Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 15:34 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Next
Author Message
 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 17:34 09. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 14:52 07. Jun 2010
Posts: 446
G-ladiator wrote:
Pokud DM těhotné postavy nějak regulují, je to jedině dobře.

Ono i to "odskočení si na výpravu" o matce něco vypovídá, protože výpravy by se podle mě neměly konat z nudy. Kdybych ve hře hrál rodiče-dobrodruha, tak by konflikt mezi rodinou a prací byl jedním z těch hlavních, co bych chtěl řešit. Není imo na škodu občas nějakou tu scénu s dítětem sehrát a nenechávat to jen "mimo scénu".

RP obohacuje, ale zároveň svazuje. Ne způsobem, který by něco znemožňoval, ale takovým, který má následky pokud se člověk "odváže" od role, kterou hraje.
Například teď hraju roli Dei-Anangova akolyty. To znamená, že bych nejspíš neměl běhat nahý a opilý po náměstí urážejíc vrchního inkvizitora. Udělat to můžu, ale bude to mít následky - nejspíš mi postavu zavřou a nedivil bych se, kdybych dostal nějaký postih ke kněžským schopnostem.
Stejně tak, pokud má někdo roli rodiče a tuto roli bude často něčím narušovat - výpravy, dítě vychovává chůva, atp. pak to bude mít taky následky - dítě nebude mít k rodiči tak vřelý vztah (zato k chůvě nebo druhému rodiči vztah o to silnější), bude se bouřit proti jeho přáním (víc než obvykle :) ), nebo může jít ve šlépějích svého otce/matky, ve snaze se k němu přiblížit,...

________________________________

Na to co si napsal můžu k rodičovství dodat jediné...? Cítíš se v pořádku?

Nezlob se na mě ale v reálu máš snad školky, jesle, školy děti nejsou s rodiči 365 dní v roce 24h denně - štěstí je pokud se matka dítěti věnuje první dva roky než musí do práce vydělávat hlavně pokud je samoživitelka...ty výpravy to je zaměstnání žádná kratochvíle - uvědom si jaké investice potřebuješ do craftu(jako do oficiálního řemesla) a stejně si tím normálně na žití nevyděláš....? Te´d si uvědom že když to srovnáš s dneškem byla by matka u alespon 4 letého dítěte defakto každý den 8 hodin pryč(v práci) a dítě lítá v trapu v jeslích ve školce a při velkém štěstí v soukromých jeslích...protože ta ženská musí nakoupit, doma taky uklidit, uvařit nejen sobě dítěti ale i chlapovi...a to se někdy se vším dohromady dost špatně kompiluje...

V případě tvého akolity - přišlo by mi vyloženě stupidní dávat mu postihy na magii a zavírat - prostě vyhodit z řádu a hotovo...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 17:42 09. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
wsweetjane wrote:
G-ladiator wrote:
Pokud DM těhotné postavy nějak regulují, je to jedině dobře.

Ono i to "odskočení si na výpravu" o matce něco vypovídá, protože výpravy by se podle mě neměly konat z nudy. Kdybych ve hře hrál rodiče-dobrodruha, tak by konflikt mezi rodinou a prací byl jedním z těch hlavních, co bych chtěl řešit. Není imo na škodu občas nějakou tu scénu s dítětem sehrát a nenechávat to jen "mimo scénu".

RP obohacuje, ale zároveň svazuje. Ne způsobem, který by něco znemožňoval, ale takovým, který má následky pokud se člověk "odváže" od role, kterou hraje.
Například teď hraju roli Dei-Anangova akolyty. To znamená, že bych nejspíš neměl běhat nahý a opilý po náměstí urážejíc vrchního inkvizitora. Udělat to můžu, ale bude to mít následky - nejspíš mi postavu zavřou a nedivil bych se, kdybych dostal nějaký postih ke kněžským schopnostem.
Stejně tak, pokud má někdo roli rodiče a tuto roli bude často něčím narušovat - výpravy, dítě vychovává chůva, atp. pak to bude mít taky následky - dítě nebude mít k rodiči tak vřelý vztah (zato k chůvě nebo druhému rodiči vztah o to silnější), bude se bouřit proti jeho přáním (víc než obvykle :) ), nebo může jít ve šlépějích svého otce/matky, ve snaze se k němu přiblížit,...

________________________________

Na to co si napsal můžu k rodičovství dodat jediné...? Cítíš se v pořádku?

Nezlob se na mě ale v reálu máš snad školky, jesle, školy děti nejsou s rodiči 365 dní v roce 24h denně - štěstí je pokud se matka dítěti věnuje první dva roky než musí do práce vydělávat hlavně pokud je samoživitelka...ty výpravy to je zaměstnání žádná kratochvíle - uvědom si jaké investice potřebuješ do craftu(jako do oficiálního řemesla) a stejně si tím normálně na žití nevyděláš....? Te´d si uvědom že když to srovnáš s dneškem byla by matka u alespon 4 letého dítěte defakto každý den 8 hodin pryč(v práci) a dítě lítá v trapu v jeslích ve školce a při velkém štěstí v soukromých jeslích...protože ta ženská musí nakoupit, doma taky uklidit, uvařit nejen sobě dítěti ale i chlapovi...a to se někdy se vším dohromady dost špatně kompiluje...

V případě tvého akolity - přišlo by mi vyloženě stupidní dávat mu postihy na magii a zavírat - prostě vyhodit z řádu a hotovo...

ehm ještě k tomu dodam...tohle je středověky svět a i Rp chovani by mělo tomu to obdobi odpovidat. Takže ve středověku žena klasicky přišla z pole...odrodila a druhej den se na to pole vratila z ditětem v košiku nebo na zadech.Kdyb tohle nudělala tak pochcipou všichni hladem. U bohatych rodin bylo samozřejmosti mit ne jednu ale několik chuv a matka se prakticky o ditě nestarala. To je to o čem jsem psal viz. v předešlem postu....chcete hrat RP středověkeho světa,neorientujete se v realich středověku a tahate sem realie moderniho světa.A to neni jen u těhotenstvi některeho ženskeho charaktetu,takovych přikaldu by se nešlo povicero.A nejen v RP hře.

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 17:51 09. Jul 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 17:56 09. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 14:52 07. Jun 2010
Posts: 446
Nalkanar wrote:
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?



Však já s postihy souhlasím...Sally je těhotná a zbroj nenosí...od chvíle co to ví nechodí ani na výparvy ani do boje dnes naposledy kovala a hotovo a to by ještě fyzicky mohla...:)

Mě vadily tady nesmysly o postihu za rodičovství které zřejmně není na každou minutu denně i ročně:)))))v souvislosti s chozením na výpravy což je tu jedinný smysluplný zdroj financí....)

Pokud mamka v šestém měsíci bojuje - byla bych pro potrat...přirozeně by to jinak stejně nedopadlo...nebo by si na tu možnost měla alespoň hodit kostkou...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:02 09. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
Nalkanar wrote:
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?

Ehm...pracoval jsi někdy na poli?...nemyslim jezdit traktorem,myslim poctivě rukama a motykou,tahat kameny,hazet vidlema seno na vuz a podobně,od slunka do slunka a po přichodu domu se ještě postarat o kupu harantu ?.Jasně chapu když je žena v nějakem šestem,sedmem měsici...i když moje manželka pracovala do osmeho měsice těhotenstvi a to měla rizikovy,když za ni přišli aby litala z koštětem po dilně tak si zatukala na čelo a poslala je do prčic...už tu zbroj by navlikat na sebe neměla.Ale jak řikam,realie toho to světa jsou středověke,a ve středověku se děla i jina zvěrstva než to že žena v sedmeem měsici navlekla na sebe kirys a vzala do ruky meč :)

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:09 09. Jul 2011 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Pole, les, stavba... cokoliv je potřeba, to dělám. Takže nepoučuj, vím co je to za svinstvo, ale pořád to není jako lítat ve zbroji a schytat pár opravdu nechutných ran. I když tu ránu zbroj chytí, tak to není jen tak jakože se usměješ a jdeš dál. Zamysli se nad tím.

Admins: možná by to stálo za rozdělení, protože to prasí diskuzi :mrgreen:

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:14 09. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 13:05 30. Jul 2009
Posts: 418
Nalkanar wrote:
Pole, les, stavba... cokoliv je potřeba, to dělám. Takže nepoučuj, vím co je to za svinstvo, ale pořád to není jako lítat ve zbroji a schytat pár opravdu nechutných ran. I když tu ránu zbroj chytí, tak to není jen tak jakože se usměješ a jdeš dál. Zamysli se nad tím.

Admins: možná by to stálo za rozdělení, protože to prasí diskuzi :mrgreen:


No vim i to jake je to litat ve zbroji a schytat par nechutnych ran :mrgreen: A o poli a sedlačině taky něco vim,i když jsem už drahně let zmlsany velkoměstem.
Jo maš pravdu..rozdělit,začiname to moc spamovat :wall:

_________________
ACC Bziik
Awken Nord-Nabručeny zaklinač,druh překrasne bardky Sally a hrdy otec
Robert Ness-Kněz na baterky
Dermond Meynolds-Chladně arogantni synek Kory a Falliona

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Všechno v životě se dá přežít,kromě smrti


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 18:55 09. Jul 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 01:53 05. Dec 2010
Posts: 4507
Location: Land Down Under
Braenn wrote:
1) Počet potvor, které vlastní auru strachu či podobnou věc.. U magických tvorů to chápu, ale proč to mají i potvory jako je Samice alansijského tygra, zvíře očekávatelně nemagické, prostě zvíře? Je nastavená tak, aby byla obtížná sama o sobě, vadí mi to v principu - docela ráda bych ti viděla víc normálních potvor , žádná magie.


Aura strachu nemusí přece nutně znamenat magický strach ne? Já bych teba asi ani v reálu nezůstal ledově klidný, vidět 150-ti kilovou tygřici jak se na mě žene. Stach přece neznamená nutně kouzlo, strach způsobí že se bojíš o svůj život, že ti těžknou nohy, svírá se ti hrdlo a existuje tisíc různých způsobů, kterými tohle docílit naprosto nemagickým způsobem. Řev predátorů tak obrovských, že ti jedním máchnutím tlapy zlomí vaz jako párátko já osobně považuju za docela spolehlivý způsob jak se vyděsit.

Naopak, když se zamyslíš nad kouzly, které způsobují strach, není to nic jiného, než takovou situaci vlastně v mysli oběti nasimulovat, zatímco taková samice tygra tohle má přirozené. Předpoklad že strach smaotný je magického původu je vlastně uplně převrácená logika ;)

_________________
Ignore list: Theogil I, Krysak, Koninho87, Kokosak, Grin, efu_redo

Pain is temporary. Victory is forever.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 19:05 09. Jul 2011 
Offline
Urozený
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:07 12. Nov 2008
Posts: 2163
Location: Praha
Quote:
Na to co si napsal můžu k rodičovství dodat jediné...? Cítíš se v pořádku?

Ano. Děkuji za optání :)

Quote:
Nezlob se na mě ale v reálu máš snad školky, jesle, školy děti nejsou s rodiči 365 dní v roce 24h denně - štěstí je pokud se matka dítěti věnuje první dva roky než musí do práce vydělávat hlavně pokud je samoživitelka...ty výpravy to je zaměstnání žádná kratochvíle - uvědom si jaké investice potřebuješ do craftu(jako do oficiálního řemesla) a stejně si tím normálně na žití nevyděláš....? Te´d si uvědom že když to srovnáš s dneškem byla by matka u alespon 4 letého dítěte defakto každý den 8 hodin pryč(v práci) a dítě lítá v trapu v jeslích ve školce a při velkém štěstí v soukromých jeslích...protože ta ženská musí nakoupit, doma taky uklidit, uvařit nejen sobě dítěti ale i chlapovi...a to se někdy se vším dohromady dost špatně kompiluje...

Nevím, Thalie mi dnešní moderní svět příliš nepřipomíná a nečekám, že by tam byly jesle nebo školy (tak jak se známe dnes).
Jde o to, že vydělávání na výpravách a obecně bojem, je záležitostí PC, které představují velmi malou část obyvatel. Zbytek si vydělává nějak jinak, normálně, bezpečněji - nevím, jestli je možné dostávat systémově plat za nějakou podobnou práci, řekněme písaře na radnici nebo něco takového. Že se nejde uživit craftem je škoda (sám zatím necraftím, tak nemám příliš představu). Já být profesionálním vojákem a mít rodinu, tak si sakra rozmyslím, jestli pojedu bojovat někam do ciziny, nebo raději u armády skončím a najdu si něco bezpečnějšího.
Neříkám, že rodiče musí být s dítětem 24/7, jinak z něj vyroste nějaký šílenec nebo něco takového. Jen to, že ta nepřítomnost se NĚJAK (a ne nutně negativně) projeví.

Quote:
V případě tvého akolity - přišlo by mi vyloženě stupidní dávat mu postihy na magii a zavírat - prostě vyhodit z řádu a hotovo...

Tak zavřením jsem myslel jeden, dva dny v šatlavě nebo na pranýři. Vyhození z řádu je samozřejmostí :)
Postihy na magii jsou na místě, protože klerici a paladinové (jak přesně fungují druidi a hraničáři nevím :) ) jsou lidé, kterým poskytuje moc nějaké vědomá entita, protože zastávají a prosazují nějaké hodnoty, ve chvíli, kdy to dělat přestanou by se to mělo projevit.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 19:22 09. Jul 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 13:37 02. Feb 2008
Posts: 2654
Location: Praha
Prasokralik wrote:
Naopak, když se zamyslíš nad kouzly, které způsobují strach, není to nic jiného, než takovou situaci vlastně v mysli oběti nasimulovat, zatímco taková samice tygra tohle má přirozené. Předpoklad že strach smaotný je magického původu je vlastně uplně převrácená logika ;)


Vidím že se zvrhla diskuze přesně v tom tématu, kde neměla, takže prosím někoho o přesunutí:)

Jistě že taková tygřice vyvolá strach. Ovšem aby to byl strach, který tě donutí bez možnosti kontroly panicky pobíhat od rohu do rohu, místo strachu, po kterém vystartuješ z jeskyně a zastavíš se u Isilu? To neberu.


AD těhotenství : Pokud Nasrithe nevidíš rozdíl mezi jakkoli fyzicky náročnou prací a tím, že oblečený ve zbroji či bez ní a s břichem, ve kterém roste dítě, necháváš kohokoli, aby tě třískal mimo jiné právě do toho břicha, pak já ano - a nemusím na to ani zažít těhotenství.

Je chvályhodné, že sis zkusil jaké to je bojovat ve zbroji, ale i ty jistě vidíš rozdíl mezi scénickým šermem, potažmo železárnou, kdy je cílem nasimulovat boj a reálným bojem, kdy je cílem nepřítele tě nikoli nezranit a nezabít, ale zranit, zabít a zmrzačit.

_________________
Ryudern Tann - 29 level fňukna, 1 level "muž".
Píšu přesně to, co mám na mysli. Nemohu za to, že někteří čtou to, co mají na mysli oni.
Vrchní prohledávač cizích trezorů, zabavovatel dóz, nejvyšší šátrač ve stolcích a pověřený prohmatávač koberců.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 19:42 09. Jul 2011 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Nalkanar wrote:
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?


Vy zástanci toho vašeho výpravování po porodu .. mi řekněte .. si jako myslíte, že žena odrodí a rázem za týden má svých "30kilo" jako měla dříve jo? :lol: Rok, dva, než se vrátí na původní váhu.. Těžko se těhule narve do korzetu, to mě tu asi nejvíce pobavilo jak někdo psal :lol: a těžko do zbroje která ji byla dělaná na míru, ještě před tím než byla vůbec těhulí, nebot zbroje co? jsou dělané na míru. proč? Protože plandat v nich, by vam v boji moc nepomohlo :ewink:

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 12:50 10. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 14:52 07. Jun 2010
Posts: 446
-darkvision- wrote:
Nalkanar wrote:
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?


Vy zástanci toho vašeho výpravování po porodu .. mi řekněte .. si jako myslíte, že žena odrodí a rázem za týden má svých "30kilo" jako měla dříve jo? :lol: Rok, dva, než se vrátí na původní váhu.. Těžko se těhule narve do korzetu, to mě tu asi nejvíce pobavilo jak někdo psal :lol: a těžko do zbroje která ji byla dělaná na míru, ještě před tím než byla vůbec těhulí, nebot zbroje co? jsou dělané na míru. proč? Protože plandat v nich, by vam v boji moc nepomohlo :ewink:

______________________________________________

Tak já to hrála tak že půl roku po porodu se Sally pořádně nikam nedostala a postupně nabírala kondici...:)IC jí to mohlo trvat zhruba rok...X-D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 15:56 10. Jul 2011 
Offline
Šlechtic
User avatar
 Profile

Joined: 21:00 13. Jul 2010
Posts: 454
Narsith wrote:
Nalkanar wrote:
Ale uznejte že na těhuli cpát zbroj a jít jen tak do boje.. to je podstatně drsnější než práce na poli. Pak je otázka jak vnímat NWN mechaniku, protože zbroj dává obranu a nepřítel pak mine postavu, ale logicky by zbroj měla jen redukovat dmg, takže se dá říct, že v boji chtě nechtě dostáváte rány vždy, což opět není asi ideální. Pokud se dítě narodí, tak pak budiž můžete shánět i chůvy a tak dál, ale v průběhu těhotenství bojovat nemagickou cestou asi není nejvhodnější, ne?

Ehm...pracoval jsi někdy na poli?...nemyslim jezdit traktorem,myslim poctivě rukama a motykou,tahat kameny,hazet vidlema seno na vuz a podobně,od slunka do slunka a po přichodu domu se ještě postarat o kupu harantu ?.Jasně chapu když je žena v nějakem šestem,sedmem měsici...i když moje manželka pracovala do osmeho měsice těhotenstvi a to měla rizikovy,když za ni přišli aby litala z koštětem po dilně tak si zatukala na čelo a poslala je do prčic...už tu zbroj by navlikat na sebe neměla.Ale jak řikam,realie toho to světa jsou středověke,a ve středověku se děla i jina zvěrstva než to že žena v sedmeem měsici navlekla na sebe kirys a vzala do ruky meč :)


Jenomže ve středověku ani ženy nemohly bojovat. Tady se to přece jen od toho středověku liší. Navíc jsem neviděla jedinou pc ženu tady dělat na poli. Chodí sice po výpravách, možná craftí, ale většina má nashromážděno dost, aby neumřely hlady, když na pár měsíců vysadí. Takže zase tolik bych to nesrovnávala.

_________________
Chaotic Evil Mistress

Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 16:25 10. Jul 2011 
Offline
Obyvatel
User avatar
 Profile

Joined: 19:32 04. Dec 2009
Posts: 148
Prasokralik wrote:
Braenn wrote:
1) Počet potvor, které vlastní auru strachu či podobnou věc.. U magických tvorů to chápu, ale proč to mají i potvory jako je Samice alansijského tygra, zvíře očekávatelně nemagické, prostě zvíře? Je nastavená tak, aby byla obtížná sama o sobě, vadí mi to v principu - docela ráda bych ti viděla víc normálních potvor , žádná magie.


Aura strachu nemusí přece nutně znamenat magický strach ne? Já bych teba asi ani v reálu nezůstal ledově klidný, vidět 150-ti kilovou tygřici jak se na mě žene.


No myslim že jako nováček bys byl vyjukanej i z toho kance co by se na tebe řítil, či vlka ;-) takže hodit nějakýmu zvířeti auru strachu asi není nejlepší nápad, už z mechaniky, když by byl 36 lvl, který by se alansijskeho tygra asi těžko bal a padla mu 1 ka...

_________________
Sareth - *Leč temnota nezvítezila, odpočívá rukou své milované, pokoj mu*
Kvas - Tož ja to nezvdam! Öing!
Cornelius *připravuje se*


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 16:33 10. Jul 2011 
Offline
Ďábel
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 21:37 08. Aug 2008
Posts: 6885
Location: Praha
GeForce wrote:
No myslim že jako nováček bys byl vyjukanej i z toho kance co by se na tebe řítil, či vlka ;-) takže hodit nějakýmu zvířeti auru strachu asi není nejlepší nápad, už z mechaniky, když by byl 36 lvl, který by se alansijskeho tygra asi těžko bal a padla mu 1 ka...


I když hodíš jedničku a máš dohromady s hodem dostatečnej save na přehození DC, na Thalii utíkat nezačneš.

"Kritický neúspěch

Hod 1 na D20 neznamená na Thalii automatický neúspěch, pokud máte záchraný hod nebo jinou příslušnou vlastnost dostatečně vysoko, uspějete i při hodu 1
."

_________________
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 142  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits