Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 08:00 27. Apr 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Next
Author Message
 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 21:17 01. Feb 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
J.F.Payne wrote:
A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.

Abych ti to uvedl na přehnaném příkladu - je to jako bys umístil meteor k jezevcům u Ivory a měď dal k Drakovi do Hvozdu.

P.S.
Obecně mi přijde, že pro většinu zdrojů (hlavně kovů) platí, že je snadnější si dojít pro ně solo z povrchu, než v partě z podtemna :D .

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 22:04 01. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:01 26. Mar 2012
Posts: 4644
Location: Teplice/Praha
Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve. Vždycky se snažím dělat to tak aby to bylo v rámci možností serveru vyrovnaný... když začal craft a dole se nedali sehnat krumpáče, tak jsem je prodávala k vetešníkovi aby si je dole mohli odkoupit a těžit než se situace vyřeší..
V podtemnu nehraju tak nevím, snažím se s hráčema odtamtud komunikovat a radit se když nevím co jak chodí... tak sorry, že se snažím.

_________________
Na vyžádání.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:29 01. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
karolina wrote:
Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve. Vždycky se snažím dělat to tak aby to bylo v rámci možností serveru vyrovnaný... když začal craft a dole se nedali sehnat krumpáče, tak jsem je prodávala k vetešníkovi aby si je dole mohli odkoupit a těžit než se situace vyřeší..
V podtemnu nehraju tak nevím, snažím se s hráčema odtamtud komunikovat a radit se když nevím co jak chodí... tak sorry, že se snažím.


Néééé nepřestáááávej, my Tě máme rádi :-* a na ostatní peč, stejně to jsou jen ocasové co maj zálibu v tom se navážet do ostatních.

Hey ocasové, děte k šípku :P :P

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:30 01. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Barbar321 wrote:
Vadí mi, umístění třetího nejlepšího kamene do lokace, naprosto neodpovídající nastavení světa a obtížnosti, s jakou se dostává k ostatním surovinám.

Druhý nejlepší kámen je tak dobře umístěn, že je nutná kvalitní epická skupina a třetí na místě, kam od nás chodili na 15-tém lvl.

Podle je to výstřel do prázdna, tam rozhodně takový kámen být neměl :?


Co kdybys to podal trochu jinak? Hm? Nejsi už dospělý? Hm? :D :D :P

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:31 01. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
KaTo wrote:
J.F.Payne wrote:
A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.

Abych ti to uvedl na přehnaném příkladu - je to jako bys umístil meteor k jezevcům u Ivory a měď dal k Drakovi do Hvozdu.

P.S.
Obecně mi přijde, že pro většinu zdrojů (hlavně kovů) platí, že je snadnější si dojít pro ně solo z povrchu, než v partě z podtemna :D .


Anávrh? hm hm hm? Nějaký návrh? Nebo jen kritika která je k ničemu? hm hm hm?

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:39 01. Feb 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Darku, darku, nestačil by ti na tvoje (víceméně nic neříkající) výkřiky (potažmo nepřímo urážející :wink: ) do tmy jeden jediný příspěvek...a ideálně ve spamu :wall: . Hm, hm, hm-hmičky? :lol: Co? Jujuju? :mrgreen:

P.S.
K tvé otázce - nejsem WB, abych měl představu o tom, co je kde za jaké rozpětí obtížnosti dungů, včetně náročnosti a délek cest na shardu. Jak jsem psal dřív, je na WB, zda připomínku akceptuje nebo zamítne. Mucinky, mucinky, víme, víme, víme?! :twisted: :P :wink:

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 23:48 01. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 21:47 12. Mar 2010
Posts: 4674
Location: Kobka
Možná mi v krvi koluje alkohol, ale stále mi stačí zdravý rozum k tomu, že pokud někde vidím chybu, tak ji normálně komunikuji s nějakým wb. Tak jako doposud to dělám já. Něco se mi nezdá, tak to zcela normálně oznámím. Ten tón a ostatní nedostatky si můžete odpustit. Jinak Wb práci akorát znechutíte. Ale jasný, je to na vás jak umíte komunikovat, že? :twisted: :twisted: (ano rejp že komunikovat neumíte)
Asi tak....

edit: Ani já nejsem wb, nicméně dokážu s nimi komunikovat lépe jak Ty. Hm hm hm? Kdepak je asi chyba? Hm? U mě těžko... zkus se zamyslet :P

_________________
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"

Dočasně mimo.
Jsem Žena!


Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 11:00 02. Feb 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
karolina wrote:

Takže řešení podle tebe je? vysázet všechny těžký kameny v jedno těžkém dungeonu ať se parta porve? Na st byly dobře dostupné jiné kameny, si uvědom kde byl topaz, alexandrit nebo ohnivý opál. Holt ne všechno nastavení světa se ti musí líbit.

1) obtížných dungu je povícero a opravdu se dá najít vhodnější lokace, aby zisk z kamene odpovídal i náročnosti, jak ho získat. Když porovnám obtížnost získání alexandritu s tímto, možná i ten alexandrit je na tom hůř.
2) Máš pravdu, nemusí se mi všechno nastavení světa líbit. Není důvod to neakceptovat. Na druhou stranu je zde téma "co mi na Thalii vadí" a tak jsem to sem napsal jako svou připomínku. Že bych si změnu chtěl ale vydupávat? NE. Bude změna? Budu hledat jiné umístění, nebude, budu chodit pro kámen sem. Nic víc, nic míň.
KaTo wrote:
J.F.Payne wrote:
A co přesně ti na tom vadí?
Že vlastnost (kterou má do craftu) a náročnost zpracování (toho konkrétního kamene) neodpovídá jeho umístění do světa v paraele k ostatním kamenům.

Přesně tak. Jde jen o to, že kvalita kamene a jeho umístění není v souladu s umístěním a dostupností jiných surovin. Berte to jen jako upozornění. Pokud to tak chcete nechat, nechejte. Já si kvůli tomu vlasy rvát nebudu.
karolina wrote:
Protože mě už to věčný osočování o zvýhodňování jedný strany štve.

Promiň, ale to s tím nemá co společného. Dostupnost je shodná jak z jedné tak z druhé strany. Nenavážím se do toho, že nutně povrch musí mít surovinu k dostání hůře jen kvůli tomu, že se jedná o vyšší kámen, který má být v hloubi podtemna. Jen jde o to, že je ten dung poněkud slabší. Na ST také byly některé suroviny dobře k dostání,. jiné zas hůř. Stejně tak záviselo na tom, zda-li je surovina v podtemnu nebo na povrchu. Krásným příkladem byl granát, který byl na povrchu u ledových kněžek, kam chodili jen výjmeční sebevrazi, zatímco dole byl snadno dostupný u hub. Tak proč to opakovat.
-darkvision- wrote:
A návrh? hm hm hm? Nějaký návrh? Nebo jen kritika která je k ničemu? hm hm hm?

Ale i jo. Osobně bych volil nějakou zapomenutou místnost přírodního rázu do zapomenutého chrámu v prahvozdu do posledního patra. Mělo by to i své opodstatnění, že je to čistý kámen usměrňující tok magie. Tak proč by si ho tam třeba nemohli i kopat? (i když pořád raději nějakou jeskyni) Zde by mohla být obtížnost vyšší.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 07:08 08. Mar 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Barbar321 wrote:
karolina wrote:

Takže řešení podle tebe je? vysázet všechny těžký kameny v jedno těžkém dungeonu ať se parta porve? Na st byly dobře dostupné jiné kameny, si uvědom kde byl topaz, alexandrit nebo ohnivý opál. Holt ne všechno nastavení světa se ti musí líbit.


Tak koukám, že řešením nakonec bylo umístit ten kámen do ještě jednodušší a snažší lokace, než původně byla. Teď se k němu s opatrností dostane partička na 10-té úrovni s přehledem :cry: :cry: :cry:

Opravdu už začnu pomalu věřit umístění meteoru do jezevčí jeskyně

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 09:36 15. Apr 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
Bylo by možné učitelům na karatském a ivorském hřitově nastavit nějakou neutrální frakci? Je vcelku škoda se tam s nimi mlátit.

Není to nijak velká připomínka, vyhnout se jim dá, když se o nich ví a holt v nouzi by případný žák musel čekat na restart, ale přecejen...

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 09:41 15. Apr 2015 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
Barbar321 wrote:
Bylo by možné učitelům na karatském a ivorském hřitově nastavit nějakou neutrální frakci? Je vcelku škoda se tam s nimi mlátit.

Není to nijak velká připomínka, vyhnout se jim dá, když se o nich ví a holt v nouzi by případný žák musel čekat na restart, ale přecejen...

Frakci bych neměnil. To že jsou věči podtemnu nepřátelští je taknějak součást věci. Případný uchazeč o level to snad přežije a přijde příště.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 07:51 31. Jul 2015 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Omezení na caster level

Chápu, k čemu je určeno, ale je to takové pochybné. Příklad - doprovázím postavu na nízkém lvlu, cesta může být nebezpečná, tak postavu skryji do invisu. Nicméně invis díky "omezení na caster level" trvá třetinovou dobu, takže jej musím opakovaně obnovovat, ač to nemá logiku.

Nešlo by to nějak poštelovat? Minimálně u invisů, že by efekt neviditelnosti (nikoliv skrytí, aby se zamezilo zneužití i vylepšené neviditelnosti) nebral v potaz?

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 11:12 31. Jul 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:01 26. Mar 2012
Posts: 4644
Location: Teplice/Praha
Nalkanar wrote:
Omezení na caster level

Chápu, k čemu je určeno, ale je to takové pochybné. Příklad - doprovázím postavu na nízkém lvlu, cesta může být nebezpečná, tak postavu skryji do invisu. Nicméně invis díky "omezení na caster level" trvá třetinovou dobu, takže jej musím opakovaně obnovovat, ač to nemá logiku.

Nešlo by to nějak poštelovat? Minimálně u invisů, že by efekt neviditelnosti (nikoliv skrytí, aby se zamezilo zneužití i vylepšené neviditelnosti) nebral v potaz?


Což o to, že se to promítně na postavy, tam to i chápu, ale ono se mi to promítá i na summona :-/

_________________
Na vyžádání.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 12:48 31. Jul 2015 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:51 02. Apr 2010
Posts: 2956
Ideální systém by neomezoval mága, ale shazoval expy družině, co na sobě má seslaná kouzla s vysokým caster levelem, jako by byl někdo takový s nimi.

Ale snadně to nezní a možná to má i chyby, co nevidím.

_________________
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Co Vám na Thalii vadí?
PostPosted: 13:03 31. Jul 2015 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
Vzhledem k počtu začínajících "nováčků" a vzhledem k tomu, že "median" hlavních postav serveru je dneska 25+, a mágové 30+, tak je šikanování lowíků (v 99% altů délehrajících hráčů) skrze "caster level" jen další nadbytečný skript :D , který by se mohl v pohodě smazat.

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2124 posts ]  Go to page Previous  1 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 ... 142  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits