Thalie


Persistentní svět hry Neverwinter Nights
It is currently 17:25 28. Mar 2024

All times are UTC + 1 hour [ DST ]





Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 88 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Author Message
 Post subject: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 11:57 07. Feb 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Tak tohle mi dnes PiAn0, zřejmě hráč s uraženou ješitností, přeposlal...

Quote:
Psal jsem si s Rejty od TH kvuli jedne moznosti hrat neco ve hre, ale nedopadlo to dobře. Tak se vás ptám jak to vidíte vy? Já si myslim že to je akorád vypatlanej ubožák, ktery nachází útěchu a radost v pomluvách a buzerací ostatních.

Od:PiAn0
Victor Gall
Pohledný mladík, který se narodil v Ivorach. Otce nikdy nepoznal a jeho matka mu o něm nikdy nevyprávěla. Od narození má na pažích černý znak v podobě tetování, netuší jak k němu přišel a ani ho to nijak nezajímalo. V jeho 14 letech mu umřela matka, našel jí doma ležet bezvládně na zemi a nad ní stála temná bytost s křídly. Naplnil ho strach a zármutek ale také velká nenávist, zlost. V té chvíli poprvé ucítil podivnou moc, cítil jak vněm koluje podivná energie, která ho naplňovala a dodávala mu sílu. Nevěděl co to bylo, co se to stalo a nevěděl jestli to byl vůbec on, kdo si dodal silu.
Dále sám vyrůstal v Ivorach a jeho pocity moci se již neukazovali. Jednoho dne však, v jeho 16 letech byl s přáteli unesen a byl nucen přihlížet jak je jeho přátelům ubližováno.
Znova začal pociťovat jak se mu do žil hrne chlad a jak jeho sebevědomí stoupá. Byl plny nenávisti a temných myšlenek, vzduch kolem něj se lehce chvěl. Věděl že se sním něco děje ale nevěděl jestli je to špatné, nebo dobré. Jeho přátele spolu sním nakonec vyvázli živí.
Nechtěl myslet na to co se mu děje, snažil se tomu vyhýbat. Nevěděl jak to ovládat a vždy to přicházelo nečekaně a bez varování, když byl naplněn zlostí. Nikomu se s tím nesvěřoval, časem si na to začal zvykat a dokonce to vyhledávat...

Dnes v jeho 17 letech žije s elfkou jménem Elewyel, do které je zamilován. Jeho láska k ní Victorovu temnou stránku velice zastínila, a tak je pro něho téměř nemožné využít jeho schopnosti. Nijak ho to netíží avšak jeho skrytá energie má potřebu se ukazovat a čím více ji nepoužívá tím více se v něm zesiluje.

pozn.:Victor byl od narození obdarován mocí, temnou mocí která ho naplňuje v jeho nejtěžších chvíli a nebo pokud přihliží nebo páchá zlo. Zlou povahu nemá, spíš to byl od mala takový venkovský uličník. Zlem je však naplněn a zlo se ho muže zmocnit. Při bližším pohledu na jeho tetování lze vidět jak se nepatrně chvěje pod kůží a jako říčka pomalu proudí dokola. Není jisté kterou cestou se vydá, bud se ho ujme zlo a nebo zůstane na dobré straně a svou temnou silu bude využívat pravě proti zlu.

Jako boha sem mu na začátku vybral Xian, ale asi jsem měl spíše dát že nevěří v nikoho.
Victor oni párkrát slyšel a vlastně ani neví moc kdo to je. Vsak Xian by mohla vědět o něm a mohl by ji zajímat

Ps: sesmolil jsem to celkem rychle za spěchu z hlavy, protože jsem to chtěl mít za sebou a tížil mě čas když něco takového ve hře hraji tak se si řekl, ze by bylo dobré, aby o tom DM věděli a předešlo se tak nějakým problémům pak ve hře.

Od:Rejty
Nazdar!

Cernymu strazci dava silu jeho buh, podobne jako paladinovi. Musi mit boha, kterymu slouzi. Pokud nebude slouzit zlymu bohovi, prijde o sve schopnosti...

Od:PiAn0
Ahoj

Vím že se to tady hraje podle povolání, ale já jsem právě chtěl, že není ve skutečnosti černý strážce, černý strážce má jen jako povoláni systémově, kvůli tomu aby mohl hrát své schopnosti.

takže černý strážce není, beru to jen jako systémovou věc. Své schopnosti nemá od boha ale jsou přímo v něm.

Tohle se tady asi nesmí jak koukám a postavy by se měli hrát podle povolaní, ale poprosil bych o výjimku, myslím si že to dokážu zahrát a mam s tím už dlouhodobé velké zkušenosti HCRP servru.

Od:Rejty
Citace:
Vím že se to tady hraje podle povolání, ale já jsem právě chtěl, že není ve skutečnosti černý strážce, černý stražce má jen jako povolani systemově, kvuli tomu aby mohl hrát své schopnosti.


-Ne, tohle zde opravdu nejde...
Citace:
takže černý strážce není, beru to jen jako systemovou věc. Sve schopnosti nemá odboha ale jsou přímo v něm.


-To je hloupost.
Citace:
Tohle se tady asi nesmí jak koukám a postavy by se meli hrat podle povolani, ale poprosil bych o vyjímku, myslim si že to dokážu zahrát a mam stím uz dlouhodobe velké skusenosti HCRP servru.


-Bohuzel. Zahrat charakter bez zavyslosti na charakteru dle povolani dokaze kazdej. Vybirej si povolani dle tveho charakteru a ne takove, ktere je nejsilnejsi... Bud se budes chovat jako cerny strazce se vsim vsudy a nebo ho nehraj. Jestli nechces bejt zlej, tak bud paladin a nebo valecnik.

Od:PiAn0
A nebo mě napadá, ale je to hodně troufalé =P. že by byl vlastně "dítě" Xian, ale nevěděl by o tom... a ty schopnosti by mel pravě od ni.

Od:Rejty
Moje předchozí odpověď stále trvá.

Od:PiAn0
Tak díky 

Od:Rejty
Ještě ti nabízím možnost, jestli nechceš hrát zlou postavu, tak ti ty úrovně černýho strážce relevelujeme na válečníka.

Od:PiAn0
Ne to je dobrý, díky za Thalii a mějte se tu
Od:Rejty
Mej se!

Od:PiAn0
Ahoj, ve hře tedy došlo ke změnám, Victorovi se zhroutil svět okolo a o všechno co mel rad téměř přisel. Proto hledal útěchu někde jinde a našel ji u Xian, slíbil ji oddanost a ona mu za to začala pomáhat. Se svými vlastnosti ještě neumí zacházet a teprve je odhaluje.

Od:Rejty
Takže sis vymyslel jinou okecávačku?

Od:PiAn0
?Tak tuhle odpověď vážně nechápu? Takže jsem ji ani jako nečetl a budeme brát že si to nenapsal.

Od.Rejty
Přečti si tvoje předchozí příspěvky, za které by se nemuseli stydět ani bratři Grimmové, a možná pochopíš...

Od:PiAn0
No tak dobra asi si to nepochopil ani ty, ale to se stává . Je přece normalní dělat změny. Mne tu nic nedrží, zkusil jsem to znova na přáni některých hráčů, kteří nechtěli abych přestal. Myslím ze to co jsem psal posledně už splňuje podmínky.

Od:Rejty
Moc dobře jsem pochopil, že se celou dobu snažíš okecat to, že chceš hrát povolání černýho strážce, nehledě na hraní charakteru, který toto povolání vyžaduje. Jestli se nechceš držet pravidel, která tu máme, nikdo tě nenutí tu hrát. Zprávy typu ,,mně tu nic nedrží" si nech od cesty...

Od:PiAn0
Ty ses opravdu nějaký mimo, aspoň vidím ze měli ostatní pravdu. Postava vyznává Xian a to je odemne vše.

Od:Rejty
Mimo jseš jedině ty, s těma nesmyslama, co ses tu snažil celou dobu vymyslet. A nezapomeň dodat, že jsi HCRP hráč a dokážeš zahrát a i takovej paskvil, jako je černej strážce, co vlastně není černej strážce a schopnosti si cucá z prstu. Nebo dokonce chtít bejt syn bohyně. Ne, opravdu si z toho nesednu na zadek... Sbohem!


Na Phoru

napsal:Tao Kan
No a k těm omezením a ostatním. Každé takové omezování charakterů akorát povede k omezení a rozsahu RP hry. Omezení a zákazy ohledně kouzlení atd by se daly vyštourat na každé povolání. Jen názor, nekamenovat ...

Quote:PiAn0
Jop, přesně s tebou souhlasím , ale tady není Rp podporováno

Od:nomis_b
No asi se divis ze ti do toho budu kecat, ale cirou nahodou vim, na co narazis .. a ani nemam chut to komentovat. SPis je podporovano RP v ramci pravidel a ne zhlediska vymyslu.

Kdyby si chtel napr nekdo hrat postavu golema, kterou vyrobyli trpaslici a gnomove z zeleza a magie tak to taky bude ne RP, i kdyz je obkecatelny vznik a puvod postavy

Od:Rejty
Jistě, rádoby RP dle tvého pohledu aneb chci povolání jen kvůli statistikám, ale jeho charakter hrát nebudu a nebo takové výmysly jako chci být syn Xi´An není podporováno a nikdy nebude...

Od:PiAn0
Nevím proč to sem píšeš, já tohle nemyslel. A prosil bych tě, aby když už o mě něco začneš psát, abys nezapojoval svoji fantasii. Díky

Od:Rejty
Že by platilo ,,potrefená husa" se vždycky ozve?

PS: Na výmysly jseš tu expert ty, synu Xi´An...


Převzato z: http://sferie.roleplaylife.net/vse-nety ... te-t56.htm

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:17 07. Feb 2009 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
No ve zkratce chtěl PiAn0 vyjádřit asi to, že neni schopnej akceptovat pravidla a když neni po jeho tak jsou všichni ubožáci.
2 PiAn0: Po zveřejnění toho rozhovoru na cizím fóru mi spíš pasuje věta "vypatlanej ubožák, ktery nachází útěchu a radost v pomluvách a buzerací ostatních" na tebe.

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:23 07. Feb 2009 
Offline
Obyvatel
User avatar
 Profile

Joined: 19:08 18. Sep 2007
Posts: 139
To Piano : jako lekar doporucuju nejake neurofarmaka - skus napr. Lexaurin, Neurol

_________________
Asshen Shugarr "Drakobijce" - bojovnik oslehany plameny mnoha bitev, neformalni brucoun, nekdy dost naladovy se zalibou v nejapnych zertech, boji, kriku umirajicich a krvi ..
Esstarriol Eldarrhean - moudry carodej z lesu Prahvozdu bojujici proti temnym silam, patrajici po vrazich svych rodicu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:43 07. Feb 2009 
Offline
Šlechtic
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:18 27. Apr 2007
Posts: 447
Location: Thalie
PiAn0, tak tohle je už krapet moc, nemyslíš? Já bych tě chtěl vidět, jak bys to Rejtymu řekl do očí...

A ještě si dovolim jednu připomínku vytaženou z pravidel: "DM je na serveru Thalie nejvyšší autoritou. Znevážení této autority se může trestat až BANem IP adresy"

Mam pocit, že za tohle by ti ten ban právem patřil...


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:47 07. Feb 2009 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 20:06 03. Jan 2009
Posts: 179
Location: Praha
Asi špatně čtete, nic méně čekal jse že Rejty s něčím takovým zase vystoupi. To že vý otom, že jsem ty Pm zveřejnil je asi kvůli tomu že jsem ho předtím upozornil, že je chci na tomhle foru zveřejnit. Celou dobu mi vubec nejde o to, že by mi vadilo jeho rozhodnuti, to nikomu zacelu dobu nevitkám. ŠLO MI JEN O TO, JAKYM ZPUSOBEM SE REJTY CHOVA!


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:48 07. Feb 2009 
Offline
Velmistr
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 11:23 28. Apr 2007
Posts: 1055
Location: Plzeň
Chci si zalozit nejveciho boha na Thalii trojpovolani s mnichem...RP to vokecam... Zadam DM vo vyjimku, kerou si jiste jako jedinej zaslouzim :mrgreen: :mrgreen:

_________________
...VIKINGS are back...your agony begins !!! :viking:
No...You'll never make a Berserk...
Berserker's Party
Erik The Viking


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:50 07. Feb 2009 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 20:06 03. Jan 2009
Posts: 179
Location: Praha
A jak vidím, vy ho svým chováním akorad nasledujete


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 12:57 07. Feb 2009 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
PiAn0 wrote:
A jak vidím, vy ho svým chováním akorad nasledujete

Na tvojí připomínku že asi blbě čteme sem si to přečet znova... nepřijde mi Rejtyho chování nějak pohoršující. Mluvil s tebou normálně, řek že je to blbost, že je to proti pravidlům a nabídnul ti relevel. Ty jsi řekl, že na Thalii končíš a pak si přišel s jinym důvodem jak by to šlo okecat (nenapadá mě jiný slovo) ... bla bla bla.
Nechápu důvod, proč to posíláš na jiný fóra, kde nikdo nezná pravidla Thalie, ani neví co nebo kdo je to Xian. Asi jenom snaha někoho pošpinit. Proč si to nedal na fórum Thalie? Kde už hráči pravidla znaj a ťukali by si na čelo jako si asi ťukaj teď?

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 13:15 07. Feb 2009 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 20:06 03. Jan 2009
Posts: 179
Location: Praha
Píšu to znova, nejde mi o pravidla ani o to, že mi něco zamítl. Na to aby nekdo ohodnotil něčí chování nepotřebuje snad přece znat pravidla TH nebo snad jo?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 13:18 07. Feb 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
PiAn0 wrote:
Píšu to znova, nejde mi o pravidla ani o to, že mi něco zamítl. Na to aby nekdo ohodnotil něčí chování nepotřebuje snad přece znat pravidla TH nebo snad jo?


Zajímalo by mě, v čem je moje chování špatné. Ještě jsem ti chtěl vyjít vstříc a nabídl ti relevel... Za chování hodné řeznického psa považuji tvoje nadávky. A když někoho nazýváš vypatlancem, tak si po sobě napřed přečti svoje příspěvky a oprav si v nich pravopisné chyby, nedá se to číst.

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 13:19 07. Feb 2009 
Offline
Libovej frajírek
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 15:14 27. Apr 2007
Posts: 1047
Location: Plzeň
PiAn0 wrote:
Píšu to znova, nejde mi o pravidla ani o to, že mi něco zamítl. Na to aby nekdo ohodnotil něčí chování nepotřebuje snad přece znat pravidla TH nebo snad jo?

Můžeš mi teda říct jak se choval? Napsal si návrh, řekl ti že NE a nabídnul ti relevel... řekl si že s Th končíš a pak si psal znova o to samý. Já můžu třeba tvrdit, že seš úplnej magor co mu nestačí říct jednou NE. Nebo ti přijde že se někdo chová špatně jen kvůli tomu že neni po tvym?

_________________
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 13:27 07. Feb 2009 
Offline
Mistr
User avatar
 ICQ  Profile

Joined: 17:29 25. Jan 2009
Posts: 826
žádám o přidání paladina k mému podivínovy který se učí řemeslu zaklínače. V mládí totiž potkal jednoho paladina, co ho naučil jak se nebát strachu a jak si zachovat chladnou hlavu. (pozn. stači 3 lvl paladina).

_________________
TaoKan Nur,Orconur,Tanur Arged,Balran Nebojsa,Lord Aren Aylom,Jacob Achalym,Victorius Melenol,Glarik syn Argedův,Vastim Lágro,Grudur "Kamenná tvář,Drizdor Zau'ndar....hrob se naplňuje


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 13:35 07. Feb 2009 
Offline
Měšťan
 ICQ  Profile

Joined: 17:42 27. Apr 2007
Posts: 270
Location: Kolín
Mě přijde, žes od začátku čekal na nějakou konfrontaci, abys moh dokázat, jak sme tady všichni hrozný...A jak se Rejty choval? Když ti vysvětlil, že to nejde a tys ho znova otravoval s jinou oblejvkou toho samýho, tak byl krapet důraznější. Mě se to zdá v pořádku, ještě v souvislosti s tím, jak ses vyjadřoval od doby, co ses tady ukázal prvně.

Offtopic: Po tom rozhovoru by mě zajímalo, co přesně podle tebe znamená HCRP, když se tím furt zaklínáš?


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 14:09 07. Feb 2009 
Offline
Bůh
User avatar
 Profile

Joined: 18:00 28. Apr 2007
Posts: 2864
Location: Božský trůn
PiAn0 wrote:
Na to aby nekdo ohodnotil něčí chování nepotřebuje snad přece znat pravidla TH nebo snad jo?


Když si nepročteš pravidla tak se pak nediv, že tě tady každej s timhle super nápadem vyjebe :roll:
Tvrdíš že rejty je zlej a my všichni ho následujem, ale neměl by ses spíš ty zamyslet nad sebou? Když si jedinej, komu to přijde normální? Taky pár jinejm lidí z jiného serveru, který Thalie nejspíš vůbec nezajímá a ještě jim hraje do karet, když ji někdo pomlouvá? Kdyby sis nevymejšlel kokotiny tak tady můžeš normálně hrát ale tobě asi přijde nenormální, když ti DM nepovolej syna Xi'An nebo černýho strážce, bez černýho strážce

Pokud ti Thalie nesedla do tvého stylu hraní, tak tě nikdo nenutí na ni hrát a můžeš hrát jinam. Ukazovat si ale na Thalii a šírit věci, do kterejch jinejm světum nic neni, je na úrovni děcka ve školce.

_________________
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.


Top
Reply with quote  

 Post subject: Re: Když to už někdo posílá na cizí fóra...
PostPosted: 14:12 07. Feb 2009 
Offline
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
 WWW  ICQ  Profile

Joined: 15:08 27. Apr 2007
Posts: 12262
Location: Plzeň
Krata wrote:
Ukazovat si ale na Thalii a šírit věci, do kterejch jinejm světum nic neni, je na úrovni děcka ve školce.


Tohle sedí. :roll: Už jen urážení se, které je z jeho příspěvků do PM více než jasné, je toho důkazem...

_________________
Vedoucí týmu Thalie


Top
Reply with quote  

Display posts from previous:  Sort by  
Forum locked This topic is locked, you cannot edit posts or make further replies.  [ 88 posts ]  Go to page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

All times are UTC + 1 hour [ DST ]



Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits