Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 23:41 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4
Author Message
 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 14:05 04. Jan 2016 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 14:21 04. Jan 2016 
Offline
Rytíř
 Profile

Joined: 19:04 08. Jul 2009
Posts: 644
kokosak wrote:
...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*

Povídej sem zvědav :) proč Payne zařizuje a dělá vše sám :)

_________________
Život je svině, a teď vypadni mám práci.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 14:35 04. Jan 2016 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:01 26. Mar 2012
Posts: 4644
Location: Teplice/Praha
Á, potrefená husa se ozvala..


A mimochodem Zedrale, řekla bych, že i ty budeš jeden z důvodů, co DM znechucuje.

_________________
Na vyžádání.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 14:43 04. Jan 2016 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
*škrabe se na hlavě* Hele fakt netušim, musej bejt asi skvrny na slunci, nebo tak něco. Já osobně se mužu jen přetrhnout, sem pořád takovej jako motivovanej, víš co, vysloveně. Ale ty skvrny, ty skvrny!

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 15:00 04. Jan 2016 
Offline
Ďábel
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:24 23. Jun 2007
Posts: 6754
Location: Severní okraj Středozemě
...a nejhorší jsou trpaslíci! Ty potvory vám... :mrgreen:

_________________
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 15:02 04. Jan 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
karolina wrote:
Á, potrefená husa se ozvala..


A mimochodem Zedrale, řekla bych, že i ty budeš jeden z důvodů, co DM znechucuje.


Jsem si vědom, že mohu někoho znechucovat. Ale jelikož mi ten někdo nezdělil čím ho znechucuji, bohužel mi nezbývá, než si to vykládat tak, že jsem prostě nepohodlný...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 15:13 04. Jan 2016 
Offline
Ďábel
User avatar
 Profile

Joined: 11:18 05. Feb 2008
Posts: 6102
Strávil jsem osobně dost dlouhou dobu na to, abych ti vysvětlil jistou situaci. Poté si prohlásil, že sice můžu mít pravdu, ale že ti to tak prostě nestačí a začal si vytahovat, co bys všechno mohl, kdybys chtěl, co uděláš... a že si budeš prostě myslet svoje.

Pokud přesto nechápeš, kde je problém, pak ti není pomoci. Za jiné mluvit nemůžu, ale za sebe už prostě nehodlám ztrácet čas.

_________________
PUF!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 16:24 04. Jan 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
kokosak wrote:
Strávil jsem osobně dost dlouhou dobu na to, abych ti vysvětlil jistou situaci. Poté si prohlásil, že sice můžu mít pravdu, ale že ti to tak prostě nestačí a začal si vytahovat, co bys všechno mohl, kdybys chtěl, co uděláš... a že si budeš prostě myslet svoje.

Pokud přesto nechápeš, kde je problém, pak ti není pomoci. Za jiné mluvit nemůžu, ale za sebe už prostě nehodlám ztrácet čas.


Kokosáku, pokud se to dotklo i tebe, tak se ti tímto hluboce omlouvám, nebylo to tak míněno. Přeju ti, ať máš trpělivost a úspěchy jako DM adept.
Jestli si vzpomínáš, já jsem se nedivil tomu za co trest mám, ale jeho tvrdosti v porovnání s tresty pro ostatní hráče, a tomu, že mi DM neodpoví.
Já si tě pouze vybral jako relativně neutrálního (objektivního) hráče, abych do toho netahal zúčastněné lidi. Ty jsi mi nabídl pohled z druhé strany a já odepsal, že s tím nesouhlasím, ale respektuju to...
Navíc ten názor který máš ty, nesdílí další hráči, ale to je logické co člověk to názor. Psal jsem ti co bych mohl udělat, abych se vyhnul trestu, to je pravda, ale zároveň jsem ti i napsal že to neudělám, jelikož se nechci snižovat na úroveň jiných. Možná jsem napsal pár unáhlených zpráv ve hře, ale to asi v afektu udělal už každý.
Já tebe naprosto uznávám jako matadora Thalie a navíc jednoho ze třech lidí, který mi nezištně a trpělivě pomáhal, když jsem byl úplně novým hráčem.


Jinak pokud tu někomu obtěžuji hru, ať mi to napíše klidně PM, já vůbec nemám problém kohokoli úplně vynechat, popřípadě s jeho postavou jednat jinak, když to bude nevyhnutelně nutné.
Zase je tu skupinka lidí, se kterou se mi hrálo fajn, ničím jsem jim evidentně nepřekážel. Já se rád pokusím změnit svůj přístup v interakci s jinými lidmi, ovšem musím vědět jak...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 16:54 04. Jan 2016 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 23:30 05. Dec 2010
Posts: 4064
Zedral wrote:
...Zase je tu skupinka lidí, se kterou se mi hrálo fajn, ničím jsem jim evidentně nepřekážel. ...
Hmmm, ehmmm... Nu, Zedrale, vis jak... Fujflink si nemuze vybirat... Ehm... :twisted:

PS: Kdo nepochopil - jedna se o vtip. Opravdu jsi mi neprekazel, naopak, bavil jsem se. Lec tak jak jsi formuloval svuj prispevek, to je prilis velike lakadlo zasmecovat zpet. :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 17:15 04. Jan 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
pavad wrote:
Zedral wrote:
...Zase je tu skupinka lidí, se kterou se mi hrálo fajn, ničím jsem jim evidentně nepřekážel. ...
Hmmm, ehmmm... Nu, Zedrale, vis jak... Fujflink si nemuze vybirat... Ehm... :twisted:

PS: Kdo nepochopil - jedna se o vtip. Opravdu jsi mi neprekazel, naopak, bavil jsem se. Lec tak jak jsi formuloval svuj prispevek, to je prilis velike lakadlo zasmecovat zpet. :mrgreen: :mrgreen:


Reportuju tvůj příspěvek na http://www.lidemezilidmi.cz/servis/zrakove-postizeni jako nepovolenou reklamu... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 17:15 04. Jan 2016 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 13:01 26. Mar 2012
Posts: 4644
Location: Teplice/Praha
Zedral wrote:
......


No asi holt nesmíš čekat na názor se kterým budeš souhlasit.
Asi takto, zasedla si na vás jistá skupinka hráčů, DM vám vyšlo vstříct, dalo vám support (podle mého až nadhodnocený), řeklo vám jak hrát, kde se pohybovat a kde ne a co ty jsi udělal? Podělal ses mu na hlavu, metagamoval jsi a zneužil jsi nepřítomnosti DM... no tak se pak nediv, že je třeba někdo naštvaný.

_________________
Na vyžádání.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 10:53 05. Jan 2016 
Offline
Bůh
 Profile

Joined: 11:55 09. Jan 2012
Posts: 3517
karolina wrote:
On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.


Tohle jsem úplně přehlédl.....

Funguje to maličko jinak, je to o vzájemném respektu. Demonstrace povýšenosti ze strany GM samozřejmě nikdy nebude mít pozitivní vliv na vztah, který má být spíše partnerský.
Spousta lidí má problém akceptovat autority, které jsou po lidské stránce limitované a nedokáží se nad své subjektivní já povznést. Co si budeme namlouvat. Lidé, co hrají Thalii a je jim třeba jako mně skoro 40 jsou nějakým způsobem defektní. Tedy jinými slovy jsme velmi pestrá tlupa. O to těžší je pak domluva, zejména proto, že každá i konstruktivní reakce je braná ihned jako kritika a hrozí se demotivací atd.
GM zapomínají, že je to o nich i o hráčích zároveň.

(V tomhle teď nedefinuji Karolínu, která dělala opravy, které jen štvou a jsou nudné. Taky ji chválím skoro všude za skvěle odvedenou práci v oblasti světa)

Takže když si to představíme, tak je to jednoduché, místní logika ve zkratce: "Dělají to blbě, jdu dělat GM. Udělal jsi to blbě, nebaví mne dělat GM."

Jak by třeba řekl zakladatel moderního marketingu "Je daleko důležitější je, jak tvou práci jiní vnímají, než jaká si myslíš, že je."


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Demo DM vychytávky pro hráče
PostPosted: 13:15 05. Jan 2016 
Offline
Obyvatel
 Profile

Joined: 19:01 18. Oct 2015
Posts: 122
Krysak wrote:
karolina wrote:
On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.


Tohle jsem úplně přehlédl.....

Funguje to maličko jinak, je to o vzájemném respektu. Demonstrace povýšenosti ze strany GM samozřejmě nikdy nebude mít pozitivní vliv na vztah, který má být spíše partnerský.
Spousta lidí má problém akceptovat autority, které jsou po lidské stránce limitované a nedokáží se nad své subjektivní já povznést. Co si budeme namlouvat. Lidé, co hrají Thalii a je jim třeba jako mně skoro 40 jsou nějakým způsobem defektní. Tedy jinými slovy jsme velmi pestrá tlupa. O to těžší je pak domluva, zejména proto, že každá i konstruktivní reakce je braná ihned jako kritika a hrozí se demotivací atd.
GM zapomínají, že je to o nich i o hráčích zároveň.

(V tomhle teď nedefinuji Karolínu, která dělala opravy, které jen štvou a jsou nudné. Taky ji chválím skoro všude za skvěle odvedenou práci v oblasti světa)

Takže když si to představíme, tak je to jednoduché, místní logika ve zkratce: "Dělají to blbě, jdu dělat GM. Udělal jsi to blbě, nebaví mne dělat GM."

Jak by třeba řekl zakladatel moderního marketingu "Je daleko důležitější je, jak tvou práci jiní vnímají, než jaká si myslíš, že je."


Uživatel Zedral označil tento příspěvek jako: "To se mi líbí" :mrgreen:


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 58 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 49 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits