Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 20:06 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next
Author Message
 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 15:14 08. Jan 2018 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 12:49 26. Jun 2010
Posts: 318
RainMan wrote:
Na serveru už žádní hardcore creepeři nejsou..


Image

kucik wrote:
S ohledem na množství hráčů na serveru by sice mohli stávající DM a WB změnit tohle nastavení serveru a dovolit vyplatit XP dluh něčím jiným. Je ale na zvážení každého, jak moc by to bylo fér vůči hráčům, kteří doteď hráli s jiným nastavením serveru a jak moc by to bylo fér i vůči těm, kteří s tím současným nemají problém.


Pár dní zpátky mě nostalgie dohnala po dvou letech zase nainstalovat nwn a lognout. Tomu, co se za tu dobu stačilo změnit, sem se nestačil divit. A že se toho taky dost měnilo za doby co jsem hrál aktivně (ať už pro dobro hráčů nebo ne). Nicméně si myslím, že by se přecejen mělo vycházet trochu víc vstříc těm hrajícím a ne jen na fóru tlachajícím.

Barbare máš (nebo jsi aspoň měl) jednu z nejsilnějších postav na serveru vůbec. Chápu Rainmanovu frustraci.. když prostě nemáš partu s jakou hrát a tvoje postava to sama nezvládá.. však víš ze starý thalie. Můj Drobek zvládne sám leccos, ale bez party mě xpení ani trochu nebaví a takovej Chazsmyr bez party nemůže pomalu nakouknout do dungu pro jeho lvl. Zlatky, jak mi bylo řečeno a vlastně už i ukázáno, jsou o dost těžší vydělat, protože trofeje změnily cenu a dokonce se k mý nevíře začaly obírat i mrtvoly a loot boxy u bossů - něco, co mě dva roky zpátky ani nenapadlo. Předevčírem sem utratil asi dva mega zlatejch za doplnění zásoby full healů a obvazů (okey, taky pár těch novejch pěknejch flašek, kvůli kterejm se kdysi rušila craftová alchymie). 25k za 10 full healů a 35k za 10 obvazů devětsilu je celkem hard core. Drobka vyléčím v rozumný rychlosti jen full healem a kdybych se měl léčit o poznání levnějším bylinkovým, začne mi blejt u třetího doléčení.

Tím každopádně neříkám, že jsem vyloženě za Rainmanem, páč s novou pouští a tak podobně jsem postih schopnej shodit velice rychle. Jenže chápu i to, že u něj to tak asi není. Zkrátka je spíš škoda odlákat dalšího vytrvalce, co tu ještě hraje. Jestli se dá najít nějakej kompromis nebo ten systém i zavést, vlastně to asi na skomírajícím serveru ani nevadí. Nebo tu možnost nastavit do určitýho lvlu (25-30), pak ať už je tak jak byl. Jak říkáš, těch vyšších lvlů je třeba si vážít. Špatně se zapomíná když mi zařval Jack na starý thalii u vševidoucího asi na 36 lvlu a šel dva lvly dolů.. joo to byly časy, asi tak tři měsíce hraní v tahu.

No.. a to je asi tak to co k tomu chci říct.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 17:01 08. Jan 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
kucik wrote:
Jak jsi zmiňoval ono regulerní stržení levelu namísto dluhu, myslím, že by nebylo nic proti ničemu, říct DM, že chceš odmazat dluh, ale strhnout odpovídající počet xp a levelů. O relevel by se podle mého nejednalo.


Pokud platí ten poměr mezi nárustem exp a snížení dluhu v míře, jakou Raiman popisuje, má tak velký dluh, že by rázem klesl na z nějakého 20-tého lvl na cca 5-tý? Pokud si dobře vzpomínám, platilo, že poměr získání expů byl 50:50 za předpokladu, že dluh nedosahuje vysokého poměru mezi expami postavy a dluhem. Pak rostl splácecí poměr dluh ku nárůstu exp postavy na 90:10 (tak nějak podobně si to pamatuju…za nepřesnosti se omlouvám)

Osobně nejsem striktně proti jiným způsobům zbavení se dluhu, byť by to mělo být i za zlato, ale šmahem jedno pravidlo mi to zkrátka přijde divné.

FroziKk wrote:

Nicméně si myslím, že by se přecejen mělo vycházet trochu víc vstříc těm hrajícím a ne jen na fóru tlachajícím.

souhlasím
FroziKk wrote:
Předevčírem sem utratil asi dva mega zlatejch za doplnění zásoby full healů a obvazů (okey, taky pár těch novejch pěknejch flašek, kvůli kterejm se kdysi rušila craftová alchymie). 25k za 10 full healů a 35k za 10 obvazů devětsilu je celkem hard core. Drobka vyléčím v rozumný rychlosti jen full healem a kdybych se měl léčit o poznání levnějším bylinkovým, začne mi blejt u třetího doléčení.

Ano, taky jsem si chvilku vyzkoušel a pro jistotu změnil u postavy výbavu, aby tolik nebyla závislá na léčení. V tomhle jsme byli zvýhodněni my (chápej ve smyslu starší postavy). Na druhou stranu i ona alchymie teď pomáhá v místech, kdy to bylo dříve neschůdné a aspoň to umožňuje více postavám si solo zajít do míst, která pro ně dříve byla naprosté tabu. No a taky další možnost, jak hlvl odčerpat trochu peněz.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 18:11 08. Jan 2018 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 17:24 04. Jan 2016
Posts: 400
Zas tak velký ten dluh není. Teď je to cca 265000 XP (to je osm smrtí z toho minimálně polovina byla víc chyba systému nebo spíš různých záseků apod.) To je tak asi o level a půl dolů.
Lokace o kterou se jedná je lokace kolem ještěřího chrámu s posvátnejma krokodýlama.
Postava zas není tak špatnej build neb ho dělal Nalkanar a já se ho striktně držím, včetně rad který mi k němu udělil.
Bohužel držet se rady "Choď v partě jako support" je nereálné.

Někde se tu psalo, že by nebylo od věci nováčkovi na prvním levelu ukázat kam má jít aby jeho postava nezdechla hned z první rány.
Mezi postavou na prvním a 25tým levelu v tomhle není žádnej rozdíl. Pokud nemáš někoho kdo by ti řek, ukázal vysvětlil kam máš s postavou jít, pak ani na 25tým levelu nepoznáš jak silná je příšera před kterou stojíš, dokud nedojde ke konfrontaci. Narozdíl od prvního levelu tě ale smrt v tu chvíli stojí minimálně 3 měsíce hry. A že tvoje postava umře, tak to umře. Nedávno se mi povedlo v nějakým dungu kde byly potvory ze kterejch už jsem neměl ani 1 xp šlápnout na past, která moji postavu odeslala rovnou k Astarothovi. A to jsem měl nahozený všechny možný buffy aj bardovu písničku na rtech a plnej počet HP. Jasně měl jsem sebou mít zloděje nebo tam nelízt. V tom případě by se moje hraní ale omezilo fakt na to, že to nemá smysl ani zapínat.

_________________
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 20:01 08. Jan 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Pokud je řeč o Alkinovi, tak postava má špatný build (na poměry TH), resp. podprůměrný, protože výchozí požadavky nebyly dobré. Ale chtěl jsi to, co jsi chtěl. Proto i ta rada s partou.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 22:07 08. Jan 2018 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 17:24 04. Jan 2016
Posts: 400
Nalkanar wrote:
Pokud je řeč o Alkinovi, tak postava má špatný build (na poměry TH), resp. podprůměrný, protože výchozí požadavky nebyly dobré. Ale chtěl jsi to, co jsi chtěl. Proto i ta rada s partou.

Vidíš Nalku a já si nemyslím, že je ten build špatnej. Odpovídá tomu co jsem chtěl za tu postavu v rámci RP hrát a nejsou v něm dle mého žádné nelogičnosti a zbytečnosti.
Ostatně tak je Thalie svými tvůrci deklarována. Jako RP svět. Pokud ovšem do RP světa potřebuju power build, aby vůbec postava mohla na určitém levelu vylézt za hradby, pak si říkám, jestli není někde chyba.
To ale není předmětem diskuze.

Vlastně ani nic moc nežádám. Nechci aby mi někdo něco usnadňoval. Jen ve světle aktuálního dlouhodobého stavu serveru žádám alternativu pro likvidaci dluhu XP.
A to ani ne tak z nějakého rozmaru, ale především proto, že tradiční metody zkrátka nefungují vzhledem k tomu, jak málo hráčů tu ještě zůstalo. Až tu bude hrát tolik postav, abych si mohl s Alkinem sednout k fontánce a suplovat Květu, tak to budu dělat velmi ochotně a rád. Protože tenhle způsob je mi daleko milejší než nějaký prolejzání dungů.
Jenže je leden 2018 a jsme na tom tak jak na tom jsme... A to už bych se opakoval. Jenom doufám, že si tuhle naši diskuzi přečte i někdo, kdo má možnost něco ovlivňovat. I kdyby se nad tím jenom trochu zamyslel.

Napsal jsem co jsem chtěl a víc už k tomu nemám asi co dodat. Takže vám zúčastněným tímto děkuji za oponenturu a přeji pěkný večer.

EDIT:
pro Kucika
S ohledem na množství hráčů na serveru by sice mohli stávající DM a WB změnit tohle nastavení serveru a dovolit vyplatit XP dluh něčím jiným. Je ale na zvážení každého, jak moc by to bylo fér vůči hráčům, kteří doteď hráli s jiným nastavením serveru a jak moc by to bylo fér i vůči těm, kteří s tím současným nemají problém.

Na základě této myšlenky je nefér jakákoliv úprava čehokoliv na serveru. A pokud jde o to, zda navrhované by bylo fér. Odpovídám ANO bylo by to fér. A to jednoduše proto, že dosud tu možnost neměl nikdo a nyní by ji mohli využívat všichni. A to je fér. Pokud by ses při zavádění nového ohlížet neustále do minulosti, pak nefér je i to, že naši předci vynalezli kolo a začali ho používat, když do té doby všichni před nimi museli nosit všechno na zádech.

_________________
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 13:46 09. Jan 2018 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
RainMan wrote:
EDIT:
pro Kucika
S ohledem na množství hráčů na serveru by sice mohli stávající DM a WB změnit tohle nastavení serveru a dovolit vyplatit XP dluh něčím jiným. Je ale na zvážení každého, jak moc by to bylo fér vůči hráčům, kteří doteď hráli s jiným nastavením serveru a jak moc by to bylo fér i vůči těm, kteří s tím současným nemají problém.

Na základě této myšlenky je nefér jakákoliv úprava čehokoliv na serveru. A pokud jde o to, zda navrhované by bylo fér. Odpovídám ANO bylo by to fér. A to jednoduše proto, že dosud tu možnost neměl nikdo a nyní by ji mohli využívat všichni. A to je fér. Pokud by ses při zavádění nového ohlížet neustále do minulosti, pak nefér je i to, že naši předci vynalezli kolo a začali ho používat, když do té doby všichni před nimi museli nosit všechno na zádech.


Tak to nebylo myšleno.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 14:59 09. Jan 2018 
Offline
WB Thalie
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 09:41 01. Sep 2010
Posts: 9754
RainMan wrote:
Ostatně tak je Thalie svými tvůrci deklarována. Jako RP svět. Pokud ovšem do RP světa potřebuju power build, aby vůbec postava mohla na určitém levelu vylézt za hradby, pak si říkám, jestli není někde chyba.

Thalie je RP svět. Za hradbami je nebezpečno. Ne každá postava v takovém světě přežívá.
Příjde mi že většina hráčů si z RP bere jen ty výhody a zábavu, ale ne už ty nevýhody.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 17:59 09. Jan 2018 
Offline
Šlechtic
 Profile

Joined: 17:24 04. Jan 2016
Posts: 400
Shaman88 wrote:
RainMan wrote:
Ostatně tak je Thalie svými tvůrci deklarována. Jako RP svět. Pokud ovšem do RP světa potřebuju power build, aby vůbec postava mohla na určitém levelu vylézt za hradby, pak si říkám, jestli není někde chyba.

Thalie je RP svět. Za hradbami je nebezpečno. Ne každá postava v takovém světě přežívá.
Příjde mi že většina hráčů si z RP bere jen ty výhody a zábavu, ale ne už ty nevýhody.


Definuj pojem většina hráčů.
Mě zase přijde, že tu diskutuju s lidma, který na server vlezou jednou za rok a z toho 2017 nejspíš vynechali úplně.
Proto si z toho ani nic nedělám. Radši bych diskutoval s někým, kdo na serveru aktivně hraje.
Ale s těma pár lidma vlastně diskutuju ve hře.
Zrovna včera mi někdo psal jak vlivem lagů jeho postava dvakrát zhebla v jinak slabým dungu. Dost ho lituju, protože na serveru není aktivní postava, která by se levelem jenom blížila tý hranici, kdy už by s tou jeho mohla do party. Mohl by třeba obětovat nějaký grešle, který v tu chvíli jen tak mimochodem rázem získaly hodnotu (a to dokonce hodnotu života) a vykoupit se z toho. Takhle se holt bude týrat. Vlastně nebude. Protože jak psal, tak ještě jednou mu takhle postava zhebne tak na to dlabe. Ale to nevadí. Thalie přece hráče nepotřebuje. Nám stačí forum, kde můžeme bafat fajfku a vzpo,ínat na STARÝ ČASY KDY SME KURDE EŠTĚ HRÁLI A TO SME BYLI KINGOVÉ.

_________________
Alkin - potulný minnesänger
Kulik - seržant Isilské Druhé jízdní


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 22:10 09. Jan 2018 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
Tak já sice nejsem z nejaktivnějších poslední dobou, ale stále sem tam hrávám.

Osobně mi aktuální nastavení nijak zásadně nevadí. Stejně jsem většinu lvlů dal erpením. Smrt má být strašák, jinak se postavy budou chovat šíleně. A souhlasím s tím, že HC creepeři s PB by na tomhle nejspíš vydělali víc, než ti, kdo mají v dungu problémy kvůli neznalosti / špatnému buildu / menším herním schopnostem. Nůžky se dále rozevírají.

Pokud bych se k tomu měl vyjádřit já, tak upravím časovky. Postih za smrt z creepu, bude omezovat xp z creepu. Naopak časovky nejen zůstanou stejné, ale třeba budou i výhodné na srážení dluhu. Tím se docílí, že creepeři nebudou tak napřed před RP postavami. A každá postava bude mít přirozený vnitřní mechanismus, který ji navádí, aby své aktivity ve světě (creep/RP) držela v rovnováze. Zemřeš, tak hybaj do hospody kecat a chvíli si oddechnout! :-D


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 22:21 09. Jan 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Však časovek dostáváš půlku, ale smazává ti to celou hodnotou. Tzn. dostaneš 10, ale smažeš 20.

_________________
.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 22:28 09. Jan 2018 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
Nalkanar wrote:
Však časovek dostáváš půlku, ale smazává ti to celou hodnotou. Tzn. dostaneš 10, ale smažeš 20.


Říkám jen, že když by se měl balancovat systém dluhu xp, dělal bych to tímto způsobem. Tedy, že by časovky ignorovaly dluh, a padaly by vždy v plném rozsahu, nebo by měly ještě výhodnější koeficient umazávání.

Mechanismus co nutí postavu aktivity balancovat se mi zdá lepší, než navrhované ústupky za grešle. Creeper si může dovolit umazávat vždy více, než příležitostný a nezkušený lovec. A místo, aby ho to vybízelo zkusit sem tam RP, daleko víc by ho to hnalo do creepení. Víc xp, víc peněz, zlato proměním na xp, creeperský ráj :-D.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 12:10 10. Jan 2018 
Offline
Temnota
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 10:42 10. May 2007
Posts: 16269
Location: Somewhere around nothing
[quote="Goran"]
Říkám jen, že když by se měl balancovat systém dluhu xp, dělal bych to tímto způsobem. /quote]
Ano a je ti odpovídáno, že to, co navrhuješ, už ve hře dávno funguje. Tj. že časovky jsou výhodné na mazání dluhu, neboť mažou dluh dvojnásob rychle a ještě z nich polovinu dostaneš.

_________________
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 13:47 10. Jan 2018 
Offline
Mistr
User avatar
 Profile

Joined: 15:13 27. Sep 2012
Posts: 967
kucik wrote:
Ano a je ti odpovídáno, že to, co navrhuješ, už ve hře dávno funguje. Tj. že časovky jsou výhodné na mazání dluhu, neboť mažou dluh dvojnásob rychle a ještě z nich polovinu dostaneš.


Tak já vycházel z toho, že si někteří hráči stěžují na nemilosrdnost narůstání dluhu a nemožnost ho přiměřeně srážet. S hráči se tu znám, mohu potvrdit, že to dost z nich vnímá a vnímalo špatně. Sám se mezi ně neřadím. Povolání mé postavy a styl mého hraní xp dluh moc neovlivní. Ovšem postav co mají hips, chodí sami jen tam, kde nemůžou umřít pro materiál/peníze a spokojí se s pozvolným roky trvajícím přísunem časovek moc není.

Já navrhoval jít cestou posílení časovek (oproti současnému stavu). Protože mi tahle cesta příjde lepší, než vykoupení za grešle. V nejhorším případě začnou postavy brát útokem hostince a náměstí, budou více vyhledávat společenské akce a interakce s ostatními. Zmizí jim z hlav výkřičník při RP, že se zrovna flákají a jejich postava místo, aby lovila xp a grešle po tisících, zrovna stagnuje. Tuhle katastrofu zneužívání a narušení "balancování", jako hráč na nyní trošku upadajícím serveru rád uvítám.

Nejsem pesimista, neberu obdobné úpravy jako samospásné. Samotného mě to až tak neovlivní, ten závěr expení si bez problému dohraji i při současném nastavení. Jen mě nenapadá, čím by obdobná úprava uškodila.

Ono i kdyby se systém změnil razantně (to bych byl hodně překvapen). A místo +50% xp -100% dluh z časovky, bylo +100% xo -200% časovky, tak se dle mého svět nezhroutí. Postupovat dopředu budou postavy téměř současným tempem (jako kdyby dluh nedostaly), a když budou mít smůlu na creepu, tak se z toho můžou vyerpit.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 10:08 11. Jan 2018 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 10:07 13. Mar 2012
Posts: 4376
RainMan wrote:
Mě zase přijde, že tu diskutuju s lidma, který na server vlezou jednou za rok a z toho 2017 nejspíš vynechali úplně.


Tak já logoval do cca srpna 2017 pravidelně skoro každý večer, takže bych si dovolil tipnout, že zas tolik změn se za tu dobu neproběhlo. Dovolím si tvrdit, že jsem prošel téměř celý svět NT, ze kterého jsem si udělal podrobnou mapu a znám z valné většiny nastavení monster, která se po tomto světě pohybují. Takže ano, myslím, že ještě jsem kompetentní k tomu, abych zde přednesl svůj názor ze strany hráčské komunity.

Goran wrote:

Ono i kdyby se systém změnil razantně (to bych byl hodně překvapen). A místo +50% xp -100% dluh z časovky, bylo +100% xo -200% časovky, tak se dle mého svět nezhroutí. Postupovat dopředu budou postavy téměř současným tempem (jako kdyby dluh nedostaly), a když budou mít smůlu na creepu, tak se z toho můžou vyerpit.


Tak ono je pravda, že při současném počtu hráčů to ani taková úprava časovek nespasí. Kde jsou ty časy, kdy se sešlo a kecalo třeba šest postav. Teď jestli to skončí tak, že se sejdou dva a prohodí pár slov a nebo si bude mumlat něco sám pro sebe, moc zábavy v tom stejně nevidím. Ale pravda, asi takové smysluplnější, než ty zlatky. Stejně tak by se to mohlo zavést jako dočasné řešení.

_________________
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Dluh po lvlupu
PostPosted: 12:36 11. Jan 2018 
Offline
Čestný člen týmu Thalie
User avatar
 Profile

Joined: 14:21 13. Feb 2010
Posts: 9273
Location: Brno/"Znojmo"
Jediné, co by imho stálo za upravu, je výše časovek. Tím, že klesají a zároveň roste počet expů na nový level, tak se pro časovkující zvyšuje obtížnost dvojnásob. Bylo by možná zajímavé nastavit nějakou stabilní hodnotu. Obzvláště když porovnáme zisk XP za minutu z časovek a creepu. Nevím zda se to mění nad lvlem 30, ale běžně jde zabíjet příšery za 100 a více XP, kterých za minutu (10 kol) jde zabít i více.
Nyní se začíná tuším na 27 xp/minutu. Proč nedat třeba 25 nebo 30 a plošně na všech lvlech?

_________________
.


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 37 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 24 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits