug 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:37 02. Feb 2008
Posts: 2654
Location: Praha
Miking wrote:
2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.

Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....


Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.

_________________
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 22:00 28. Aug 2011 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Vypocet XP se ladi. V zasade potrebuju, aby to nekdo s partou otestoval se zapnutym debugem.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 02:39 29. Aug 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:37 08. Aug 2008
Posts: 6885
Location: Praha
Narsith wrote:
...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.


Máš s tím počítat.

_________________
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 06:47 29. Aug 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
J.F.Payne wrote:
Narsith wrote:
...když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.


Máš s tím počítat.


Tohle sand ani nebudu komentovat.

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 07:51 29. Aug 2011 
Offline
DM Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 21:02 21. Jun 2007
Posts: 4205
Narsith wrote:
Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.


Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.

Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.

Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.

_________________
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)

Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 08:00 29. Aug 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
LDamian wrote:
Narsith wrote:
Dalši věc je...a to mi už opravdu hru znechucuje,je když DMko se vtěli do bosse a bez jedineho slova jen tak bosse navbostuje tak že hrač nema proti němu šanci.Je to docela znechcujici pocit když pak v podsvěti koukma kolem sebe a přemyšlim co z toho dotyčne Dmko mělo ? A co z toho mam vlastně ja. Zustane mi jen podivna pachuť bezmoci a flustrace ze hry a myšlenka na to že to važně nema cenu tady hrat.


Tohle nemá smysl psát takhle obecně. Nejlepší je si to vyříkat přímo s oním DM, případně poslat PM s konkrétním popisem Rejtymu/Dengrasovi. A nebo když už to chceš z nějakého důvodu probírat na fóru, tak to popsat konkrétně (který dung, kdy, jaká parta), ať aspoň někdo pochopí, o jaké situaci vlastně píšeš.

Mimochodem většina těchle situací z pohledu DM vypadá trochu jinak a může se stát, že DM to připadalo naprosto v pořádku. Proto je to dobré probrat. Někdy se ukáže, že DM vážně neodhadlo situaci a sílu a udělalo chybu, jindy hráči prostě ignorovali co se děje a tvrdohlavě nabíhali do ztraceného boje nebo prostě měli hloupou taktiku a lamili. Někdy se také ukáže, že tam ani DM nebylo a hráče překvapilo prostě normální npc, které díky jinému složení party jednalo jinak. Je to jak kdy a pokud se z toho má něco vyvodit, tak je právě třeba to řešit konkrétně a přímo.

Takže když tak pošli prosím PM Rejtymu nebo Dengrasovi. Alespoň tím dáš skutečnou zpětnou vazbu a dozvíš se, co se dělo z pohledu DM.


Zajiste maš pravdu...ve většině připadu jde to připsat na vrub odlišneho chovani NPC...ale staly se i přiapdy kdy...no asi takle,ja už pro jistotu když jdu z zaklinačem na gorily tak než něco pošlu na mamku tak ji nabidnu banan nebo jablko. On jeden nikdy nevi že ? :) Takže se vždy u bosse kde předpokladam zasach DMka snažim před utokem něco zaerpit. Ted jde o to kdy a jak poznat že bosse neovlada vyši sila ?. Ale tohle je ta menši věc co mi vadi,spiše to nove děleni expu v partě.Je to opravdu nešťastně nastavene a velmi demotivujici :-/.

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 08:26 29. Aug 2011 
Offline
Poutník
 Profile

Joined: 20:10 03. May 2010
Posts: 70
Braenn wrote:
Miking wrote:
2) Když sem chtěl od zlatníka prsten odbratnosti+2 tak mi bylo zděleno že to neumí udělat levnějc jak NPC a dokonce ani za stejnou cenu. Je to prostě od hráče dražší.

Přece není záměrem, abych komunikoval jen s NPC postavami....


Zlatník NPC ti ale už neprodá prsten obratnosti +3 a výš, a k tomu se zlatník PC musí propracovat přes stádia výroby, které jsou holt nepříliš výdělečné. Takže jsi stále ve fázi, kdy se ti vyplatí kupovat od NPC, nicméně ve fázi dočasné.


nevím jak ostatní povolání ale kovář to takhle nemá. Vyrobí zbraň +1 a prodá ji hráči za 10k tak na tom neprodělá. Řešení bych viděl zdražit NPC zlatníky.

ps.: amulet obratnosti+3 má, prsten nevím.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 142  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits